Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

> "Spārnotā čūska"
Red-haired Zora
iesūtīt 24.04.2004 19:55
Raksts #1


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Šī ir leģenda...
Mūžveca kā pasaule....

Šī ir leģenda par "Spārnoto čūsku"

----------------------------------

Tēla vārds, vai iesauka: Rudā Zora (iesauka)
(norādiet, kurš)
Izskats: Rudi mati, gandrīz dzelteneas acis, nēsā bikses, ka sir visai dīvaini lēdijai.
Dzīvesvieta: Londona

Šo rakstu rediģēja Red-haired Zora: 24.04.2004 20:05
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
27 Lapas V   1 2 3 > »   
Sākt jaunu pavedienu
Atbildes (1 - 79)
sinda
iesūtīt 24.04.2004 21:55
Raksts #2


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



es gribētu sīkāku info par šo LS... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
Tēla vārds, vai iesauka: Flo (iesauka)
Izskats:
(IMG:http://sebseb.31.free.fr/site/alba/107_4801.jpg)
Dzīvesvieta:Brazīlija (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 25.04.2004 08:59
Raksts #3


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Leģenda vēsta, ka ceļotāju grupiņa, kura devusies ceļojumā ar "Spārnoto čūsku" mistiski pazudusi, bet kuģis atgriezies mājās sveiks un vesels. Mūsu komanda dodas ceļojumā ar šo kuģi. tagad tas pieder Rudajai Zorai un kapteinim Morganam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 12:19
Raksts #4


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Kurš ir kapteinis Morgans? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)

__________________________________
Tēla vārds (iesauka): Sīra jeb pilnā vārdā Sirienna
Izskats: ģerbjas ērti, mazliet senatnīgā un pirātiem piederošā stilā, pēc sejas mazliet atgādina arābieti, melni mati.
Dzīvesvieta: Maiami
(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 12:38
Raksts #5


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Tēla v.: Luiss Morgans
Izskats: Pirāts, kas pirāts. Nēsā tumšu apģērbu u.tt.
Dzīvesvieta: Spānija
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 25.04.2004 13:02
Raksts #6


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Dark Knight man piepalīdzŗs vadīt šo spēli. Our second GM is Dark Knight. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

------------------------
Mēs, es un Morgans esam piestājuši Bristolē, lai savāktu brīvprātīgos apkalpei. Visiem interesentiem ir jādodas uz ostu un jāmeklē melns kuģis ar sarkanu uzrakstu "Spārnotā čūska". Mēs gaidam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:05
Raksts #7


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Tu dzirdēji?" Sīra jautāja runājošajam papagailim Toksam. "Nē... Ko es runāju..." Meitene nogrozīja galvu. Viņa bija ģērbusies garos ādas stulmzābakos ar zemu papēdi, melnās, pieguļošās biksēs un sarkanā krekliņā. Viņa iegāja otrā istabā. Tur Sīra uzlika galvā lielu platmali ar spalvu un paņēma veco pistoli. "Tēvam mēs neko neteiksim." Meitene pamāja papagailim un izgāja no mājiņas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 13:05
Raksts #8


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans stēvēja uz komandtiltiņa uz vēroja fokmastu. Cerams, viņš domāja, ka kāds tomēr atnāks. Ar Vulverstonu Daiku un Oglu mums šeit nepietiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:17
Raksts #9


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Kapteinis Morgans, man domāt." Sīra noteica, pēkšņi parādīdamās no kādas mucu kravas aimugures tieši aiz muguras Morganam. "Jums jābūt piesardzīgākam. Te bieži ieklīst bandīti."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 13:21
Raksts #10


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Vards - Sonja
Izskats - melni pinkaini mati, zilas acis, isa auguma, tumsneja
ddzevesvieta - uz juuras
********************

Viņa gulēja pavērtu muti un aizvērtām acīm. Saule nežēlīgi cepināja, dzeramais ūdens arī bija beidzies. Sonja bija zaudējusi pēdējos spēkus. Nespēkā nespēdama pakustēties viņa uz muguras gulēja mazajā laiviņā, nolemta, viņas prāt, nāvei. Mazliet paslējusi galvu viņa sev par pārsteigumu ieraudzīja kuģi tieši virs sevis. Bļaut nebija spēka, kur nu vēl kustēties. Sonja sāka izmisīgi klauvēt pa laivas malu. Ka kāds to izdzirdēs nebija nekādu cerību, tomēr viņa turpināja kluadzināt. Šī bija viņa pēdēja iespēja... izglābties...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 25.04.2004 13:26
Raksts #11


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo izstaipījās.
'' hei, Kreili, kur tu esi? ''
viņa nikni iesaucās.
istabas durvis atsprāga vaļā un tajā ieskrēja sulainis, vārdā kreilis. '' ko vēlies, jaunkundz? '' sulainis pazemīgi jautāja.
'' atnes kaut kādas nebūt bikses un kaut kādu kreklu! ātri! ''
sulainis pazuda un atgriezās ar drēbju kaudzi. izvēlējusies sev tīkamāko apģērbu - piegulošas bikses un baltu krekliņu. izgājusi uz savas istabas balkona, viņa gaidoši pastiepa roku. pēc brīža uz tās nolaidās vanags.
'' hei,Graid, mums gaidāms neliels ceļojums, '' viņa klusi čukstēja un atgriezās istabā. klusītēm jaunā mugursomā salikusi vairākus apģērbus un dārglietas. klusi, ar Graidu uz pleca viņa šķērsoja gaiteni un iegriezās tēva darbistabā. no atvilktnes zaglīgi izvilkusi greznu pistoli, no tēva ieroču kolekcijas paņēmusi zobenu, viņa devās laukā no pils.
apseglojusi savu bēro zirgu, viņa izjāja no staļļiem un sargu izmisīgo saucienu pavadīta, aizjāja ostas virzienā.
aiz viņas mežonīgā ātrumā auļoja sargi, taču Flo tie nespēja notvert.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 13:29
Raksts #12


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Jā, tas esmu es, atteica Morgans, un paldies par brīdinājumu. Ko vēlaties, jaunkundz? Pēkšņi viņš izdzirdēja kādu skaņu. Šim vīrietim bij ļoti asa redze un dzirde. Vulvērston, viņš uzsauca un no kajītes parādijās milzīga vienacaina galva, paņem vēl kādu un noej apskaties kas tas par troksni! Kad vīri bij aizgājuši viņš no jauna pievērsās meitenei.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:31
Raksts #13


