Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vaidu Vaira
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2
Ledene
man ljoti paatiik vaidu vaira! kaapeec vinju nevareetu vairaak iesaistit notikumos? varbuut kaads var pateikt kur vinja nozudusi - sen nekas nav dzirdeets!
Ļipa
Njaa man ar patiik Vaidu Vaira. Seviskji jau tas, ka vinj ir iekjeerusies Harijaa! Nu vismaz taads iespaids palika lasot uguns bikjeri. Tamdeelj vien vinjai buutu biezaak jaaparaadaas. smile.gif Lai gan varbuut tapeec vinju var sastapt tik maz, ka visi no vinjas izvairaas... smile.gif
Ashly
Jā, gan visi no viņas izvairās, gan viņa no visiem izvairās, jo negrib, lai kāds viņu vēl papildus apsmietu. wink.gif Tas nebūt nav sevišķi patīkami, bet tāda dzīve! grin.gif Tādēļ viņa pārsvarā uzturas tualetē. Vispār es pamanīju, ka viņa dzīvo pie/pa ūdeņiem. Pirmkārt, viņa dzīvo tualetes podā – ūdenī. Otrkārt, viņa bija prefektu vannasistabā – blakus ūdenim, treškārt, viņa bija ezerā, t.i. ūdenī! smile.gif Laikam ūdens ļoti patīk!
-=RonS=-
Manuprāt Vaidu Vaira netiek iesaistīta dažādos notikumos jo viņa visu pārāk ņem pie sirds, kaut vai 2 daļā tualetē Harijs viņu nemaz necentās apvainot bet šī visu pārprat sāka pikšķet un nozude un tieši tāpēc ar viņu īpaši neviens negrib būt darugos grin.gif
Hermione
NU nezinu, viņa ir ļoti noslēgta, nomākta un apmākta ar Hariju... Dzīvo tualetē, ja viņa nebūtu spoks, kā viņa smirdētu? :blink: Bet citādāk viņai nav ne vainas, ja neskaita, ka viņa ir beigta...
aFēra
CITĀTS(Hermione @ 03.07.2004 18:52)
Dzīvo tualetē, ja viņa nebūtu spoks, kā viņa smirdētu? :blink: Bet citādāk viņai nav ne vainas, ja neskaita, ka viņa ir beigta...

Vot šitais bija labais laughing.gif Pārsmējos. wink.gif Vaidu Vaira Ruulz, tikai viņa laikam arī smird... jo nekas nav teikts, ka spoki varētu nesmirdēt tongue.gif
Shadowstalker
Vaira nerullē. Viņa ir baigi nesavaļdīga. Man viņa vislaik uz nerviem krīt. Labāk, lai neparādās.
...Zanish...
Jaa tas ir labs jautaajums kur vinja ir palikusi? Un kapeec neviens uz to tualeti vairaak neiet? 2. Gadaa tachu taa bioja ljoti apmekleeta. happy.gif Varbuut tas Harijam uzjundii atminjas par Nosleepumu kambari? huh.gif
Shadowstalker
Tāpēc neeiet, ka neko tur nevajag. Vai tad viņiem patīk ar Vairu runāties? Nē. UN tur viņi gāja tāpēc, ka citi tur NEIET, lai varētu netraucēti taisīt savu daudzsulu mikstūru.
BlaBlaBla
Man pašai pret Vaidu Vairu nav nekādas īpašās jūtas... grin.gif Bet JK pašai viņa arī patīkot (no čata) un viņa teica, ka Vaidu Vairu mēs vēl redzēsim turpmākajās grāmatās smile.gif Tā ka nāksies tikai pagaidīt... laughing.gif laughing.gif laughing.gif
Chou
vairiņa ir tāds divains spoks, nav īpašas vainas viņai, ja neskaita nemitīgi pinkšķēšanu.......sakarā ar vairu atcerējos to momentu, kad harijs prefektu vannas istabā peldināja olu un centās nedomāt kā vaira traucas pa mēslu cauruli uz ezeru.......man tā nāca smiekli pa šito..... grin.gif laughing.gif w00t.gif
Alish
CITĀTS(Shadowstalker @ 05.07.2004 18:22)
Tāpēc neeiet, ka neko tur nevajag. Vai tad viņiem patīk ar Vairu runāties? Nē. UN tur viņi gāja tāpēc, ka citi tur NEIET, lai varētu netraucēti taisīt savu daudzsulu mikstūru.

