Kurbijkurne forums: Soli tuvāk fantāzijai

Laipni lūdzam, viesi ( Pieteikties | Reģistrēties )

11 Lapas V   1 2 3 > »   
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
> Globālā sasilšana
mad
iesūtīt 11.08.2004 10:05
Raksts #1


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



es vakar biju uz filmu "diena peec riitdienas'' un tur vis bija par to globaaalo sasilsanu!!! un tejaaa bija taaas viesuljveetras pluudi negais un krusas vai juus ticat ka taaa kaadrez notiks???
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 11.08.2004 10:12
Raksts #2


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Tas izklausās pat ļoti ticami. Viss ko mēs izmantojam,ērtās dzīves labad sākot no ledusskapjiem un beidzot ar automašīnām piesārņo Atmosfēru. Kapēc gan dažkārt pie mums vasarā,temperatūra pat pārsniedz +35? Mēs tač esam diezgan tālu ziemeļos,te itkā tam tā nevajadzētu būt. Bet notiek. Vēl jāpagaida kāc laiciņš kad ozona slānis pārtrūks un iespējams ka tad arī sāksies apokalipse,kad saules ultravioletie stari netraucēti apstaros Zemes virsu. Tad itkā Vēzis un SARS būšot ikdienišķas slimības, un cilvēki ar divām,vai trim galvām ar vairs nebūtu retums,turklāt nemaz nerunājot par laikapstākļu izmaiņām. To ka āfrika, un Dienvideiropa karstuma dēļ vairs nebūs apdzīvojama un tad milzīgi bēgļu pūļi sāks plūst uz ziemeļiem. Un var gadīties ka var arī izcelties kari. Jo ziemeļnieki negribēs laist savās zemēs tādus barus, bet dienvidnieki gribēs patvērumu par katru cenu.. utt. Un tas viss būs globālās sasilšanas dēļ. Tā kā iespējams tas ko tu redzēji "Day after Tomorow" nav vienīgais kas mūs var sagaidīt nākotnē
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
GameMaster
iesūtīt 11.08.2004 10:39
Raksts #3


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 03.06.04



Nu, ņemot vērā manu iedzimto egosimu, un lasīto zinātnieku viedokli par to, ka kaut kas tāds avrētu notikt ātrākais pēc gadiem 300, tad man ir galīgi viernalga. Tad jau būšu sešas pēdas zem zemes. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 11.08.2004 14:49
Raksts #4


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



njaaaa bet ja nu tas notiek peeec kaaadiem 60 gadiem.......es sapratu ka nevar paredzeeet peeec cik ilga laika tas notiks!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) varbuuuut jau riiit visa riiiga buus sasalusi jaunaaa ledus laikmetaaa!!!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Roviela
iesūtīt 11.08.2004 15:00
Raksts #5


Zintniece
Grupas ikona

Grupa: Noslēpumu nodaļa
Pievienojās: 03.11.03
Kur: te un tagad
Dzīvā enciklopēdija



CITĀTS(madghost @ 11.08.2004 15:49)
njaaaa bet ja nu tas notiek peeec kaaadiem 60 gadiem.......es sapratu ka nevar paredzeeet peeec cik ilga laika tas notiks!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) varbuuuut jau riiit visa riiiga buus sasalusi jaunaaa ledus laikmetaaa!!!

Nomierinies! Jau rīt nebūs (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Un viena otra teorija apgalvo, ka pašlaik nākošais ir nevis jauns ledus laikmets, bet gan karstākais laiks starp ledus laikmetiem, t.i., paliek nevis aukstāks, bet siltāks. Arī bez visas globālās sasilšanas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 11.08.2004 15:02
Raksts #6


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



njaaa tas izskaidro ka ziemaaas paliek arvien mazaaak sniega gan alpos gan tepat siguuldaa uz pilseetnieka!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
anti blinke
iesūtīt 13.08.2004 12:07
Raksts #7


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: CĒSIS



jop..diemzeel jaaatziist,ka taa nu tas notix gribiet juus vai ne,ja vien musu pasaules gudras galvas atkal kautko neizdomaas,lai to noveerstu!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 13.08.2004 15:40
Raksts #8


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



'da nekas nenotiks, jo nafta beigsies daudz ātrāk, un nepaspēs te sasilt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Idril
iesūtīt 14.08.2004 00:53
Raksts #9


Lecina seskus
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.07.04
Kur: Valmiera :D



Manuprāt Vides reakcija uz pārmērīgu piesārņošanu varētu būt līdzīga kā The day After Tomorrow jo jā pamazām kļūs karstāks, karstāks un tad būs jauns Ledus laikmets. Gamemaster bet vai tad tas neutrauc tevi jo skars citus cilvēkus un pat ļoti iespējams, ka tavus mazmazbērnus arī?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Alysona
iesūtīt 14.08.2004 01:16
Raksts #10


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.08.04
Kur: heh, visur kur vien mani vajag...



Nu, es domaaju, ka varbuut tieshaam kautkas taads vareetu notikt, bet ja taa kaadreiz notixies, tad noteikti kautkad taalu, taalu naakotnee...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Overlord
iesūtīt 14.08.2004 12:49
Raksts #11


Sarkanais Barons
Grupas ikona

Grupa: Modi
Pievienojās: 24.07.03
Veterāns aktīvajā dienestā



Daah. ja nafta beigsies,tad ķimikālijas vienalga būs pārlieku daudz,kas turpinās piesārņot atmosfēru,tātad..mēs lēnām un nerimtīgi virzamies,ja tā var teikt, uz pasaules galu. Var jau būt ka kāds idzīvos pēc tām katastrofām,bet to būs ļoti maz.. varbūt lielākais,ap 200 visā pasaulē..
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Boņa
iesūtīt 14.08.2004 21:32
Raksts #12


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.05.04
Kur: Latgale



Kad tas laiks pienāks (kas būs drīz, bet, visdrīzāk, ne mūsu dzīves posmos), tad sekas būs daudz briesmīgākas nekā Holivudisma izpausmē, vārdā, "The Day After Tomarrow".

