Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dvēseles, kas mūs vēro
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
anti blinke
Mani dažreiz pārņem tāda sajūta, ka kāds mani vēro no augšas (bet ļoti, ļoti tuvu). Es ar to domāju, ka mani dažreiz novēro dvēseles, kas klaiņo apkārt un meklē, kam pieķerties. Vai jums tā ir gadījies? Un vai jūs ticat, ka apkārt lidinās nelaimīgas dvēseles?
mērfija
man arii taa dazreisz ir.bet man nav taa ka noveero no aughas vienalga no kurienes rolleyes_a.gif
Roviela
Nē, es neticu, ka apkārt klejo nelaimīgas dvēseles un cenšas pieķerties (nez kāpēc tas viņām būtu vajadzīgs?) cilvēkiem.
Ja pārāk bieži sāk likties, ka kāds tevi novēro, tad tas ir vajāšanas mānijas sākums (neņemiet nopietni, man šodien zinātniski kašķīgs noskaņojums sad.gif ).
..:Kerija:..
Man nav gluži tāda sajūta, bet kaut kas līdzīgs, laikam...
man visu laiku ir tāda sajūta, ka es neesmu iederīga šeit... te, kur es atrodos. Man visu laiku ir tāda sajūta, ka man noteikti ir jābūt kaut kur citur, kaut kam citam un kaut kad citur...
Tā sajūta ir biedējoša, bet es ar to dzīvoju visu laiku, tāpēc laikam esmu samierinājusies, ka nekad nebūšu tur, kur man jābūt.
Boņa
Jā, mūs iespējams vēro no paralēlām dimensijām. Es esmu dzirdējis, ka cilvēki, kam ir atvērta treša acs, proti, pieres čakra, var redzēt daudz no tā, ko mēs neredzam: spokus, dvēseles, rēgus, pagātnes notikumus, vīzijas, neg'us un citas lietas.
Miya
Nju es tam ticu bet gadijies man ta nava
nessie
Tieši ka novēro man nav licies, bet ka lido garām un plivinās virs sejas gan, bet tas jau varētu būt kaut kas ļoti līdzīgs.
Sirradze
Jaa - reizeem ir sajuuta, kad esi vienatnee, it kaa uz tevi akads skatiitos. Tachu shii sajuuta pazuud tikpat aatri cik paraadaas, jo par to es aatri vien aizmirstu. Var jau buut, ka taas ir nokliidushaas dveeseles, kuras meklee patveerumu, tachu par to es shaubos, domaaju, ka taas ir cilveeku iedomas.
Bet kas zin....
Grēkmeistars
Man arī ir bijusi sajūta, ka mani vēro no augšas grin.gif
Labi, ka no augšas nevis no lejas... grin.gif
Aragorns
Es tam neticu nu, bet varbūt kādam liekas ka apkārt klaiņo dvēseles, bet man tā neliekas.
Shadowstalker
Nezinu, kāpēc kādai dvēselei vajadzētu vērot tieši mani. Man nav licies, ka kāds no augšas mani vēro. Izņemot to divmetrīgo grozabumbas meistaru, protams.
grapefruit
Nezinu nav gadiijies unsure.gif !bet es ticu ka pa zemi kliist dveeseles wink.gif .
Ika
Reiz lasīju grāmatu par neredzamajiem palīgiem. Dvēsele, vai astrālais ķermenis, un tas pat var būt dzīva cilvēka astrālis, mēdz aiziet pat ļoti tālu no fiziskā ķermeņa. Piemēram, kamēr cilvēks guļ. Tur bija aprakstīti dažādi gadījumi, kā tādi astrāļi ir palīdzējuši cilvēkiem katastrofās, brīdinājuši. Diemžēl, cilvēki ir pārāk racionāli, es arī, mēs daudz ko nespējam uztvert, bet tas nenozīmē, ka nekas tāds nav iespējams.
Katy=)
man dažreiz sēžot istabā liekas, ka kāds mani novēro...lelles, vai arī kāc gariņš...Dažreiz kad pārģērbjos man paliek kauns jo tāda sajūta, ka kāds novēro, kaut gan zinu, ka teorētiski tas nav iespējams.....
Lussy
Nu es ticu ļoti daudzām pārdabiskām būtnēm, un spēkiem tādēļ domāju, ka var būt dvēseles, kas viesojas dzīvo pasaulē un vēro mūs.
anarhija
varbuut kaads zina, kaa ir zaudeet loti tuvu cilveeku. un tad vieniigais, kas praktiski lika man dziivot taalaak bija... es veelu vakaros skatiijos zvaigznees un ticiet vai nee, es jutu shii cilveeka klaatbuutni, bet nejau sev blakus, bet sirdii. Varbuut pietiek vien tikai ar apzinju, ka tomeer neesi viens un nekad nebuusi un ka mirushie patiesiibaa nekur nepazuud.

