Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Drako Malfojs
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2, 3
bengalaas
Lai cilvēks būtu ļauns ir vajadzīgs iemesls. Nelaimīga bērnība. Aizvainots lepnums. Baigās ambīcijas. Kaut kas. Kas tas ir Malfoja gadījumā?

Man personīgi radies tāds iespaids, ka viņš dara pakaļ saviem vecākiem (Kalambola pasaules mačs).
Tāpat viņš apskauž Hariju un vēlas pierādīt savu vērtību. Varbūt pamanījāt, ka Drako Hariju pastāvīgi izaicina. Viņš grib cīņu un pierādīt, ka ir labākais. Slīdeņa ambiciozitāte.
Aizvainots lepnums. Harijs atsaka viņam draudzību, daudzreiz paša apvainojumi atlec degunā. Trakacis šo pārvērš par sesku un pazemo visas skolas priekšā.
Man rodas iespaids, ka ģimene nav diez ko mīloša - tikai gods un tradīcijas un lepnums.

Vēl ir tāds jautājums, kāpēc viņš brīdina Hermioni (Kalambola pasaules kausa laikā). Varēja taču ļaut, lai viņu noķer nāvēži.

Idejas?
Vinky
Labs temats! thumbsup.gif

Par to ļaunumu. Vienmēr esmu domājusi, ka Drako iespaidojas no sava tēva. Gribēdams vai negribēdams. Vai nu tēvs viņam liek būt tādam, vai arī viņš vienkārši atdarina savu tēvu un grib viņam izpatikt. Nezinu kādēļ, bet man liekas, ka tāds ļaunais viņš nemaz nav.

Par to Hermiones brīdināšanu... he he he... shifty_a.gif Kas to lai zin? Varbūt viņam ir apslēptas simpātijas pret viņu (ak jel! grin.gif )? Tas arī varbūt savā ziņā pierāda to, ka viņš nav galējais ļaunums.

Manuprāt, mēs nemaz īsti nezinām, kāds viņš ir. Jo grāmatas tomēr ir rakstītas no Harija redzes loka un viedokļa. Nevar zināt, kad darās tajā blondajā galvā. Un nav zināms, kas notiek Slīdeņa koptelpā. Varbūt viņš savā būtībā ir pavisam cits cilvēks.

Lai nu kā tur būtu, par to ir vērts padomāt! wink.gif

Vinky
bengalaas
Man nav ne jausmas, kas darās Slīdeņa koptelpā, bet domāju, ka, ņemot vērā nama raksturojumu, nekāda draudzīgā atmosfēra tur nevalda. Viltus, aizmugures gājieni, ambīcijas un cīņa par varu, aprunāšana. Ja arī H un D apvienosies pret Voldiju, viņiem līdz tam vēl jānonāk. Ar pašreizējām attiecībām tiešām - when pigs fly. Bet ne visi zina, kas notiek 5.Poterā, un neviens nezina, kas būs 6. Viss var būt.