Pilnīgi piekrītu, vienkārši viņiem bija vajadzīga telpa kur neviens neiet un t;ā kā vaira neskaitījās jo neviens ar viņu tā pat nerunāja viņi izvēlējās to tualeti, nu vairs viņiem tā nav vajadzīga!
Lussy
To, nu jāprasa J.K.Roulingai wink.gif Nu Vaidu Vaira tiešām ir interesants tēls. Es arī gribētu lai viņu vairāk iesaista dažādos notikumos.
Grēkmeistars
Vaidu Vaira droši vien sēž meiteņu toletē un kā vienmēr skumst, kur gan citur viņa liksies? grin.gif
Idril
Vaidu Vaira taču būs 4. filmā ( varbūt) bet manuprāt būtu jābūt jo būtu nežēlīgi ( pret grāmatām ) ja izlaistu tik daudz notikumu! tad ceriet ka Vaidu Vaira būs 4. filmā un Vaidu Vairas fani neskumstiet ceriet uz to labāko!
Katy=)
Vaidu vairai takš jābūt 4. filmā tad tur arī viņa būs...Viņa takš pieķers Hariju pliku.... wink.gif nu jā..Vaidu Vairai nav nevainas viņa ir diezgan interesants tēls...
grapefruit
Vaidu Vaira rulzz grin.gif vinja ir smiekliiga, un nosleepumaina, arii man patiktu, ja vinju vairaak iesaistiitu notikumos wink.gif
***Dancing_Queen***
man patiik Vaidu Vaira, vismaz ar vinju buutu interesanti, vinju ir viegli aizvainot u.t.t. vinja vareetu piedaliities graamataas, nemaz nebuutu slikti!
Ragainīte
cool.gif Man Vaidu Vairā nepatīk tas, ka viņa bieži uzturas prefektu vannasistabā, reizē man viņas žēl, jo viņa ir vientuļa
angel
Vaidu Vaira man arii patiik bet es domaaju ka diezgan daudziem Cuukaarpas skoleeniem vinja ne iipashi patiik happy.gif taadeelj arii vinju tik daudz neiesaista notikumos! tongue.gif
Jeanne
Nu, man Vaidu Vaira ne īpaši patīk, ne īpaši nepatīk. Dažās reizēs man viņa liekas amizanta, bet dažreiz-stulba. Tomēr man visumā viņa tīri labi patīk. Domāju, ka autore cenšas panākt, lai par viņu aizmirst un tad neparedzēti iesaistīt kādā graujošā notikumā. My version... wink.gif
Luna
Man nepatīk kā viņa kauc un ka viņa visu laiku spaida savas pumpas. Filmā ta viņa vēl normāla bet es viņu iztēlojos savādāk.
maksligais_intelekts*
Vinja vnk nav tik noziiimiga taja graaaamataaa wink.gif
BEt man jaf vinja ar patikaZzZZZ
gribetoz protams,laj vinaj ar iesaistitoz vajrak visaadoz notikumoz
Winged
Nu Vaidu Vaira ir OK!!! Man gan nepatika ka vinja visu laiku raud-nju bet ir ok!! Man liekas ka vinjai ir diezgan garlaiciga dzive taja sawa toletē!! tongue.gif
DEaDnokS*
nu dzekini man liekas ka par vinu maz dzir jo vina taks dziivo toletee un Harijs reti iet meitenju toletees - man skiet

un drosvien visi irvairaas no taas toletes
Rusell the carrotstork
nav jau vinna slikta, bet es negribeetu lai vinna buutu mineeta vairaak... graamata jau ir vairaak par HP nevis par VV beedaam un vinnas dziives staastu!! taapat mees par vinnu mazliet zinaam!!
Aziz
Man arī viņa šausmīgi patīk! Un Roulingai arī, vispār viņa teica, ka Vaidu Vasira vēl parādīsies...
Aragorns
Man gan Vaidu Vaira diez ko labi nepatīk nevaru iedomāties kur viņa pazuda varbūt pārvācās uz dzīvi kautkur citur.
mr Bl@ck
UZ kurieni tad viņa pārvācās Aragorn ? nejau uz trešā stāva puišu toleti??? grin.gif grin.gif
Ja nopietni tad gribētos lai parādās mazliet vairāk(kaut vai sāk spokoties virtuves trubās wink.gif getlost.gif )
Ledene
CITĀTS(Katy=) @ 11.07.2004 23:11)
Vaidu vairai takš jābūt 4. filmā tad tur arī viņa būs...Viņa takš pieķers Hariju pliku.... wink.gif

