Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Ziņu iesūtīšana

Jaunu pavedienu veidošana šajā forumā ir atspējota.

Ja vēlies iesūtīt jaunumus, dari to Dienas Pareģa pamatforumā.

> Glābsim Hariju Poteru!
Elony
iesūtīt 19.07.2007 13:04
Raksts #1


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Lielbritānijas grāmatu veikalu ķēde "Waterstone's" aicina visus Harija Potera fanus parakstīt tās petīciju, kurā lūdz rakstnieci Dž. K. Roulingu rakstīt jaunus turpinājumus grāmatu sērijai par pusaugu burvja piedzīvojumiem. Pēdējā ieplānotā sērijas grāmata "Harry Potter and the Deathly Hallows" nonāks veikalos 21. jūlijā.

Tomēr "Waterstone's" cer savākt miljonu parakstu savai kampaņai "Glābiet Hariju", ar kuru cer panākt, ka autore pārdomā un ķeras pie jaunu turpinājumu rakstīšanas.

"Mēs nelūdzam, lai Dž. K. Roulinga jau rīt sāktu darbu pie jaunas grāmatas, mēs tikai lūdzam, lai viņa to pilnībā neizslēdz," sacīja ķēdes pārstāvis Veins Vinstons, kas ir arī bērnu grāmatu nodaļas vadītājs. "Harijs Poters ir izdomāts tēls, tādēļ viņu patiesībā nemaz tā īsti nevar nogalināt," teica Vinstons, kas ir ķēdes bērnu grāmatu nodaļas vadītājs. "Sers Arturs Konans Doils arī nogalināja Šerloku Holmsu, taču pēc vairākiem gadiem un neatlaidīgām izdevēju un fanu prasībām viņu "atdzīvināja". Vai tā nevarētu notikt arī ar Hariju Poteru?"

"Harijs Poters ir globāls fenomens, tādēļ mērķis savākt miljonu parakstu varētu izrādīties diezgan pieticīgs," viņš piebilda. Interneta veikalā "Amazon" iepriekš pasūtīti jau gandrīz 1,6 miljoni pēdējās grāmatas eksemplāru.

Tātad - vēlam sekmes mūsu iemīļotā varoņa glābšanā!

Sagatavots pēc LETA materiāliem.

Šo rakstu rediģēja Edzinsh: 19.07.2007 13:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
3 Lapas V   1 2 3 >  
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 19)
Sindra
iesūtīt 19.07.2007 13:38
Raksts #2


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



Nu es nez.
Es Roulingas vietā nepiekristu un neturpinātu.
Labāk aizvākties no skatuves tikmēr kamēr Tevi vēl visi mīl un viņiem ir mazliet žēl nekā tad, kad vairs nevienam neesi vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
katrīna. 8D
iesūtīt 19.07.2007 13:40
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.07.07
Kur: jūrmala (:



un ja nu Harijs mirs, tad viņa arī turpinātu?
būtu jau interesanti palasīt, bet nuu, tas saprotams, vairs nebūtu tas pats.
viņš jau būtu liels un ja viņa rakstītu, grāmatām vajadzētu būt citās kategorijās un diez vai to turpinās lasīt arī tādi sīkie.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 19.07.2007 13:45
Raksts #4


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



CITĀTS(katrīna. 8D @ 19.07.2007 14:40) *
un ja nu Harijs mirs, tad viņa arī turpinātu?
būtu jau interesanti palasīt, bet nuu, tas saprotams, vairs nebūtu tas pats.
viņš jau būtu liels un ja viņa rakstītu, grāmatām vajadzētu būt citās kategorijās un diez vai to turpinās lasīt arī tādi sīkie.


Kādi sīkie? Man ir 19, ja kas, HP lasa arī daudz vecāki cilvēki. Ņem vērā, ka kaut vai to pašu "sīkajiem" domāto "Uguns Biķeri" var apzīmēt ar reitingu PG - 13, tātad no/virs 13 gadiem.

bet ja tiešām - nezinu kāds būtu Harijs pieaudzis. lai gan jāatzīat, ka jau tagad viņš pārsvarā ir spiests izturēties kā pieaudzis, kā sāka Dumidors: "nesis pieauguša burvja atbildības nastu" vai kaut kā tā.

