Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: SLS4
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Brīvdabas lomu spēles > BDLS arhīvs > Senlatviešu spēles
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6
eziic_miglaa
Aiziet lautinji, ja reiz mums soliija...
keramies pie lietas, ja?

1. Jaapabeidz maaja
2. Jaapabeidz smeede
3. ... (daudz un dikti kas)
Tumshiba
3.1. jādodas izlūkot, kādas meičas aug kaimiņos, lai virsaitim jaunu noskatītu (tādu, kas var labi bērnus iznēsāt, paklausīgu un ar ne tik skaļu rīkli grin.gif );
3.2. jāsarīko virsaitim kāzas;
3.3. "podu lietas" jāpabeidz;
Gvarvins
par 3.1 runaajot!!! Teeeevs!!! (ar pareizo intonaaciju un divu sievu skaljumaa) neblamee deelu! kur redzeets, ka 35 gadu vecam viiram teevs sievu luukoties iet!!! lai gan no otras puses skatot ir arii pamats neuzticeeties, ka ja jau vienreiz nepaklausiija un shitaadu blondu berserku paarveda!
Tumshiba
CITĀTS(Gvarvins @ 12.07.2004 11:18)
par 3.1 runaajot!!! Teeeevs!!! (ar pareizo intonaaciju un divu sievu skaljumaa) neblamee deelu! kur redzeets, ka 35 gadu vecam viiram teevs sievu luukoties iet!!! lai gan no otras puses skatot ir arii pamats neuzticeeties, ka ja jau vienreiz nepaklausiija un shitaadu blondu berserku paarveda!

Nu, dēls, tu takš man mūžam paliksi tikai tāds mazs un jauks dēliņš grin.gif grin.gif grin.gif

Vecais Ū```` tak tik daudz dzīvē pieredzējis, gan jau sievu arī labu sadabūs grin.gif grin.gif
eziic_miglaa
Aha, aha, visu laiku biju miilaa miilaa vedeklinja, i tagad vairs nedereu???
taapeec, ka beigta, peeksni slikta esmu, ka tik loti taa LABAA sieva uzsveerta???
nu nu, viirateev, ar tevi tacu es pat kaut cik klusi runaaju...
Aziren
Es te iejaukshos pa vidu shai gimeniskaja saruna...
Es te vakar braucu majupu un runaju ar savu ligavu[tas laikam ir savads skats, ka mirushais ligavainis runa ar savu dzivo ligavu]...mes nonacam pie viena sledziena un abpuseja piekrishanas, ka nakamo speli mes gribetu[ja tas ir iespejams] sakt ka virs un sieva es tiks ceru, ka man ar sievu nebus tadi dialogi ka bija Virsaitim ar vina nu jau mirusho sievu....
eziic_miglaa
uh,
1. tad nu man prieks, ka es tiesaam pareizo esmu vinjai piemekleejusi, ka jau arii mirusu vinja njem pretii un par jaunu viiru taisa
2. Madaras velis tam nepretosies, skiet ka dziivais teevs arii ne. tikai atceries, tev kaut kam labam jaabuut, ja reiz esi par mana viira znotu kluvis...
Aziren
Es shobrid pratoju, ka izveleties...
Nu zemgalis no daugmales es nebushu...
Vra but es varetu pretendet uz zintnieka vietu, bet tas vel japadoma...es protams varetu but kara draudze, bet man ta zobena vicinashana nav isti pie sirds, bet man vel ir laiks...
Mana prata aptuveni ir izveidojusies pienemama un romatiska legenda par to, ka mes satikamies, ja tieshak ka vina mani atrada un panema pie sevis kopshanai.....neizpludishu garas runas...
es vel padomashu...
eziic_miglaa
eh, man jau tagad par tevi prieks. kas zin, kaads briesmoniitis naakamajaa speelee izraadiisos es.
a varbuut tiesi preteeji - klusa kaa peliite (blakus smiin cien pilskungs, dziivodams dzilaa neticiibaa). katraa zinjaa jaasadziivo mums buus.
un vispaar Daugmale, mekleejiet jaunu raganu - divu speelu laikaa esmu konstateejusi, ka man saada loma iisti nepadodas, turklaat izraadaas veel trakoti biistama
Sigfa
ja buushu, tad lomu droshvien patureeshu tongue.gif tikai telti gan gribeetu celt kautkur centraa, jo mani liidz asaraam nokaitniaaja skudras, kas naktiis guleet neljaava raapodamas pa seju un rokaam.
eziic_miglaa
laikam skudras domaa taapat kaa tu, ka centraa labaaka dziive. tur vinjas nebija mazaak
Alfirin
Nu tā. Saintriģēta un no dažādiem galiem pierunāta esmu, un centīšos tikt uz nākošo spēli.