Es neticu, ka Malfojam slēptas jūtas pret Hermioni. Izlasiet to vietu vēlreiz! Mana versija - Draco ienīst Hariju un labprāt viņu piebeigtu, bet viņa draugus gan ne. Tos viņš kaitina un pazemo, bet nevēlas viņu nāvi. Nav iemesla.
aivvv/troll dream walker
nu taa man te sskkietas ka drako tiek paarveersts par varoni tas nu galiigi nav vajadziigs vispirms par to ko te nosauca par hewrmijas briidinaassanu nu kas par mullkkiibaam vinnss vinnu izsmeeja par to ka vinni jau beega mezzaa liidz apstaajaas pie vinna taalaak vai jums kautko izsakla bad boy vinnss ir vis iistaakais sliidenis pilniibaa passpaarliecinaats aarkaartiigi cinisks stiliigs iznesiigs lloti lepns par saviem ssencciem un ar aarkaartiigi lielu savdabiigu ssarmu kaa jau iists aristokraats vinnam patiik vinna dziivesveids un vinnam ir jaanostiprina savs paaraakums saveejo viduu un kaa gan lai to veel lieliskaak izdara ja ne pazemojot tornna pretiniekus un citaadu zuskatu paudeejus
ils
Laikam es šeit vēl neko neesmu par Drako teicis.
Viņš ir loti elegants nelietis, briesmu brīžos liels gļēvulis, sūdzmanis, pašpārliecināts sava sabiedriskā stāvokļa dēļ. Absolūti amorāls attiecībās pret citiem. Īsts sava tēva dēls, bet, kā jau šādā situācijā parasti notiek, pagaidām ir tikai sava tēva parodija.
Man vieni no lielākajiem prieciņiem, lasot Poteru ir brīži, kad Drako iekuļas kārtējā ķibelē.
Vismaz, Ostapam Benderam līdzīgie „blēži” - Vīzliju dvīņi – ir simpātiski. Lai cik skaists arī Drako nebūtu, man viņš nav simpātisks.
Zuz
Man gan neliekas, ka Malfojs būtu ````is, viņ'svienkārši necieš Hariju, kad visi citi viņu pielūdz. Malfojs jau pirmajās grāmatas sākumā piedāvāja būt Harijam ar viņu darugos, bet Harijs pats ateicās.... ta kā pats Potijs vainīgs. Un viņa naids pret draņķasiņiem ir pilnīgi saprotams, viņš taču nāk no dižciltīgas un senas burvju ģimenes. Anyway man liekas, ka lielu lomu spēlē viņa tēvs - Lūcijs.
Sanj-sanj
Malfojam iespeejamsvienkaarshi skauzh... tas nav slikti, jo kuru tad nekad nav piemekleejusi skaudiiba? Mees visi to izjuutam piemeeram, ja kaads skolotaajs pasavee kaadu klasesbiedru, un tad mees uz vinju shkjiibi skatamies un domaajaam, wo, tas tur skolotaju miilulis... buutu labi vinju kaadaa pelkjee izmeerceet... nu varbuut atradiisies taadi labinjie, kas liidziigi nav domaajushi, bet taas jau nav manas probleemas... Taatad Drako, vienkaarshi nesleepj un nemaz necenshas sleept savu skaudiigumu, taapeec arii vinjsh taa izturas pret Hariju.. vinjsh grib vinju pazemot... rolleyes_a.gif protams arii gjimene izdara lielu spiedienu... iespeejams, ka savaa gjimenee Drako nejuutas laimiigs un no gjimenes sanjemto attieksmi, vinjsh caurstraavo uz paareejiem... rolleyes_a.gif
Zuz
Man liekas, ka Malfojam ir skaudība uz Hariju par to, ka viņam tiek pievērsta lielāka uzmanība un viņš daudzoem ir mīlulītis. Bet es Malfoju jau nu gan par mēgrli neuzskatu.
Shatered
Malfojam visa tā popularitātes iegūšana paņem šausmīgas pūles, bet Harijs ir populārs tikai tāpēc , KA ir... Tas drošvien Malfojam griež... un vēl tas , ka Harijs visu laiku izsitas ar skolas glābšanu un tas , ka viņš draudzējas ar Rounu, nevis Drako (1.grāmatā)...
ils
Roulinga būtu lieliska, ja spētu ticami parādīt, ka Drako izaug un aiziet no sava tēva aklas kopēšanas, sāk pats domāt un, tāpat kā Strups, nostājas labo pusē.
P.S. Es neesmu vēl lasījis 5. grāmatu un nezinu, kāds tur ir Strups.
Zuz
Es jau ar par to pirmo grāmatu ieminējos. Njā..... arī popularitāte. Malfojam ir grūti ar to visu samierināties tapēc viņš šitā darās.
Hermioniic
Hmm.. varbuut tieshaam sirc dziljumos jaux.. bet shitaa no aarienes.. Hermij aarienee vinjsh izturas ka briesmonis! Aapraac! Paveero vinju.. heh..
ils
Meitenes, meitenes! Drako Maolfojam NAV sirds dzi'lumi!
Northwatch
Nu vai zinies, il, šitais kauc pēc atbildes!
Roulingai pašai mīļāks viennozīmīgi ir Harijs. Harry the Hero. Draco Malfoy viņas grāmatās ir NEIZKOPTS tēls. Viņa viņu pievieno tikai tad, kad vajag nabaga Harijam nodarīt kaut ko ļaunu, lai visi redzētu kā nabadziņam bez mātes, tēva un līdz skolas sākšanai arī bez draugiem ir jācieš. Pats pie saitēm viendien minēji www.fictionalley.org Aizej tur un izlasi Schnoogle Cassandra Claire "Draco triology". Tas ir fanfic, bet tas ir viens no labākajiem ko es jabkad esmu izlasījis/usi. Tas tiešam, lai gan tur Draco ir lielākoties attēlots kā cilvēks, kam ir ļoti daudz darīts pāri (es pat teiktu mazliet pārspīlēti) tas tomēr ir tas labākais veids kā paplašināt redzesloku. browncat ir iztulkojusi dažus fanfic, bet es nesaprotu kāpēc daudzi par to atsaucas tik slikti. Lai dzīvo tie, kas paši raksta, jo tiem pieder ceļš uz brīvību. Nav jau nu gluži jāieslīkst Roulingas apbrīnošanā no visiem četriem pakšiem. Jādarbina arī savs smadzeņu pods! mad.gif Tas ka viņai uz to ir autortiesības, nenozīmē ka nedrīkst izmantot viņas tēlus!
Long live browncat!
Zuz
Il, nesaprotu kapē tu tā domā.... man liekas, ka šitā Malfoja uzvedība ir loģiski izskaidrojama... es tikai nezinu kā ermm.gif Bet kā tad būtu, ja grāmatā visi skolēni mīlētu un pielūgtu Hariju?! Vienmēr taču jābūt kādam riebeklim... tā pat kā Nevilam ir sava tipiska loma tā arī Malfojam.
Hermioniic
Piekriitu.. tachu savu viedokli nemainiishu... Malfojs ir smux.. bet stuulbs
bengalaas
Mjā, piekrītu NW, ka Malfojs ir neizkopts tēls. Ticiet man, es sēdēju un ķidāju tās grāmatas, un piemēram UB tā sanāk, ka Malfojs parādījās kaut kur sākumā un beigās - tad, kad kādam atkal vajadzēja mazliet atsēdināt Hariju. Tikko kas - tur jau nāk Ļaunais Malfojs ar saviem neapšaubāmi stulbajiem draudziņiem un neapšaubāmi ļauno smīnu un ļaunajiem nodomiem. Tipisks ļaundaris, un es gribētu zināt, kas notiks, kad un ja Roulinga ķersies pie viņa rakstura izstrādes. Interesantas lietas varētu atklāties!
Pārsvarā varu teikt, ka mana pārliecība nāk no fanstāstiem, nevis no Roulingas, un es arī esmu izlasījusi Draco Trilogy.

