Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mollija
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Shadowstalker
Vai viņa nav drusku ķerta? Tas ir, vismaz nelīdzsvarota. Jo viņai ļoti mainīgs garīgais, utt. 2. filmā tas bija iespaidīgi uztasīts, kā viņa bļāva, nomierinājās un atkal bļāva.
-=RonS=-
Nu nedomāju gan ka viņa ir ķerta. grin.gif Viņa vienkārši dikti mīl savu ģmeni tādēļ varbūt pārlieku rūpējās par to grin.gif Un viņa jau klirdz tikai uz tiem kas ir kaut ko nogrēkojušies neatceros ka viņa piemēram kaut reizi uzkliegtu uz Hariju vai Hermioni. Takā viss ar viņu ir labi grin.gif grin.gif
Grēkmeistars
Man šķiet, ka viņa ir ļoti forša un mīļa tantiņa, kas vienkārši pārāk stipri uztraucas par saviem ģimenes locekļiem (mēs visi tā daram) grin.gif
Scorpse
Man shausmiigi, shausmiigi patiik Mollija nu vienkaarshi superiigs teels. Taa jau ir, ka humora noluukos bik paarspiileets, bet taa vai taa super.
Winged
es domāju,ka ar vinju viss ir OK.!! Varbūt tāda nenoswērt vinja ir tāpēc, ka vinjai jātiek galā ar 7 bērniem... ohmy.gif
Hermione
Noup, ķerta viņa nav, dīvaina, bet ne ķerta. Aiz mīlestības pret bērniem un vīru varētu saiet sviestā, bet cik manīts, viņa ir lāga šievišķis... wink.gif
grapefruit
liekas ka tas ir pavisam normaali ar tik lielu gimeni taa jebkursh var drusku saiet sviestaa grin.gif [/COLOR][/SIZE][/FONT]
mazā peciņa
Bet iedomājies pats -> tu esi pieaudzis vīrietis, tev ir 7 bērni, divi (tagad jau trīs)
jau no tiem ir izaudzināti, un viņi pašlaik ir pa savām takām tālāk devušies. Ja ir tik liels bērnu bars, tad jau ir jācenšas kaut kā nomierināt viņus visus, jo bērni (cik zināms un tā jau arī ir) diezko neklausa vecākus, taisa visādas blēņas utt..

Un Mollija ir tieši tā, kura viņus visus mēģina novaldīt, un viņai jātaisa tādam baram brokastis, pusdienas un vakariņas. Un vēl viņa ir sieviete, un visi pārējie ģimenē (vēl tikai Džinnija) ir vīriešu kārtas pārstāvji. Vispār grūta viņai dzīve.


skow
faniite
Nu nemaz vinja nav kjerta vinja ir tikai gaadiga, miilosha maate, kas negrib, lai ar vinjas gjimeni kaut kas notiktu. Es vinju pilniibaa saprotu par taadu rolleyes_a.gif uzvediibu.
Grēkmeistars
Tomēr 7 bērni nav nieks...daudz nervu var patērēt ar katru no viņiem...varbūt tāpēc viņa ir tāda nelīdzsvarota un viegli aizkaitināma... smile.gif
Fijusska
Nu nez kaa juus dariitu , ja buutu dzemdeejushi 7 beernus un tikai dazi no tiem juus klaiusiitu. tas ka vinja ir vieniiga sieviete gimeneee arii ir gruuti(nu dzinija arii), tachu es domaaju ka vinjearii ar draudzeneem satikaas pirms bija laika! grin.gif
...Zanish...
Nu protams jebkura maate (atskaitot taadas kuras savus beernus ljoooti lutina) audzinoshi ''bljaus'' uz beernu ja tas ir kaut ko nogreekojies. :blink: Bet uz Hariju vai Hermioni vinja nebljauj jo
1.kaart Vinji nav neko noziegushies innocent.gif
2.kaart Varbuut vinja uzskata ka var ''valdiit'' tikai paar saviem beerniem
3.kaart Varbuut vinjai ir neeerti uz vinjiem kliegt. huh.gif


Un protams gandriiz vienigajai sievietei (Dzhinnija neskaitaas jo veel nav iisti sieviete) nav viegli paruupeeties par visu gjimeni.
maksligais_intelekts*
nu neee neeee laughing.gif
Viņa vienkārsi ir ļoti emocionāla sieviete grin.gif
Hikari
Ziniet, ja kāds no jums būtu māte sešiem razgaļiem (un Persijam!!!), tad jūs uzreiz sāktu saprast Vīzlija kundzi! wink.gif Viņai ir daudz problēmu, bet plānprātība nav viena no tādām! smile.gif
shary
man liekas ka viņa nav ķerta viekārši viņa ir gādīga. viņa uztraucas par saviem bērniem un Hariju, tādēl arī negrib lai ar viņie notiktu kas ļauns
Hilarija
Man liekas,ka vinja ir jauka mamma un miilosha sieva.Vinja nemaz nav kjerta,vinja tikai paarlieku uztraucas par visu.... wink.gif
pelmeniC
Ir, ir viņa drusku ķerta! smile.gif
Piekrītu tiem, kas saka, ka tik lielu ģimeni 'auklēt' ir grūti, bet nepiekrītu tiem, kas saka, ka Mollija nav ķerta, domāju, ka ir gan mazlietiņ ķerta, bet viņai ir attaisnojoši iemesli.
aFēra
Bet varbūt tieši tāpēc Mollija varētu būt nedaudz ķerta! Aiz tā, ka viņu visi nomocījuši, nostrādinājuši, kad viņa pati pretim devusi savas rūpes, raizes, ticību un mīlestību.
Un tomēr, neviens nav piespiedis Mollija ar Arturu ražot bērnus.
Pretender
Ķerta pēc manām domām viņa nu nemaz nav rolleyes_a.gif ...!Īsta ģimenes saimniece, un kā tas visām raxturīgs - stresaina un arī bišku dīvaina...!Nezz...man viņa patīk grin.gif
Demagogs
Ķerta? Nu nē tā jau gan nav... Viņa ir uztraukta... getlost.gif
Pretender
Vo vo...vienmēr uztraukusies, un rūpējās par Artūru un saviem bērniem wub.gif ...!
šausmiņa
Mollija, kā jau jebkura māte uztraucas par saviem bērniem. tur nav nekas neparasts. jebkura māte dusmosies, kad viņas bērns būs pastrādājis kādu muļķību.
Marelle
Man nemaz neliekas, ka viņa ir ķerta. Viņa bieži vien ir ļoti sirsnīga un laipna. Bet nu labi, viņai bija jāaudzina dvīņi, brīnums, ka nav nosirmojusi. Viņa vienkārši ir tā stingrā mamma, kurai patīk, ka bērni labi uzvedas. Savi principi un stratēģija, man pat liekas forši.
washulis
arī man neliekas ka šī ķera, bet vienkārši ir māte! tas jau visu izskaidro... rūpējas par visiem, kas apkārt, jo ir tik daudz bērnu, kurus ir audzinājusi, ka tā jau ir normāla lieta!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!