PS
Kad Zemi sāk noklāt pārāk daudz mēsli, viņa tos vienkārši nokrata.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Erasmus
iesūtīt 14.08.2004 22:09
Raksts #13


Angel of Mayhem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.05.04
Kur: stoned
GP eksperts 2007



nu tagad jau viskaut ko dar lai nebūtu tā piesārņojuma, visādas tur saules baterijas, elektromotori, ūdeņradis un citas lietas. tad jau vislabākpārvietoties ar zirgu, bet tik un tā Globālā sasilšana nenotiks mūsu dzīves posmā, un mani tas īpaši neuztrauc, jo es to nepiedzīvošuun tur NEKO nevar mainīt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 15.08.2004 10:43
Raksts #14


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



Vispār tā saucamā "globālā sasilšana" ir pilnīgs BS, jo pēc nopietnu zinātnieku ( nevis "zinātnieku" ) pētījumiem, šī sasilšana nav nekāda novirze no "dabiskā stāvokļa", jo tāds "dabiskais stāvoklis" nekad nav bijis un arī nebūs...

P.S. - Ja nu kas arī kādreiz kaut kas arī notiks, tad visticamāk tā būs sarkanās pogas nospiešana.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 15.08.2004 10:58
Raksts #15


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Es nezinu vai tam var ticēt.
Man nezinkāpēc šķiet, ka ledus laikmeta izcelsme ir no tā, ka nokritis bija Metorīts. Vai kā viņu tur. Sasalis ledus gabals.
Globālā sasilšana? Heh, tā jau ir sākusies! Koraļļi tik sprāgst nost vien Austrālijā.
Pēc 50 gadiem sasilšana būs līdz tam jau, ka arī latvijā dzīvot vairs nebūs iespējams.
Antarktīda arī kūst. Mūžīgie ledāji arī sāk rosīties.
Mēs arī sākam domāt par to, but whatta hek? Mums, cilvēcei par to nospļauties.
Kurš te rūpējas par dabu?
Ha.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
grapefruit
iesūtīt 17.09.2004 16:21
Raksts #16


Streipuļo ārā no Vepra galvas
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 05.07.04
Kur: Starp savām pasaulēm tukšumā
Rakstnieks 2005



Baisi vai ne, tā jau ir, ka dara, nedomājot par sekām. Arī es biju uz filmu "The day after tomorrow" man bija interesanti to noskatīties, kaut arī apzinājos draudīgo stāvokli jau pirms tam. Par to, ka mēs to nepiedzīvosim piekrist nevaru, jo neviens nevar īsti paredzēt notikumu gaitu, galu galā, nekas tāds vēl nav pieredzēts. Ja valstis nebeigs bruņoties tā vietā, lai taupītu neatjaunojamos resursus un nepiesārņotu dabu, tad sekas var būt neatgriezeniskas un briesmīgas...
Nedomāju, ka globālā sasilšana izpaudīsies tikai kā gaisa temperatūras krasa paaugstināšanās noteikti arī plūdi un klimata maiņa visā Pasaulē. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 17.09.2004 16:28
Raksts #17


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Nez, man taa globaalaa sasilshana tiiri labi patiik, jo mums liidz ar to iestaajas siltaax klimats, kaa arii taa visa padariishana sekmee zinaatnes attiistiibu, jo kad saakoties arvien lielaakiem s**diem, arii zinaatnei atveelee arvien vairaak naudinjas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
NovemberNövelet
iesūtīt 18.09.2004 13:59
Raksts #18


Kārto teleportēšanās eksāmenu
****

Grupa: Bijušie
Pievienojās: 07.02.04
Kur: The point of no return



CITĀTS
Nez, man taa globaalaa sasilshana tiiri labi patiik, jo mums liidz ar to iestaajas siltaax klimats


Aha.. Attieksme jau interesanta.. Vismaz ik pa brīdim izlasu ko uzjautrinošu..
Prieks, ka cilvēku neinteresē tāda lieta, ogļskābās gāzes līmenis atmosfērā ir palielinājies par 31 procentu kopš pirmsindustriālajiem laikiem, atmosfērā izplūst kvēpi un sulfāti..
Un es jau klusēšu par to, ka varētu būt sagaidāmas straujas klimata maiņas izraisītas parādības: stipra karstuma periodi, plūdi, sausums, vētras u.c.
Varētu mainīties pasaules veģetācijas zonas - pārvietosies robežas starp pļavu, mežu un ar krūmājiem apaugušām platībām, pasaules okeāna līmenis var celties par apm. 50 cm..
Bet cilvēks priecājas, ka būs siltāks klimats.. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Crash
iesūtīt 18.09.2004 16:48
Raksts #19


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.07.04
Kur: Riga, Latvia



Nu ja arii sajaasim dabu liidz taadam postapocaliptiskam paskatam kaa Fallout, tad jau ar buus savi prieki, atlix tik uzvilkt powerarmor un iet wastelands atshaut mutantus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Nee, bet nu nopietni, shitos procesu nekaadiigi neietekmeet, ja vien neiehavo daudz naudas un varas, taapee to visu jaauztver no pozitiivaas puses (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hareki
iesūtīt 19.09.2004 17:46
Raksts #20


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.01.04
Kur: Vientuļa klints kore bieza meža vidū



Nevaru saliidzinaat savas prognozes ar filmu - neesmu to redzeejusi, bet glogaalaas sasilshanas sekas jau ir shodienas realitaate un nedomaaju, ka cilveece speetu tik taalu mainiities, lai speetu tuvaakajaa laikaa ko miniit. Ledaaji kuust, Alpos driiz vairs sleeposhanas kuurortu nebuus (pfu - banaals piemeers) Grenlandee un Antarktiidaa ledus biezums saruuk. Pasaulee viesuljveetru skaits arvien pieaug. Par vulkaanu un zemestriichu saistiibu ar globaalo sasilshanu nezinu ko domaat
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sirradze
iesūtīt 29.10.2004 12:43
Raksts #21


Bēg no sera Kedogena
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.06.04
Kur: tepat.