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Kā jums liekas? Es meklēju kuģi. Un jūsu paziņojums nāca tieši laikā. Es vēlos jums pievienoties." Sīra nopētīja vienacaino Vulvērstonu. "Tam vīram ir dīvains vārds. Vulver-ston."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 13:33
Raksts #14


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Tas ir bezcerīgi... viņa pati pie sevis nodomāja, bet roka jau automātiski, kau arvien lēnākā tempā, turpināj aklaudzināt. "Nolādēts Doren... ja es pailkšu dzīva... tev dzīves vairs nebūs..." Sonja nikni atcerējās dumpja rīkotāju glīto, iznesīgo, bet nolādētu bezgodi un egoistu Eriku Dorenu. "Vienalga dzīva vai mirusi... es tev atriebšos..." klaudzieni kļuva klusāki, bet kuģis nāca arvien tuvāk. Iespēja tikt parautai zem kuģa kļuva neizbēgama.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 13:34
Raksts #15


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Viņš ir manā komandā jau divus gadus, noteica Morgans, kā jūs sauc, milēdij un kālab gribat pievienoties kapteinim Morganam? Katrs cilvēks ir neatsverema bagātība, bet es labprāt uzzinātu par jums kaut ko vairāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 13:40
Raksts #16


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Mans vārds ir Sirienna de Klonda. Bet tam nav nozīmes, sauciet mani par Sīru. Es meklēju piedzīvojumus. Es te nedzīvoju, es esmu ceļā. Man ir 20 gadi. Es nebiju droša, vai jūs mani pieņemsiet, tāpēc nepaņēmu visas savas mantas. Mani saista ūdens. Es zinu daudzas pirātu leģendas, un ticu, ka tās visas ir patiesas. Vai jūs mani pieņemsiet? Kā teikts kādā leģendā: "Sieviete uz kuģa nes nelaimi." "Bez viņas mums klāsies vēl sliktāk." Vai jūs šo stāstu zināt?" Sīra reti runāja gari, bet viņa pateica visu, kas vajadzīgs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:01
Raksts #17


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



, es šo stāstu zinu lieliski, noteica Morgans,rēķinieties ar to, ka jums nāksies piedzīvot šo to nepatīkamu.


Vulverstons un Pits, kuru vienacis bij paņēmis līdz bij atraduši Sonju un tagad mēģināja noskaidrot, kas viņa tāda.
Kas jūs esat jaunkundz?, vaicāja Vulverstons.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:10
Raksts #18


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Sonja pamazām atguva samaņu. Virs galva ka zvaigne mirgoja acss... viena acss... viņa iepleta acis un ar grūtībās norija siekalas. Parunāt viņa nebija spējīga. "U...u...edeni...l...ludzu..." tas bija viss ko vina ar stīvu mēli varēja pateikt. Sonja lūdzoši skatījās uz milžigo stāvu, kas bija viņu izglābis.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 14:15
Raksts #19


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Skaidrs, ka piedzīvojumu netrūks... "Spārnotā čūska" ir slavena, ne gluži tik slavena kā "Melnā pērle", bet vienalga slavena..." Sīra nopētīja kuģi. "Sveika. Man patīk šis sākums." Meitene piegāja pie kāda trauka un pielēja kausu ar ūdeni. "Te būs."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:18
Raksts #20


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Vulverstons pacēla meiteni uz rokām un aiznesa uz kuģi. Kaptein, viņu mēs atradām..., bet viņš nepaguva pabeigt teikumu, kad Morgans jau pavēlēja:

Ienesiet viņu manā kajitā un iedodiet padzerties.

Vulverstons nekavējoties devās lejā un Morgans no jauna pievērsās Sīrai.
Jūsu apartamenti ir leā. Trešās durvis pa labi, nesagaidījis atbildi viņš devās uz savu kajīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 14:21
Raksts #21


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Es atgriezīšos pēc pusstundas. Gaidiet mani." Sīra atteica un pazuda tikpat nemanāmi, kā bija parādījusies. Viņas papagailis apmeta pāris lokus ap kuģi un arī aizlidoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:23
Raksts #22


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



Sonja satvēra pasniegto trauku un aizgūtnēm dzēra vēso ūdeni. Izdzērusi to tukšu viņa noslaucīja roku piedurknē un patiecās. "Paldies tev, miledij..." viņa teica un sniedza trauku atpakaļ. "tagad nu es varetu pastastit par to kas es ir... Mans vārds ir Sonja Kortesa un reiz man piederēja spāņu galeona "Mokate"" balsī varēja manīt skumjas, bet acī rūgtumu. "Bet kā gadījās kā ne mana apkalpe sadumpojās... nolādētais Dorens... viņš vadīja sacelšanos... mani iesēdināja šajā laivā un atstāja Atlantijas okeāna vidū... ilgi es peldēju... kamēr satiku šiten to kuģi" viņa ar rokas mājienu norādīja uz kuģi. "Mani Spānijā un visā tās piekrastē sauca par Melno Sātanu... he hee..." viņa atceroties to nosmējās. "Jā... bet par pirātiem mēs kļuvām jau sen... kur tie gadi... bet paliek fakts - mana komanda sadumpojas un izsedinaja mani okeāna vidū"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:27
Raksts #23


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans iegāja savos apartamentos, kur gulēja nepazīstamā. Viņa sāka atgūties. Morgans apsēdās uz gultas malas un ar savām zaļajām acīm vērās meitenē un gaidijā, ko viņa teiks.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 14:31
Raksts #24


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



(nu es jau visu it ka pateicu)

Sonja pabeidza savu sakāmo un aidomīgi nopētīja tiko ienākušo vīrieti. Viņa apzinājās, ka izskatās briesmīgi, bet pēc nedēļām ilgas gulēšanas laivā neko citu gaidīt nevarēja. Sonja samiedza acis un stingri vērās vīrietī. Atbalstījusies uz elkoņa viņa gribēja parādīt to ka ir gana stipra, bet elkonis nodevīgi trīcēja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 14:53
Raksts #25


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Laipni lūgta uz "Spārnotās čūskas", noteica Morgans, jūs izskatāties nedaudz saburzīta. Jums tiks ierādīti apartamenti un jūs varēsiet sakopties. protams, ja vēlaties šeit palikt. bet vispirms, pastāstiet par sevi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dvēselīte
iesūtīt 25.04.2004 15:02
Raksts #26


Loveless
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.03.04
Kur: playing the hydrogen sonata
Oriģinālākā pareģojuma autore