un tad veel vienreiz man bija taa, ka es seedeeju viena virtuvee un kaut ko eedu, un tad es pagriezos un redzeeju savu vecteevu (taadu vispaar knapi atceros), kas bija miris pirms vairaakiem gadiem un vinjsh man jautaaja, kad braukshu ciemos, ka vinjam ir skumji un auksti. es teicu lai braucam uz kapiem un kaads tos bija izdemoleejis.
sinda
ja jumsīm tā liekas, tad vnk uzgrieziet skaļāk mūziku un viss būs ok! wink.gif
kaut gan dažreiz arī mūzika nelīdz - dažreiz liekas, ka kāds neatlaidīgi skatās vai neatlaidīgi tuvojas... unsure.gif
ehh, bet mūzika tomēr palīdz! grin.gif
hermione-9
man ta parasti bija naktis bet aizmikt jau var!!
spitzbube
ir man ta .leikas ka kads aiz muguras stav un kad pagriezhos taada vieglaa veesma un viss!hmmm...........?
bengalaas
Es ticu eņģeļiem, domāju, ka viņi ir tie, kas mūs novēro. Dvēseles, manuprāt, reti klīst pa zemes virsu, cilvēkiem nomirstot tās pāriet citā dimensijā un vēlāk iemiesojas jaunā ķermenī. Varbūt, ka tās ir kaut kādas domas koncentrācijas, vai emociju sabiezinājumi vietās, kur kaut kas ļoti laimīgs vai arī nelāgs atgadījies, tā varētu skaidrot spokus.

Citreiz gan ir gadījusies sajūta, ka man seko kāds labs cilvēks. Iet tepat solīti aiz muguras, runājas domās ar mani. Tāda forša sajūta, ka tev ir kompānija, ka kāds draugs pieskata un izklaidē. Bet tad es vienmēr zinu, kurš ir tas, kas man seko... :blush2:
Elepele
Man taa ir biezhi vien, un citreiz pat liekas, ka Tur Augshaa tu kaadam diez ko nepatiic... unsure.gif Es domaaju, ka kaads muus veero.... Pavecaakaas maajaas tie varbuut ir cilveeku gari- spoki, kuriem pasaulee ir kaac nepadariits darbinjsh, vai arii kuri nevar rast mieru. Bet dazhos gadiijumos gadaas vinjus nomierinaat

Un par enjgjeljiem - varbuut tie ir tie, kas muus noveero un seko mums. Varbuut kaac engelis, kas tev seko, ir kaads cilveeka reegs, kursh par tevi uztraucaas un meegjina nosargaat. silent.gif Starpcitu, esmu dzirdeejusi un tam arii ticu- katru reizi ,kad nodzindzina kads zvaninjsh vai zvaninji, kaadam engjeliitim tiek spaarni. Bet tas ir ja vinjsh to nopelna. Taadeelj arii varbuut tie muus izseko un censhaas paliidzeet, nosargaat muus, jo lai sanjemtu spaarnus ,vinjiemm jaapaliidz kaadam cilveekam.

Par taam vairaakaam dziiveem- cilveeki, ka bijushi ljauni, naakamajaas dziivees kljuust par dziivniekiem ,vai priekshmetiem. Tie kuri bijjushi labi paardzimst par cilveekiem ...

Mana nabaga draudzene- es nezinu, kaa vinja speej paardziivot, ka liidzaas vinjai vairs nav kaads ljoti tuvs un miilsh cilveeks, kuru vinja visvairaak miileeja... silent.gif
emily
es arii ticu engeljiem un dveeselei. man liekas ka dveesele miit manii un suutiita uz zemi pilnveidoties! guut maaciibas, taadeelj es ticu tam ka peec naaves atgriezhaaas uz zemes, citaa kermenjii lai guutu jaunu maaciibu, un taa taalaak, ja maaciiba ir neapguuta, tad taa ir jaameegina apguut veelreiz, bet ja sanaak tad dveesela pakaapjas vienu pakaapienu augshaa...
pelmeniC
Nekad mūžā man nav bijusi tāda sajūta. Varbūt esmu tik laimīga, ka enģelim nav mani jāsargā?
Es jau laikam ticu. Pasaulē ir tik daudz kā neizskaidrojama...
gwinerva
Man ir bijusi taada sajuuta ka es istabaa neeesmu viena,ka kaads mani noveero :blink:
Nezinu par taam dveeseleem .Vairaak sliecos uz domu ka vinnas tomeer pastaav wink.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.