Kas es būšu? Hmmm... Tas vēl ir noslēpums (man pašai arī! tongue.gif)
Inx
mjaaaaa... varbuut kaads ari preciizaaku dtumu ir izdomaajis?
Man gan par kriivu vairs buut diezko negribas... gribetos kaut ko neitraalaaku, jo visiem no manis kaut ko vajadzeeja, visi kaut ko gribeeja, dzenaaja mani shurpu turpu. Tas jau buutu nekas, ja vien es no kriivoshanas kaut ko zinaatu... Tas cilveeks, kam vajadzeeja speeleet kriivu, nebija ieradies, tamdeelj shii loma tika uzticeeta man, bet nu gatavojies jau es nebiju LIELO kriiu speeleet...
A nu karoche - satikshu to meergli, kuram bija jaaspeelee kriivs manaa vietaa.... suudiigi buus! devil.gif mace.gif angry.gif
eziic_miglaa
a kursh tad iisti bija tas kam LIELO kriivu bija jaaspeelee???
Inx
Ta velns vinju zina, bet tas cilveeks ieradies nebija. Nu kaa - es tur atbraucu, eju peec speeles pases un man BAAC! kaa ar bomi pa pieri - buusi kriivs!
Gvarvins
nja... varu tikai izteikt visdziljaako liidzjuutiibu, bet visaa visumaa bija tiiri vai ok. katraa gadiijumaa par savu maacekli gudraaks tu tok biji tongue.gif
Alfirin
Paskat tik! Ja jau dabū šitādu atzinību no Pilskunga, ko tad vēl! grin.gif
Tumshiba
CITĀTS(Eredia @ 12.07.2004 11:25)
Aha, aha, visu laiku biju miilaa miilaa vedeklinja, i tagad vairs nedereu???
taapeec, ka beigta, peeksni slikta esmu, ka tik loti taa LABAA sieva uzsveerta???
nu nu, viirateev, ar tevi tacu es pat kaut cik klusi runaaju...

Nu tagad taču uz kopējo sēru fona vismaz kādam ir jāsaglabā vēss prāts un jāpadomā par dzimtas nākotni. Mans dēls (nabadziņš) ir galīgi bēdu samocīts, dzimta bez mantinieka, pils knapi atjaunot sākta.

grin.gif Neviens jau nesaka, ka tā iepriekšējā vedekla bija slikta cool.gif
(troksnis gan varēja būt mazāks) cool.gif
Dinaer
nu taa...
VIIRS... es par savas sievas lomu veel padomaashu ...
bet ideja nav slikta. smile.gif
atninjas visnotal ir labas un vanna pec atgieshanaas veel labaaka.

atminas protams ir vis labaakaas ...

taada kas ir jaaizdara liidz naakoshajiem SLS4:

1.jaaizmazgaa svaarki
2.jaaizmazgaa (viira un savs) krekls
3.jaasadabuu drellene, kas to visu izdara ...
4.jaadabuu nauda no TEETUKA (Gvarvina).
5.jaaizluudzas DIEVU un teetukinja sveetiiba kaazaam.
6.puurs jaapieloka.
7.maates kaps jaapkopj.
8.pamaate jaapienem (ieteicam jaunaaka un stuulbaaka par mani (visos jautaajumos)).
9.jaapielauz jauno viiru nopirkt deriibu gredzenu (ne leetaaku par 5 latiem)
10. laiciigi jaasarunaa arii pieguleetaaji. (veelams tikt valaa arii no viira).

tas ir man tuvaakais sagatavoshanaas plaans naakoshajaam speeleem.

bull, bull pilskunga praataa aptumsusii un no cela nomaldiijusies loti seerojoshaa un nolaadeetaa uz naavi ejoshaa meita grin.gif
Hareki
Nu drellene jau buus. Ij virsaisha meitai paliidzes, ij jauno sievinju jaunajaa dziivee ievadiit paaliidzees. Tik nebuus man taas meitas ko pa visu pilskalnu ganiit un no visaadiem sargaat
Dinaer
domaa ka man ar teevu vienu daliit buus viegli?
vinja jaunajai sievai jau ar paliigus vajadzees ...