Šitā tēma mani ir interesējusi jau sen, tāpēc mēģināju uzzināt ko vairāk..

RE:
Globālā sasilšana līdz 2050.gadam var iznīcināt ceturto daļu no visām uz Zemes šobrīd eksistējošām dzīvnieku un augu sugām, izraisot masveidīgāko sugu izzušanu kopš dinozauru izmiršanas, liecina starptautiska pētījuma dati. Līdsas universitātes bioloģijas profesors Kriss Tomass pārliecināts, ka automašīnu un rūpnīcu radītais atmosfēras piesārņojums līdz šī gadsimta beigām var izraisīt gaisa temperatūras celšanos līdz līmenim, kāds uz Zemes nav bijis pēdējos 30 miljonus gadu, apdraudot daudzu augu un dzīvnieku dabisko dzīves vidi. Atmosfēras sasilšana arī izraisa dažādas dabas katastrofas, piemēram, plūdus, karstuma viļņus un viesuļvētras, uzskata zinātnieki.
/iz http://www.naba.lv/


Tagad cilvēki domā, ka tas neattiecas uz viņiem, tāpat, ja kādreiz piesārņojumam būs sekas, tad viņi to tāpat nepiedzīvos. Taču viņi nepadomā, ka turpinās dzīvot viņu mazmazbērnu bērni un tālākās paaudzes! Daudziem vispār ir vienalga, un tas ir pats grūtākais - ieskaidrot cilvēkiem šausmīgās sekas, kas radīsies viņu darbības dēļ...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Arwen
iesūtīt 30.10.2004 20:34
Raksts #22


Game Master
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.07.03
Kur: Sansāra



Man liekas, ka dzīvojot Latvijā globālo sasilšanu manīt ir grūti, piemēram, ņemot vērā to cik auksta bija šī vasara (diezgan bieži mēdzu uzdot jautājumu - kur ir globālā sasilšana, kad to vajag), bet citās valstīs kas ir tuvāk ekvatoram, to var baigi labi manīt, piemēram, šodien atgriezos no Grieķijas, kur tuvākajās dienās apsola +32 grādus kaut arī parasti šajā laikā ir +16 ... Tas pats ir arī Itālijā.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
LoVe_hAteR
iesūtīt 30.10.2004 23:27
Raksts #23


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 11.09.04
Kur: sheit.. tur...atpakaļ...nē nedaudz.. pa ..labi...



Varbūt notix tā sasilšana bet man šķiet Latvijā būs globālā sasalšana ne ?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Shine
iesūtīt 31.10.2004 01:43
Raksts #24


Valara
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 22.08.03
Kur: kaut kur te
Dzejnieks 2008



Kas tie bija par zinātniekiem, kas teica, ka pēc desmit -- divdesmit gadiem Eiropā ziemu vairs nebūšot?
Starp citu, ne jau viesuļvētras un plūdi būtu trakākā globālās sasilšanas daļa (nujā, nekas īpaši patīkams tas arī nav, indeed) -- ASV zinātnieki no Arktikas ledus dzīlēm ir izņēmuši paraugus, kurus hermetizētus aizveda uz laboratorijām un izpētīja. Atklājās, ka dziļi ledū ir iesalušas baktērijas, vīrusi, slimības -- cik tur tūkstošus, pat miljonus gadu vecas. Dažas jau zināmas (kā melnais mēris, bakas utt.), dažas -- nepazīstamas, bet arī tikpat nāvējošas. Atkūstot ledum, slimības iejuktu okeānu ūdeņos. Dabiskās ūdens aprites dēļ tās nonāktu dzeramajā ūdenī, sāktos masveida epidēmijas -- jo, lai arī bez kā cilvēks varētu iztikt, viņam ir vajadzīgs ūdens, ko dzert, gaiss, ko elpot un ēdiens, ko ēst. (nu labi, pavisam iespējams, ka globālās sasilšanas gadījumā no šā drīzāk cietīs mūsu mazbērni, bet fakts tomēr paliek fakts}
Tiesa, ir zinātnieki, kas uzskata, ka ozona slānis reabilitējas. Pierod pie cilvēku cūcībām. Katrā ziņā -- globālā sasilšana tā vienkārši rīt vai parīt neņems un nesāksies. Bet es personīgi uzskatu, ka tas nav riska vērts (sak, kas tad man, no manis jau tāpat nekas nav atkarīgs). Jā, par Saura teikto -- es neteiktu, ka tik liela nozīme ir tam, ka mēs dzīvojam ziemeļos, bet okeāniskā klimata valstīs 35-40oC vasarās nav īsti normāli, lai gan jāatzīst, ka pēdējās vasaras nemaz tik karstas nebija.
Starp citu, ozona slānī caurums ir arī virs Igaunijas.

Šo rakstu rediģēja Chemistry girl: 31.10.2004 01:50
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Laushi de Lychan
iesūtīt 18.11.2004 15:47
Raksts #25


Attīsta savu iekšējo Aci
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.06.04
Kur: Manchester, UK.