Long live Northwatch!
paldies, Zuzet, tu izklausies esam manā pusē! grin.gif
Un tu - Aivvv - manu kapitulāciju NESAGAIDĪSI!!! tongue.gif grin.gif
aivvv/troll dream walker
oho man pilniigi prieks par ssitaadiem viedoklliem drako triloggiju neesmu lasiijis bet daudzus fan ficus gan un joprojaam esmu stingri paarliecnaats ka vinnss ir vis iistaakais bad boy un kas par sviestu nav izkopts teels kas tad vinnss galu galaa taads ir rona llaunaakais ienaidinieks kautkaads audzeeknis kas ir paarmeeraa stiliigs vienkaarssi graamataas nav vietas lai kaa juus sakat izkoptu teelus vai tad freds un dzzordzzs kuri nenoliedzmi ir tikpat stiliigi kaa malfojs tikai savaadaak ir izkopti nebuut nee vinni ir tikpat pamesti novaartaa taa kaa uz ssito varat to nebalstiit (es gan nepiekriitu ilam par to teeva padariissanu)
Northwatch
Aivvv! Pieturzīmes, lūdzu! Es saprotu ka garumzīmes būtu par daudz no tevis prasīts, bet, anyway.
Da labi, nepareizos esi lasījis fan fic, tas arī viss! Pie manis vari dabūt ieteicamās literatūras sarakstu, ja ir vēlēšanās! wink.gif
Freds, Džordžs stilīgi? Nu labi, katram ir tiesības uz savu viedokli. Man viņi liekas jautri utt. bet stilīgi? Nah.
Tad atraksti par ieteicamo literatūru. Atsūtīšu!
Vinky
CITĀTS(Northwatch @ 25.10.2003 14:44)
Pats pie saitēm viendien minēji www.fictionalley.org  Aizej tur un izlasi Schnoogle Cassandra Claire "Draco triology". Tas ir fanfic, bet tas ir viens no labākajiem ko es jabkad esmu izlasījis/usi. Tas tiešam, lai gan tur Draco ir lielākoties attēlots kā cilvēks, kam ir ļoti daudz darīts pāri (es pat teiktu mazliet pārspīlēti) tas tomēr ir tas labākais veids kā paplašināt redzesloku.

