Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Terijs Prečets, Terry Pratchett
Rosie Cotton
iesūtīt 04.06.2004 10:25
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.01.04



Un tātad, kādi viedokļi par šaušalīgi slaveno Diskpasaules autoru? Kas ir lasīts? Kā patīk? Ko iesakāt citiem? Vai tā vispār ir fantasy?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Andza
iesūtīt 09.06.2004 23:26
Raksts #2


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.11.03
Kur: Jauko poniju zemē.



Aha, Pretchets man patiik. No Diskpasaules gan esmu lasiijis tikai vienu graamatinju, proti, pirmo un taa man mazaak patika, jo lai arii jautra un ironiska, tomeer paaraak haotiska un strauja. Turpretii daudz vairaak man patika Pretcheta graamatinja "Diggers", kura ir otraa no seerijas par gnomiem. Paareejaas kaadreiz arii noteikti izlasiishu. Taapat arii patika "Only You Can Save the Mankind", kas ir no seerijas par puisheli Dzhoniju (laikam).

Pretchets maak ljoti veiksmiigi ritinaat tekstu paragraafu un nodalju liimenii, tachu globaali sizhets graamataam biezhi vien uz beigaam saak murgoties un kaut kaa neiztur stilu. Teeli un vinju pasaules uztvere vinjam sanaak lieliski. Par tiem gnomiem noteikti iesaku izlasiit, kaa vinji tur savaa naivumaa uz visaam lietaam skataas. Kopumaa vinjsh ir gana veikls rakstnieks ar patiikamu humora izjuutu un pashironiju, kura nevienmeer ir sastopama gana veseliigos apmeeros.

Šo rakstu rediģēja Andza Arrdh: 09.06.2004 23:27
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Fast ReplyAtbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 01.06.2024 01:44