Vai esat redzejusi filmu "The Day After Tomorrow"- efektivi sai temai.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Maxwels
iesūtīt 18.11.2004 16:07
Raksts #26


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.04



Domāju, ka gluži tā, kā filmā nebūs. Daži zinātnieki spriež, ka būs karstāks, bet citi gluži pretēji, - ka aukstāks. Katram ir savs pamatojums, kuru es tagad nepateikšu, jo neatceros. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) Bet spriežot pēc abiem apgalvojumiem galu galā sanāk, ka nekas nemainās, bet mēs taču skaidri zinām, ka paliek siltāks, vai ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
emily
iesūtīt 18.11.2004 19:15
Raksts #27


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.11.04
Kur: Cēsis
Janvāra fotogrāfs



jaa es arii domaaju, ka driizumaa notiks kas liidziigs. es domaaju, ka nosliiiks britu salas, taas jau taa atrodas zemu, un veel katru gadu, uudens liimenis tur celjaas par kaadiem 2-3cm(dazaas vietaas mazaak, citaas vairaak)
starp citu kalni arii kluust mazaaki, piemeeram everests ar kartu gadu saruuk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 19.11.2004 06:02
Raksts #28


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



nju ta varetu but .................jo kontineti miljoniem gadu laika ir parvietojushies vienig Afrika satv gandriz tur kur ta bijusi.....p.s ta filma bija forsha
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
aFēra
iesūtīt 19.11.2004 13:53
Raksts #29


Universālais kedmāsters
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 14.05.04
Kur: skype



Starp citu, varētu pie cilvēku cūcībām pieskaitīt to, ka pēc 50 gadiem Rīga būs punkts Baltijas Jūras vidū.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 22.11.2004 13:15
Raksts #30


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



Man ir baigi bail no globaalaas sasilhanas, jo tas jau tagad notiek :[, tad kas buus peec gadiem 20?
Man ir baigi bail......
Tas taa janciigi, lasiit, ka turn ledusgabali luust utt....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
i`m_GriM&EviL
iesūtīt 22.11.2004 19:57
Raksts #31


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.01.04
Kur: Ēģipte - Faraona Kapenes



Ak, Dievs, ceru, ka tad es vars nebūšu šajā pasaulē. Mēs paši šito arī palīdzam iznīcināt, ne tikai globālā sasilšana (tikai ne to...)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
FallenBeautiful
iesūtīt 23.11.2004 16:57
Raksts #32


Ārstējas Sv. Mango dziednīcā
**

Grupa: Izraidītie
Pievienojās: 17.10.04



Isteniba pec 50gadiem nekas jau tads nebus :blink: jo ik pec 1miljona gadu pakustas pa 5cm
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 23.11.2004 22:34
Raksts #33


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



jaaa.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) nesen runaaju ar vienu cilveeeku un man teica wai es neesmu ieveerojis kaa klimats mainaaas.... no saakuma nesapratu bet tad pieleca.... karoc tagat wisas wasaras paliek aukstaakas bet ziemas siltaaakas taa notik kameeer vispaar buus tikai viens gadalaiks kautkaads ziemas un wasaras krustojums... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) ...
njaa iisteniibaa nemaz nau smiekliigi bet man liekas ka nebuus tik traki kaa tejaa filmaa Diena Peec Riitdienas!!!

P.S. jaaa.. diezgan baisi!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/whistling.gif) ........
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
zuzee
iesūtīt 24.11.2004 17:36
Raksts #34


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 21.10.04



CITĀTS(FallenBeautiful @ 23.11.2004 16:57)
Isteniba pec 50gadiem nekas jau tads nebus :blink: jo ik pec 1miljona gadu pakustas pa 5cm
*



kas tev tur pakustas (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/ohmy.gif) ???????? nesaprotu ? zeme ?
HA , MULKIIBAS IK PA GADU tagad jau zemes tie tur plaaksnes kustas par 8 CM vai 10.... nevis pa 5 miljon gadozs.....
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
mad
iesūtīt 02.12.2004 23:00
Raksts #35


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.03.04



aha pilniiibaa piekriiitu..... iesaku pamekleeet taas bildes kur bija wiens ledaaajs pirms 10 gadiem un kaads vinjs izskataas tagat (skats shausminaaaja) (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/getlost.gif)

Šo rakstu rediģēja mad: 02.12.2004 23:03
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 02:09
Raksts #36


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Arprats! Es labprat gribetu ticet tam pretejam un visam tam pozitivajam. Bet ja nu ta tiesham notiktu.......tas butu vienkarshi sausmigi. Vis laika gaita izniktu ieskaitot musu. Un atvainojiet bet es shaubos ka risinajums butu parcelties uz menesi, vai vel labak: uz citu planetu. Tada ir shi briesmiga lieta: Globala sasilsana. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 29.12.2004 11:20
Raksts #37


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Nezinu kur kad redzēju ,bet atceros ,ka skatījos CHANEL DISCOVERY un dzirdēju ka pēdz 50 gadiem notiks kautkas līdzīgs Diena pēc rītdienas. Bet ko mums uztraukties Latvija jau būs uz Venēras jo mars būs aizņemts NASA jav tagat ir papusei apaugļojuši Marsu. :blink:
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 29.12.2004 12:52
Raksts #38


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Es izdomaju ko es darishu pret globalo sasilsanu kad vina pienaks- Izrakshu bedri, ielidishu ieksha un uzliksu pa virsu sev akmeni. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) HA
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 30.12.2004 22:35
Raksts #39


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Kā tu sev uzliksi akmeni ja būsi jau bedrē. Domāju ka tu ūsi vienīgais kas paliks bedrē uz zemes. Es ļoti negribu un vēlos kau cilvēk vienmēr izvēlētos dzīvot ar dabi harmonija nevis prwet to citadi tādu sasilšanu nebūtu. Bet ja jau pirms tam tādu sasilšanu bija kas viņas izrasīja varbūt kādreiz šet ir bījusi vēl attistītakas būtnes ka cilvēki.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 30.12.2004 22:55
Raksts #40


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Patiesibu sakot cilveki pashi vainigi, ka ir globala sasilsana. I nevajadzeja izcirst mezus un dzunglus. Kas attiecas uz manu bedri- tad kad es tur bushu iekapis ieksha mani jau tur gaidis akmenis kuru man pasham naksies uzlikt sev uz galvas.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 31.12.2004 09:56
Raksts #41


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Cik tas akmens smags? Manliekas ka senattnē cilvēcei tika dota izvēle starp diviem ceļiem un ja skātās pēc faktiem tad liekas ,ka mēs vienmēr esam izvēlējušies ceļu kas atbilst tam ko redzam mums priekša.

