Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Foruma 10. dzimšanas dienas atsauksmes!
Andromeda
iesūtīt 04.11.2013 01:46
Raksts #1


Miglājs
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 12.07.06
Kur: M31
Vadzvaigzne tumsā



Sveiciens!

Vēlējos teikt lielu paldies visiem, kas ieradās! Bija tiešām patīkami!

Ar visu arbūzu un pareizajiem cilvēkiem, pasākums, manuprāt, bija vairāk nekā izdevies. Vai maz varēsim visus uzskaitīt, kas ieradās?



Šeit kaut kas no arbūza uzšķēršanas.


P.S. Ragastīt, man diemžēl nav iedvesmas rakstīt par agro, miglaino, auksto un miegaino rītu, ceļu uz pasākumu, mazā, zaļā un apaļā iegādi un parakstiem uz tā. Tev sanāca pārāk labi, lai es to mēģinātu atkārtot! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja Andromeda: 04.11.2013 01:48
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
zibgaismiņa
iesūtīt 05.11.2013 18:01
Raksts #2


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.05.05



Vakara patīkamais pārsteigums: Matt' beidzot ir telefons (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif) , mana omīte ātrāk pierunājās pāriet uz mobilo (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Keep up the great job Pūķēn (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)

Ar Grēkmeistaru vēl sarunas noteikti turpināsim (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Ceru uz atkārtotu satikšanos drīzumā.

Joprojām nevaru pierast, ka Ragastei nav garās bizes (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) tas laikam tapēc, ka satieku viņu apmēram reizi gadā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Izrādījās, ka Aivv tomēr par mani nav aizmirsis un viss ir bijis tikai nelaimīgs likteņa pārpratums,, un varu pateikt, ka ja neskaita 7. un 10.datumu, es darbā šomēnes būšu atrodama katru darbadienu līdz pat 18. Novembrim ieskaitot.(P.S. mums ir nagu laku pievedums *nudge nudge* (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) )

Arwen skaista kā atceros:)

Ilam liels paldies par bildēm(ne tikai foruma) (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Aptuveni citējot Aivv : "Tu esi apbrīnojams cilvēks, Tu nedēļas laikā apmeklē vairāk kultūras pasākumu, kā mēs gadā!" Lielisks piemērs, uz ko jātiecas un, ka visu var, ja tikai grib.

Tie ir cilvēki, kas visvairāk palikuši atmiņā, ar pārējiem bija forši apsveicinaties, sapazīties, papļāpāt un atkalredzēties pēc nesenākas satikšanas. Un uzzināt, ka konspirācijas teorija"Kurbelieši, eu, mācāmies par skolotājiem, lai piepludinātu jaunas asinis?" ir veiksmīgi sasniegusi sākuma fāzes vidusdaļu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Šo rakstu rediģēja zibgaismiņa: 05.11.2013 18:04
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 02:40