![]() |
Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )
![]() ![]() |
![]() |
![]() ![]()
Raksts
#1
|
|
Kārto SLIM-us ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 01.01.04 Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes ![]() |
Potijs ir mans elks, tāpēc es noteikti iešu. Es nezinu, vai būs 3D, bet esmu lasījusi un te kaut kur bija arī pavediens.
|
|
|
![]()
Raksts
#2
|
|
Izvēlas zizli pie Olivanda ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 06.02.04 ![]() |
(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) Es varētu padomāt. Arī es kaut kur lasīju par šito sviestu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#3
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 01.01.04 Kur: maajas ![]() |
kaada atskiriiba? ka tik Harija Potera filma!!!!!!!!!!
|
|
|
![]()
Raksts
#4
|
|
Mācās koptelpas paroles ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 30.12.03 ![]() |
Tas būtu reāli forši, tāpēc arī ietu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/cool.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#5
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 28.11.03 Kur: pagulte ![]() |
iet jau aizieshu......man nepatiik taas 3D buushanas......... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#6
|
|
Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 24.10.03 Kur: childproof world ![]() |
nu & .... winalga skatiishos! wisu ko raadiis saistiibaa ar HP skatiishos (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#7
|
|
Uzlauž lāstus Gringotu bankā ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 20.12.03 Kur: rīga. ![]() |
Noteikti! Tas būtu reāli forši!
(man gan labāk patiktu GP....) |
|
|
![]()
Raksts
#8
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 06.01.04 Kur: Pasaules maalaa ![]() |
hm... teiksim vareja buut taads - Ietu delj taa tik , gribeetos redzeet - kaa tas izskatiisies... or smth......
|
|
|
![]()
Raksts
#9
|
|
Sarkanais Barons ![]() Grupa: Modi Pievienojās: 24.07.03 Veterāns aktīvajā dienestā ![]() |
Varētu vēl padomāt, varbūt ietu.
|
|
|
![]()
Raksts
#10
|
|
Dzer sviestalu Trijos slotaskātos ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 07.08.03 Kur: Pūka priedītēs ![]() |
Vareetu padomaat. Njaa... vareetu buut tiiri jautri, kad kaads tev baksta ar zizli acii. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#11
|
|
Metamorfomags ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 07.01.04 Kur: Jūrmala Mods 2008 ![]() |
Es nobalsoju par elku,un uzskatu ka tā būs reāli forša! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#12
|
|
Strādā "Caurajā katlā" par trauku mazgātāju ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Bijušie Pievienojās: 04.10.03 Kur: Rīga, Jēkabpils ![]() |
Tad jau varetu taisit tadas filmas....(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Piemeram kaa voldemorts izsauj nogalinasanas laastu uz skatitajiem.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) |
|
|
![]() ![]()
Raksts
#13
|
|
Sēž zem Šķirmices ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 30.12.03 Kur: Latvija ![]() |
|
|
|
![]()
Raksts
#14
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 16.09.03 Kur: pashlaik seezhu uz kreesla ![]() |
njaa 3D un voldijs taisa avada kedavra uz zales pusi... tas ir taapat kaa matrix 3D - smits shauj, neo pieliecas, un lode zaalee... =)
|
|
|
![]()
Raksts
#15
|
|
Attīsta savu iekšējo Aci ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 24.11.03 Kur: ??? ![]() |
Well...mans elks jau nu gan vinsh nav...gluzi peec elka definiicija neatbilst... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Bet taapat nobalsoju par pirmo variantu,jo man vienkaarshi patiik HP.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Ieshu un viss!Kas zin kaa iznaaks...vismaz buus kaut kas jauns,neredzeets.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#16
|
|
Dzer sviestalu Trijos slotaskātos ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 07.08.03 Kur: Pūka priedītēs ![]() |
Phe. es noiskatīijos tos Spy kids 3D... nu jā... Potijs 3D... pateišām pabriesmīgi. Bet kā ņem.. kura daļa... un arī kā uztaisa. Interesess pēc jau nu noetikti aizietu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#17
|
|
Zintniece ![]() Grupa: Noslēpumu nodaļa Pievienojās: 03.11.03 Kur: te un tagad Dzīvā enciklopēdija ![]() |
Man patīk 3D filmas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tieši tāpēc, ka var visādus jociņus ar lodi skatītājos, ūdeni uz galvas utt. izmantot. Starp citu, pirmās stereo filmas parādījās vismaz gadus 30 atpakaļ. Tās bija pārsvarā dokumentālās filmas, teiksim, par iluzionistu uzstāšanos. Efekts bija lielisks.