Tā tad hesus ūdens. Radioktīvās celtnes. Dabas zināmā piesārņošana. Tie kas redzēja filmu "Diena pets rītdienas" Atceraties ,ka beigās tieca tie kosmonoiti ka gaiss ir bijis tīrāks kā agrāk.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Elonors
iesūtīt 31.12.2004 21:57
Raksts #42


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 29.12.04
Kur: Cūkmiestiņā dzeru Sviestalu



Tas butu plana akmens plaksne, kas butu tikai tik liela ka caurums, pa kuru es kanapi varu ielist ieksha pasha izraktaja pazemes bunkuraa!!! Akmens svertu aptuveni kadus 10 kg(ne vairak), luk ta!!!!!!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
gwinerva
iesūtīt 01.01.2005 18:22
Raksts #43


Prāto, kā lietderīgāk ieguldīt rūķīšu zeltu
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 07.09.04
Kur: Kaut kur manā fantāziju pasaulē.



CITĀTS
Vai esat redzejusi filmu "The Day After Tomorrow"- efektivi sai temai.


Jaa es redzeeju filmu.Man lloti negribeetos lai kautkas taads notiktu iisteniibaa. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Ja arii tas notiks ceru, ka jau buussu dzilli zem zemes.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Tots
iesūtīt 05.01.2005 16:28
Raksts #44


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 23.08.04
Kur: Esmu prom no skatuves, kurai es atdevu visu. Paliku tikai atmiņas. Aplausi! Es esmu atmiņās par to, kas bija "Bērnu un jaunatnes 8. dziesmu un deju svētkos"!!!



Mēs un mūsu paaudze pieredzēs globālo sasilšanu un tās posta darbus. Mēs no tā nekā nevaram izvairīties.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Švilpaste
iesūtīt 05.01.2005 16:43
Raksts #45


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 20.11.04
Kur: Savā mazajā iedomātajā sapņu pasaulītē,kur nekad nenotiek kaut kas ļauns.



Ja globālā sasilšana notiks tad noteikti tālā nākotnē,kad es jau būšu pie eņģeļiem (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/innocent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 08.01.2005 21:39
Raksts #46


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



SLiktaak buutu par maigu teitkt...TAs viss tieshaam kaadreiz notiks...
Jaa cer ka netik aatri kameer es veel satigaashu... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sesila14
iesūtīt 05.02.2005 12:26
Raksts #47


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.12.04



Diez vai mēs vairs varam izvairīties no globālās sasilšanas, cilvēki kļūst iedomīgāki un spītīgāki, un tie dabai vairs nepalīdzēs.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Apa
iesūtīt 05.02.2005 16:17
Raksts #48


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.01.05



Redzēju filmu ''Diena pēc rītdienas''. Īsti labi nesapratu to ''happy end'' padarīšanu. It kā Ņujorka ir appludināta, sasalusi. Izglābušies tikai daži tūkstoši cilvēku, bet tik un tā tās, manuprāt, laimīgās beigas. īstenībā ļoti laba filma, tikai pārspīlēta, savādāk par Holivudas grāvēju tai nekļūt. Katrā ziņā kaut kas tāds jau notiek un tā ir globālā sasilšana. Par cilvēka lomu tajā varētu būt strīdi - arī iepriekš uz Zemes ir bijuši vairāki leduslaikmeti un sasilšanas pēc tiem. Kaut gan, tas nenotiktu tādos tempos, kā tas noitiek pašlaik. Mūsu dzīves ilgums, salīdzinot ar visiem dabas procesiem ir tik īss. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Olorin of Nienna
iesūtīt 05.02.2005 17:03
Raksts #49


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.01.05
Kur: mežā



Skatījos satelītu un uzdūros pārraideie.

Īstenībā ļoti ticami, ka drīz iestāsies ledus laikmets, jo tas iestājas apmēram ar 9000 gadu intervālu, tad Golfa straume pārstāj tecēt un notiek tā kā tanī filmaa, kas tik ļoti šeit ir apspriesta. :blink: Buus fun!
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 06.02.2005 13:55
Raksts #50


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



diemzel kaa jau rakstiju mes visi mirsim...
pec 20 gadiem globalas sasilsanas rezultata saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) pavisam vienkarsi...baudiet dzivi kamer varat!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
spitzbube
iesūtīt 06.02.2005 16:15
Raksts #51


Ataudzē kaulus pēc uzvaras kalambola mačā
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.06.04
Kur: krāsu ledusskapis



tas īstenībā ir šausmīgi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) tikai tāpēc, ka daudzi miljonāri grib kļūt vēl bagātāki,pasaulei ir jaaiziet bojā (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
novemberunge
iesūtīt 08.02.2005 15:28
Raksts #52


Velvet goldmine
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 26.08.04
Stāstnieks 2009



CITĀTS(dzindzins @ 06.02.2005 13:55)
diemzel kaa jau rakstiju mes visi mirsim...
pec 20 gadiem globalas sasilsanas rezultata saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) pavisam vienkarsi...baudiet dzivi kamer varat!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
*


Bet vai tās nav sākušās jau tagad?
Kā jūs izskaidrosiet milzīgo cunami Indijas okeānā? Vai varbūt to pašu vētru Latvijā? Vai varbūt atminēsimies arī zemestrīci? Un kā ar daudzajām vētrām Floridā? Vai arī uz pirkstiem neskaitāmās viesuļvētras Japānā? Un, protams sniega vētra Ziemeļamerikā, kur temperatūra sasniedza pat -20?
Un vēl ir simtām citu nelaimju, kas notikušas tikai pa 2004. un 2005. gada sākumu... Vai tas neliek aizdomāties? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
dzindzins
iesūtīt 08.02.2005 18:53
Raksts #53


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.01.05
Kur: house of rising sun.



