Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ievēro!

Šajā forumā iesūtītie raksti netiek skaitīti pie Tava kopējā iesūtīto rakstu skaita.

> Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 3. spēle, ***Spēle beigusies***
Case
iesūtīt 19.07.2004 17:27
Raksts #1


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Noteikumi atrodami šajā pevedienā

Nakts #1

Vilkaču gājiens
=====
CITĀTS(Vilkacis #1 @ pirmajā naktī)
Visu dienu iekšas plosīja šī nekad neprognozējamā sajūta, bet man bija jāpaciešas. Šie cieminieki iedomājas, ka ir tik bezgala gudri, izņirgājas par citas kārtas pārstāvjiem. Mēs vilkači esam pārāki... auu. Jāpaciešas vēl mazdrusciņ. Šī nakts ir tik burvīga un mēness mani aicina. Aouuu...Cik jauka sajūta.
Rrrrrr... tas atkal esmu es, mana patiesā būtība. Ai jaukais mēness. Nu ātri jāiet. Dodos taisni pa galveno ielu, tā lūk kur ir tā burvīgā māja - sakopts mauriņš, puķītes, lakstīgalas čivina. Cik skaisti.
Man tas riebjas.
Klusi ielavos pagalmā. Neviens nedzirdēja? labi. Esmu jau mājā, nu lūk kur ir manas vakariņas, bet pašas to vēl nenojaušs. paskat cik mierīgi sēž vannā. Viss ar putām. Hmm, putas man riebjas, tā jāpagaida kamēr nomazgāsies. Vēders ierūcās, šķiet viņa to dzirdēja. Ātri piecēlās un uzvilka halātu. Tagad dodas manā virzienā. Vairs ilgāk nedrīkst gaidīt. Es izlecu tieši priekšā un uzbrūku. Es viņu stipri saķeru un iemetu viņas lielajā mīkstajā gultā. Es skatos uz viņu un saku - tagad mēs drusku izpriecāsimies. Viņa ir šokā un nespēj pakliegt. Tas manu uzdevumu tikai atvieglo. Es saplosu viņas maigo miesu, un viss mans ķermenis ieslīgst eiforijā, tik laba sajūta. Asinis pil uz visām pusēm. Es noskatos uz atlikušajām ķermeņa detaļām. Hmm, tagad es sevi tā mazlietiņ izklaidēšu un kādu stundu es pavadu liekot kopā atlikušās ķermeņa daļas. Beigās man iznāk kaut kāds kroplītis. esmu sajūsmā, kaimiņi būs šokā, kad šito ieraudzīs. Es dodos prom, vakara svaigais gaiss patīkami sitas sejā, jūtos tik bezgala labi, bet kaut kur dziļi dus nekad neprognozējamā sajūta.
Līdz nākošajai reizei...

=====
Vilkači nogalināja Ārstu shiry.

Vampīru gājiens
=====
CITĀTS(Vampīrs #1 @ pirmajā naktī)
Vampīram uzmākusies depresija.

Nagi melni, mati melni, seja piepūderēta balta, skropstu tuša izpludināta, metāls sabakstīts visskautkur. lai jau sāp. vismaz kaut ko var just.


tātad jānovāds kāds šodien? ēst jau gribas, jā...

kas tur tik laimīgi lumpačo pa ceļu vēlā vakara stundā?