Ļoti, es uzsveru ļoti labs fan fic. Mazliet tāds sīrupains dažviet, bet principā ļoti labi uzrakstīts! thumbsup.gif

Lai nu kā tur būtu - es ceru, ka nākošajās grāmatās mums mazliet vairāk tiks parādīts no Drako Malfoja dzīves. Jo mēs par viņu zinām tik maz... sad.gif

Bet par tām pieturzīmēm - nemaz neprasi, viņš neliks. Daudzreiz ir lūgts... ermm.gif
Zuz
CITĀTS(Hermione Greindžera @ 25.10.2003 14:24)
Piekriitu.. tachu savu viedokli nemainiishu... Malfojs ir smux.. bet stuulbs

Kapē stulbs? Via tev ienāktu prātā paraut Hariju aiz slotas kalambola spēles laikā? sataisīties par atprātotāju, lai nobiedētu Hariju līdz nāvei? Un turklāt man liekas, ka viņam ar atzīmēm viss ir a-ok. Un tas, ka viņ'sir smux... tādā gadīojumā saki, ka Toms ir smuks, nevis Malfojs.
Shatered
Nortwach.... Piekrītu es esmu izlasījusi 1. ( Draco Dormiens ) un 2. esmu kautkur līdz 12. nodaļai aizkopusi... (tas ir no Draco Sinister )...
Vispār Ficion aley ir interesanti palasīt tos stāstus... Un ir ĻOOOOTI daudz izcilu Drako tēla atveidojumu... Ļauns, bet ir tākā paskaidrots KĀPĒC viņš tāds ir....
CITĀTS
Daddy didnt love me
... šito es atceros no kautkurienes bet nezinu no kurienes... ļoti precīzi toties... Un katrā gadījumā "Draco trilogy " es lasīju vienā citā saitē.. Neaceros kur...
Northwatch
Jēēēēj, patiesība ir ar mani!
Mīļākais citāts no Cassandras?
Mans ir "My pillow is too flat" un tagad īsti nepateikšu kur bija, bet kaut kas "bloody sinister piece of toast" vai kaut kas tāds.
grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif grin.gif
P.S. Nu ko, palika tikai vēl aivvv pārliecināt...
Shatered
Es neaceros vai tas ir Casandras citāts... Drīzāk no kāda cita FF ( Fan Fic..)... Katrā gadījumā par to "Pillow" es atceros pašu textu , bet neaceros ,kurā ( DS vai DD ) tas bija... ANYWAY.. es cenšos pabeigt lasīt DS.... Katrā gadījumā Raulinga ir točna ieklemmējusies uz Poteru un Drako atstāj par TO LIELO SLIKTO puisi.. Nejauki... Atceros vēlvienu citātu ( orģinālais HP )
CITĀTS
GORDAN!!! No favoritism !
.... Maksūras texts... žēl , ka Raulinga nav padomājusi vai izturas kā Džordans.... grin.gif laughing.gif
aivvv/troll dream walker
ak jel mans teetis mani nemiil vai teissaam jaums nav kauns lai nu kas bet cciikstulis malfojs jau nu noteikti nav vinnss ir iists apreikkinaataajs un kas tur veel bija my pillow is... ha ha ha drausmas ja neesat pamaniijussi vinnss jau passaa pirmaajaa tikssanaas reizee ir lloti passpaarliecinaats un augstpraatiigs jau ir iista personiiba un redzams ka dziivee vinnss taalu tiks bet te cciikstulis nu noteikti noteikti ssitaa juus mani paarliecinaasiet ha ha
Northwatch
aivvv komats viens maajiens domuziime pirms tu kaut ko saac runaat par peedinas apakshaa my pillow is too flat peedinas augshaa paskaties kaadaa sakaraa tas tika lietots vispirms un vispaar es to ljoti labi pamaniiju komats un ko tavsis domaa komats kaa buutu saprast shito komats ja veel rakstiitu iisti latgaliski un angliski kopaa un liktu tavas acis izmezjgiit izlasot to jautaajuma ziime
Eridāna
CITĀTS(aivvv @ 27.10.2003 09:31)
jau passaa pirmaajaa tikssanaas reizee ir lloti passpaarliecinaats un augstpraatiigs jau ir iista personiiba un redzams ka dziivee vinnss taalu tiks