Jā, tas varētu būt viens no interesantākajiem skatiem vairas dzīvē! gaidām 4.filmu!
aFēra
Ar katru dienu vairāk un vairāk jautājumu, bet atbilžu, lielākoties, kā nav - tā nav. Šeku, sāku interesēties par Vaidu Vairu, kā nekā Rowlingas mīļākais tēls.
Vai mūsu dārgajai Vairai ir ģimene? Neatceros, ka tiktu pieminēts, ka viņa ir bārene. Un arī, ka ģimene viņai ir arī nav pieminēts. Vai viņa varbūt savu ģimeni nemīlēja? Bet, ja ģimene mirusi - kā?
Vai Vaira ir labiņa, pajiņa vai arī nikna, bet tad kāpēc gan viņai jāpalīdz Harijam? Mīkla.
Vai Vairai varētu būt kāda liela nozīme grāmatu turpinājumā? Es zinu, ka viņa pārādījās NK, palīdzēja, bet it kā saka, ka šī 6. grāmatā tiks pieminēta vairāk...
Vai "atslēga" Rowlingas teiktajam, ka 2. grāmatā jāmeklē "durvis"? Un šīs "durvis" ir Vaira?...
Nesen kaut kādā lapā redzēju, ka izteiktas galīgi stulbas baumas, ka Vaira ir Harija izredzētā. Muļķības tauta. To visi zin. Bet uz kāda pamata varētu būt izteiktas šīs baumas?
1. - kārt jau tas, ka Vaira palīdzēja Harijam NK
2. - kārt Vaira jau atkal palīdz Harijam - UB
3. - kārt nenodeva Hariju, Hermioni un Ronu, ka šie brūvē daudzsulu mikstūras viņas tualetē...
Tādi nu reiz šie jautājumi tauta. Ceru uz atsaucību.

Vaira ir noslēpums. Bet visi zin, ka noslēpumi jāatšķetina...
Siri
Par to palīdzēšanu Harijam - vai tad nevar redzēt, ka Harijs viņai patīk? Nē,nu tiešām rolleyes_a.gif Un filmā (FA) viņa ar teica: "Harij,ja tu tur lejā nomirsi vari nākt dzīvot pie manis tualetē..." whistling.gif (cik mīļi,ne?) .

Vairai vienkārši ir tāds raksturs un mānija abižoties par katru vārdu,ko viņai pateica. Un tas jau bija aizsākts skolas laikā - varbūt,tāpēc,ka viņa tika ķircināta par lielajām brillēm.

Varbūt arī kaut kas viņas tēlā slepjas,jo neviens tēls HP grāmatās nav iesaistīts tāpat vien (ņemt par piemēru kaut vai Figa Kundzi :blink: ). Bet minējumi ir minējumi - tad jau redzēs kā tur īstenībā būs ...
lil`skater
Nu kur vinja nozudusi seezh savaa miilajaa otraa staava tualetee un gaida kad Harijam un pareejiem buus briivs briitins to apciemot! tongue.gif
Donna
Njaa man arii ljoti patiik Vaira...
Zeel , ka winja tik maz paraadaas... sad.gif
Ledene
CITĀTS(Afēriste @ 15.09.2004 16:18)
Vaira ir noslēpums. Bet visi zin, ka noslēpumi jāatšķetina...
*


Tad tik šķetinām uz priekšu wink.gif !

Tā vienkārši Roulingas grāmatās neparādās nekas. Turklāt Vairai tiešām bijusi svarīga loma vairākos pasācienos. Tas pieļauj iespēju, ka viņa piedalīsies arī turpmāk, izpalīdzot Harijam un pārējiem nākamajās daļās! wink.gif Kādā veidā? Padomāsim un padiskutēsim par to šeit!
The_Devil's_Angel
Beeeet sestaja gramata tacu bus piemineta vaidu vaira! ta ka nav ko satraukties cilvecinj!ar nepacietibu gaidisim 6 gramatu un tad jau redzes vai baumas ir patiesas. vnk es lasiju www.mugglenet.com kas bus taja gramata aptuveni!
emily
man patiik, ka winja ir maz kur piemineeta, jo tad man ir lielaaks prieks lasiit taas wietas,, kur winja ir....
wispaar interesanta personiiba laughing.gif
Siri
Vaidu Vairai nav ne vainas, vienkārši tāda vieglaizskarama personība, kas stāstam piešķir tādu kā kolorītu smile.gif Ir interesanti novērot to, ka filmā gan viņai ir apbrīnojama līdzība ar Hariju rolleyes_a.gif
The_Devil's_Angel
CITĀTS(Siriuss @ 13.02.2005 18:34)
Vaidu Vairai nav ne vainas, vienkārši tāda vieglaizskarama personība, kas stāstam piešķir tādu kā kolorītu smile.gif Ir interesanti novērot to, ka filmā gan viņai ir apbrīnojama līdzība ar Hariju  rolleyes_a.gif
*


