Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kāpēc Grifidors vienmēr uzvar kalambolā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule
Lapas: 1, 2, 3
Memoria
'Vienmēr Grifidors vinnē - jo viņiem ir "labāki spēlētāji", bet ko tas dod un kā viņi var vinnēt, ja slīdeņi ir pārāki? Laikam 2 grāmatā bija raxtīts ka slīdeņi kalambolā sāka gūt panākumus (rezultāts 50:0) un ka viņu slotas bija neap$aubāmi labākas ja jau tā, tad kāpēc Harijs izrādījās pārāks ar kaut kādu slotu kas bija sliktāka? Jo ja slotas ir ātrākas tad tai komandai vajadzētu vinnēt?
aFēra
Redzi, Harijam ir talants, kas aizgūts no tēva. Ne jau slotas vainīgas, bet akšalī talants... Arī Džordžs un Freds... Žagars... Visiem talants. Ne jau slotas. wink.gif

Es jau arī tā īsti nezinu. tongue.gif Rowlinga tā īsti neizstāstīja laughing.gif
Luna
Jā, ziniet, par ko es brīnos? Faktiski zibsnis lido, kā muša... Bet vai mušu Harijs spēj noķert? Un kā ar Drako un citiem meklētājiem?
eily
piekriitu par tiem talantiem un veel gribeeju piemetinaat, ka pastaav jau veel arii taads komanadas gars un grifidori ir taadi visi par vienu un viens par visiem, bet sliidenji vairaak ir katrs par sevi, tas tieshi paliidz mekleetaajam, jo aamurgalvas arii kaadam ir jaasit un vinji taksh uztraucas viens par otru... nu taa... wink.gif
nora
nu man liekas ka talants ir tas ka ir jaabuut labiem instinktiem....nu tie piemiit Harijam!!!
Hermione
LLoti vienkaarssi, vinji ir :labie: dzzeki un cixsas... wink.gif Nu vismaz taa parasti ar labajiem notiek! Un talants nav izstiept roku, bet gan to verki nokkert! tongue.gif grin.gif
Luna
Nu, bet tas nav REĀLI, ka zibsni VIENMĒR noķer HARIJS. Itkā viņš vienīgais roku spētu izstiept un pirkstus sakļaut...
mazā peciņa
Par slotām. Var jau būt, ka slotas ir labākas, bet ja lidot nemāk, ko tad lai citu dara? Slīdeņu spēlētāji taču ir īstākie pāķi! Krabi un Goilu uzlikuši uz slotām, ļoti gudri. Viņi nemāk taču labi lidot, tāpēc āri Grifidori vinnē!
Kā arī zibsni lai noķertu spēlētājam jābūt izveicīgam, un Harijs tāds ir, nejau Malfojs.
Trusite
CITĀTS(Luna @ 28.06.2004 15:34)
Jā, ziniet, par ko es brīnos? Faktiski zibsnis lido, kā muša... Bet vai mušu Harijs spēj noķert? Un kā ar Drako un citiem meklētājiem?

ar mushaam ir viena taada padariishana, ka vinjaam ir taadas acis, kas redz gan priekshaa gan pakalaa wink.gif es neesmu nekaada labaa izskaidrotaaja, bet, kad maaciisies 8. klasee, tu to pavisam noteikti sapratiisi.

es domaaju, ka otraa filma bija loti labs izskaidrojums, kaadeel uzvar Harijs nevis Drako. kaadeel filma? - jo graamatu es lasiiju naaviigi sen un man labaaka ir redzes atmina nekaa lasiishanas atmina, vai kaa lai to nosauc wink.gif
taatad ar to es gribaaju pateikt, ka Drako paaraak lielu uzmaniibu velta, lai Harijam kaiteetu - to notriektu no slotas, panirgaatos par vinju utt, bet ja vinsh to visu energiju veltiitu zibshna nokershanai, vinsh nemaz taalu neatpaliktu no Harija, jo gandriiz visaas graamataas Haris zibsni nocel Drako pashaa degungalaa wink.gif