"Sveika sarkangalvīt"
"Sveiks lielais ļaunais vilks"
"kas es tev par vilku? tik grūti atšķirt tos blusainos plušķainos netīros vilkačus no vampīriem, ko? nāc, parādīšu...

redzi kādi skaisti aizkari mājai? jā, ar tieši tik resniem striķīšiem lai kādu pakarinātu, uzminēji. bet smuki taču?

ak tā, tev sarkanā krāsa nepatīk... nu neko darīt sarkangalvīt, neko darīt.

bet balta krāsa tev patīk?

nāc nāc, tepat ir vannasistaba... redzi, cik skaista tīra balta vanna... jā, droši kāp iekšā. nē, var arī ar visām drēbēm ja kautrējies - man gan ir vienalga.

jūti cik silts ūdens? patīk, vai ne?
klau, vari autogrāfu te atstāt? tas nekas ka papīrs samirks - droši droši - redzi, man te pie sienas tādi daudz... Jā, visas viņas peldējās manā vannā - tev ar to ir problēmas?

paskaties kāda smuka žiletīte. nu paskaties
lūdzu?
SKATIES es teicu!!!!


nomira laikam....

Nekas, sīrupiņš vannā paliks.. a par to ka ar drēbēm... nu esmu jau beigts, es ko, saindēšos vēl?

jānogādā tikai mājās, zīmīte jāuzskribelē... kaut kas par ļauno pasauli, kura nesaprot, negrib klausīties, tikai apgalvo, ka pati neko nesaprotot un tikai bļaujot bez jēgas...

=====
Vampīri nogalināja Vilkaci Tinuviel.

=====
Sakarā ar vilkača nāvi, sakostais kļūst par pilnvērtīgu vilkaci. Viņš iegūst beigtā vilkača kārtas nummuru (šajā gadījumā #3) un. pienākot kārtai, iesūta nakts gājienus. Ar šo brīdi sakostais zaudē savu imunitāti pret šerifa pārbaudēm un var tikt nogalināts pārbaudes rezultātā.
=====
Pašlaik spēlē piedalās:
spēlētāji:
Endija
-=RonS=-
Nimue
Calipso
Kurpiite
shiry - Ārsts (nogalināja Vilkači)
Nimloth
Dvēselīte
tralalaa
Tinuviel - Vilkacis #3 (nogalināja Vampīri)
saules1
Atlanta
sinda
Goldberry
tumsas_feja
Siriuss_Girl
Zanete

lomas:
Vilkači (#3)
Seržants
Vampīri
Mierīgais
Sakostais (kļuva par vilkaci #3)
Ārsts
Vecmāmiņa
Šerifs
Nemirstīgais
Maniaks
Nekromants
=====

Otrā diena sākas trešdien, 21.07.2004 plkst. 19:00
Līdz tam laikam gājienus jāiesūta: Vampīram #2; Vilkacim #2; Šerifam; Maniakam, Vecmāmiņai (ja vēlas) un Nekromantam (ja vēlas).
=====
Visiem ir jāiesūta alibi.
=====
var iesūtīt nāvessoda aprakstus.
=====


Sākas Pirmā diena
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Case
iesūtīt 27.07.2004 19:14
Raksts #2


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.11.03
Kur: Riga



Noteikumi atrodami šajā pavedienā

Nakts #3

Linča tiesa
=====
CITĀTS(Liņča tiesa #2 @ trešajā naktī)
Ciema vecākais bija nokaitināts par izdarītajām slepkavībām jau pirmajās dienās dzīvojot jaunajā ciematā. Viņš lika sasiet vainīgo ar dzeloņstieplēm un piesiet pie staba līcī apmēram tik augstu lai paisuma laikā tas pilnībā būtu zem ūdens, kad ļaundaris bija piesiets pēcpusdienā uznāca paisums un viņš noslīka. Līķis tur pat palika arī karājoties par barību haizivīm, taču, kad tās mēģināja apēst jau atmiekšķējošo līķi tās uzķērās uz dzeloņstieplēm, kā āķiem un ātri vien nobeidzās. tas piesārņoja tīro līcīti tā kā ciemata vecākais lika izvilkt visu nu jau līķu kaudzīti ārā no ūdens un sadedzināt.
The end!

=====
Cieminieki noliņčoja Mierīgo iedzīvotāju Calipso.

