Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: harija potera filmas....
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Lapas: 1, 2
Kachinja
atbildiet uz manu jautaajumu!
Lussy
Jā, tas būtu superīgi! Varētu sarīkot tikšanos ar faniem, vai vēl ko tādu! Es balsoju par Jā!!! sorcerer.gif
aicha
Protams tas būtu forši!!!! grin.gif
maksligais_intelekts*
O yeeee
Tas butu superigi iepazities ar Pashu Poteru
Protams vinhs i parasts cilveks,bet nu tome ta i pienemts
Un veu es very gribetu satitk Hagrigu,Strupu un Malfojiu
Un veu to,aks whistling.gif naf iespejams - elfus,zirgergli
grin.gif
Luna
Kas tad viņiem te ko redzēt? Vīlušies būs. whistling.gif
mr Bl@ck
netteiktu ka es par to stipri sapņotu bet gribētos lai viņš at brauc sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif
Idril
Teorētiski man ir vienalga bet nekas slikts jau nenotiktu ja šie atbrauktu!
..::Kael::..
Buutu jau jauki, ka kaads no aktiriem sheit viesotos, bet tas droshi vien nenotiks, taapec man ir vienalga wink.gif
kapeiks
Vispār man jau vienalga, bet nebūtu slikti ja šamējie atbrauktu. Varētu palielīties piemēram igauņiem vai lietuviešiem, ja pie vīņiem neebūtu.
Katy=)
Tas būtu superīgi!!!! es būtu pārlaimīga.... grin.gif ieraugot viņus dzīvē es vienkārši izkustu....=) wink.gif
Roze
sorcerer.gif varētu,gan jau būtu forsshhi!!!!!!!!!!
Grēkmeistars
Tas būtu super...un vēl labāk būtu, ja man būtu iespēja satikt kādu no viņiem, nereāli, ka viņi atbrauks sad.gif diemžēl
Saara
Man vienalga..taapat ko vinni sseit dariitu...
Torins Ozolvairogs
A man vienalga vai viņi atbrauc vai ne mani tas pilnībā neinteresē......, ja nu vienī gi viena persona... wub.gif Bet par to tagad nav laka runāt.
***Dancing_Queen***
man ir taa... tas naw mans sapnis, bet es gribeetu, lai atbrauc... ja arii neatbruktu es nepaardziiwotu, jo winji naw tie, par kuriem es ljoooooooti fanoju, taa kaa buutiibaa wareetu buut atbilde "Man wienalga".
Ljipa_v
man ir vienalga vai vinji kaadreiz atbrauks uz Latviju vai ar nee. Nu pakalj jau es vinjiem taa kaa taa neskrieshu un ja uz ielas redzeeshu visdriizaak paieshu garaam izliekoties, ka nepaziistui. Nu vismaz es taa daru, kad uz ielas vai pie maajas kaadu aktieri satieku. Cilveeki ir un paliek cilveeki.
Ledene
Harijs un viņa draugi nevar atbraukt uz Latviju, jo viņi ir izdomāti tēli. Dažs labs te jau sāk jaukt Hariju ar Denu, vai? Tas nu nemaz nav labi! tongue.gif
YeenY
vareetu jau atbraukt bet tas nav mans sapnis
lin
Balsoju par pirmo variantu!!!!
Eowena
Nu dabīgi ka gribētu! wub.gif Jo īpaši pats Harucis... mmm... Tas būtu lieliski!
Nikija
Man vienalga un es iisti nesapratu jautaajumu-runa iet par aktieri jeb par teelu???
Matrikss
nu bā...viņi vispār neexistē...kā viņi var atbraukt uz Latviju??? getlost.gif
Rusell the carrotstork
pirmkaar taads poters un vinna draugi neeksistee! otrkaart ko tas mainiitu, ja arii atbrauktu??? huh.gif
aa... nu jaa.. ta es vareetu domaat apmeeranm taa - oh, boy!!! oh, boy!! harijs poter ir latvijaa!! oh, boy!! kaut vinnsh atnaaktu pie manis ciemos!! oh, boy!!!
happy.gif
DEaDnokS*
nu man vienalga jo svariigaakais jau nav redzeetu aktirus dziivajaa
ricis
tas tocna butu cooollll!!! vatbut vini pie mums kadreiz ari atbrauks!!!