"Protams paldies... un man nebūs kur palikt... būs japaliek šeit... man nepatīk atkārtoties..." viņa īdzīgi teica, kaut ar to centās slēpt mulsumu. "Mans vārds ir Sonja Kortesa... man reiz piederēja galeona "Mokate", bet mana komanda sadumpojās un mani izsedinaja laivinas okeana vidū..." Sonja skimji teica. "Pateicos ka mani izglābāt... savādāk es būtu... nu jā... nebūtu.." viņa vārgi pasmaidīja un pateicīgi uzlūkoja vīrieti. "Saburzīta... nu tā vare'tu būt..." viņa teica nopētot sevi, tad samulsdama aizklāja sev prieksā roku. Krekls tajā vietā bija pamatīgi sapluinīts. "Atvainojos..." Sonja nosarkusi bilda pavelkot uz augšu apsega materiālu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 15:25
Raksts #27


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Tēla vārds, vai iesauka: Nii (iesauka)
Izskats: (IMG:http://img9.photobucket.com/albums/v24/Shatered/Ledoyen.jpg)
Dzīvesvieta: Francija

OOC: es tikai nerubiiju kur juus esat un kaa lai iesaistaas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) ....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 25.04.2004 15:46
Raksts #28


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Tēla vārds: Dorians Grejs
Izskats: Pusgari, melni mati skaistas ūsas un neliela bārda. Labs augums. Ģērbies melnās biksēs, baltā kreklā un melnā vestē. Pie sāniem špaga-tievs zobens. Dzīvesvieta: Anglija, Londona.
____________________________________________________________________

Pa bruģēto ceļu kuģim tuvojās pievilcīgs, glīti ģērbts vīrietis. Viņa vārds bija Dorians Grejs...viņš bija viens no pazīstamākajiem, cienījamākajiem un ietekmīgākajiem vīriešiem Anglijā. Vairāki paukotāju un kungu klubiņi bija viņa īpašumā. Daudzi Dorianu Greju pazina kā piedzīvojumu meklētāju kā arī lielu mīlnieku un džentlmeni. Viņš apstājās netālu no kuģa un pavērās uz augšu. Viņš pamanīja uz kuģa nosaukumu ''Spārnotā čūska''. ''Jā! Šis ir manējais kuģis.'' Viņš mierīgi uzkāpa pa trapu uz kuģa. Kuģis bija liels un labā stāvoklī, lai dotos tālos ceļojumos. Lai gan vecs, tūkstošiem jūdžu noceļojis, bet joprojām labs.
''HEI,'' nobļāvās Dorians, ''vai kāds šeitan ir? Es nākdams meklēt piedzīvojumus.''Dorians stalti izslējies stāvēja un gaidīja, kad kāds viņam pievērsīs uzmanību.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 16:20
Raksts #29


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Nekliedz." Sīra nomurmināja, nostādamās viņam blakus. Viņa bija sagādājusi pilnu mugursomu ar mantām, bet nevarēja zināt, kādas tās ir. "Par piedzīvojumiem te skaļi nerunā. Bandīti ar Asiņaino Vārnu priekšgalā slapstās tuvumā. Tiem pat pret tevi nebūs respekta... Tu taču mani atceries, vai ne, Dorian?" Meitene pēkšņi piebilda.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 16:28
Raksts #30


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nii klusi sliideeja pa pilseetas ( (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) ) ielu. Vinja piesliideeja pie kaada kugja un to nopeetiija.. " nee.. shis nav tas..." vinja noteica un devaas taalaak. Vinja beidzot piegaaja pie kaada kugja, kur sarunaajaas kaada sieviete un viirietis. "Paklau.. vai shii ir "Spaarnotaa chuuska ?"" vinja nedroshi vaicaaja un nonjeema no pleciem mugureni. Vinja no taas izvilka kaadu fotograafiju un paraadiiija to meitenei. " Man teica ka pievienojoties shim kugjim man vairs nebuus jaamuk no Shii viira. Vinju vaardaa es netaisos saukt. mani vajaa jau vairaakus gadus."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 25.04.2004 16:36
Raksts #31


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo stingri parāva zirga pavadu. no mugursomas izvilkusi fotogrāfiju, viņa mirkli to appētīja, tad palūkojās uz kuģi. '' spārnotā čūska, '' viņa klusi nočukstēja un noleca no zirga. Flo sāka plānot kā lai pievērš kuģa apkalpes uzmanību, kad to izdarīja zirgs - tas skaļi iezviedzās. Flo nogaidoši palūkojās uz kuģi.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 16:50
Raksts #32


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Labāk nesauc." Sīra atteica. "Nāc droši, bet ar šī kuģa vārdu neplāties, un vispār es jūs abus aizvestu pie kapteiņa vai kuīpašnieces, ja viņi nebūut kaut kur aizgājuši. Vai jūs aptuveni šo leģendu zināt?" Meitene pavīpsnāja. "Dorian, Dorian... Nav labi tā meklēt piedzīvojumus tavā amatā..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 17:05
Raksts #33


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



" Kugja legjenda ? ... nezinu... bet man galvenais ir tikt prom.. taalu prom... " Nii noteica un paluukojaas atpakalj, jo vinjai bija sajuuta, ka kaac vinjus veero
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 25.04.2004 17:47
Raksts #34


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Piesakos!!!

Tēla vārds, vai iesauka: Anete
Izskats:meitene, kurai ir tumši brūni mati līdz krūtīm. Izskatīga.
Dzīvesvieta: Šveice
********************************************

Anete gāja pa ielu uz drīz nonāca pie kuģa. Laikam šis būs īstais Viņa nodomāja un uzkāpa uz kuģa klāja. "Šeit kāds ir?" viņa skaļi jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 17:51
Raksts #35


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans uznāca uz klāja. Es te esmu, viņš uzsauca un uzsmaidīja atnācējiem. Viņš panāca pretī atnācējiem un apskatīja visus pēc kārtas.
Es esmu kapteini Luiss Morgans.

Šo rakstu rediģēja Dark Knight: 25.04.2004 17:54
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 25.04.2004 17:53
Raksts #36


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



OOC:Ievēro 130 zīmju limitu!!!