CITĀTS(Mia Mirra @ 08.02.2005 15:28)
CITĀTS(dzindzins @ 06.02.2005 13:55)
diemzel kaa jau rakstiju mes visi mirsim...
pec 20 gadiem globalas sasilsanas rezultata saksies neatgriezeniskas dabas katastrofas!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif) pavisam vienkarsi...baudiet dzivi kamer varat!!!! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
*


Bet vai tās nav sākušās jau tagad?
Kā jūs izskaidrosiet milzīgo cunami Indijas okeānā? Vai varbūt to pašu vētru Latvijā? Vai varbūt atminēsimies arī zemestrīci? Un kā ar daudzajām vētrām Floridā? Vai arī uz pirkstiem neskaitāmās viesuļvētras Japānā? Un, protams sniega vētra Ziemeļamerikā, kur temperatūra sasniedza pat -20?
Un vēl ir simtām citu nelaimju, kas notikušas tikai pa 2004. un 2005. gada sākumu... Vai tas neliek aizdomāties? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
*


njaa...es esmu par to domajis un es domaju, ka musu paaudze piedzivos pasaules galu! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) zel, bet neko darit, ja vien varetu mes parcelties dzivot uz Mēness...
viss jau ir sacies...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
W-Shadow
iesūtīt 09.02.2005 15:00
Raksts #54


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.09.04
Kur: tumsā



Diezgan interesantu raxtu par tēmu var izlasīt šeit -

Raxts iekš anomalia.narod.ru [krieviski]

Vēl -
Earthfiles.com [Enviroment sadaļā]
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Veronika
iesūtīt 11.02.2005 22:08
Raksts #55


Pārvērš vaboles par pogām
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.02.05
Kur: Sniegā ēdu saldējumu...



Tagad lasot man paliek tīri bail... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) Es vienmēr esmu ticējusi globālajai sasilšanai,esmu zinājusi,ka kūst ledāji un notiek arvien vairāk katastrofu,bet uz to raudzijos kaut kā savādāk. It kā to visu noveļot uz valstsvīriem,kuri domā tikai par sevi,liekot izcirst mežus un piesārņot upes ar mazajiem hesiem un ķimikālijām. Bet pēkšņi saprotu,ka man ir pilnīgi vienalga,kas izraisa globālo sasilšanu,vai kas pie tā vainīgs,jo saprotu,ka tas notiek. Neatgriezeniski,un es esmu tik maza,un nespēju neko mainīt. Un varbūt tā pat nav cilvēces vaina,varbūt tas ir dabisks proces,un tā tam vienkārši jānotiek,bet es neko nevaru mainīt. Es varu cerēt,ka kaut kas mainīsies,ka,ja tā ir cilvēces vaina,cilvēki attapsies un kaut ko darīs lietas labā,bet janu nē. Janu nekas nelīdzēs,un tas vienkārši notiks,un notiks ar mani... Un tad paliek tik ļoti bail,jo neko skaidri nevar zināt... Varbūt jā un varbūt nē... Varbūt tās visas dabas katastrofas ir dabiskas parādības,bet varbūt tas ir pasaules gals... Un tad tik ļoti gribas ticēt tiem,kas saka,ka nekas briesmīgs nenotiks,vai ka mēs to nepiedzīvosim. Bet ja nu?? Un no šitādas neziņas un minējumiem man ir baigi bail,jo varbūt nekas mana mūža laikā nenotiks,bet varbūt es piedzīvošu milzīgu traģēdiju... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) Vai vēl trakāk,tas jau notiek...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_Viesis_*
iesūtīt 28.02.2005 17:32
Raksts #56





Viesi




CITĀTS(grapefruit @ 17.09.2004 16:21)
Baisi vai ne, tā jau ir, ka dara, nedomājot par sekām. Arī es biju uz filmu "The day after tomorrow" man bija interesanti to noskatīties, kaut arī apzinājos draudīgo stāvokli jau pirms tam. Par to, ka mēs to nepiedzīvosim piekrist nevaru, jo neviens nevar īsti paredzēt notikumu gaitu, galu galā, nekas tāds vēl nav pieredzēts. Ja valstis nebeigs bruņoties tā vietā, lai taupītu neatjaunojamos resursus un nepiesārņotu dabu, tad sekas var būt neatgriezeniskas un briesmīgas...
Nedomāju, ka globālā sasilšana izpaudīsies tikai kā gaisa temperatūras krasa paaugstināšanās noteikti arī plūdi un klimata maiņa visā Pasaulē.  (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/crying.gif)
*
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Demagogs
iesūtīt 28.02.2005 17:54
Raksts #57


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 09.11.04
Kur: ? Pasaule



Jā. Amerikāņi dažreiz var būt tādi huiņas, ka vnk riebjās. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif) Es domāju par kioto protokolu. Jā, nekāds dižais spriedējs jau neesmu, bet cerams, ka vismaz šis pasākums k-ko līdzēs.
Lai gan īstenībā jau viss ir tīri normāli, jo it kā kādu laiku atpakaļ (kādus gadsimtus (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/unsure.gif) ) anglijā ir audzējuši vīnogas, kas norāda uz to, ka tur ir bijis diezgan silts klimats (ja tā vispār var izteikties). Tad jau it kā tīri normāli, ka klimats mainās, bet tās katastrofas - vētras, plūdi... Besī arā nedaudz, ka pa ziemu lietus līst (lai gan nekas īpašs tas nav?), ka +5 un vairak grādi.
Dzīvosim - redzēsim. Kā būs, tā būs - mēs neko daudz nevaram mainīt. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 28.02.2005 20:14
Raksts #58


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(uFly @ 28.02.2005 17:54)
Besī arā nedaudz, ka pa ziemu lietus līst (lai gan nekas īpašs tas nav?), ka +5 un vairak grādi.
Dzīvosim - redzēsim. Kā būs, tā būs - mēs neko daudz nevaram mainīt. (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
BS. Man šorīt bija -20, Rīgā - -13. Un uz pavasari jau sāk vilkt, ne?
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Wunderkind
iesūtīt 14.03.2005 09:21
Raksts #59