|
|
|
![]()
Raksts
#18
|
|
Kārto SLIM-us ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 05.02.04 ![]() |
iet, jau aizietu, viens jautaajums, uz kurieni, mums Riigaa nav neviens 3D koniits.. kur tad lai iet? :blink:
|
|
|
Viesis_Viesis_* |
![]()
Raksts
#19
|
Viesi ![]() |
|
|
|
![]()
Raksts
#20
|
|
Izvēlas zizli pie Olivanda ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 17.02.04 Kur: The Never-Never Land ![]() |
CITĀTS(Yume @ 09.02.2004 20:38) iet, jau aizietu, viens jautaajums, uz kurieni, mums Riigaa nav neviens 3D koniits.. kur tad lai iet? :blink: Forum Cinemas it kaa raadiija Spy Kids 3D droshi vien raadiis arii HP. Latvijaa neesmu bijusi uz 3D, bet Vaacijaa bija baigi labi, un visaam taam burvestiibu padariishanaam vajadzeetu izskatiities baigi iespaidiigi! |
|
|
![]()
Raksts
#21
|
|
Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 19.08.03 Kur: savā nodabā ![]() |
Njā....vispirms jau derētu padomāt. Tad jau varbūt, ja apsvērtu visas iespējas, tad varbūt arī ietu, ja GP būtu uz 3D, tad man jaieta būtu garantēta... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#22
|
|
Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 16.02.04 Kur: Domājiet paši ![]() |
Es uz HP 3D obligāti ietu, jo uz 3D filmām nekad neesmu bijis, bet foršāk būtu, ja rādītu GP 3D. Nazgūla zobens mums gar galvām, tas gan būtu forši.
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#23
|
|
Pārvērš vaboles par pogām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 12.03.04 Kur: Riiga ![]() |
Noteikti, tas buutu reaali forshi!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#24
|
|
Pārvērš vaboles par pogām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 30.03.04 Reģis 2008 ![]() |
nja.....kapee ne..........
(IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) tikai labaak..... |
|
|
![]()
Raksts
#25
|
|
Cīnās ar Lankašīras laumiņām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.02.04 Kur: Rīga ![]() |
Es noteikti ietu!
me... |
|
|
![]()
Raksts
#26
|
|
Sēž zem Šķirmices ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 15.12.03 Kur: hmm... te, kaut kur, visur, nekur ![]() |
es noteikti ietu tas buutu veel forshaak!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#27
|
|
Cīnās ar Lankašīras laumiņām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 20.03.04 Kur: Iecava ![]() |
Es noteikti ietu...Galvenais lai ir HP!
P.S.Man patīk arī 3D filmas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) |
|
|
![]()
Raksts
#28
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 28.11.03 Kur: pagulte ![]() |
nebuus 3D.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) .....taa filma tax wasaraa pa kino bus....kur dzirdeec ka 3D buus?.....nu jaa pirms tam jau bija dzirdeec ka 3D buus...a bet AG oficiaalajaa filmas lapaa nikaada taada informaacija nebija... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
nu jaa es laikam aizietu ja buutu 3D bijis |
|
|
![]() ![]()
Raksts
#29
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Bijušie Pievienojās: 11.03.04 Kur: Kā parasti-pie sava mīļotā...kompja!!!! ![]() |
Domājams, ka tas būs reāls pasākums!!! Ja tāds būtu, es aizskrietu!!
|
|
|
![]()
Raksts
#30
|
|
Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 21.03.04 Kur: Paslaik Kurbijkurne! ![]() |
es stipri padomaatu !!! piemeeram tas spy kids 3D bija pilniigi tizls !!!
|
|
|
![]()
Raksts
#31
|
|
Mācās koptelpas paroles ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 04.04.04 Kur: mja,es nelietīgi izmantoju drauga labestību un esmu apsēdis viņa pastāvīgo interneta pieslēgumu :) ![]() |
Nu es laikam ietu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) Kaut vai tāpēc,lai zinātu kas šī par filmu,un izteikt savu viedokli...Bet diezvai tāds būs (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#32
|
|
Pārvērš vaboles par pogām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 30.01.04 Kur: LV ![]() |
Kas tas par jautājumu? Protams, ka ietu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#33
|
|
Cīnās ar Lankašīras laumiņām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.02.04 Kur: Rīga ![]() |
Maniim ir domaat, ka cilveeki ietu vairaak nekaa uz parasto, jo ir interisanti uzzinaat kaa buutu!