Anete apgriezās un ātri noteica:"Ā, sveiki. Mani sauc Anete. Jums laikam pieder šis kuģis, vai ne?" Anete teica un tad mierīgi paskatījās uz cilvēku. "Kā starp citu jūs sauc?" viņa jautāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 18:03
Raksts #37


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Sveiki. Morgan, te divi griba pieteikties. Un viņi kliedz. Man liekas, ka visiem nav jāzina, ko mēs meklējam." Sīra nicinoši paziņoja, nomesdama mantas uz klāja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 25.04.2004 18:05
Raksts #38


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



" Atvaino, bet es nekliedzu" Nii aizvainota noteica. Vinja bija ljoti klusa un vinjai bija bail ka vinju neatrod - kaapeec lai vinja veel aurotu? " Un jaa... es veeleejos pieteikties kugjot ar jums, jo man teica... nu es jau vinjiem pateicu... negribu atkaartot ja nu kaads noklausaas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) "
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 18:07
Raksts #39


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Labi... Bet viņš gan, ne, Dorian? Mēs esam pazīstami." Sīra paskaidroja. Meitenei te sāka patikt. Vismaz komanda bija interesanta... Jauki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 25.04.2004 18:43
Raksts #40


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Pēc divām stundām mēs izejam atklātā jūrā, noteica Morgans, iekārtojieties. Sīra jums parādīs, kur ir kajītes. Pirmā pietura būs Marseļā, Francijā. Tur mēs uzņemsim vēl kādu pasažieri, pēc tam dosimies uz Karību jūru.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 25.04.2004 19:15
Raksts #41


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Jā, es bļāvu, bet nekur nav zīme, ka nedrīkst tā darīt. Nu labi piedodiet, ja es jūs nostādīju sliktā situācijā, bet es neesmu radis slēpties vai pieklusināt balsi un ja kādam ļaundarim tas nepatīk un tas mēģina mani noslaktēt, tad mans zobens par to parūpējas. Piedodiet, ka bļāvu. tas vairs neatkārtosies.'' Dorians pagriezās pret kapteini Morganu un nedaudz nolieca galvu. ''Labdien! Es esmu Dorians. Iespējams par mani esat dzirdējis, tāpēc par sevi nestāstīšu.''

Dorians pagrieza galvu pret Sīru un viņam acīs iespīdēja saules stari un viņš apžilba. ''Nu nezinu vai es jūs pazīstu Jaunkundz. Pie tam man saule acis apžilbināja un man tagad grūti saredzēt jūsu seju. Vai tu lūdzu nevarētu sevi noraksturot un pateikt, kur mēs esam tikušies, līdz es atkal redzēšu labi?'' Samiedzis acis, smaidīdams pavaicāja Dorians.

Šo rakstu rediģēja Pikolo: 25.04.2004 19:32
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 19:46
Raksts #42


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Dorian!" Sīra beidzot pasmaidīja. "Tu visu lieliski atceries. Mans vecais tētuks gan ir iedomīgs āksts, bet arī par sakariem viņš nevar sūdzēties. Ko tev izsaka Liverpūles bankets? Tu manam tēvam esi pateicību parādā... Bet viņš ļauj tev to neatdot..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 25.04.2004 20:11
Raksts #43


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



''Jā, Sīra! Es atcerējos. Piedod man, bet man dienu dienā jāredz visādu augstmaņu sejas, ka dažus cilvēkus sanāk aizmirst.'' Dorianam acis jau bija atkal redzīgas, brīvas no saules staru žilbinājuma. Viņš paņēma Sīras roku un noskūpstīja to.
''Nevajag savu veco tētuku tā noniecināt. Varbūt viņš ir nedaudz augstprātīgs, bet ne jau iedomīgs.'' Dorians paskatījās uz Sīras seju. ''tavs tētuks man dikti izpalīdzēja, bet viņš ir jauks cilvēks, viņš neņēma no manis atlīdzību.'' Dorians Grejs paskatījās debesīs, kur mākoņi vai sarunāja tikšanās vietu, jo skaidri zilās debesis kļuva bāli pelēcīgas. Nevarēja saprast vai līs vai nelīs. ''Kā tad tavam tētukam sokas?'' pajautāja, joprojām skatīdamies debesīs vai joprojām guļ vēl gultā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 25.04.2004 20:53
Raksts #44


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo piegāja pie kuģa kapteiņa un mierīgā balsī stādījās priekšā:
'' labdien! mani sauc... nu vienalga, mani varat saukt par Flo. es domāju, ka mans vārds ša jā gadījumā nav svarīgs, '' viņa notrauca matu šķipsnu no pieres.
tad palūkojusies uz Sīru, viņa gaidīja kad tiks ierādīta viņas kajīte.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 25.04.2004 22:15
Raksts #45


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Viņam klājas lieliski. Viņš turpina mierīgi pavadīt laiku savā milzīgajā Kalifornijas villā. Viņam gan naudas pietiks visam mūžam, tomēr viņš turpina nodarboties ar darījumiem. Tas laikam ir viņa aicinājums. Un nemaz neizliecies, ka mani nepazini!" Sīra mīļi uzsmaidīja Dorianam. "Lai gan man toreiz bija tikai 15 gadi, nedomāju, ka tu šo dienu ar visiem iesaistītajiem cilvēkiem tik viegli aizmirsīsi." Meitene iesmējās, kamēr papagailis virs viņiem ķērca: "Visi uz klāja! Visi uz klāja" "Ak jā. Flo. Piedod, mēs aizmirsāmies nostaļģiskās atmiņās..."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 26.04.2004 15:35
Raksts #46


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Pa kuģa trapu augšā nāca kāda meitene, kura bij ģērbusies viscaur melnā. Acis viņai bija dzintara krāsā un mati ugunssarkani. Bristolē un arī visā Anglijā šo meiteni lieliski pazina lielceļu laupītāji un"Baltā kluba" locekļi. Viņa aizdomīgi nopētija visus klātesošos, kuri liekas par viņas atrašanos šeit it nekā nezināja. Viens no viņiem bij Dorians Grejs. Viņa bij par šo puisi šo to dzirdējusi, bet satikties viņiem vēl nebija lemtas. Khm, viņa nokremšļojās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 16:52
Raksts #47


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Sveika." Sīra paspieda meitenes roku. "Es par jums zinu daudz, jūs esat šī kuģa īpašniece, vai ne? Mans vārds ir... Tas man svarīgi. Visi mani sauc par Sīru. Esmu zināmā, bet ne īpaši labā sabiedrībā pazīstama kā Melnās Piektdienas Sīra. Tajā pašā sabiedrībā, kurā jūs - tu, ar... Nedomāju, ka drīkstu to izpaust."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 26.04.2004 18:16
Raksts #48