un par Fredu un Dzordzu saliidzinaajumaa ar Krabi un Goilu - loti vienkaarshi - Freds un Dzordzs ir labi speeleetaaji kaa taadi, bet Krabe ar Goilu ir speeciigi un tas, manupraat, uztur liidzsvaru starp abaam komandaam - visiem ir savi + un - !!
alise brīnumzemē
njaa... Trusiite jau diezgan labi visu paskaidroja smile.gif nu peec manaam domaam, tas ir tikai normaali, ka Harijs arii parasti uzvar. vinjam ir TALANTS. iedzimts no teeva. vinjsh maak izvairiities, pikeet un visaadi citaadi iedeaali lidot! jaabuut arii aciigam, lai zibsni ieraudziitu. vinjsh ljoti koncentreejas uz speeli - uz uzvaru. piemeeram, kad Drebelis nobuura slotu, arii Dobijs veelaak nobuura aamurgalvu, Harijs iztureeja - vinjsh ar peedeejiem speekiem nokjeera zibsni. rolleyes_a.gif
Ļipa
man ir velkaads variants!!! Hariits tac ir graamatas galvenais varonis un tapee ar uzvar. smile.gif Nu labi citi varianti man labaak iet pie sirds, bet sis ar ir virns no variantiem! smile.gif
da_basketbums
manuprat harijam ir talants kas iedzimts no teva un drako panjema komanda jo vinja tevs visiem nopirka slotas laughing.gif laughing.gif
***Dancing_Queen***
saproti, kaut kur bija rakstiits, vai arii Hermione teica, ka Grifidora komandaa neviens sev vietu neest pircis vinji tikushyi komandaa talanta deelj, bet tieshaam Grifidoriem ir talants, savukaart sliidenjiem tikai jaunas slotas.
da_basketbums
arwenn bet slideni jau drako vietu nopirka ar slotam.vai ne ta?
Luna
Nu, ja, ka tā. Muļķīgi. Ja Slīdeņi grib uzvarēt, lai maina spēlētājus.
Pansy
Sliideni nemainiitu drako pret kaadu citu speeleetaaju, jo tad aizietu arii visas taas labaas slotas! FA graamataa bija teikts ka drako arii it kaa ljoti labi lidoo whistling.gif ...nu nezin...A interesanti pirms Harijs saaka speeleet Grifidora komandaa arii vienmeer uzvareeja Grifidors huh.gif ???
Memoria
Nee Grifidors kop$ aizgaaja Bils visu laiku zaudeeja un tad atnaaca Harijs un visi saaka uzvareet - es tikai nesaprotu kaapeec kalambola kausu vinji ieguva tikai 3$ajaa graamataa? whistling.gif
aFēra
To ne jau mēs izdomājām... whistling.gif
da_basketbums
nja jo ja grifindora speletaji tacu butu slideni ari vinetu
Jeanne
Grifidoriem ir talants un normālas slotas, bet slīdeņiem tikai slotas. Galvenais ir, kā spēlē, slotas ir tikai blakuslietas, tā lūk tas ir. grin.gif
Vīslis
CITĀTS(Kurpiite @ 28.06.2004 14:28)
Redzi, Harijam ir talants, kas aizgūts no tēva. Ne jau slotas vainīgas, bet akšalī talants... Arī Džordžs un Freds... Žagars... Visiem talants. Ne jau slotas. wink.gif

Ir taads teiciens, ka vajadziigs 95% darba un 5% talanta!
aFēra
CITĀTS(Vīslis @ 01.07.2004 18:07)
Ir taads teiciens, ka vajadziigs 95% darba un 5% talanta!

