Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kāpēc aizslēdz pavedienus?
Maziinaa
iesūtīt 15.02.2005 19:45
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.01.05



Es esmu novērojusi, ka daudzi raksti tiek slēgti. Kāpēc tā dara? Vai tad rakstam (pavedienam) ir kāda vaina? Un ja nav spama un nekā rupja, arī brīdinājuma procentu nava, kāpēc tad tos rakstus slēdz? Kas ar tiem nav kārtībā?

P.S. Ceru, ka nav bijis jau šitāds pavediens. Meklēju, bet neatradu. Lūdzu atbildiet! Civ!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
NovemberNövelet
iesūtīt 15.02.2005 22:20
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



Lai pārliecinātos, vai tāvs pavediens jau nav bijis, ir iespēja lietot meklēšanas funkciju. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Vai vienkārši pārlūkot forumu, ja meklēšana liekas neērta.
Ja jaunajā izveidotajā pavedienā jau ir izveidojusis nopietna, sakarīga diskusija, tad parasti pabedieni tiek sapludināti. Ja nē, pavediens tiek slēgts.
Parasti jau slēgšanas iemesls tomēr tiek norādīts, sevišķi, ja tam par pamatu ir noteikumu pārkāpums.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 07.06.2025 08:44