me... |
|
|
![]() ![]()
Raksts
#34
|
|
Cep speķi Dūdijam ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 25.04.04 ![]() |
Es ietu,jo Poters ir grāmatas varonis un vienalga kur pēc tam viņš ir uztaisīts,bet ir būs un paliks Poters. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#35
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.03.04 ![]() |
tur ju nau taaadu variant (tejaa aptaujaaa) bet es noteikti ieshu ne tapeeec kan man patiktu HP vai 3D bet man vienkaaarshi intereseee kas tur notiks!!!
|
|
|
![]()
Raksts
#36
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 19.04.04 Kur: Grāmatu veikals ![]() |
Nu kādi vēl jautājumi-protams,ka ietu!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#37
|
|
Sēž zem Šķirmices ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 27.04.04 Kur: Es esmu maģiski piestiprināts pie datora austiņām. Maģiski, ka es jums saku! ![]() |
Nu es nezinu tas vareetu izcakareet visu labo kas bija ielikts filmaas bet ja taa filma buus labi uztaisiita tad tas vareetu buut riktiigs graaveejs
|
|
|
![]()
Raksts
#38
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 08.07.04 Kur: šeit un tagad ![]() |
es biju uz Spy Kids 3D un tas bija forši bet es domāju ka HP bus vel foršāk jo tas burvestibas varetu labi izskatities
Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 16.07.2004 06:38 |
|
|
![]()
Raksts
#39
|
|
Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.04.04 Kur: rasā Draudzīgākais forumietis 2009 ![]() |
Man shausmiigi gribaas redzeet kaadu 3D filmu un uz sho es noteikti beidzot sanjemtos aiziet. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#40
|
|
Attīsta savu iekšējo Aci ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 10.07.04 ![]() |
Es ietu, bet man negribētos, lai filma būtu 3D, tie spiegu bērni tādi bia - fui!!!
|
|
|
![]()
Raksts
#41
|
|
Cīnās ar Lankašīras laumiņām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri- Pievienojās: 08.06.04 ![]() |
Kādā avīzē bija rakstīts ,ka AG būs 3d versijā,bet tā nav es tā cerēju ,ka būs tas būtu intresanti.
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#42
|
|
Bēg no sera Kedogena ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 07.07.04 Kur: Latvijas nostūris ![]() |
Ja jau man patīk Poters kurš nav 3D tad 3D būtu vēl reālāk...bet protams, ka es ietu..... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#43
|
|
Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 08.05.04 Kur: nava ne jausmas... kreeslaa ![]() |
CITĀTS(Laimux @ 06.02.2004 14:02) kaada atskiriiba? ka tik Harija Potera filma!!!!!!!!!! PILNIIGI UN GALIIGI PIEKRIITU (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) |
|
|
![]()
Raksts
#44
|
|
Cep speķi Dūdijam ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 11.07.04 Kur: Daugavpils ![]() |
tas buutu baigi reali noteikti ietu!
|
|
|
![]()
Raksts
#45
|
|
Lecina seskus ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 09.07.04 Kur: Valmiera :D ![]() |
Es būtu sajūsmā, ja Harijs Poters būtu 3D man liekas ka 4. filmai tādai jābūt jo kā tad citādāk attēlos ceļojumu ar ejslēgu un visu ko citu! Es šā vai tā vienmēr aizeju uz Harija Potera filmām bet ja būtu 3D es aizietu savas 5 reizes! Turklāt būtu iemesls aiziet pirmo reizi uz 3D filmu!
|
|
|
![]()
Raksts
#46
|
|
Pokemonu pavēlnieks ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 24.07.03 Kur: prefektu vannasistaba nodarbojoties ar... Zilonītis Dambo 2012 ![]() |
njaa kaa gan to atteelos es tiessaam galiigi nevaru iebraukt mums jau taa darotgrafika tik suudiiga tik suudiiga.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
nu man vienalga kaut tikai filma buutu labaaka par to kropliibu kaada bija tressaa var jau buut ka tiessi 3d tur pietruukst ...lai gan stipri ssaubos (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Šo rakstu rediģēja aivvv/dreamer: 16.07.2004 06:41 |
|
|
![]()
Raksts
#47
|
|
Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 07.06.04 Kur: ŪBERĪGO ciemā. :D ![]() |
buutu interesanti, man patiktos ietu jau arii. ok, buutu biku diivaini. bet vismaz buutu, kas savaadaak, domaaju, ka man patiktu.
|
|
|
![]()
Raksts
#48
|
|
Sēž zem Šķirmices ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 01.08.03 Kur: Uz mākoņa malas ![]() |
Man iisteniibaa ir vienalga vai ir 3D vai parasta... taapat droshi vien ietu uz to...