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 24.02.05



Par to, kas bija tajaa filmaa es neticu, bet vispaar kaut kaadas klimata mainjas droshi vien notiek...
Manupraat, taa filma bija bishki paarspiileeta, tomeer man patika (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/wink.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Shadowstalker
iesūtīt 14.03.2005 11:20
Raksts #60


Acīgais ex-mods
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.06.04
Kur: Dark Dark Forest
Mods 2007



CITĀTS(wEbberly @ 14.03.2005 09:21)
bet vispaar kaut kaadas klimata mainjas droshi vien notiek...
Tas tiesa, tikai - klimata maiņas ir notikušas nepārtraukti un vienmēr.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
tiigjeris
iesūtīt 09.04.2005 16:44
Raksts #61


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.12.04
Kur: Dzīvnieku Saietā 90210.



jap, amerikaanji ir mai*as! un arii kjiinieshi! es uzskatu, ka vinjiem nav tiesiibu chakareet visiem paareejiem dziivi! (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/angry.gif) :ninja: ! vinjiem vnk bija jaaparaxta tas protokols! stul*ie cilvji! es saprotu, ka taas ir ruupnieciibas valstis, bet vinji patieshaam domaa tikai par saviem liidzekljiem... jo visas katastrofas jau notiek arii amerikaa un kjiinaa... izskataas, ka vinji vnk nedomaa ar galvu...
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
sweetheart
iesūtīt 01.06.2005 23:32
Raksts #62


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 01.06.05



Vai jūs zināt, ka Latvijā tā nejūt globālo sasilšanu, jo kūstošie Ziemeļledus okeāna ūdeņi atspiež uz dienvidiem Golfa straumi, kas silda visu Eiropu.
Ieinteresējāt mani noskatīties to filmu.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Sapņu Teātris
iesūtīt 02.06.2005 20:32
Raksts #63


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 16.09.04
Kur: The Hellsing Mansion



BEt vienalga,es domaaju,ka taa notiks,tachu nav zinaams vai mees izdziivosim...
Mosh vaidzeetu buuveet noas shkjirstu (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/laughing.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Dragon-Girl
iesūtīt 08.06.2005 15:11
Raksts #64


Sēž zem Šķirmices
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 12.05.05
Kur: Tur kur jūs mani neatradīsiet.... >_<



Ir pat loti iespejas ka tas notiks....
Ja mes turpinasim iznicinat un piesarnot dabu ar rupnicamu utt.. tas var notikt.
Zinatnieki vel isti nezin kad bus si saucama ''Globala sasilsana''
Jau tagad var noverot klimatiskas parmainas pasaule.... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Viesis_peljux_*
iesūtīt 25.07.2005 17:10
Raksts #65





Viesi




tas ir iespējams un tā arī notiks...tas ir tikai laika jautājums (līdz brīdim, kad varētu mainīties Golfa un citas straumes varētu paiet TIKAI apm. 40-50 gadi... Vismaz tādas tagad ir prognozes! Šo straumju maiņa nozīmētu, ka Latvija vai pārkarstu vai nu iestātos Ledus laikmets... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) ) Ā! un runājot par Kioto protokolu un ASV - viņi ir galīgi pīīī..bez komentāriem.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mazais meža brie...
iesūtīt 07.10.2005 11:36
Raksts #66


Cep speķi Dūdijam
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 06.10.05
Kur: Shovakar koka dobumaa, ciemos pie vaavereem



Tajaa filmaa viss bija paarspiileets, trakaakais kas var notikt ir pluudi un ugunsgreeki. Taada ir taa vecaa paaudze, atstaaja mums lai mees meegjinam izlabot ko vinji sabojaajushi (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mauvaise Mademoi...
iesūtīt 07.10.2005 11:45
Raksts #67


Veic pētījumu par katlu dibenu biezumiem
*****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.08.05



Vispār tā globālā sasilšana ir jūtama. Kāds rudens - oktobris un + grādi !
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Mattiass
iesūtīt 07.10.2005 12:33
Raksts #68


Cep picas
Grupas ikona

Grupa: Aurori
Pievienojās: 25.03.04
Kur: Rīga
Foruma maršals 2012



Savas dzīves laikā mēs to neizlabosim.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Patriote.
iesūtīt 29.10.2005 15:10
Raksts #69


Studē augstākās pārvērtības
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 10.02.04
Kur: Savējā Valmiera



O jaa notiks, ja nu vieniiga cilveece nenaaks atklatiibaa ar pazinojumu, ka ir atklaats kaut kas neticams, kas var glaabt sho bezizejas situaaciju butu baigi interesanti (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif) nez ko vini izdomaas?? (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/huh.gif)


vispaar jau globaalaa sasilshana ir tad,ja visi gadalaiki paliek vienliidziigi temperatuuras zinaa, tapee jau vasaras nav vairs karstas, bet ziemaas vairs nav stindzinosh aukstums, viss gads ir muuzhiigs rudens/pavasaris (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)

Šo rakstu rediģēja Weed: 29.10.2005 15:11
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Hikari
iesūtīt 02.01.2006 02:43
Raksts #70


Skatās acīs baziliskam
******

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.07.04
Kur: Latvija <-> Japāna
Sakuras ziediņš



Ja nu kādam patiesi interesē šī tēma, tad noteikti noskatieties filmu "The day after tomorow". Tur šī tēma tiek ļoti labi un smalki apspriesta. Teikšu kā ir -apar to ir noteikti vērts aizdomāties un tāfilma bija ļoti laba un patiesa. Es tomēr domāju, ka globālā sasilšana nav īsti cilvēces vaina, protams, arī, bet vairāk es sliecos uz uzskatu, ka tas viss jau sen ir bijis paredzēts un, ja tas notiks, to novērst nevarēs nekādas tur vienošanās... (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/silent.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
whitegirl
iesūtīt 02.01.2006 04:56
Raksts #71