taapeec pastaav doma tik pashai pie savas ...
(neprasiet kaa grin.gif)
Northwatch
Labaak tiessaam neprasiit, dzirdot vinnas brutaalaas idejas vakar vakaraa, tiiri taa jociigi palika ap duussu pinch.gif smile.gif
Gvarvins
nja... Ragnholde bija sava uzdevuma augstumos, un tur jau ir stipri liela domaashana par to kaa vinju daliit, jo ne virsaitim, ne arii meitami kaadu briitinju (tiesa ne paaraak garu) beernu nebuus, bet jaunaa virsaitiene diez vai buus sevishkji gudraaka un vairaak pieredzeejusi par meitu, jo kaapeec gan njemt vecu un pieredzeejushu sievu, ja var apnjemt jaunu un smuku, un tad kaadu briidi pagaidiit, liidz pieredze ar iekraajas.
Dinaer
nu tik traki jau nebija, bet jaunajam viiram blakus seezot taadas lietas laikam nevajadzeeja tik tklaati apspriest...

bet tikai nesaki ,Nw, tev nebija jautri grin.gif
Northwatch
Veeleejos laiku pa laikam aizliist kaut kur taalaak, lai abi balodiissi var mieriigi paccubinaaties savaa nodabaa grin.gif
Jautri? bija jautri...it sevisskki juusu staastus pierakstiit grin.gif
Gvarvins
bet meita vieniigi reekjinies ar to, ka tavam toposhajam viram ir jaabuut kaartiigam labietim, kam ir arii vieta karadraudzee un attieciigs ekipeejums. protams var jau buut varants, ka tu tiec aizpreceeta kaadam taalaakam labietim un vairs nedziivo teeva ceimaa, bet tad jau jums pavisam cits paaris jaataisa... bet no virsaisha meitas lomas neieteiktu atteikties. lai jau naakamais viirs padomaa, kaas sevi nodrohinaat, un kaapeec vinjsh ir sheit, nevis savaa galaa...
Northwatch
Gvarvin...ja tu buutu dzirdeejis VISAS versijas par vinniem vakar kaa vinni galu galaa appreceejaas, tad tu acis vien noboliitu rolleyes_a.gif
Gvarvins
tam es ticu protams. bet tiiri peec legjendas vinjiem vienkaarshi jaaizdomaa, kaa tas viss notiek taalaak, ka kaads attaals un cieniijams labietis panjeemis daugmales pilskunga meitu un dziivo pavisam citur (ieprieksheejie taal vienkaarshi dodas prom), jebshu, ka kaads cieniijams labietis uzradies shepat un apnjeemis pilskunga meitu un tagad kaa viens no vietejiem labieshiem turpina visu pasaakumu, bet vieniigi kaartiigam vietejam labietim arii pilskunga karadraudze butu jabuut, liidz ar ko arii attieciigs ekipeums utt...

man jua patiesiibaa nav nemaz tik ljoti svariigi kas un kaa, un vinji beigu beigaas var speelet arii pavisam kaadu neatkariigu paari, pienjemot, ka pilskunga meita kaut kur taalu aizpreceera. bet reaali man labaak patiktu, ja tomeer meita paliktu man meita, un arii vinjas viirs attieciigi cieniigs kandidaats.
eziic_miglaa
CITĀTS(Zanete @ 12.07.2004 16:51)
8.pamaate jaapienem (ieteicam jaunaaka un stuulbaaka par mani (visos jautaajumos)).
nomaldiijusies loti seerojoshaa un nolaadeetaa uz naavi ejoshaa  meita grin.gif

es tev raadiisu dumjaaku visos jautaajumos...
bet par to jaunumu jau nu vari buut paarliecinaata
Gvarvins
nu par to "dumjaaku visos jautaajumos..." es gan nebuutu droshs, jo man beidzot dereetu taada sieva, kas lai gan var riikot ljaudis un dariit lietas, tomeer zin savu vietu aiz viira plataas muguras un viira reputaaciju sevishkji8 negrauj, bet tomeer ko vajag to rada. Es ceru ka tu sieva, buusi speejiiga nospeeleet arii, ne tikai blondo berserku, bet arii idealu pilskunga sivu, kas gan var izriikot tautu un vajadziibas gadijumaa arii karadraudzi, gan arii zain palikt aiz viira plataas muguras un sevishkji negraut viira teelu.