Vilkaču gājiens
=====
CITĀTS(Vilkacis #3 aka Sakostais @ trešajā naktī)
Shodien jutos taads pacilaats... Juutams prieks, ka tik daudz slepkaviibu... Paceelu savu sniipi gaisaa.. jaa, bailju sajuuta, no visaam maajaam pluust... Un tas mani pacilaa veel jo vairaak... He, he, hee... Nu jau rikshus skraidu visapkaart, skatos kuraa maajelee iegriezties.. Vina maaja neko nelaida... ne bailes, neko....
Vinja atveera durvis un blisinaaja savas gliitaas actinjas uz mani. " Veelais cieminjsh, ja?" Vinja iesmeejaas un ielaida mani iekshaa.
Hmm... pie vinjas ljoti pretiigi smarzhoja: peec rozeem, maajiiguma... Un bailju nebija... Vinja jutaas droshi ar mani? es vinjai paraadiishu...
Pieseedaamies pie baarninja. Shii man sastaasta, kaa vinjai neiet ar viirieshiem. " Bet juus jau esat skaista" izsaku komplimentu. " Ak, jaa? " vinja dzidri pakjikjinaaja. " Varbuut juus jau ietu? " Vinja ieteicaas "es gribeetu iet guleet, jo... " Taalaak vinja neko nepaspeeja pateikt, jo es biju iecirtis vinjaa savu mazo cirviiti, izraavis vinjas sirdi... Pat ne skanjas! Un tas shausmiigais smaids, kas palicis vinjas sejaa... Pacialaajoshi... apeedu sirdi un kjeeros pie vinjas...
Izskreeju aaraa, skatos pie netaalaas maajas skrien veel kaads. Vampiirs. Uz briidi muusu skatieni saskrienas un mees abi palaizham nicinoshu smiininju. Un zinam, ka tika nogalinaats veel kaads...

=====
Vilkači nogalināja Vampīru Nimue.

Vampīru gājiens
=====
CITĀTS(Vampīrs #3 @ trešajā naktī)
Dodos ārā, mazliet drēgni, mitrs gaiss, vispār patīkams laiciņš. Laiks doties ciemos. Pastaigas pa ciema jaukajiem celiņiem un pāri koptajiem zālājiem... eh... nu neiepriecina mani tas... neiepriecina gan... Ui gandrīz tā aizdomājoties nepamanīju kādu stāvu, kas ātri izslīd no kādas mazas mājiņas... Sekot?? Ak, jāā... Es jau sajūtu asiņu garšu sev mutē... īstas asinis...mmm... Sekoju stāavam, kas dodas uz kaspētas pusi. Pagaidi, mani, pagaidi. Piesteidzos klāt un nogāžu zemē. Ak, vai kādas bailes upura acīs... jautri... "Kā būtu, ja es ietriektu savuszobus tev kaklā? Nē?? Nu tad varbūt pastaigāsimies?? Kā būtu ar kapsētu??? Dosimies uz turieni??? Verbūt tev tur labāk patiks mirt?? Jeb te pat būs labi??? Es varu pagaidīt, tā, ka nesteidzies. Nu ko tu kunksti??? Es tev stipri spiežu muti??? Vai... cik nelāgi... nu tad kā paliek ar kapsētu?? dosimies tur?? Nu padomā labi, tas būs pēdējais, ko redzēsi! Ak, tomēr tepat... Nu, ja tu tā vēlies... ak, tad tomēr nē... Labi, tad ejam uz kapsētu." Dodos kopā ar upuri uz kapsētu. "Tu nepretojies?? Šoks?? Hmm.. varbūt arī..." Esam kapsētā. Noguldu uzpuri uz kāda augstāka kapa "Paskaties mēnesī... un tagad uz manu seju... un tagad atvadies no dzīves" Iecērtu zobus upura kaklā un ņesteidzīgi izsūcu asinis. Pieceļos un skatos, kā vēl dažas asins lāsītes notek gar skaisto kaklu...
"Skaista nāve, ceru, ak tev patika... man jau notiekti... "Un dodos prom...