Dzer sviestalu Trijos slotaskātos
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.11.05
Kur: cita laika zoona



Es domaaju ka ties skati un notikumu ko var redzeet tai filmaa - ir pilniigi iespeejami... Pasaulei kaadreiz buus gals, un atshkjiriibaa no filmas - varbuut mees visi iesim bojaa.... Tas ir kaa cikls... Zeme/pasaule - sauc to kaa gribi..domaaju ir taa pat kaa viss dziivais - piedzimst, dziivo un kaadreiz ar nomirts...Un tad taa vietaa rodas kas jauns.. : (IMG:http://www.kurbijkurne.lv/forums/style_emoticons/kurb_gaiss/rolleyes_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 21:15
Raksts #72


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



tā filma bija arī laba man patika ,labprāt vell noskatitos (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)

Šo rakstu rediģēja stindzis: 30.12.2006 21:17
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
stindzis
iesūtīt 30.12.2006 21:15
Raksts #73


Cūkkārpas ekspresī iepazīstas ar jauniem draugiem
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 28.10.06
Kur: Rīga,Latvija



jau ītenība jau ir sākusies globālā sasilšana!!
drusku par siltu decembrim (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/happy.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
maichestera
iesūtīt 30.12.2006 22:17
Raksts #74


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 19.10.06
Kur: Ar fotoaparātu mežā.



Ļautiņi,paskataies pa logu... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Un kāds vēl šaubās...... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/mellow.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 06.01.2007 17:45
Raksts #75


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Tā globālā sasilšana ir tikai naudas pelnīšana. Daudzi uzņēmumi, runājot par to sasilšanu, sapelnās milijonus.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
berserks
iesūtīt 06.01.2007 19:10
Raksts #76


Kārto SLIM-us
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 13.04.05
Kur: peļu medībās :D



CITĀTS(The Best Angel @ 06.01.2007 17:45) [snapback]1087026[/snapback]

Tā globālā sasilšana ir tikai naudas pelnīšana. Daudzi uzņēmumi, runājot par to sasilšanu, sapelnās milijonus.



Saki? (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink.gif) Jau janvāris un ne mazumiņa sniega. Ņirgājies vai kā (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/smile.gif) Bet ja paskatās uz to no mazliet filozofiskās puses, tā jau arī ir. Visas šitās rūpnīcas, mašīnas, shatli, piesārņojumi. Tikai runā ka kautko darīs lietas labā, bet nekā nedara. Protams kāds jau dara arī, bet nu ... Jo mazāk jāpatērē ekoloģijai, jo vairāk naudas atliek kam citam.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
Devils*Little*Si...
iesūtīt 06.01.2007 19:15
Raksts #77


Mācās koptelpas paroles
**

Grupa: Biedri
Pievienojās: 15.12.06
Kur: pasaule



Nu, jā. Man arī liekas, ka tā sasilšana jau sākusies. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/sad.gif) Mani tajā visā biedē tas, ka var izkust ledāji un aplūdināt sauszemi. Un tās jau nav vienīgās sekas.

Cilvēki jau paši vainīgi. Un tā jau ir, ka neviens neko īpašu lietas labā nedara.



Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
The Best Angel
iesūtīt 06.01.2007 19:45
Raksts #78


Gāž podus mikstūrās
***

Grupa: Biedri
Pievienojās: 04.01.07



Vēl aizvien palieku pie sava viedokļa. Ir bijušas daudzas siltās ziemas un patiesībā visu laiku viss taču mainās! Pietam, kaut kur Austrālijā (īsti neatceros kur) esot nepieredzēti auksts. Nenoliedzu jau to sasilšanu, bet tā ir kārtējā mušas uzpūšana no ziloņa. (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/blink_a.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
misszandale
iesūtīt 06.01.2007 20:00
Raksts #79


Izrāda pirmās maģijas pazīmes
*

Grupa: Biedri
Pievienojās: 30.12.06



Bet protams, ka notiks un ne tas vien! Piem. karstā laika dēļ ziemās neizmirs visi tie maitas insekti, slimību pārnēsātāji.
Un vispār, vai jūs šogad esiet ziemu ilgāk par 2 dienām redzējuši? Daba protestē, bet visi tie līgumi, Kioto protokols neko nelīdzēs. Cilvēks ir visnegausīgākā būtne zemes virsū, kas ir pārāk daudz mēslojusi uz zemes un nemaz nedomā to pārtraukt.

CITĀTS(The Best Angel @ 06.01.2007 17:45) [snapback]1087026[/snapback]

Tā globālā sasilšana ir tikai naudas pelnīšana. Daudzi uzņēmumi, runājot par to sasilšanu, sapelnās milijonus.



Kā tavuprāt tas iespējams? Es gan pieņemu, ka drīzāk jau t cieš zaudējumus, jo beidzot sāk rūpnīcas daudz maz kontrolēt saistībā gāzu emisiju, notekūdeņiem utt.
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu
(sun)
iesūtīt 10.01.2007 16:30
Raksts #80


Atver vēstuli ar SĒRG-u rezultātiem
****

Grupa: Biedri
Pievienojās: 08.09.06
Dzejnieks 2009



Jap es pilniiiiiiiiiiiiiiiiiiiba ticu!!!!TIKAI kaadelj tas ir pie paranormaalajaam lietaam???Tas taksh ir pilniibaa dabiski!!!! (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/grin.gif)
PS-starp citu man arii dziljsh poh(!!!)jo tad es jau buushu koka kastee iekats zem pukjiiteem.... (IMG:style_emoticons/kurb_gaiss/tongue.gif)
Go to the top of the page
 
+Citēt rakstu

11 Lapas V   1 2 3 > » 
Atbildēt pavedienāSākt jaunu pavedienu
2 lietotāji/s lasa šo pavedienu (2 viesi un 0 anonīmie lietotāji)
0 biedri:

 



RSS Lo-Fi versija Pašlaik ir: 04.06.2024 07:07