domaaju gan jua mees vienosimies un viss buus ok...
eziic_miglaa
es, VIIIRS, (lasiit ne tajaa intonaacijaa) var buut arii ideaala sieva, ja vien tas raksturins (aprakstu luudzu iesuutiit pietiekami siiku, lai varu ieveerteet) man liksies gana interesants visos jautaajumos.
Farliner
Cilvēki, pirms apspriest precības, deretu noskaidrot, kuros datumos visizdevīgāk ir SLS4 organizet. pagaidām reālākas versijas ir 20-22 augusts vai arī septembra pirmā nedēļas nogale.
eziic_miglaa
luuk, beidzot sagidiiju apmeeram taadu postu, kaads bija sii pavediena meerkis.
par SLS4 saak runaat GM un tas jau noziimee, k taa speele driizaak buus nekaa nebuus...
prieceejoss faktins
Tumshiba
CITĀTS(Farliner @ 13.07.2004 13:57)
Cilvēki, pirms apspriest precības, deretu noskaidrot, kuros datumos visizdevīgāk ir SLS4 organizet. pagaidām reālākas versijas ir 20-22 augusts vai arī septembra pirmā nedēļas nogale.

Es atbalstu 20.-22.augustu. Septembra datumus - diemžēl nē.
Gvarvins
20. - 22. tieshaam der arii man. prtoams veel ir ajutaajums, vai turpinas ieprieksheejaisvai, kas cits. man jau protams patiik ieprieksheejais, bet ja kaads ir stipri nemieraa, tad esmu gatavs iet meitas zagt arii kaa vienkaarshs karakalps un speeleet kaadu citu variantu... tas jautaajums vairaak mairstriem.
Aiva
Man vēl septembris derētu, taču rēķinieties ar skolotājiem un jaunāko paaudzi, kam tajā laikā sākas mācības...
Pet
Labaak jau tok augusta beigu daljaa tomeer.
Aziren
Es atbalstu 20-22 augustu, protams var ari septembra pirmaja nedela, bet tas man ipashi nepatik....
es jau sva kabatas kelendara rezerveju 20.-22. augustu, ta ka es saku rekinaties ar to datumu...

To Gvarvin: Es jau varu but karadraudzes dalibnieks, tik manim tads jautajums, kur es tik isa laika dabushu kezzu brunas un parejo...ja man atlautu but karadraudze tikai ka shkepnesim, tad es vel padomatu, jo pagaidam cik redzu man alga nebus atrak par augusta 1 nedelu, ta ka adas brunas man ari neizdosies iztaisit......
Ja nu vienigais virsaitis atdotu meitu celojosham zintniekam, kas memkle vietu, kur palikt uz dzivi[domats, ka apmetos uz dzivi Daugmale], jo domaju, ka ja uz sho lomu neviens nepieteiksies es varetu to meginat nospelet.....
Es neizpludishu garas runas un iluzijas par to, kas bus, jo nosakuma man jadzird GM lemums, cik daudz laiks bus patiots uz priekshu, tad zinashu uz ko merket, es jau neatteiktos apprecet virsaisha meitu, bet ja nesanaks tad kadu citu reizi....
Sigfa
nu, ja tikshu, tad gribeetu kautkad uz meenesha beigaam. kas par daudz, tas par skaadi.
Kedriks
Nu tā, beidzot esu ticis pie kompja smile.gif

Esmu par 20-22. augustu.

Vieta ir gana laba un iesākts arī ir gana daudz lai to atstātu tāpusratā.

Šobrīd jau top papildinājumi pasaules aprakstam. Noteikumi īpaši mainīti domājams, netiks. Tikai būtu vēlams kaut nedaudz tomēr PAMEKLĒT un PALASĪT attiecīgo informāciju PIRMS spēles, nevis to prasīt no Meistariem to SPĒLES laikā rolleyes_a.gif Piemēram, savdabīgi bija par to misticismu - izrādās senlatvieši, konkrēti - senie Daugmales zemgaļi bijuši baigie rūnu speciālisti... laughing.gif

Un tas pats ir ar ekipējumu. Jo laicīgāk tas tiks pasūtīts, jo lielākas iespējas pie tā tikt.