Pat saka arī, ka 99% prasmes un 1% talanta tongue.gif Un tas, manuprāt piemīt Harijam :blink:
Shadowstalker
Vajag mācēt tās labās slotas arī lietot. Bet Slīdeņi to nevar. Kāpēc latvieši vareni brauc arī ar savu mazo finansējumu un slikto tehniku? Tāpēc, ka māk izcili braukt. Iedotu viņiem labāko, būtu čempioni uzreiz.
grapefruit
kaut kur tachu harijam jaaguust panaakumi lai graamata kljuutu interesantaaka smile.gif un bez harija briiniskjiigaas prasmes kalambolaa graamata vairs nemaz nebuutu tik interesanta grin.gif
Hermione
grapefriut taisniiba, Hermione ir izcila maaciibaas, Drako-neggeeliibaas, Rons-nu laikam vinjss pareggossanaa, jo bija beyond....Harijs-kalambolaa, kas veel turklaat, ir iedzimts no teeva, njemsism veeraa veel draudziigo komandu un smuko kapteini.... blush.gif
Bet gribeeju teikt, ka Sliidenis ar slotaam ir taapat kaa zakkis ar stuuri...
Siri
Nu es domāju,ka "Harijs atnāca,un Grifidors uzreiz sāka uzvarēt" tāpēc,ka Harijam ir laba slota.Jo-kurš ir vissvarīgākais spēlētājs komandā? Meklētājs.Nedomāju,ka tikai talantam tur ir vaina.Lielu lomu tur spēlē arī izveicība,laba prasme manevrēt,un uzmanība,ar kuras palīdzību harijs pat ar sliktu redzi jebkur pamana mazu zelta lodīti...Bet Harija slotām jau arī ir diezgan liela nozīme.Jo visu laiku sanāk,ka viņš dabū visjaunākos slotu modeļus,tāpēc Grifidora komanda kļūst pārāka par citām-viņiem ir āšs meklētājs uz ātrākās slotas pasaulē (Nerunājot par 2.daļu,protams...piekrītu Trusītei-jo tur Slīdenim tiešām traucēja Drako,kas tā vietā lai spēlētu un pats meklētu zibsni tikai sekoja pakaļ Harijam un mēģināja viņam ieriebt...)
Tādā veidā Harijs noķer zibsni,komanda automātiski iegūst vislielāko punktu skaitu un spēle beidzas ar Grifidora uzvaru wink.gif
Immortal
Malfojs vienkārši nejēdz noķert zibsni...Harijam nekas cits neatliek....kaut arī Malfojam ir tāda slota.... whistling.gif
Memoria
A es taa arii nesapratu - kas dabuuja kalambola kausu pirmajaas 2 graamataas? Sliidenji?
Grēkmeistars
Slīdeņiem ir labas slotas, Grifidoriem labi spēlētāji... grin.gif un tas ir viss
Goldberry
CITĀTS(!Happy!)
A es taa arii nesapratu - kas dabuuja kalambola kausu pirmajaas 2 graamataas? Sliidenji?


Pirmajaa graamataa Kalambola Kausu ieguva Sliidenis. (Neskatoties uz Potera teju paarcilveeciskajaam speejaam pievilinaat savam kjermenim (rokaam, mutei vai nu, kas pirmais gadaas bumbinjai celjaa) zibsni, peec nezheeliigaas ciinjas meegjinot ieguut Filzofu akmeni vinjsh diemzheel bezsamanjaa noguleeja speeeli ar Kraukljnagu(?) kuraa Grifidros cieta nozheelojamu sakaavi. Taadeelj kausu ieguva Sliidnis. (Neskatoties uz to , ka savstarpeejaa speelee Grifidors guva Spiidoshu uzvaru.