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo laipni pasmaidīja, taču uzreiz smaidu noslēpa ar ļaunīgu vīpsnu. '' sveika, mani vari saukt par Flo. domāju, ka nav vajadzīgs zināt no kurienes esmu un kāpeč šeit atrodos. tas varētu radīt tikai nevēlamas problēmas - man, protams. '' Flo noteica.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:18
Raksts #49


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Tu arī... Jā... Kā teica kapteinis, mūsu kaītes ir lejā... Bet es personīgi labāk palikšu tepat, uz klāja..." Sīra pasmaidīja un apgūlās uz kāda sauļošanās krēsla.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 26.04.2004 18:23
Raksts #50


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Dorians pievērsās atnākušajai meitenei. ''Sveiki! Es esmu Dorians Grejs.'' Viņš paņēma viscaur melnā ģērbušās meitenes roku un noskūpstīja to. ''Es labprāt gribētu doties uz kajīti un pēc tam es gribētu uzzināt ko vairāk par šo braucienu.'' Viņš iztaisnojās un tad palūkojās uz debesīm, kuras jau labu laiku no gaiši zilām bija kļuvušas bāli pelēkas, bet joprojām nelija.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:26
Raksts #51


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Nu jā... Man bija jums jāierāda kajītes... Nāciet visi līdzi..." Sīra piecēlās, un, starojoši uzsmaidījusi visiem, nokāpa lejā. "Te, te, te... Visās šajās jūs drīkstat apmesties..." Meitene teica, parādīdama uz tuvākajām un, atklāti runājot, vienīgajām apdzīvojamajām kajītēm.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Red-haired Zora
iesūtīt 26.04.2004 18:33
Raksts #52


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 17.04.04



Zora uzsmaidija Grejam un pārējiem. Nu... pazīstot Luisu... jūs gaida lieliskas maltītes, daudz izklaides un arī daudz piedzīvojumu.Mēs izbrauksim kolīdz būs pabeigta iekraušana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 26.04.2004 18:36
Raksts #53


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' gan jau būs labi, '' Flo pavīpsnāja, sekojot Sīrai. viņa iegāja kādā kajītē ar zemiem griestiem, nelielu skapi un vecu gultu un nelielu logu. '' varbūt nemaz tik labi nebūs, '' viņa apstulbusi nodomāja, aplūkodama necilo kajīti. vienīgais, kas viņai bija pa prātam, bija nelielais lodziņš, kam priekšā bija aizvilkti tumši zili, smagi samta aizskari, kā arī gulta, kurā bija dūnu pēļi un segas. '' būs lieliski, '' viņa ne īpaši pārliecinoši ieteicās Sīrai un uzlika mugursomu uz gultas.

Šo rakstu rediģēja sinda: 26.04.2004 18:36
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:38
Raksts #54


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Nav mans kuģis. Es te vnk pirmā atnācu un man šādu pienākumu uzlika..." Sīra paraustīja plecus. "Prasiet Rudajai. Viņai šis kuģis pieder." Meitene apgalvoja.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 26.04.2004 18:40
Raksts #55


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans domīgi uznāca uz klāja.Cerams, ka izdosies satikt Deividu, viņš nodomāja. Morgana acis pievērsās jūrai. Diez, kur viņš ir?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 26.04.2004 18:44
Raksts #56


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Dorians nokāpa līdzi Sīrai un apstājās. Viņš nopētīja visas kajītes, kuras viena no otras ne ar ko neatšķīrās. Viņš nedaudz ieelpoja gaisu, tad mēģināja saost kaut ko un tad viņš piegāja pie otrās kajītes labajā ejas pusē. ''Šī būs mana kajīte. Es sajutu, ka šai un manai blakus kajītei piemīt spēcīga, nomierinoša aura.'' Viņš pavēra durvis un iesoļoja iekšā. Nekā īpaša jau kajītē nebija. Bija gulta, neliels plaukts, skapīts un nakts galdiņš. Lampas nebija, vismaz Doriana kajītē. Vēl Doriana kajītē bija neliels apļa veidīgs lodziņš pa kuru pavērās skaists skats. Loga apakšējā daļa bija zem ūdens, be augšējā daļa virs ūdens. ''Būs labi!'' Dorians pasmīnēja. ''Jāiet atpakaļ, lai man izstāsta, kāds maršruts ir gaidāms.'' Viņš izgāja no savas kajītes un devās augšā uz klāja, lai satiktu kuģa kapteini vai tā īpašnieci.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 26.04.2004 18:46
Raksts #57


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



'' nē, tiešām, būs labi, '' Flo nu jau pārliecinošāk teica un atvēra somu. rūpīgi censdamies noslēpt tās saturu, Flo izbēra kaut ko šķindošu vienā atvilktnē, bet otrā skapja atvilktnē, cik varēja spriest salika drēbes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 26.04.2004 18:48
Raksts #58


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Tad jau visi izvēlējušies... Es eju ar tevi, Dor..." Sīra pasmaidīja un sekoja Dorianam uz klāja. Sīras papagailis augšā klaigāja: "Vēētra nāk! Visi uz klāja! Vēētra nāk!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tinuviel
iesūtīt 26.04.2004 19:03
Raksts #59


Uzlauž lāstus Gringotu bankā
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.12.03
Kur: rīga.



Anete mierīgā gaitā iegāja viņai norādītajā kajītē un aplūkoja to no iekšas. Ciešami. viņa nodomāja un izgāja no kajītes. Tad viņa uzkāpa atpakaļ pie pārējiem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 26.04.2004 19:14
Raksts #60


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Morgans atrāva skatu no jūras, jo augšup kāpa pārējie braucēji. Viņa skatiens atkal ieguva to tēraudcieto un ledusauksto izteiksimi, kāda viņam acīs bija vienmēr. Viņš gribēja ātrāk nokļūt jūrā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 26.04.2004 21:11
Raksts #61


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



OOC-Atceros ka Mastero man aizrādīja par vienrindi. Un es viņam par to pateicos, jo tiešām rakstīt vienrindes nav īpaši pareizi. Vajag aprakstīt pasauli kādu tu redzi tai laikā, gan veidot dialogus. Nepietiek vienkārši ar jautājumu un atbildi. Pateicoties Mastero paziņojumam man ienāca prātā doma uzrakstīt nedaudz garāk kā parasti un lūk kas iznāca.