Ja kaut kas nav skaidrs, nevaig baidīties, ka tiksiet izsmieti vai jebkādi pazemoti zināšanu trūkuma dēļ vai taml., bet aktīvi jautāt. sorcerer.gif
Dinaer
nelies jautaajums ir par atspeeleeto laiku.
cik taalu laiks tiks tiikts? vai arii paliks tas pats briidis kuraa speeli beidzaam?

es protams ari labaak teelotu to pashu (nelaimiigo, beedu sagrausto utt.) virsaisha meitu laughing.gif (nu kuras virsaitis soliijaas ne soli nenoiet.)

ok.
skolas laiks protams nav tas labaakais prieksh speeles.

meeginaashu pielaist mammu lai paliaz mani arii otro reizi ... sad.gif two_handed.gif

starpcitu MAAT ,mans plaans tiek uztverts ar humora izjuutu un astotais plaana punkts nebija manis domaats, bet gan no malas ietekts un akcepteets. wink.gif grin.gif
Inx
Augusta beigas der!

Par taam ruunaam - varbuut Kedriks var ieteikt kaadas citas ziimes, ko pameetaat? Man ruunas liekas vislabaakais risinaajums shaadai cilveeka un dieva sarunai...
BTW - tas bija saskanjaa ar manu (neuzrakstiito blush.gif ) legjendu - biju izceljojies pa visurieni un biju iemaaciijies arii ruunas un tureejos pie priekshtata, ka dievi visiem vieni, tikai katrs tos citaa vaardaa sauc, tamdeelj ruunas vareetu izmantot arii sarunaas ar Peerkonu u.c. angry.gif

Un veel specially for Kedriks – Liiva gribeeja speeleet karotaaju, jo meiteneem tur esot garlaiciigi. Nu, vismaz vinju nesaistiija visu dienu seedeet pie ugunskura un luukoties kaa putraa vaaraas... Bija doma par legjendu kjipa - vienam teevam (vareetu buut, ka medniekam) bija meita, ko vinjsh uzaudzinaaja kaa zeenu... Tas vareetu buut tas pamatinjsh, ko dereetu apaudzinaat ar vairaak miesas... rolleyes_a.gif What say thou?
Farliner
Par Līvu - varbūt labāk lai mednieku tēlo? Karotāja sieviete tomer nebūs īsti OK. Bet medniece, kas ar loku šauj un šķēpu ar lietot prot - why not?
Inx
Laikam jau medniece buutu labaak gan, tomeer...
Iedomaajies skatu kaa nabaga viirishkjis samulst ja vinjam gaargdama metas virsu meitene, kas vicina zobenu. Diez vai ciinja buutu iisti godiiga pret viirieti devil.gif grin.gif grin.gif tongue.gif
Elernass
Nu ja, ka nebuutu...

Sieviete tacu zaudeetu grin.gif
Alfirin
Tas nozīmē vienīgi to, ka sievietei būtu jābūt pietiekami ātrai, lai neļautu vīrietim attapties! wink.gif grin.gif
Farliner
CITĀTS(Inx @ 14.07.2004 14:04)
Laikam jau medniece buutu labaak gan, tomeer...
Iedomaajies skatu kaa nabaga viirishkjis samulst ja vinjam gaargdama metas virsu meitene, kas vicina zobenu. Diez vai ciinja buutu iisti godiiga pret viirieti  devil.gif  grin.gif  grin.gif  tongue.gif

Nu, nav zināms, ka tajos laikos sievietes būtu īpaši ar karošanu nodarbojušās. Paliksim labāk pie szināmās vēstures kārtības, OK?
eziic_miglaa
CITĀTS(Inx @ 14.07.2004 15:04)
Laikam jau medniece buutu labaak gan, tomeer...
Iedomaajies skatu kaa nabaga viirishkjis samulst ja vinjam gaargdama metas virsu meitene, kas vicina zobenu. Diez vai ciinja buutu iisti godiiga pret viirieti  devil.gif  grin.gif  grin.gif  tongue.gif

no viiriesa viedokla - pilniigi negodiiga.
taa sieviete vinju uz taadu soka momentu pakertu, ka vins i ne zobenu nepaceltu, kad buutu jau nogriezts...
Farliner
Well, that depends. Neizslēdzu iespēju, ka trnnētam karotājam refleksi nostrādā, un sievišķis dabūn ar vairoga malu vai zobena plakni pa galvu un palike bez samaņas.smile.gif

Labi, pietiks spamot, pārejam pie konkrētām lietām.

Patreiz izskatās, ka spēle varētu notikt 20-22 augustā.

Cits jautājums. Cik ir tādu, kuri velas, lai spēles laiks tiek "patīts uz priekšu" vairāk nekā par dažām nedēļām?
Dinaer
nu pagaidaam man ir nedaudz vienalga smile.gif
bet par to cik vie nalga ir Hisie-gaur, es gan nezinu whistling.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!