![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
![]() |
![]()
Raksts
#1
|
|
Knakts autobusa konduktors ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 02.03.06 ![]() |
Šīs LS sākuma darbība risinās kādā mazā ciematiņā-Derfildā. Derfilda patiesi ir mazs miestiņš, kas atrodas netālu no brīnumskaista meža, kalniem, kuru virsotnes vienmēr klātas miglā, un jūras, kas vienmēr zigo kā dimants. Šīs Lomu Spēles dalībnieki, respektīvi jūs, dodaties uz šo pilsētiņu, lai pavadītu tur vasaru. Katram no jums ir savs iemesls, kāpēc dodaties uz Derfildu, taču šo vasaru, jūs kaut kas vilina doties tieši uz turieni.
Šī vasara katram no jums būs neaizmirstams piedzīvojums, kurš būs pilns negaidītu pārteigumu un dabas maģijas...kas to lai zina, kas jūs sagaida, šajā patiesi neparastajā piedzīvojumā... Sīkāk skatīt ATD! Mīlīši, saturās, jo mēs... Sākam! |
|
|
![]() |
![]()
Raksts
#2
|
|
Knakts autobusa konduktors ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 02.03.06 ![]() |
Pjērs iedarbināja mašīnas motoru. Pēc neilga laika mašīna jau slīdēja rom pa nelīdzeno asfaltēto ceļu. Mežzinis pagrieza skaļāk radio.Tur skanēja dziesma, kuras vārdi bija aptuveni šādi:
"Tu esi mana sirdspuķīte, Un vienmēr tāda būsi. Mēs vieu danci uzrausim, Pēc tam ar otr' varbūt..." Mežzini šī jatrā melodija vareni ielīksmoja. Viņš autri sita taksti pret stūri. Apkārt slīdēja meži. Vienīgi pēc kāda leika varēja sakatīt, ka kaut kr tālu aiz kokem pavīd klinšu smailes. Drīz vien sarkanais džips nogriezās uz kāda lauku ceļa. Nogriežoties, tieši cauri pudurim varēja manīt strautu, taču neskaidri. Vienīgi mežzinis varēja to saskatīt, jotieši viņš šo strautu bija uzgājis. Viņš pats negribēja atminēties kādas dīvainas lietas notika pi šī jaunatklājums, jo ja viņš kaut ko tādu kādam būtu izstastījis, tad visi padomātu, ka mežzinis ir ķerts. Bet galu galā Pjērs taču bija inteliģents un nosvērts cilvēks, cik nu inteliģents un nosvērts lauku cilvēks var būt. Drīz būsim klāt...uzsauca mežzinis. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 24.06.2025 22:11 |