Dorians kāpa augšā uz klāja pa nedaudz nobružātām koka kāpnēm un tas ka kāpnes bija nedaudz deformējušās, nelika viņam domāt, ka tās varētu jebkurā mirklī salūzt. Dorians domāja tieši otrādāk. Viņam likās, ka kāpnes vajadzētu postīt ar motor zāģiem, lai tās nojauktu.
Viņš kāpjot augšā apbrīnoja to cik kuģis labi saglabājies no seniem laikiem. Varbūt kuģis izskatījās kā pēc mazas vārgas mušas, bet patiesībā tas vairāk līdzinājās riktīgi lielai lapsenei. Jebkurš garāmgājējs neuzkāpjot uz kuģa varētu apzvērēt, ka kuģis vairs vairāk par 5 jūdzēm nenoceļos, bet tā viņi zaudētu visu uz ko būtu derējuši.
Arī papagaiļa klaigas Dorians dzirdēja, bet viņš tām nepievērsa uzmanību, jo ziņas par tuvojošos vētru varēja uzskatīt par maldоgām, jo debesis kādas blāvi pelēkas bija, tādas arī palika un no debesīm nekrita neviena lietusvīra mestā pile, kura vēstītu par lietus vai vētras ciemos nākšanu.
Uzkā```` uz kuģa klāja, kurš nu jau likās lielāks nekā sākumā uz tā kāpjot, Dorians Grejs nolēma visu labi nopētīt kā to bija radis darīt. Viņš pagrieza galvu pa labi, pa kreisi un nopētīja klāju, kā arī Kapteiņa Morgana komandas tiltiņu. Klājs bija tiešām liels, bet uz tā nekas daudz neatradās. Dažas mucas bija redzamas pie kuģa masta un kastes, pēc skata tukšas, mitinājās netālu no mucām. Neko citu nevarēja saskatīt. Pat zemē nomestu papīru nevarēja samanīt. Buras pie masta, kas vāji plīvoja neizvilktas, arī bija labā stāvoklī. Viss uz kuģa bija labs, varbūt noskrandis vai nobružāts, bet labs.
Kuģa priekšā Dorians pamanīja stāvam Kapteini Morganu, kurš lūkojās jūras nebeidzamajās tālēs kā kaut ko sapņodams. Viņš izskatоjās pзc nopietna un jau pieredzējuša Jūras Vilka un viņš savu darbu mācēja darīt godam, jo likās, ka Jūra un kuģis ir visa Morgana dzīve. Dorians pietuvojās pie Kapteiņa Morgana un uzrunāja viņu. ''Sveiki atkal.'' Dorians stāvēja blakus Morganam, bet skatījās tā pat kā Morgans, tālu jūrā. ''Svaigs gaiss...mmm. tas ir viss dēļ kā es braucu šajā ceļojumā. Protams arī no kāda piedzīvojuma es neatteiktos.'' stāstīja Dorians. ''Man gribētos zināt,...caur kurieni ved mūsu ceļojuma maršruts? Gribētos nojaust ko sagaidīt un vai nelekt no kuģa nost jau tagad.'' Viņš dziļi ievilka elpu un izelpoja. ''Jā! tā tik ir sajūta, kad jūra tevi pakļauj un liek kustēties tās liego viļņu pavadībā. Cilvēks beidzot var atpūsties un atslābināties.'' Viņš pagriezās ar skatu pret Morganu. ''Feina sajūta.'' Ielika rokas savu bikšu kabatās. ''Kas tad mūsu ceļa grafikā ir paredzēts?'' pajautāja Dorians uzsēžoties uz kuģa, priekšējā borta margas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.04.2004 15:03
Raksts #62


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



Flo aizcirta atvilktnes un rūpīgāk nopētīja skapīti. no sākuma apputējušais skapis izskatījās nožēlojams, bet kas varēja slēpties aiz biezās putekļu kārtas?
paņēmusi kādu lupatu, kas atradās zem tā paša skapja, viņa rūpīgi nobrauca ar to pār skapja virsmu - un pārsteigumā noelsās.
nelielais skapis bija rūpīgi nolakots, ar izciliem kokgriezumiem. kopumā tas izskatījās vienkārši grezni.
'' skaisti, '' viņa klusi nomurmināja un palūkojās visapkārt. galvenokārt, visu biezi noklāja putekļi.
ar to pašu lupatu, viņa ņēmās visu izslaucīt. pēc neliela brīža kajītes gaisā lidinājās putekļi, un tieši tādēļ Flo ne reizi vien nošķaudījās. taču viņa turpināja tīrīt, jo ik pēc reizes, kad pār kajītes gultu, skapīti vai nelielo galdiņu tika novilkts pāri ar lupatu, atklājās pārsteidzoši grezns griezums, lakojums vai krāsojums.
galu galā, kajīte nebija nemaz tik slikta, patiesībā tā bija lieliska.
pēc Flo domām, vajadzēja vien izvēdināt kajīti no putekļu dvangas un tad kajīte tiešām būtu perfekta.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 27.04.2004 15:09
Raksts #63


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



Nī iesoļoja kajītē, kas atradās pašā ejas galā, kreisajā pusē. Viņa ieejot nedaudz apstulba - kajīte bija pilna ar putekļiem, bet tomēr kautkas pie tās viņu saistīja. Istaba izskatījās jau kautkur redzēta. Nedabiski redzēta.... Viņa piesoļoja pie - pēc skata - no koka gabaliem sasistas, prastas kastes, kas bija cilvēka garumā un augšstilbu augstumā. Viņa nometa mantas uz "gultas" un apsēdās uz tās. Šī " koka kaste" bija gaiši zaļā krāsā, tikai ja tā to varētu nosaukt, jo krāsa lobījās nost. Meitene mantas novilka zemē un pacēla guļvietas vāku un zem tā atrada biezu polārlāča ādu, no kuras bija izveidots tāds kā pārklājs gultai. Vēl tur atradās balts palags, sacaurumota zaļa sega un nedaudz gaišāk zaļš spilvens. Viņa sakrāmēja tos visus uz gultas un aiztaisīja vāku. Meitene uzklāja gultu un atgūlās tajā. Viņa jau aizvēra acis , bet tad atkal tās pavēra plaši vaļā. Protams, ka viņa to bija pamanījusi, bet tagad viņa to ievēroja citā gaismā. Virs viņas, nedaudz augstāk bija uzkārts liels plaukts, kas arī bija domāts gulēšanai (izskatījās pēc lāvas, kādas ir pirtī, tikai tam bija iedobe, kur likt matraci, kā arī nedaudz augstākas malas, lai cilvēks pilnībā neizveltos.), bet tajā nebijauzklāts matracis, bet gan pie lielajām dzelzs ķēdēm, kas lāvu turēja bija piesiets liels jūrnieku šūpuļtīls. Meitene šādu bildi bija redzējusi. Pirms daudziem daudziem gadiem, kad šis kuģis bija devies ceļā pirmoreiz uz tā klāja atradās viņas vec-vec-vec-vec-vectēvs Pjērs Montekrū. Viņš tā arī neatgriezās, bet no kuģa tika ģimenei nogādātas viņa mantas, starp kurām bija kāda forogrāfija ar Pjēru, kas šūpojas šūpuļtīklā un zem viņa guļošais biedrs Andreass. meitene ātri sameta savas mantas pie gultas esošajā plauktiņā ( augstums aptuveni līdz meitenes viduklim, 4 lielas atvilknes) un izslēdza necilo petroleļļas lampu, kas bija piekārta pie griestiem. Viņas kabīnē odziņa nebija , tāpēc tas bija arī vienīgais gaismas avots. meitene uzmetusi savu melno ceļojumu apmetni metās augšup uz klāju.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.04.2004 16:10
Raksts #64