Šo rakstu rediģēja elesarels: 19.07.2007 13:45
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
šausmiņa
iesūtīt 19.07.2007 13:46
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.02.07
Kur: manis nav, tur ir citi.



pat ja autore nolems nogalināt Hariju, vienmēr pastāv fanstāsti, un reizēm tie ir tiešām labi un izdevušies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Nazgul
iesūtīt 19.07.2007 13:53
Raksts #6


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.02.05
Kur: mājās



CITĀTS(Elune @ 19.07.2007 14:38) *
Nu es nez.
Es Roulingas vietā nepiekristu un neturpinātu.
Labāk aizvākties no skatuves tikmēr kamēr Tevi vēl visi mīl un viņiem ir mazliet žēl nekā tad, kad vairs nevienam neesi vajadzīgs.


Piekrītu.
Un vēl arī tas, ka ar rakstniekiem taču nav tā - vienā dienā izdomā uzrakstīt grāmatu un aiziet. Vēl jo mazāk, kaut ko uzrakstīt pēc pieprasījuma.
Visas sešas jau izlasītās bija un pavisam noteikti arī septītā būs vienkārši ideālas, aizraujošas un dziļi aizkustinošas grāmatas. Rakstniece tās rakstīja no sirds un iedvesma acīmredzot jau sen bija paredzēta tikai šim septiņām grāmatām.
Tāpēc domāju, ka ja arī viņa vēl kaut ko uzrakstītu, tad tas vairs nebūtu tas īstais Harijs Poters, bet ar prātu piedomāts atražojums. Nu protams es jau lasītu vienalga, bet tomēr... lai paliek kā ir.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 19.07.2007 13:56
Raksts #7


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Iespējams, ka Roulinga ir ne pārāk grūti pārliecināma. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) .
Kādā intervijā viņa jokojoties gandrīz vai apsolīja uzrakstīt grāmatu par Dumidoru.

Bet tādas, kādas ir šīs 7 - šaubos gan. Drīzāk kā enciklopēdiskos-informatīvos "Kalambols laiku lokos" un par tiem maģiskajiem dzīvniekiem.

Šo rakstu rediģēja Edzinsh: 19.07.2007 14:24
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Ného
iesūtīt 19.07.2007 14:04
Raksts #8


Rex Aegyptus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.03.05
Kur: terra incognita



CITĀTS(katrīna. 8D @ 19.07.2007 14:40) *
un ja nu Harijs mirs, tad viņa arī turpinātu?


būtu tāpat kā ar Šerloku Holmsu
CITĀTS(Edzinsh @ 19.07.2007 14:56) *
Iespējams, ka Roulinga ir ne pārāk grūti pārliecināma. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) .
Kādā intervijā viņa gandrīz vai apsolīja uzrakstīt grāmatu par Dumidoru.

pēc būtības tā nebūtu HP turpināšana, bet gan cits stāsts noteiktā pasaulē/settingā.
Teiksim kā Tolkīns ar GP, Silmarilionu utt.

Viens gan ir slikti, cilvēki neciena autoru, ja viņš pateicis, ka kādas noteiktas sērijas grāmatas neturpināsies, tad tā arī tam būt.
Roulinga vienīgi varētu pamēģināt papelnīt uz fanfikiem - atļaut tos publicēt, bet reizē ievākt kādu procentiņu no peļņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Vespertilio
iesūtīt 19.07.2007 14:11
Raksts #9


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.04.05
Kur: Shadowspire



Man pat negribētos, lai Roulinga raksta HP turpinājumu. Nevadzētu to pārvērst par kaut kādu bezgalīgu lubeni. Septiņas rūpīgi izstrādātas daļas ir pietiekami.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 19.07.2007 14:20
Raksts #10


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Nē. Es esmu pret turpinājumiem. Ja viņa kaut ko vēl rakstīs, tad lai tā ir kāda grāmata tajā pašā pasaulē, noteikti ne turpinājums. Citādi būs kā ar kādu populāru filmu, kurai - ehe! tik daudz naudas iegrābām! - un sāk cept turpinājumus, kas jo vairāk, jo sliktāki. Te ar pieminēto Šerloku Holmsu jau tā bija. Atdzīvināja viņu, nu un? Stāsti palika, jo tālāk, jo švakāki.
Grāmatas un grāmatu sērijas, kas ir iepriekš labi izplānotas, vienkārši nav turpināmas. Pabeigts darbs, un viss.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Edzinsh
iesūtīt 19.07.2007 14:26
Raksts #11