=====
Vampīri uzbruka Maniakam, taču sadursmē gāja bojā pats vampīrs Siriuss_Girl.

Maniaka gājiens
=====
CITĀTS(Maniaks @ trešajā naktī)
Vakarnakts bija vairāk kā neveiksmīga. Neērti skatīties uz sava pielūgsmes objekta plakātu. Kā es nepamanīju, ka Viņa jau ir beigta?
Lai nu kā TĀDA neveiksme nedrīkst atkārtoties.
Devos uz savu jau vakar pārrakņāto slēptuvīti. Atkārtošanās ir pirmais solis uz garlaicību. Paņēmu gaļas cirvi. Mazliet neorģināli taču efektīvi. Devos uz vienu no mājām, kurās vakaros deg gaisma.
Sastapu savu laimīgo upuri, saldā miegā sapņojot savus mierīgos, nesāpīgos sapņus. Pamodināju. Iepazīstināju ar Sofiju - mana gaļas cirvjīti. Tad ātri pārlauzu viņam sprandu. Šī skaņa ir kā mūzika manām ausīm, žēl ka katram cilvēkam ir tikai viena spranda ko lauzt. Tad no viņa ķermeņa sāku taisīt pusdzīvas figūriņas. Strūklaciņu, nāriņu, balodīšus, mājiņas, vienu baznīcu. Tur kur nevarēja izlīdzēties ar mīkstajiem audiem, ņēmu palīgā kaulus un cīpslas. Nu labi arī līmi, cementa līmi, bet to tikai mazliet. Beigās sanāca vesels ciematiņš. Nevis ciematiņš, bet ciematiņa miniatūra. Ķēpa gan bija liela, tomēr panākumi bija nenoliedzami. Beigās pat atstāt sarkano miniatūru bija žēl. Gribējās ņemt līdz, bet objekts nebija kustināms, nepreiza kustība, un mana sapņu pils sabruktu. Vienīgais Sofija gan tagad laikam buus jāasina un laikam arī mans baltais kostīms ar garajām piedurknēm būs jāmēģina iztīrīt. Citādi medmāsa atkal uzdos liekus jautājumus. Un, ja es neatbildēšu ticami, viņa atkal nedos man zemeņu klimpas. Bet zemeņu klimpas man garšo, īpaši tāpēc, ka viņas pasniedz tik sarkanā ķīsēlī, ka teju jāsāk domāt par asinīm.

=====
Maniaks piebeidza Seržantu -=Rons=-.

Šerifa gājiens
=====
CITĀTS(Šerifs @ trešajā naktī)
Šerifs diemžēl sajauca aspirīnu un miega zālēm, tādēl naktī ārsti viņu aizveda uz blakusciema slimnīcu. Tur viņš mierīgā, miegpilnā nāvē nomira.

=====
Šerifs izraisīja Šerifa tralalaa nāvi.

Nekromanta gājiens
=====
CITĀTS(Nekromants @ trešajā naktī)
Nekromants atpūšas pēc Ārsta atdzīvināšanas.