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Jā, Dorian, šoreiz es tev pilnīgi piekrītu..." Sīra pasmaidīja, nostādamies blakus Dorianam un kapteinim. "Toks, aizveries taču vienreiz!" Meitene iesaucās, kad papagailis, tagad brēkdams "Cilvēks aiz borta!!!" nolaidās uz viņas rokas. "Tokss jau sen nav bijis jūrā. Bet vecie jūras termini viņam aizvien ir uz mēles... Reiz viņš saprata daudzu vārdu nozīmi, tālab bija lielisks kuģotāju palīgs. Es domāju, ka drīz viņš visu atcerēsies." Meitene nolaida roku, un Tokss pacēlās gaisā un nometās uz masta. "Priekšā zeme!!!" Putns iekliedzās. "Nu bet protams, ka priekšā zeme, tu, trakais putns, mēs vēl neesam izbraukuši!!!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 27.04.2004 17:26
Raksts #65


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Mums nav īsta mērķa, atteica Morgans, es esmu ceļotājs, bet pirāts. Parasti mans kuģis ceļo pa karību jūrām, bet šoreiz esmu nolēmis maršrutu nedaudz pārveidot. Viņš uzsmaidija Grejam. Man prieks, ka arī tāds džentlmenis kā jūs izlēma pievienoties vienkāršam kapteinim. Šis kuģis ir ļoti vecs. Ar to ir braukājuši arī jūsu ve-vec-vec-vectēvi un iespējams arī jūsu vec-vec-vec-vecāsmātes. Kādreiz šis kuģis piederēja Pjēram Daregiberī, bet nelaiķi saplosija haizivs.Viņš šo kuģi novēlēja man.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 27.04.2004 17:52
Raksts #66


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



" Par tiem vec-vec tēviem runājot... Es nezinu vai esmu īsti precīza, bet gadījumā uz šī kuģa nav kuģojis arī Pjērs Montekrū ?... viņš bija mans vec-vec-vec-vec-vectēvs un no ceļojuma ar šo kuģi tā arī neatgriezās.. Es varu APZVĒRĒT ka kajīte kurā es esmu iekārtojusies ir tā pati no fotogrāfijas ko atnesa pēc ceļojuma kopā ar viņa mantām.." Diezgan ieinteresēta par šo tēmu ieminējās Nī.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sinda
iesūtīt 27.04.2004 17:59
Raksts #67


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 27.11.03
Kur: pie datora



pēc neilga brītiņa kajītes gaisā vēljoprojām virmoja putekļi, taču nu kajīte izskatījās visai pievilcīga. kajīte bija neliela, tādēļ tās iztīrīšana neaizņēma ilgu laiku.
atkāpusies pie kajītes durvīm, Flo gandarīta nopētīja paveikto. uz gultas tagad bija ļoti skaista zīda sega, ko Flo bija ielikusi somā. tumšie, biezie zilie aizskari bija izpurināti no putekļiem un viegli plīvoja vējā, ko radīja nelielas dvesmas, kas ieplūda pa kajītes durvīm, kuras vēljoprojām bija atvērtas.
mazliet ieilgušo klusumu Flo kajītē pārtrauca vanaga ķērciens. uz Flo pleca nosēdās liels, pelēcīgi brūns vanags, kas ar savu ciešo acu skatu nopētīja kajīti.
'' tagad tā būs mūsu mājvieta, Graid, '' Flo klusi teica un noglaudīja vanaga galvu.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 27.04.2004 18:04
Raksts #68


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Jā, tā tas varētu būt, atteica Morgans, Montekrū bija labos draugos ar Daregiberī. Par kajīti nevaru apgalvost, jo pats esmu dzīvojis tikai virtuvē un kapteiņa kajītē. Pārējās neesmu apskatījis.
Man diemžēl nav bijis tas gods būt pazīstamam ar jūsu senci, bet kā stāstija Daregiberī, viņš esot bijis labs jūrnieks un uzticams kapteinim. Pēc "Spārnotās čūskas"pēdējās brauciena uz "Miroņgalvas"salu, ļoti daudzi neatgriezās.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.04.2004 18:15
Raksts #69


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Dosimies uz turieni! Uz Miroņgalvas salu!" Sīrai iemirdzējās acis. Šo leģendām, noslēpumiem un mistiskiem notikumiem apvīto vietu viņa sapņoja apskatīt kopš desmit gadu vecumā izlasīja leģendu par Melno pērli. Šī vieta, kura atradās līcī, ko nereti dēvēja par Bermuda trijstūra līci, bija vienīgā, uz kuru nevarēja bez bailēm doties pat pieredzējušākie jūras vilki, bet kuru sapņoja ieraudzīt katrs kuģapuika.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 27.04.2004 18:20
Raksts #70


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Tēla vārds, iesauka: Deivids Kārters, draugi sauc par Deivu
Izskats: Melni mati, staigā parasti baltā kreklā un džinsās
Dzīvesvieta: Londona



Deivids soļoja pa ielu. Viņs ieskatījās pulkstenī: Kaut es paspētu, viņš nodomāja. sasniedis ostu viņs paraudzijās apkārt. Un tur nu tā bija-"Spārnotā čūska". Dievids piegāja tuvāk kuģim un uzkāpa uz klāja. Viņs dziļi plaušās ievilka sāļo jūras gaisu un devās uz kaptēņa kajītes pusi. Uz tiltiņa atradās trīs cilvēki, Deivids ieskatījās ciešāk, jā viens no viņiem tik tiešām bija kapteinis Morgans. Deivids piegāja viņiem klāt un noteica: Ceru, ka neesmu nokavējis kaptein? Plaši smaidīdams viņš paraudzijās uz kapteini.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shatered
iesūtīt 27.04.2004 18:21
Raksts #71