Otrajaa gadaa kalamboa kausu neieguva neviens (galu galaa - Sliidenja mantinieka maajdzivniecinja deelj, kalambos tika atcelts).
Memoria
Pateicos wink.gif , bet tik un taaa pirmajaas graamataas slidenji ir paaraaki kaa dzineeji un sargi utt. a kapeec ne kaa mekleetaaji? huh.gif
BlaBlaBla
Viņi uzvar, jo Harijs ir talantīgāks meklētājs un arī pārējā komanda ir (bija) talantīga...Līdz br''idim, kad Hariju un Fredu&Džordžu izslēdza no komandas... huh.gif
Enija
Jo Grifidoriem ir smadzenes....
Alish
Viņi uzvar jo Roulina tā grib, ja vinja vēlētos ka uzvarētu slīdeņi tad vairs nebūtu interesanti... Ir lietas kuras vienkārši nevar izskaidrot
Katy=)
Vienkārši Grifidorā iet Harijs un viņš ir galvenais varonis, un kur tas redzēc ka galvenais varonis kaut kur zaudē?! Ja Draco būtu galvenais varonis, tad uzvarētu Slīdenis.....
Lussy
Grifindors uzvar daļēji tādēļ, ka grāmata ir par Hariju Poter(un viņš ir Grifindorā) Un daļēji tādēļ, ka Grifindora spēlētājiem ir talants un viņi tic saviem spēkiem! grin.gif
Sirradze
Ne jau vienmeer uzvar tie, kuriem labaakais inventaars! Taa ir arii muusdienu pasaulee sportaa!!!! Uzvar tie atjautiigaakie, gudraakie, pacietiigaakie, liidzsvarotiigaakie un tiem kuriem ir komandas gars! Kuri speej sadarboties un atbalstiit viens otru. Ko liidz taas Nimbus 2004 slotas [vai kaa vinjas tur sauca], ja nav neviena no shiim iipashibaam!
Idril
Te man atkal ir jālieto vecais teiciens ne viss ir zelts kas spīd! ko līdz labas slotas ja spēlētājs nesaprot pie kura gala slotai ķerties un kā vispār ir jāspēlē tieši tāpēc grifidori kalambolā uzvar!
Victor Krum
LOL ku gudrs jautaajums.
Tad jau sanaak ka, ja man ir riktiigi aatra mashiina bet es nemaaku stuureet, es vinneeshu visus ar leenaakaam mashiinaam, ja? wacko_a.gif
Sirradze
CITĀTS(Victor Krum @ 11.07.2004 23:06)
LOL ku gudrs jautaajums.
Tad jau sanaak ka, ja man ir riktiigi aatra mashiina bet es nemaaku stuureet, es vinneeshu visus ar leenaakaam mashiinaam, ja? wacko_a.gif

Man patiik tavs piemeers! Uzreiz visu var skaidri un gaishi saprast! wink.gif
maksligais_intelekts*
Tas ir tamdēl,ka HP i grāmatas varonis un viņam padodas itin viss
un tas i vēl viens pierādijums tam,ka viņs ar vecu slotu un tikaj a savu talantu var pārspēt kauuādus mulkus uz vislabakajām slotam grin.gif
Eowena
Nē nav taisnība Harucim ir ļoti laba slota. Un tā tas ir- viss pateicoties komandas spēlei. un protams Haruča talantam ķert zibsni. smile.gif
Ragainīte
grin.gif Grifidoriem ir HARIJS POTERS, tas izsaka visu. Viņš, taču ir vienreizējs meklētājs...Slīdeņiem viss balstās tikai un vienīgi uz naudu. cool.gif
nixons
ja haris nerubiitu kalambolu tad vinjs vispaar izceltos tikai ar to ka izdziivoja no volza rokas vismaz pirmajaas daljaas
Fijusska
Grifindors uzvar taadeelj, ka vinjiem ir harijhs. un tas arii vii. nu labi, kas tad vinju komandaa veel bija labs. nu labi visi labi, bet tagad kas notiks. Ja veel rons ir komanadaa? un dzinnija lakam arii buus cik sapratu? diez vai tagad tik labi veiksies.
Laupītājmeitēns Ronja
Grifidors uzvar talanta dēļ! "Tāpēc ka viņiem ir Harijs " nevar teikt jo 5. gadā viņi uzvarēja bez Harija palīdzības:)
nixons
labi es varbuut buusu piekasiigs bet grifidoram tak ir jaatjeedzas kad skolaa paraadaas haris tas vinju padara krutu grin.gif
Dūdij slepkava
two_handed.gif Harijam jau no tēva dots talants un vēl pietam Slīdeņa komandā laikam spēlē vieni lūzeri. grin.gif
minta
uzvar grifidors, jo vinji ir labaaki un harijs ir ljooti apnjeemiigs uzvareet sliidenjus un vispaar visa komanda ir laba jo peedeejaa gadaa vinji tachu vinneeja bez harija potera paliidziibas. ne taa?
Daimorte
Bet tas ir poters ar geeniem mekleesanaa un gan jau Griffii ir arii labaaki speeleetaaji
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.