|
|
|
![]()
Raksts
#49
|
|
Cīnās ar Lankašīras laumiņām ![]() ![]() ![]() Grupa: Bijušie Pievienojās: 18.07.04 ![]() |
jociiga aptauja... ja nejietu ta vieniigaa atbilde "tas buutu tizli" es neietu, bet tas nebuuu tizli! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
es vispaar tikai 1. filmu esmu redzeejis..... un nav velme redzeet paareejaas. |
|
|
![]()
Raksts
#50
|
|
Kārto SLIM-us ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 16.03.04 Kur: Azkabanas cietumā. ![]() |
Protams, ka es ietu, 3D versija taču būtu daudz, daudz krutāka par parasto. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#51
|
|
Attīsta savu iekšējo Aci ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 18.08.04 Kur: Rīga ![]() |
nu es jau aizietu ceriibaa ka tur buus daudz visaadi joki kas saistiiti ar 3D(ne taa kaa Titaanikaa - tikai viens)
|
|
|
![]()
Raksts
#52
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 16.11.05 Kur: Slīdeņa koptelpā sarunājas šņācmēlē ar Tomu ![]() |
Es protams ietu...kas par to ja butu 3D.Kautvai tas ari nebutu ari vajadzigs,jo HP filmas ta pat ir realas. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#53
|
|
Cīnās ar Lankašīras laumiņām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 11.11.05 Kur: cenā ![]() |
Nezinu vai patiktu, bet ieinteresētu noteikti. Redzēt Poteru 3D, bez maz vai vienā telpā ar mani, varētu būt aizraujoši. Nobalsoju par Noteikti! Tas būtu reāli forši! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#54
|
|
Kārto teleportēšanās eksāmenu ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 09.06.04 Kur: stūris, tāds smuks un glīts. un vispār, neaiztiekams. Gaismas fotogrāfs ![]() |
sākumā padomāšu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/biggrin.gif)
kkāda kwalitātē atkarībā un wai maz tāda baudāma. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) |
|
|
![]()
Raksts
#55
|
|
Dzer sviestalu Trijos slotaskātos ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 19.11.05 Kur: cita laika zoona ![]() |
Peedeejaa filma ir arii 3D variantaa... Vismaz sheit ir taadi speciaali kiniishi kur raada filmas tikai 3D variantaa - saucaas IMAX... Es kad pirmo reiz skatiijos filmu - redzeeju tieshi 3D - bet man ne paaraak patika, jo man saapeeja peectam acis... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Bet tie kreesli un paaraakie efekti bij baigi labi!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#56
|
|
Izrāda pirmās maģijas pazīmes ![]() Grupa: Bijušie Pievienojās: 06.08.05 Kur: kaa kuro reizi... ![]() |
he, nju gan jau aizietu,...
Šo rakstu rediģēja emmiite: 21.01.2006 14:22 |
|
|
![]()
Raksts
#57
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 17.09.05 Kur: Māja ar jumtu, istaba ar krēslu,uz krēsla es, krēsls pie galda,uz galda dators, datōrā mūzika un citas lietas... Ūdens fotogrāfs ![]() |
es ietu vienalga kaa tas izskatiitos.. bet buutu taa savaadi
|
|
|
![]()
Raksts
#58
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 22.08.05 Kur: Latvija, visbiežāk Rīga ![]() |
Ak, dies, nē! Vē, man 3D.
Persōnīgais viedoklis. |
|
|
![]()
Raksts
#59
|
|
Mācās koptelpas paroles ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 14.04.04 ![]() |
Būtu reāli... inčīgi... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#60
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 15.11.03 Kur: Unites States of Love ![]() |
ee, nu nav Potjiks mans elks, taču noteikti aizietu uz 3D (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Tas būtu interesanti
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#61
|
|
Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 21.01.06 Novembra mākslinieks 2009 ![]() |
visticamaak, ka aizietu...
|
|
|
![]()
Raksts
#62
|
|
Sēž zem Šķirmices ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 07.02.04 Kur: Šur un tur.... ![]() |
Tas varētu būt NEREĀLI forši... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#63
|
|
Kļūst par pirmo, kas izbaudījis visas visgaršu zirnīšu garšas ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 16.08.04 Kur: Limbaži Tulkotājs 2006 ![]() |
NU ja (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) NEz kāpēc man skiet, ka to saku vienmēr, ebt man svarīgā skaitās grāmata, ne filma. Naudas nav žēl filmai, tāpē skatos. Skatītos pat, ja būtu melnbalta (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif) tik nez cik reižu. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#64
|
|
Cep speķi Dūdijam ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 23.01.06 Kur: Podiņā... ![]() |
Aww! Kko tādu arī dzirdēju! Man šķiet, ka tas būtu reāli forši. 3D jau vispār ir inčīgāk skatīties filmas. kad pēdējo reizi uz tādu biju, man ļoti patika un nez kāpēc man šķiet, ka arī skeptiķi būtu sajūsmā par 3 dimensionālo Hariju Poteru. Tas paspilgtina realitāti. Tiesa, 4D gabaliem nekas nespēj stāvēt līdzi, bet Latvijā nekas tāds vēl nav bijis. Var tikai cerēt, ka arī mūsējiem būs iespēja izbaudīt īstu skatīšanās baudu 4D, jo tam klāt nestāv nekas.