=====

Alibi
=====
Endija
===
Vakar vakarā sadomāju aiziet pasēdēt pie upītes, tur nu es sēdēju, apcerēju dzīvi, kad sadzirdēju kādu troksni. Nē, ne jau atkal! Man kļuva ļoti bail, un es taisnā ceļā laidos mājās. Aizbultēju logus, durvis. Palīdu zem segas, tad izdomāju ieslēgt TV, un tad drusku jau nomierinājusies noskatījos vakara ziepeni. Žēl vienīgi, ka neredzēju beigas, jo aizmigu. Pamodos tikai no rīta un televizors vēl rādīja.
===
-=RonS=-
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst.
===
Nimue
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst.
===
Calipso
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
Kurpiite
===
Jau atkal bija jaanoskataas, kaa Siriuss_Girl atstaaj istabaa gaismu... Arii es iesleedzu vienu lampinju. Un atkal visu kaartiigi aizceertu i durvis, i logus, pat ledusskapi. Nee, atveeru to valjaa, panjeemu jogurtu un pieseedos pie TV. Njamma, jogurtinjsh. Visu pacinju izeedu un aimigu pie taa TV. No riita pieceelusies noleemu, ka nekad vairs neeediishu jogurtu pie TV naktii vai vakaraa.
===
shiry
===
Atgriezos no šīvakara vizītes, un tā kā bija vēl pārāk agrs, lai ietu gulēt (uz gultas pusi parasti virzos tikai ap vieniem), sacepu siermaizītes un nosēdos mīļotā televizora priekšā. Kārtējo reizi noskatījos Final Fantasy un tad arī gāju gulēt.
===
Nimloth
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
Dvēselīte
===
Musdienas jau nu gan šiki - pat mironjiem liek saceret alibi laugh.gif... tad nu taa... kur es paliku? ak jā... pēc skaistās apešanas, pēc kuras atklajas ka dazi tuvi draugi ir kanibaali, mana miesa laika tika kremeeta huh.gif nu vismaz es taa ludzu... ko ar pelniem izdariija nezinu, nua jau mana dalja, tikai jacer ka pankuukās nesacepa blink.gif... ok dariju? mums te ar Pēteri viens bazars... nolemu točku atveert... nauda jau nu baigaa naktu, cilveku debesiis taks daudz... vieniigi ar Viņu vel jasarunā... bet pie Tā man ir blats biggrin.gif sei pazinjas... es šamo bieži lūdzu... tadnu tā jā... galvenais liecinieks, ka man ir alibi ir Pēteris, vieta - vinja sargbuuda pie Vārtiem...
===
tralalaa
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
Tinuviel
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
saules1
===
Oi, es juutos slikti, Laikam tuuliit vemšu, buutu arstu pasaucis...
+39,8 graadi, sick.gif Vakar jutos veel sliktaak, Aizgaaju guleet jau seshos(peec paris tableteem miegazaalju) noriita pamodos ljoti veelu.
===
Atlanta
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
sinda
===
NAV alibi, nākošajā dienā balsot nedrīkst
===
Goldberry
===
Gaaju uz Dveeseliites maaju mekleet cepumus teeju un visaadu citaadu eedamo prieksh peec-lencha-t.i.lincha-tiesas sariikojumam. Buutu veel kaadas paaris zivtinjas jaaiepeerk.

Viss ievilkaas krietni liidz pusnaiktij, jo peec cepumu mekleeshanas paaris stundas meegjinaaju kaut kaa pataisiit seeriigaaku Dveeseliites maaju. Aizskarinjus samkleeju melnus, paklaajos sametu putekljus lai radiitu pamestiibas iespaidu. Tad "nejaushi" shur tur iesviedu pa kaadam smukam plakatinjam ar lakoniskiem uzrakstiem "Saki nee slepkaviibaam" vai "Taisnibai jaauzvar" - iisti paladiniskaa stilaa.

Peec smagaa darba vinjas maajas poshanaa devos maajaas un meegjinaaju aizmigt, neskatoties uz to ka blakus maaja JOPROJAAM oda peec kraasas.
===
tumsas_feja
===
gulēju, gulēju, snaudu, gulēju...
===
Siriuss_Girl
===
Vakarā pirms iemigšanas rakstīju vēstuli vecmāmiņai (savai) uz Transilvāniju un pabeidzu lasīt grāmatu par Visu svēto dienas tradīcijām. Diezgan interesanta lasāmviela. Tad devos pie miera, protams, pie ieslēgtas gaismas, jo man ir ļoooti bail no tumsas un visām radībām, kas tajā slēpjas sad.gif Ceru, ka neviens mani šovakar neapciemos crying.gif
===
Zanete
===
pēc druasmīgajām beedaam un slepkavoshanas es biju galiigi iztushota. ik uz sola gribeejaas raudaat. visu vakaru biju maajaas iegrimusi seeraas un nedaudz alhokolaa, taapeec arii diezgan aatri aizmigu un aakoshajaa riitaa pamodos ar zinaamaam galvas saapeem. nedomaaju ka shai manaa visai beediigajaa staavoklii es vareeju ko izdariit.
===
=====


