![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
![]() |
![]()
Raksts
#1
|
|
Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.01.04 ![]() |
Sveiki!
Droši vismaz 30 cilvēki no jums atcerās pasākumu - brīvdabas lomu spēli "Nolādēto tīstoklis", kas noritēja pagājušogad vasaras beigās teritorijā, kas, es ceru, ir oficiāli atzīta, kā visu laiku briesmīgākais Latvijas LARPu poligons. Atsauksmes par spēli: http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=43963 bildes šeit: http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=43967. Personīgi man šis poligons ļoti patika - riktīgs fantasy fīlings, klintis, veci koki, garas ķērpju bārdas, čalojoša akmeņaina upīte, tumšs, drūms tunelis, kalni, alas, dabisks amfiteātris un vēl... bet apzinos, ka es varētu būt viens no dažiem. Jebkurā gadījumā, man ir viegli psihopātiska vēlme atkal sarīkot spēli šajā poligonā. Apzinos, ka par plaša mēroga spēli nevar būt ne runas, tāpēc orientējos uz minilarpu. Gribētos zināt, cik cilvēki būtu gatavi iesaistīties šajā pasākumā? Parametri: Kas: vienas dienas WYSIWYG miniLARPS dark-low-fantasy pasaulē Kur: Spēles "Nolādēto tīstoklis" poligonā, pie Siguldas Kad: kaut kad tagad, +/- pēc dalībnieku vienošanās Spēles sistēma: maksimāli vienkārša Kaujas: reālajā laikā ar drošajiem zobeniem (būfiem) Geimplejs (spēles procesā sagaidāmi sekojoši aktivitāšu tipi):
Dalības maksa: vai nu nekāda vai tīri simboliska (max Ls 2) Plānotais cilvēku skaits: 10-15 cilv. Kā ir? Kādu interesē? |
|
|
![]() |
![]()
Raksts
#2
|
|
Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.01.04 ![]() |
Vispār aukstumam ir tieksme atstāt iespaidu uz materiāliem. Pirmkārt, būfi noteikti paliktu trauslāki un drīzāk lūstu nekā vasaras temperatūrās. Otrkārt, man šķiet, ka -20 grādos būfs amortizē sitienus sliktāk, nekā +20 grādos. Nu tjipa, ja švamme būtu izgatavota no metāla, tā būtu cietāka, nekā ja tā būtu ikdienas švamme no ne-metāla. Aukstumā daudzi materiāli paliek stīvāki, līdz ar to domāju, ka "burbuļu" sieniņas paliktu stingrākas un kopumā sitiens - sāpīgāks.
Rezumējot - gaidām siltāku laiku. Tikmēr aicinu mest iekšā grādus, pie kuriem esat gatavi spēlēt. Un nē, tie nav TIE grādi.. |
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 13.05.2025 04:56 |