![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
![]() |
![]()
Raksts
#1
|
|
Miglājs ![]() Grupa: Aurori Pievienojās: 12.07.06 Kur: M31 Vadzvaigzne tumsā ![]() |
Kā tad ir ar mums KKiešiem? Sociālie tīkli, apēd Tavu laiku vai otrādi? Vai Tavuprāt, sociālie tīkli pilda savu mērķi, kāpēc tie radīti (lai vienotu ļaudis un aiztaupītu laiku) vai arī laiki ir mainījušies?
Jauku čivināšanu un tā tālāk un tā joprojām, Andromeda |
|
|
![]() |
![]()
Raksts
#2
|
|
Miglājs ![]() Grupa: Aurori Pievienojās: 12.07.06 Kur: M31 Vadzvaigzne tumsā ![]() |
Lietoju. Visvairāk sanāk Facebook un Twitter. Traukiem.lv neizmantoju vairs tik bieži. Man sociālie tīkli ir veids kā uzturēt kontaktus ar tiem cilvēkiem, kas dzīvo visur citur pasaulē un kurus ir bijis tas gods satikt dzīvē dažādās pasaules vietās.
Kā arī bieži vien sanāk uzzināt tādas lietas, kas būtu paskrējušas gar ausīm visādi citādi Spēlītes nespēlēju un ar bezjēdzīgām muļķībām nenodarbojos. Tomēr reizēm šķiet, ka informācijas gūzmā var noslīkt un tad piebremzēju ar izmantošanu. Ir savi plusi un ir mīnusi. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 09.05.2025 19:32 |