=====
Pašlaik spēlē piedalās:
spēlētāji:
Endija
-=RonS=- - Seržants (nogalināja Maniaks)
Nimue - Vampīrs #1 (nogalināja Vilkači)
Calipso - Mierīgais iedzīvotājs (naliņčoja Cieminieki)
Kurpiite
shiry - Ārsts (nogalināja Vilkači)(atdzīvināja Nekromants)
Nimloth - Vilkacis #4 (nogalināja Šerifs)
Dvēselīte - Vecmāmiņa (nomušīja cieminieki)
tralalaa - Šerifs (nebalsoja 2x pēc kārtas, tāpēc viņu aizveda no ciema)
Tinuviel - Vilkacis #3 (nogalināja Vampīri)
saules1
Atlanta - Vilkacis #2 (nogalināja Vampīri)
sinda - Vecais Vampīrs (nogalināja Vilkači un Maniaks)
Goldberry
tumsas_feja
Siriuss_Girl - Vampīrs #3 (mira, uzbrūkot Maniakam)
Zanete

lomas:
Vilkači (#2; #3; #4)
Seržants
Vampīri (Vecais; #1; #3)
Mierīgais
Sakostais (kļuva par vilkaci #3)
Ārsts
Vecmāmiņa
Šerifs
Nemirstīgais
Maniaks
Nekromants
=====

Ceturtā diena sākas Ceturtdien, 29.07.2004 plkst. 19:00
Līdz tam laikam gājienus jāiesūta: Vampīram #2; Vilkacim #1;Maniakam un Ārstam.
=====
Visiem ir jāiesūta alibi.
=====
var iesūtīt nāvessoda aprakstus.
pašlaik rezervē 1 apraksts.
=====


