Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

 
Closed TopicSākt jaunu pavedienu
> Noteikumi kabineta spēlei, un dažādi....
mausns
iesūtīt 20.03.2008 07:25
Raksts #1


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Atkārtots lielums - kabineta spēle 5. - 6. aprīļa naktī Mencendorfa namā.

1. Balle sākas 20.00 - bez īpašas gaidīšanas uz aizkavējušamies viesiem. Par iepriekš nebrīdinātu aizkavēšanos virs 15 minūtēm - meistari patur sev tiesības piešķirt kavētājam soda punktus....

2. Kabineta spēles tēli turpināsies lauka larpā - tas ir, tie, kas spēlētāji ir kabineta spēlē, būs arī tie paši lauka larpā, kurš būs viennozīmīgi kabineta spēles turpinājums.

3. Ballē - maz ieroču, esošajiem vajadzēs smagu pamatojumu.

4. Ballē maz maģijas. Visas maģiskās darbības viennozīmīgi tiks legalizētas, ja tās tiks veiktas TIKAI UN VIENĪGI meistaru klātbūtnē.

5. Par tērpiem spēlei runājot - katra paša izvēlē krāsās, rotās un citos piekaros; pamats stilam 10. - 14. gs. mūsu pasaulē. Neleiela atsauce arī uz BDLS Arhīvā esošo Uvaisas pavedienu....

6. Dalības maksas - diemžēl Ls 10,- no cilvēka. Inflācija lien no visiem kaktiem kā idiotiski spoki ....

Mazs sludinājums iz Hercoga balles

Par labu paldies - aicinām darbā 2 - 3 meitenes apkalpot viesus balles laikā....

Un - ir vēl brīvas vietas "lūgtajiem viesiem uz hercoga meitas kāzām". Pieteikties pie mausna....

Šo rakstu rediģēja mausns: 26.03.2008 20:14
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sindra
iesūtīt 06.04.2008 01:41
Raksts #2


Angel of Music
*******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.04
Kur: Azeroth
Spēļu meistars 2012



He he!
Ja tas skaitās maz maģijas, tad es nemaz negribu iedomāties, kas ir daudz.
(IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)

Pirmām kārtām paldies par iespēju satikt sen neredzētus cilvēkus jaukā atmosfērā.

Otrām kārtām, ja interesē kritika, tad man liekas, ka jums GM pārāk daudz ietekmē spēlētāju likteni.
Pārāk ūberīgi čari, pārāk liela nolemtības sajūta spēlētājiem.
Šobrīd pēc lores, pēc tā ko izdarīja mūsu meitai, elfi piesaka karu Nāves kultam vai kādā tur kultā viņa bija ielīdusi.
Taču paši saprotat, ir diezgan naivi mēģināt cīnīties pret nāvi vai kaut kādiem mistiskajiem apo jātniekiem, kuri nevainīgas pārsimts gadus godīgi audzinātas elfu jaunavas pārvērš sukubos 5 minūšu laikā un uzreiz izdala fiškas... Atliek secināt, ka elfu nācija ir lemta bojāejai, jo elfi netaisa bērnus katru gadu un nevar vienu norakstīt kā neizdevušos. Mums ir jācīnās pret šo neģēlīgo kultu un viņu pielūdzamo objektu.

Pasaule ir dīvaina. Ko gan man padomāt, ja viens no balles viesiem man paspiež roku un saka: "sveiki es esmu nāve". Hmm..
Tas tā normāli? Un nekaunīgās galma dāmas, kuras nespēj saprast, ka mēs savu meitu vedam prom un ir laiks atšūties. Par tādu nekaunīgu izrunāšanos pret valdniekiem man domāt met cietumā un nocērt galvu. Nu ja. Par maz respekta pret patiešām augstdzimušajiem. Tādā ziņā Trīskāršajā Kronī bija perfekti panākts, ka visi viesi cienīja karalieni un karali.

Un beigās īpašais paldies Axelam un Jaladinam.
Jūs bijāt visforšākie!

Un paldies Gm, ka vispār kaut ko rīko un dara.
Bet jā, sabalansēt spēles mehāniku ir ļoti sarežģīti.
Lai veicas turpmākajos projektos!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mausns
iesūtīt 06.04.2008 10:22
Raksts #3


Cīnās ar Lankašīras laumiņām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.07.04
Kur: vispaar Riigaa, reizeem arri kur citur



Kritika ir vajdzīga un vietā. Paldies...

Paldies visiem, kas bija. Jūs visi bijāt lieliski. Kļūdas bija un būs laiks tās izvērtēt līdz vasarai.
Īpašais paldies visiem četriem - GL, Osim, Kraistam un Edgaram par viņu azartu. Un vēl lielāks īpašais paldies Jēkabam, kurš tā arī spēlē palika aiz kadra, par viņa ieinteresētību un palīdzību.

Bildes būs vai nu šovakar vai rīt rīta pusē. Viss atkarīgs no "galma gleznotāja".
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Jaladin
iesūtīt 06.04.2008 15:36
Raksts #4


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.12.04
Kur: Somewhere far beyond



Paldies, spēle tiešām bija ļoti izdevusies. Jāpiekrīt par nolemtības sajūtu, bet redzot, kas ir GM tad tā laikam viss arī bija domāts (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)

Lomu spēlēšana bija ļoti augstā līmenī no gandrīz katra dalībnieka, jutos patīkami pārsteigts.

Arī orku nācija piesaka karu apokalipses jātniekiem (lai arī šķietami pašnāvniecisku) mēs cīnīsimies, lai šī pasaule nekļūtu par Jātnieku rotaļlaukumu!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LightSol
iesūtīt 06.04.2008 16:05
Raksts #5


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.03.08



Paldies, jāpiekrīt ka spēle tiešām izdevās. Par to nolemtibas sajutu laikam tiešām tā ari tas domats bet nu jautri vienalga (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

šis bija mans pirmais larps (nu vispar jebkas uz to pusi) un esmu sajusma par visu lietu ka tadu un netaisos to atstat par pedejo reizi (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)

Un kars ir tikai sacies , cerams ljaunums tiks apvakts (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

Closed TopicSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 16.06.2024 15:01