Krāmē plauktos Izgaistošās izgaišanas grāmatas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.09.03
Kur: Svešā ādā
Grafiķis 2007



"Interesanti.. un no tiem laikiem, kad kuģis ceļoja ir saglabājušās kādas pierakstu un ceļojumu aprakstu grāmatas ?.. "Captain`s log" vai kaukas tāc ? Es vienkārši gribētu uzzināt pēc iespējas vairāk par šo kuģi, jo man nav palaimējies zināt tā leģendas un vēl šādus tādus faktus... " Nī klāstīja Morganam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 27.04.2004 18:22
Raksts #72


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Dorians uzsmaidīja. ''Jā,'' noteica Dorians izbaudīdams nelielās, vēsās vēja plūsmas, kuras atdūrās pret viņa seju. ''Man jau godīgi sakot ir vienalga uz kurieni doties. Galvenais jeb pirmajā vietā man ir atpūta.'' Dorians vēl brīdi lūkojās tālu aiz jūras horizonta un tad pagriezās, lai dotos uz kajīti. Viņš vēl uzmeta skatu Sīrai, uzsmaidīja un devās uz durvju pusi aiz kurām atradās kāpnes pa kurām varēja nokāpt līdz kajītēm. ''Es uznākšu augšā, kad mēs sāksim attālināties no krasta.'' Viņš paziņoja un nokāpa pa kāpnēm lejā uz kajīti.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.04.2004 18:29
Raksts #73


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Atpūta... Uz kuģa, ja esi pamatsastāvā nevis smalkā, modernā pasažieru kajītē, nekādas atpūtas nebūs..." Sīra nedaudz sarauca pieri, bet tad atkal pasmaidīja. "Nu re, es teicu, ka viņš sāks atcerēties kad kuru saucienu lietot!" Jo Tokss tikko bija iebļāvies: "Pirāts uz klāja!!!"
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diabolic
iesūtīt 27.04.2004 18:47
Raksts #74


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.02.04
Kur: Domājiet paši



Dorians jau bija pie kāpņu telpas durvīm, kad viņš sadzirdēja ko teica Sīra. ''Atvainojiet, bet es neesmu no tiem augstāko rindu cilvēkiem, kurš uz zemākām kārtām noskatās kā uz ielas pamestu suni. Man nebūtu nekādu problēmu jums palīdzēt iet uzvilkt buras mastā vai izmazgāt klāju. Man atpūta nozīmē beidzot padzīvot dzīvi ar baudu..., es labprāt kļūtu netīrs, pastaigātu noplukušās drēbēs un norobežotos no apkārtējiem cilvēkiem un pastrādātu vienkāršu sētnieka darbu.'' Dorians beidza stāstīt par saviem atpūtas mirkļiem, pagriezās un nokāpa lejā uz savu kajīti. Viņš atvēra durvis, iegāja kajītē un apgūlās gaidīt mirkli, kad kuģis izkustēsies.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.04.2004 19:16
Raksts #75


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Nu es jau tā neteicu." Sīra apstiprināja. "Man gluži vienkārši liekas, ka šoreiz atpūtas būs pat vēl mazāk nekā pierasts uz seniem, leģendu apvītiem kuģiem. Jo te piedalos es un Rudā Zora, un tu ar... Svešiniek, kāds ir jūsu vārds?" Meitene pagāja tuvāk Deividam.

Šo rakstu rediģēja Earnella: 27.04.2004 19:16
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 27.04.2004 19:17
Raksts #76


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Deivid! Priecīgi iesaucās Morgans un piesteidzires pie viņa paspieda puiša roku. Necerēju tevi šeit ieraudzīt. Man likās, ka tu vēl joprojām esi Marseļā! Kādi vēji tevi šurp tpūtuši?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.04.2004 19:21
Raksts #77


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



"Deivids..." Klusi nomurmināja Sīra. "Ne taču Deivids Kārters, ko? Tik daudz paziņu no vecajiem, labajiem laikiem necerēju sastapt!" Meitene uzsmaidīja pienācējam. "Es esmu Sīra. Patiesībā Sirienna de Klonda, ja jums tīk."
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Diablo
iesūtīt 27.04.2004 19:23
Raksts #78


Izvēlas zizli pie Olivanda
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.04.04



Kā jau kapteinis tikko teica mani sauc Deivids, viņš noteica pievērsdamies meitene, bet tad atkal paskatījās uz kapteini. Nu kā lai saka, vienkārši gadījos tepat netālu, tad ieraudzīju afišu un nolēmu, ka kas gan var būt jaukāks par ceļošanu kopā ar vecu draugu. un cik es pazīstu tevi šis ceļojums nebūs no parastajiem. Deivids pasmaidija. Un paraudzijās uz meiteni, jums taisnība tas pats Deivids, jūs jau man likāties tāda pazīstama, prieks jūs atkal satikt Sīra.

Šo rakstu rediģēja Diablo: 27.04.2004 19:25
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dark Knight
iesūtīt 27.04.2004 19:25
Raksts #79


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.03.04
Kur: Itālija. pie viņa.



Jā, šis nebūs parasts ceļš. Kapteinis Luiss Migels Espinosa i Valdess ļoti grib ar tevi parunāt, tu blēdi! Viņa kuģis ir nolaists pa burbuli un viņš grib atriebties. Ceru, ka tu atceries arī cilvēku vārdā Bišops no plantācijas. Nu to trako pulkvedi, kurš mūs opirka. Arī viņš tevi medī pa visām jūrām!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
earnella
iesūtīt 27.04.2004 19:28
Raksts #80


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.02.04
Kur: here there be dragons.



Viņš mani neatceras... Bet nu, nav brīnums... Sīra nedaudz uzjautrināta nodomāja. Bet vai Toksu arī? Meitene iedomājās. Viņa pacēla roku, un papagailis nolaidās uz tās. "Visi uz klāja..." Papagailis domīgā balsī ieķērcās, nostādamies uz vienas kājas un pieliekdams galvu. "Tas ir Tokss." Sīra īsi paskaidroja, uzsmaidīdama Deividam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

27 Lapas V   1 2 3 > » 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.06.2024 06:43