Sākas Trešā diena


Šo rakstu rediģēja Goldberry: 27.07.2004 21:06
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā
Case   Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 3. spēle   19.07.2004 17:27
Dvēselīte   kā mēs mākām sēras tēlot *sarkastiski iesmejas* nu...   20.07.2004 19:14
tumsīgā   visi jau nabaga ārstu norakstījuši bet varbūt ne...   20.07.2004 20:08
Žanete   tajaa dienaa es aarstu redzeeju tikai vienreiz - k...   20.07.2004 20:25
Nimloth   Ak, nodevīgie, riebīgie vilkači, nonāvēja nabaga j...   20.07.2004 21:33
Atlanta   Pa šo laiku Atlanta bija izdzērusi siltu kafiju lē...   20.07.2004 22:18
Dvēselīte   mwahaha cik dziļa ir jūsu maldināšana manas dāmas...   21.07.2004 00:08
Afēriste   01. Endija 02. -=RonS=- 03. Nimue 04. Calipso 05. ...   21.07.2004 06:47
Endija   Klausos sarunas un domāju, neviens nevar būt ne pa...   21.07.2004 07:23
Nimue   Ņu nez nez, ļoti jau gan negribētos kādu sodīt par...   21.07.2004 07:33
saules1   Dvēselīte ir aizdomiiga,ja vinja mav vainiigaa, s...   21.07.2004 08:24
-=RonS=-   Vai nu nemaz nezinu ko domāt ikkatram cilvēkam ir ...   21.07.2004 09:40
sinda   mans Dievs, atkal jau slepkavības.... pirmajā nakt...   21.07.2004 12:06
Emo Doll   Kurpiite, tev jau nu kā manai kaimiņienei vajadzēt...   21.07.2004 12:10
Calipso   Zjaaav.... Shiis runas ir paaraak nogurdinoshas, ...   21.07.2004 13:17
Nimue   Dvēselīte Jābalso jau i, un tas vairs neko nemain...   21.07.2004 16:04
Goldberry   Kurpīte pārāk jau nu ļoti stāsta cik labi ir vien...   21.07.2004 17:32
Case   Noteikumi atrodami šajā pevedienā Nakts #2 Linča...   21.07.2004 21:03
Atlanta   *Turpina dzert savu kafiju spoka veidolā.* Nu visa...   21.07.2004 21:34
shiry   I'm aliiiiive!!! Paldies par pl...   21.07.2004 21:42
Dvēselīte   Saules1 tu esi meeslu cupa lol es taks teicu ka m...   21.07.2004 22:07
tumsīgā   svieciens ārstam shiry (par to ka dzīvs un pat nor...   22.07.2004 17:36
Tinuviel   Ui, ui, ui... Grūti dzīvot, kad esi beigts Es l...   22.07.2004 18:27
Žanete   dakteris dziivs... kaadas prieka veestis... atska...   22.07.2004 21:45
Dvēselīte   eh Zanet vai tad es neteicu ja jaa fejinj tagad ...   23.07.2004 02:11
Nimue   Zivtiņas, svaigas zivtiņas, šonakt ķertas! Ne...   23.07.2004 07:15
Goldberry   Ak nekromant, lai slaveeta Tava melnaa (?) magjija...   23.07.2004 09:31
Endija   CITĀTS(Goldberry @ 23.07.2004 09:31)JAUTAAJUM...   23.07.2004 12:20
Nimloth   Bū-hū, mani nošāāāāāāāva!!! A-uuuuuuu ...   23.07.2004 17:30
tumsīgā   Calipso tiešām izrunājas! Normāli cilvēki j...   23.07.2004 18:22
Case   sakarā ar to, ka nobalsojusi ir tikai "tumsas...   23.07.2004 18:40
Goldberry   Ak mana sirds pusktees mieriigaak ja es zinaashu k...   23.07.2004 20:32
Calipso   Ammm tauta, vispaar cilveeks maajas iekshpusi nakt...   23.07.2004 21:05
Nimue   Mmm pārāk ļoti tu to cilvēciskumu uzsver.... manai...   23.07.2004 21:52
Tinuviel   Es jau nu balsotu par Calipso, ja es būtu spējīga ...   24.07.2004 09:08
Afēriste   Nuss... Labs ir, jānobalso. Calipso. Kurš liek sēt...   24.07.2004 09:52
Nemesida   Aarkaartiigi vienbalsiigi balso cieminieki...inter...   24.07.2004 10:37
Goldberry   Pārāk daudzi nobalsojuši, tā ka nevarētu būt, ka v...   25.07.2004 09:04
sinda   eēēk, es tiku 2 reizes nogalināta?! ti...   26.07.2004 09:12