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.09.05
Kur: uz saulainās taciņas



Nudien.
Septiņas grāmatas jau ir izplānotas un visu apziņā [nu labi, redz, ka ir daži, kam tas nav aizgājis] nosēdušās kā vienots veselums un pabeigtība. Cerēsim, ka Roulinga spēs pretoties. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) . Taisām petīciju, lai neraksta? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/xD.gif) .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mume
iesūtīt 19.07.2007 14:37
Raksts #12


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.07.07



jā, tas būtu vienreizēji, ja Roulinga piekristu rakstīt vēl grāmatas. Man šķiet, ka viņa pati arī to vēlas. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aivvv/troll drea...
iesūtīt 19.07.2007 16:05
Raksts #13


Pokemonu pavēlnieks
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.07.03
Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar...
Zilonītis Dambo 2012



veel labaaks piemeers apr sserlohu holmus ir par dorotiju no oza zemes...

bet es jau kaukur par to izteicos...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kolumbīne
iesūtīt 19.07.2007 16:14
Raksts #14


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.07



Es nesaprotu, kam tas ir vajadzīgs!? Pasaule pilna cilvēku, kas nespēj apstāties laicīgi (ok, vai vismaz nobeigt iesākto). Ja Roulinga turpinās grāmatas, viņa sevi norakstīs lielai lielai neveiksmei!
Un...
ir nelāgi faniem no viņas prasīt, lai viņa mūža garumā krāmējas ap vienu darbu un apmierina no realitātes bēgošu ļautiņu apsēstību, ar ko mēs visi vairāk vai mazāk sirgstam (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Tāpēc...
Lai beidzas! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tā pa skaisto un tagad, vēl jau mēs paši varam rakstīt un sapņot, un Džoanna var doties pelnītā atpūtā. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Šūnis
iesūtīt 19.07.2007 16:21
Raksts #15


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.05.06
Kur: Salaspils



Ja nākamie turpinājumi būtu kvalitatīvi un tikpat interesanti kā iepriekš izdotās grāmatas, tad es gribētu lai būtu turpinājumi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) Bet ja raksta rakstīšanas pēc tad NOST AR TURPINĀJUMIEM! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elony
iesūtīt 19.07.2007 16:35
Raksts #16


Alveus anima
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 18.05.07
Kur: Aiz maskas
HP eksperts 2008



Ataradu arii attieciigo saitu. Te tas ir - Save Harry Potter .
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
weasel
iesūtīt 19.07.2007 16:45
Raksts #17


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.07



es domāju ka Roulinga varētu vēl kādu grāmatu uzrakstīt, bet ne par Hariju. viņa varētu uzrakstīt kautko par kādu citu Cūkkārpas audzēkni, vai arī ko līdzīgu Kalambols Laiku Laikos un Fantastic Beasts & Where to Find Them (neatceros latvisko nosaukumu)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
arturchix
iesūtīt 19.07.2007 18:04
Raksts #18


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.02.05



Es personīgi gribētu redzēt jaunu TV seriālu, ar citiem varoņiem, kuri iziet visus septiņus Cūkkārpas gadus un vismaz seriālā varētu atspoguļot visu to lori, kas ir izgriezta ārā no filmām. Nodarbības, SLIMi un SĒRGi, kalambols un treniņi, savstarpējās attiecības utt. Ja būtu labs scenārists, būtu super. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Kolumbīne
iesūtīt 19.07.2007 18:23
Raksts #19


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.02.07



Pēdējā ideja-super!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Lianjuks
iesūtīt 19.07.2007 18:27
Raksts #20


Jenotu brālības arbūza sargs
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.04.07
Kur: pa diognāli noparkojies paralēlā pasaulē



CITĀTS(Kolumbīne @ 19.07.2007 19:23) *
Pēdējā ideja-super!

Jā tā pēdējā tiešām laba... Savā ziņā man man gribas un negribas lai ir turpinājums..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

3 Lapas V   1 2 3 >
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 23.05.2024 23:01