Ne jau paša spēkiem! Viņam vienmēr būs papucis, kurš izručīs no visām problēmām un stulbībām, ko viņš savā iedomībā būs sastrādājis...

Lai nu kā, I like him... cool.gif
Flo
Malfojs ir pieradis, ka viņš ir uzmanības centrā. tāpee viņš mēģina pievērst uzmanību konfliktējot ar Hariju.... bet tas ir tikai minējums.
Kopsavilkums:Viņš ir ````is
Draco
Vinam nepatiik Potera iecietiigaa nostaaja pret vientiesiem un to gimenees dzimusajiem un var jau buut ka vinam mazliet skauz Potera slava tacu taa ir cilveeciska vaajiiba
Eridāna
Aha, skaudīgs gan viņš ir! Bet tas ir piedodams cilvēkam ar tādām ambīcijām kādas ir Drako!
odzina
Nu vispār man visu laiku likās, ka Malfojs ir baigākais ````is, bet es te palasīju visādus fanstāstiņus, kur Malfojs ir it kā labs, tie mani ir bišķīt ietekmējuši, un nu man viņš vairs nešķiet tāds nelietis... unsure.gif
Shatered
Malfojs ir attēlots nepilnīgs un Roulinga ir baigā kuce, jo viņa parasti Malfoju uztaisa par sīku, izlutinātu losi, bet tā ir - viņam IR savi iemesli... Iesaku izlasīt pāris FF, teiksim kādus no Schnoogle, jo tur (laikam , jo es netikeu vairs tajā saitē getlost.gif) bija daži , kur laikam Malfojs tākā apraksta savus iemeslus... LAIKAM... Bet man jau visi iemesli ir skaidri - HEI !! I LIVE IT ALL EVERY DAY !!!!! ...
·spid·
bet RR, tu jau wari lasiit tikai FF & nelasiit roulingas darbus.. kas tew liedz.... tachu roulingas graamataas winjsh i siix izlutinaac punjkju tapa, kursh sleepjas aiz teetuka muguras tongue.gif
Vinky
RR. Redzi, Tu nevari vainot Roulingu par to, ka Drako tāds ir. Viņš ir viņas izveidots tēls un tāds, kāds viņš ir domāts. Man arī labpatīkas domāt, ka viņš izmainīsies un varbūt viņam ir savi, nopietni iemesli būt tādam... nu, ````im, bet tad jau redzēs ko mis Roulinga izdomās. Tikām Tev jāsamierinās ar fanficiem... tāpat kā man.
Flo
es nedomaaju ka vins izmainiisies, vins ir paaraaak lepns lai atziitu savas kluudas. kaads teevs taads deels
Nimloth
Viņam tāds imidžs jāuztur. Šis domā, ka viņa badass sexappeal pievelk meitenes kā magnēts wink.gif Nu, girls, kā tad ir?