Nimue   CITĀTS(sinda @ 26.07.2004 10:12)eēēk, es tiku...   26.07.2004 15:15
Dvēselīte   taka mironim ar ir tiesibas uz savu vaardu, tad la...   26.07.2004 18:08
Atlanta   *Lēnām peldot atmuguriski pa gaisu Atlanta klausīj...   26.07.2004 22:03
Endija   Jābalso jau nu ir.... Ko tur padarīsi? Un tāpēc es...   27.07.2004 07:17
shiry   Zi' ko? Nu baaaigi vienbalsīgi te viss noti...   27.07.2004 17:43
Nemesida   Brrr....juus esat nezheeliigi :/   27.07.2004 19:12
Case   Noteikumi atrodami šajā pavedienā Nakts #3 Linča...   27.07.2004 19:14
tumsīgā   njā, viens idiots pabļauj, visi bļauj līdz... m...   27.07.2004 19:55
Goldberry   Nu vairs nava labi.... Ak Calipso, piedod muusu s...   27.07.2004 20:07
Žanete   protesteeju... es iesuutiiju alibi ... kaapeec rak...   27.07.2004 20:41
Atlanta   *Smiedamās vēderu turēdama Atlanta gandrīz zaudēja...   27.07.2004 20:55
Case   CITĀTS(Zanete @ 27.07.2004 21:41)protesteeju....   27.07.2004 21:03
Afēriste   Ak, Goldberry, ak, Goldberry... Tavas tieksmes pee...   28.07.2004 12:33
Goldberry   Kurpiit daargaa, vai tik tu pati arii nebiji viena...   28.07.2004 18:46
Atlanta   Jūs izplūksiet tūlīt viens otram matus... *Aty nol...   28.07.2004 19:34
Žanete   man patieshaam ir zeel nabaga vecmaaminjas un cali...   28.07.2004 20:59
Dvēselīte   nesaprotu nesaprotu *atskan klusa balss, kas lidzi...   29.07.2004 00:43
Endija   Es noklausos šajās vārdu pārmaiņās, un man šķiet, ...   29.07.2004 06:56
Afēriste   Goldberry, klausies, tu pirki zivis no vampiira, e...   29.07.2004 11:33
saules1   yup mans domaa ka Goldberry[/COLOR]Taa jociik...   29.07.2004 12:39
Case   CITĀTS(saules1 @ 29.07.2004 13:39)yup mans do...   29.07.2004 14:21
Goldberry   Pirmkaart: ES par Dveeseliiti pat nebalsoju. Es ar...   29.07.2004 19:25
tumsīgā   *sāk skaļi blēt līdzi* Kurpiite nē, bet nopiet...   29.07.2004 19:48
Dvēselīte   nu labi labi padodos un atkapjos... piekrtitu savi...   29.07.2004 19:49
Afēriste   Uhu, Goldy, uhu. Es lielos... njaa... nemaniiju......   29.07.2004 21:09
Goldberry   Kas tevi satrauc Tumsas fejaa? Tas ka vinja neseko...   29.07.2004 21:45
tumsīgā   CITĀTS(Goldberry @ 29.07.2004 22:45)Kas tevi ...   30.07.2004 16:51
Case   Noteikumi atrodami šajā pavedienā Nakts #4 Linča...   31.07.2004 13:14
Dvēselīte   o ou Golda manjaks ... no coment   31.07.2004 15:52
tumsīgā   nu mjā, laikam jāapsveic uzvarētāji *palūr uz vil...   31.07.2004 16:20
Afēriste   Yes! Par Endiju vispār knapi kurš iedomājās......   31.07.2004 18:09
Goldberry   Taa kaa ljauno ciemtnieku dziiviibas mani vairs ne...   31.07.2004 18:43
Tinuviel   *Laimīgais vilkatītis Tinuviel bija gatavs apēst j...   31.07.2004 18:53
tumsīgā   nu jā, kad būs nākamā spēle? *nepacietīgi gorās uz...   31.07.2004 19:49
saules1   CITĀTSAtradu tur pārbijušos meitenīti. Es uzvaru v...   01.08.2004 14:02
Žanete   paldies maniem slepkavaam, kas sagraava manas ceri...   01.08.2004 17:26
Nemesida   Laba speele sanaaca...tb aatri pabeidzaat PS. ob...   01.08.2004 18:40
Endija   Yes, manējie vinnēja un es vēl spēles beigās esmu ...   02.08.2004 07:17
Atlanta   *Plati nožāvājas* nekas Zanet, es paspēju izdarīt ...   02.08.2004 16:44
2 Lapas V  < 1 2 >


Closed TopicSākt jaunu pavedienu
4 lietotāji/s lasa šo pavedienu (4 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 17:36