|
|
|
![]()
Raksts
#65
|
|
Acīgais ex-mods ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 15.06.04 Kur: Dark Dark Forest Mods 2007 ![]() |
|
|
|
![]()
Raksts
#66
|
|
Bēg no sera Kedogena ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 24.11.03 ![]() |
nu iet jau es protams ietu, tur mani nekas neiespaidotu, bet domāju, ka pēc tam noteikti sāpētu galva un pats skatīšanās process būtu diezgan nogurdinošs, kad sākuma sajūsma noplaktu
|
|
|
![]()
Raksts
#67
|
|
Bēg no sera Kedogena ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 08.01.06 Kur: Vajadzību istabā ![]() |
protams, es ietu. kāda starpība! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#68
|
|
Dzer sviestalu Trijos slotaskātos ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 23.06.05 ![]() |
Es noteikti ietu, jot as ir ļoti nteresanti būtu. Žēl ka tāds nav, bet varētu uztaisīt.
|
|
|
![]()
Raksts
#69
|
|
Izvēlas zizli pie Olivanda ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 11.12.05 Kur: R-Ī-G-A ![]() |
katrā ziņā būtu interesanti radzīt kā to dabūtu gatavu
|
|
|
![]()
Raksts
#70
|
|
Bēg no sera Kedogena ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 08.01.06 Kur: nav tava daļa Lecīgākais forumietis 2006 ![]() |
es laikam aiziešu, jo gribu redzēt, kas tā par thrīdī štelli vispār ir (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/thumbsup.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#71
|
|
Izvēlas zizli pie Olivanda ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.12.04 ![]() |
Tas būtu forši!Iedomājieties ka pa kino zāli lidinās pūķis!Reāli! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/w00t.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#72
|
|
Attīsta savu iekšējo Aci ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 27.10.05 ![]() |
Noteikti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif) Buutu šausmīgi incanti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
|
|
|
![]() ![]()
Raksts
#73
|
|
Cep speķi Dūdijam ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 17.03.06 ![]() |
Ak debestiņ ja tāda būtu tad es jau sēdētu pie kinoteātra...
Bet naw (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif) |
|
|
![]()
Raksts
#74
|
|
Gāž podus mikstūrās ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 22.05.05 ![]() |
aaber protams, ka ietu ! tas tak veel forhsaak! wii..buutu vnk labs...jo cik esmu boijusi uz 3D, tik ir bijis vnk excellent!
|
|
|
![]()
Raksts
#75
|
|
Pārvērš vaboles par pogām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 26.02.06 ![]() |
ofic ofic ietu tas būtu riktīgi reāli (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) man patiktos
|
|
|
![]()
Raksts
#76
|
|
Pārvērš vaboles par pogām ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 05.03.06 Kur: Mājās. ![]() |
Es noteikti ietu (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#77
|
|
Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā ![]() ![]() ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 24.03.06 Kur: Uz palodzes zem loga. ![]() |
ietu ietu jaabuut forshi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif)
|
|
|
![]()
Raksts
#78
|
|
Mācās koptelpas paroles ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 17.01.06 Kur: Transilvānijas mežos pie ugunskura un kūpinot siļķi ![]() |
noteikti! Tas ta'xcu būs reālin forši!
|
|
|
![]()
Raksts
#79
|
|
Bēg no sera Kedogena ![]() ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 01.04.06 Kur: Rīga,Latvija ![]() |
Es noteikti ietu!Hp (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sorcerer.gif) un veel ar 3d efektiem!
Šo rakstu rediģēja Dumidors1995: 31.08.2006 20:51 |
|
|
![]()
Raksts
#80
|
|
Cep speķi Dūdijam ![]() Grupa: Biedri Pievienojās: 15.04.06 ![]() |
Būtu forši redzēt 'poteru 3d jo es vispār nekad neesmuskatijusies filmu 3d.
|
|
|
![]() ![]() |
![]() |
Lo-Fi versija | Pašlaik ir: 19.06.2025 06:08 |