Šūnis
nuuu..
iisteniibaa tas buutu forshi.. bet taakaa tur buutu pilns ar taadiem faniem kaa es.. es tur nemaz neietu.. tongue.gif
whitegirl
Buutu jau forshi bet nedomaaju ka vinjiem te buutu kaada jeega vai mazaakaa gribeeshana braukt... Un nedomaaju ka tieshi vinji buutu tie pirmie "BIG staari" kas sanjemtos atbraukt uz Latviju... Lai gan vinjus vareetu ieintereseet tas ka LV ir maza valsts utt...
Bet gribeetos...
WhiteAngel
jap.tas tiesām būtu super vet diez vai tas notiks tongue.gif
shocked mouse
jaa.Tas buutu forshi! varbuut vareetu dabuut autograafus grin.gif ...nu jaa bet tas ir ljoti mazticams ka vinji brauks uz Latviju...
Džozefīne
man vienalag. laikam šodien esmu pesimiste. tāpat jau netiktu. tā kā rīgā nemaz nedzīvoju, cerības, ka ja tomēr tā notikru, ka satiktu viņus, manuprāt, ir mazākas par nulli. silent.gif
lil`skater
Logiski ka gribeetu...vini dauwdzi ir mani miilaakie aktieri tas buutu super...aaa...:]
Cada
Hmm.. laikam man tas ir dziļi vienalga. Man patīk grāmatas un filmas, bet par aktieriem man nav pārk liela interese.
Livillas
Būtu jau normāli, bet sapnis tas man nav.
Ellija
Atbildēju,ka jā bet sapņot par to gan nesapņoju.
Ja atbrauktu vajadzētu sarīkot viņiem skaļu uzņemšanu...
Dumidors1995
Tas nebuutu mans sapnis,bet es buutu loti prieciigs ja taa notiktu
Bad_Enny
Hmzz nu ja godīgi, šeit atbilžu variants bija definēts tā ka īsti nemaz nevar atbildēt, jo tas NAV mans sapnis, ka viņi atbrauc, bet jā.. ja viņi ar;ī atbrauktu, būtu Okii.. grin.gif
sanny
kurš tad negribētu te ieraudzīt kādu pasaules mēroga slawenību??? rolleyes_a.gif daaa grin.gif ,bet īpaši ja tas būtu Harijs whistling.gif grin.gif
Lindusix
Kurš tad negribētu lai atbrauc? grin.gif
Es jau nu noteikti nebūtu starp tiem, kuri negribētu tongue.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Mani tas nerausta, brauc vai nebrauc.
Vienīgi, ja Toms nolemtu sniegt autogrāfus centrālstacijā laughing.gif
ķirsis
jaa , bet tas Naw mans sapnis wnk... baigi forshinji buutu...
pinky
Tas būtu lieliski, bet tas nav mans sapnis. silent.gif tongue.gif Bet tā tas būtu tīri forši! smile.gif
Meitene no Priekšpilsētas
Nobalsoju par 1., bet tas nav mans sapnis. Tas vnk, būtu forši wink.gif
Ayumi
Lai HP aktieri atbrauc uz Latviju? - Buusim reaalisti. tas nenotiks laughing.gif un vai nav vienalga? grin.gif ja vinji nenaak pie mums, mees naaksim pie vinjiem grin.gif
Kalevale
Man vienalga.
Kary
Tas būtu baigi reāli. Bet diezvai tas ir mans sapnis es noblsoju par 1.
same
Jā,balsoju par variantu jā,jo gribētu lai Harijs Poters atbrauktu,bet tomēr es šaubos.
linduks
tas ir mans sapnis....gribetu...jau pat loti....vienkarsi super....
Šūnis
Hmm.. Sapņot nesapņoju, bet būtu forši wink.gif
℮mma_charlottedac℮
piederu pie tā vairākuma, kas saka, ka tas nav viņu sapnis, lai arī būtu priešām forši, ja viņi atbrauktu uz latviju tongue.gif
no otras puses - ko gan viņi te vārētu meklēt
Charlotte
tas varētu būt forši...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.