Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas tas par Dūdiju
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
duucis
Es lasot grāmatu par HP dūdiju iztēlojos kā lielu ļumīgu gaļas blāķi,bet filmā viņš bija resns ,bet neļumīgs un nebija arī dubultzodi kā teikts grāmatā esmu vīlusies un iesaku meklēt jaunu Dūdiju
Grēkmeistars
Nu ne vienmēr var atrast identiskus aktierus, tādu kāds Dūdijs attēlots grāmatā tikai ar īstu cūku var aizstāt...droši vien grūti piemeklēt tādu grin.gif
-=RonS=-
Vo vo nevienmēr tas kas rakstīts grāmata atainojas arī filmā smile.gif
Man gan Dūdijs patika diezgan forši piemeklēts grin.gif
Katy=)
piedevaam, naakamajaa filmaa Duudiju taapat praktiski neraadiis......
da_basketbums
nja bet kur vinji dabus galas blaki?2 kart dudijs bija baigi labais 3 kart filma praktiski dudija nava tapec tev nav vienalga kads vinjsh ir?
Luna
Domāju, ka tik šausmīgi resni aktieri neeksistē. Ja reiz mēs sākam runāt par grāmatu un filmu varoņu atšķirībām, tad Petūnijai grāmatā bija aprakstīti gaiši mati...
***Dancing_Queen***
Petuunaijai graamataa bija gaishi mati un arii Duudijam bija blondi, bet laikam tik preciizi visu nav iespeejams izdariit, taa kaa nu neko dariit.
Hermione
arwenn, tieši tā, viņam bija blondi, laikam viļnaini mati.. Pieci dubultzodi un cūkas ģīmīc... laughing.gif Nez kurš būtu ar mieru uz ko tādu? Bērni takš nobīsies!
_BijušaisPareģis
Es tikko tieši gribēju pieminēt Dūdija blondos matus, bet arwenn jau bija paspējusi pirmā... laughing.gif Jā tēlu apraksti ne vienmēr sakrīt... rolleyes_a.gif
Bet Dūdijs filmā ir samērā normāls... wink.gif Tāds resnītis un memmesdēliņš! laughing.gif
mazā peciņa
Gadījumā viņš diētu neieturēja? (es tikai pavaicāju!)

Bet nē:
CITĀTS(AG)
Lielāko vasaras daļu Dūdijs bija pavadījis virtuvē, piekalis mazās sivēna acis ekrānam. Viņa pieci zodi visu laiku ļumēja, jo viņš nepārtraukti ko ēda.



Pēc manām domām, varbūt režisors negribēja tik daudz dubultzodus, un tik resnu tēlotāju, jo viņš saprata, kādas briesmas varētu draudēt. Varētu sanākt vēl tā, ka daudzi bērni, kuriem Dūdijs patīk, vēl vēlēsies būt līdzīgi viņam. Un tad daudzi ēdīs, un bļaus, ka vajag vairāk TV mājās, lai nebūtu tik daudz jāstaigā utt..


skow''
_BijušaisPareģis
CITĀTS(skowij-snowij @ 09.07.2004 16:00)
Pēc manām domām, varbūt režisors negribēja tik daudz dubultzodus, un tik resnu tēlotāju, jo viņš saprata, kādas briesmas varētu draudēt. Varētu sanākt vēl tā, ka daudzi bērni, kuriem Dūdijs patīk, vēl vēlēsies būt līdzīgi viņam. Un tad daudzi ēdīs, un bļaus, ka vajag vairāk TV mājās, lai nebūtu tik daudz jāstaigā utt..

Hehe, visai iespējams! grin.gif Ta nu gan būtu haoss, ja visas pasules bērni saceltos pret vecākiem, piemēram - pēc jaunās grāmatas "Dūdijs Dērslijs & Filozofu Eklērs" iznākšamas, kad fani vēlētos līdzināties galvenajam varonim!!! laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Shadowstalker
CITĀTS
Gadījumā viņš diētu neieturēja? (es tikai pavaicāju!)
Tas bija tikai vēlāk. Bet filmā varēja būt drusku vairāk speķa, lai var ierēkt. Nu bet kā ir, tā ir... sad.gif
Lussy
Jā! es arī piekrītu vajag jaunu Dūdulīti!!!
jazz
Kur vel var atrast tādu cilvēku tagad jau visi tievē.Labs ir vecais dūdijs kaut arī paņemiet mūsu klases zēnu viņš ir dubūd zodis tas būtu labais Dūdijs. smile.gif smile.gif smile.gif
Idril
Jā arī manuprāt Dūdijam varēja pietaisīt vairāk dubultzodu! Nē aktieri var atstāt ,bet tāpat kā filmā "Big Mama" Edijam Mērfijam pievienoja dubultzodus tā arī filmā Harijs Poters Dūdijam varēja pievienot dubult resnumus!
ils
Draugi, kur jūs atradīsiet aktieri, kas būtu platāks, nekā garš?
Bērns taču nav Edijs Mērfijs, ko var 8 stundas grimmēt par lielo mammu.
Samierinaties ar tādu Dūdiju, kāds viņš ir.
maksligais_intelekts*
vo vo es tieshi par to ari domajiu
piemeram 4 gramat satstits,ka vina platums parsniez vina garumu,bet 3 filma vinhs bij vnk nedaudz tusnigz zens un vis =/
neka tada ipasha nebija
Sirradze
Man shkjiet, ka atrast TAADU resnuliiti - aktieri, kursh labpraat piekritiis, ka cilveeki uz vinju skatoties un par vinja izdariibaam smejas, ir nu ljooooooooooti gruuti atrast. Pameegjinat iejusties taksh taa beerna vietaa! Nez kaa juus diez justos.... whistling.gif getlost.gif
fishbone
CITĀTS(Sirradze @ 12.07.2004 20:15)
Man shkjiet, ka atrast TAADU resnuliiti - aktieri, kursh labpraat piekritiis, ka cilveeki uz vinju skatoties un par vinja izdariibaam smejas, ir nu ljooooooooooti gruuti atrast. Pameegjinat iejusties taksh taa beerna vietaa! Nez kaa juus diez justos....  whistling.gif  getlost.gif

Popularitaate prasa upurus! tas pac ar Krabi un Goilu. Graamataa bij teikc, ka shie milzu lempji utt.. Kursh gribeetu pieteikties taadai lomai?
me...
i`m_GriM&EviL
Man Dūdijs ļoti patika HP pirmajā daļā... tāds memmītis... grin.gif pārējās filmās viņš tāds tikk un tā nav daudz redzams... tāpēc man liekas, ka vienalga, ka tikai mums ir Poters! cool.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.