Bet nopietni - varbūt viņam asa mēle un riebīgs raksturiņš, taču sirds diez vai ir patiesi ļauna. Piem, šaubos, vai viņš pa īstam varētu kādu nogalināt...
Vinky
Šaubos, vai viņam tā sirds ir īpaši laba, bet... viņam visa šī attieksme un raksturs ir vienkārši ieaudzināts. Jau nezcik ilgu laiku Drako ņem piemēru no sava tēva. Varbūt tagad, kad viņš ir cietumā, kaut kas mainīsies...?
Laimux
man Drako Malfojs nepatiik ne peec rakstu ne peec izskata. kaa vinjsh vareeja nonjemt Grifidoram visus punktus kopaa. man vinjsh nepatiik un arii nepatiks!!!!!!!!!!!! tongue.gif
Roviela
Malfojs ir totāls ````is, izlutināts, bailīgs nelietis. Pie tam piedevām reizēm arī stulbs... Kā citādi lai nosauc viņa uzbraucienu Harijam un Co UB beigās vilcienā, kad šis tā vienkārši ar draudziņiem ierodas un sarunā viskautko, tā ka tas pilnīgi loģiski beidzas ar lāstiem un Freda (vai Džordža) piezīmi: "baigi bojā skatu"? tongue.gif
Gudrs nelietis nekad tādas muļķības nedarītu tongue.gif
kjiegjelis
ko lai saka... smaga beerniiba grin.gif
rence
Vinsh noteikti ir skaudiigs attieciibaa uz Hariju-ka vinsh ieguut visu slavu. Taapat arii Malfojs vienkaarsi ir ar akmeni sirds vietaa-vinsh taads jau vienkaarsi ir piedzimis, taapeec arii nejuut liidzi it nevienam,domaa tikai par sevi mad.gif
Beebiic
Manupraat, Drako noteikti nav meerglis, vinjsh tikai vairaak domaa par sevi un ir nedaudz egositsiks un klaji izraada savu nepatiku, manupraat, tas, ka vinjsh ir slikts pret citiem liecina tikai par to ka vinjsh nav taads saldais puisiitis un neveelas visu laiku teelot varoni, kaa to dara Harijs un citi no droshsirdiigo brunjinieku shlakas, un manupraat – taa jau arii ir, vai tad ne?
Aziz
Drako tiecaas peec slavas-galugalaa Sliidena galvenaa iipasiiba ir godkaare,un Skirmice Drako ieskiroja Sliidenii "tikko kaa taa pieskaaraas vina galvai". Un vinam tachu bija taisniiba-vins ieguva slavu no slavenaa Potera.
rebeka
graamataa vajag arii slikto varoni un soreiz tas izraadiijaas Drako...
Maardzhastante
Es domaaju, ka ljauns jau vinjsh nav tikai godkaariigs un skaudiigs..nu ir taadi cilveeki..bet gan jau vinjaa arii ir kas pievilciigs - vismaz prieksh dazhiem citiem cilveekiem - piemeeram Pansijai Paarkinsonei vinjsh patiik grin.gif
Noamia
Ģimene, ģimene, viss sākas un beidzas ar ģimeni un ja vēl ir tāda ģimene kā viņam.................tur jau nemaz nav iespējams būt labam, ja tēvs ir nāvēdis un kaislīgs Voļa fans, ko tad citu var gribēt, protams, ka dēls iet tēva pēdās, diez kā tas izskatītos ja Drako brāļotos ar Dumidoru, bet Lūcijs ar Voli.
Victor Krum
Kljuva ljauns? kamoon, vienmeer taads ir bijis. +vecaaki taadu izaudzinaaja...
_BijušaisPareģis
Jap, jap, jap.... rolleyes_a.gif

Piekrītu visiem tiem, kas teica ģimene...
Diezvai Malfojs būtu ļaun, ja viņa vecāki būtu Vīzliji... laughing.gif wink.gif
Minnka
Kāds nu cilvēks ir tāds nu viņš arī nomirst!

Tur neko nepadarīsi, bet vienmēr ir jābūt arī kādam sliktajam, uz kura labajiem izcelties!!! ohmy.gif
morticia
me domā ka viņam tas jau ir iedzimts. un viņš arī ir izlutināts. un protams arī apvainojies par to ka harijs negribēja ar viņu draudzēties. wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.