Lidziba? Es neesmu laikam iedzilinajusies taja vieta blush.gif ... Kada lidziba?
Ledene
CITĀTS(The_Devil's_Angel @ 13.02.2005 17:42)
CITĀTS(Siriuss @ 13.02.2005 18:34)
Vaidu Vairai nav ne vainas, vienkārši tāda vieglaizskarama personība, kas stāstam piešķir tādu kā kolorītu smile.gif Ir interesanti novērot to, ka filmā gan viņai ir apbrīnojama līdzība ar Hariju  rolleyes_a.gif
*


Lidziba? Es neesmu laikam iedzilinajusies taja vieta blush.gif ... Kada lidziba?
*



Tu domā to, ka viņa arī ir bārene? Nu, par apbrīnojamu līdzību es to nesauktu, drīzāk - par kopīgām iezīmēm smile.gif .

Es patiešām uzskatu, ka Vaidu Vaira ir kolorīts tēls, pat vēl vairāk izstrādāts nekā, piem, Hermione..
skatitajs_no_malas
reizem es ta padomasju- kadas vareja but Vairas attiecibas ar Melsudoru? Varbut tas atklasies 6. gramata- vini tacu noteikti viens otru pazina- ka neka skolas biedri- varbut- bet tikai varbut- ari tornja. Jo par Vairas torni nav zinams nekas...
Nestors Grems
Vaira ir interesants tēls un viens no patiesākajiem, jo ne visiem izturētu nervi, ja visu laiku braukt virsū.
Kaķurēgs
Mman Vaidu Vaira liekas interesants tēls. Taču viņai vajadzētu mazāk raudāt. Citādi viņa visiem krīt uz nerviem ar sevis žēlošanu. Un ne jau visiem patīk sabiedrība ar pastāvīgi raudošu spoku.
filthy-creat
Man nepaaraak patiik Waidu Waira ... taisniibu sakot - nemaz! Un taa kaa vinja tika nogalinaata meitenju toletee, tad tur vinjai arii jaapaliek uz muuzhu ... (man taa liekas), bet nekas interesants wairs naw paredzeets meitenju toletee un taadeelj Waidu Waira wnk tiek `izmesta` no filmas ... man taa liekas! smile.gif
zelti
Vaira ir ļoti interisants tēls. Viens no interesantākajiem tēliem. un arī skumjš tēls.
~SweetIrony~
Jaa un filmaa vinnja pat neija nemaz tik briesmiiga...
Bet nu... laikam jau savu lomu vinja nospeeleeja otrajaa graam... un bik arii ceturtajaa...
Hmm... diez vai Melsudors vinju speciaali lika baziliskam nogalinaat vai ar vinju tas bija "negadiijums"
Un vispaar labs jautaajums, diez kuraa tornii vinja bija..?

bet nu jebkuraa gad interesants teels... tur nu jums visiem taisniiba...
joua
es nesaprotu,kāpēc Malfojs Juniors gāja ar viņu sarunāties. huh.gif
Eltons
Vaidu Vaira laikam atkal piebļaustīs visu skuķu toleti... grin.gif
šausmiņa
vaidu vaira (moaning mirthle)

diezgan spilgts personāžs, parādījās 2 daļā, pēc tam atkal 4. man viņa nepārāk patīk, tā kā esmu priecīga, ka viņa tik bieži neparādās.
Lianjuks
Vaidu Vaira man atgādina vienu meiteni no pagājušās skolas diskotākas...Viņa sēdēja toletē uz palodzes un raudāja un tas man toreiz uzreiz atgādināja Vairu! laughing.gif

P.S. Nevar smieties par raudošu cilvēku... unsure_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.