Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Piramīdas, Un to atklājumi...
Blink
iesūtīt 03.04.2011 11:31
Raksts #1


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 03.04.11



Čau visiem.. Ehh es interisējos par piramīdām, un to celšanu, un izgatavošanu!
Cik esmu skatijies/lasijis tas viens bluķis reāli sver tonām, un padomājot loģiski cilvēks to pa slīpni nevar uzstumpt, ne arī uzvilkt.
Tapēc man liekas, ka šajā jomā ir palīdzējuši ciplanētieši, kā arī vissi tie dievi utt ir uzskatīti par ciplanētiešiem.

Lasiju, ka tika atrasta "lauztuves", vai arī vietu, kur izgatavoja bļuķus un tur bija palicis viens ieskākts gatavots bluķis, kurš netika pabeigts nezināmu iemeslu dēļ, bet tā bļuķa šķeltne ( plakne, kura tika zāģēta/lauzta nost ) ir tik gluda, ka ūdens, un pat ar mūsu jaunākajām tehneloģijām nevar to izdarīt viņi bija aprēķinājuši , ka 1 sekundē ir jānozāģē noteikts lauks, lai akmenis nesašķeltos, un paliktu gluds...
Noteikti cilvēki ar lauztnēm to nevarēja izdarīt.

Neliela atkāpe no reālitātes.

Filmā " transformeri" arī tika teikts, ka senajos laikos dievi ir ieradušies uz zemes, lai palidzētu mums attīstīties.
Kā arī filmā " Alliens vs predators " arī tas pats teikts.

Ko jūs par šo domājat?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes
Aiva
iesūtīt 08.04.2011 23:31
Raksts #2


Šņācmēles tulks
******

Grupa: Daiļdarbu pārziņi
Pievienojās: 22.12.03
Gondoras sargs



Krieviem ir arī teorija, ka patiesībā piramīdu celtnieki pielietojuši betonu - atlējuši bluķus formās turpat uz vietas būvlauikmumā. Kas izskaidrotu gan salaidumus, kas reizēm ir visai 'interesanti', gan arī loģistiku - sanest ūdeni, smiltis un betonu augšā ir vieglāk ka transportēt tonnām smagus bluķus, gana rī šādus tādus interesantus objektus kas iestrēguši akmenī. Tiesa gan, šī teorija nespēj izskaidrot, kas tas par betonu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Raksti šajā pavedienā


Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 11.06.2024 19:36