Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> Kā var ievietot fotogrāfijas!
zzz
iesūtīt 26.07.2006 23:46
Raksts #1


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.05.06



Sveiki! Atkal man viens jautājumiņš! Varētu atbildēt tie, kam ir pieredze ar foto ievietošanu kurbijkurnē. Es arī vēlētos ielikt savas fotogrāfijas, dažas ir tiešām labas! Bet ir viena problēma - es īsti nezinu KĀ!
Kā tieši tas jādara?! Lūdzu, sīki un smalki izskaidrojiet man ievietošanas 'ceļu'. Zinu, ka tas jādara Gondoras tīstokļos, ja?! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)

Šo rakstu rediģēja zzz: 26.07.2006 23:46
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
 
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 1)
Roviela
iesūtīt 27.07.2006 07:14
Raksts #2


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



Tad Tev būtu iesakāms apskatīties "Atkārtoto jautājumu daļu" šai pašā Info & jautājumi sadaļā. Piesprausts. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Un arī šeit pat zemāk esošos pavedienus.

Kā ielikt foto?

Jā, bet ir vairākas vietas, kur Tu vari ievietot savas fotogrāfijas. Var veidot savu galeriju "Gloranā, gaismas ielejā" (nevis tīstokļos. Tīstokļi ir domāti rakstu darbiem) zem Valinoras. Tāda galerija ir domāta, lai ne tikai ievietotu, bet arī saņemtu kritiku. Vēl ir "Foto" pavediens, bet tas ir domāts sava purniņa ievietošanai, lai saņemtu "vīī" bļāvienus. Ja ir tikai kāda viena vai divas fotogrāfijas, par kurām vēlies saņemt atsauksmes, tad vēl ir piesprausts pavediens zem "Gloranas" - Forumieši fotografē

Katrā ziņā ir iesakāmi izlasīt to, kas sīkiem burtiņiem rakstīts katrā vietā, kur Tu vēlies ievietot fotogrāfiju. Lai nesanāk pārpratumi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 17.06.2024 03:18