Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Vai tu tici, ka pastāv neatklātas zemes?
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Noslēpumaini fakti
Lapas: 1, 2
Mya
Man ienāca prātā uzzināt jūsu domas par to vai cilvēki ir izpētījuši visu savu zemīti,vai nav.Nu es ,piemēram ,lasīju vienā žurnālā,ka pētnieki ir uzgājuši vietu Amazones džungļos,kur ir bijusi civilizācija,bet visu laiku zinātnieki ir bijuši pārliecināti,ka Amazones džungļos nav iespējams atrasties jebkādām civilizācijām.
kenijs
Es ticu spokiem tam ka mes neesam vieni shaje visuma...
Varbut ir tada vieta kura nav atklatu un neapdzivota, bet lai tur kads dzivotu nedomaju viss !
Pūkainīte
Es visam kam ticu.....arī vislielākajiem brīnumiem, bet mūsdienās, kad viss ir baigi attīstījies???? Nē, tas nav iespējams........ :blink:
giraffe
Jaa, tie pashi Amazones dzhunglji nav veel kaartiigi izpeetiiti, un arii citur uz zemeslodes ir kaadas mazaak izpeetiitas vietas, taapeec... Varbuut tur veel ir kaadi paarsteigumi cilveecei!
tumsīgā
nezinu gan, manuprāt nav tādu vietu. na varbūt no visas kopējās teritorijas kādi 0,00...001%
poga
unsure.gif mjaa areetu jau buut!taa kaa taa filma pa lnt zudusii pasaule.es ticu,ka wareetu,bet kaut kad winju atklaas!agraak wai weelaak!
..::Kael::..
Iespējams, ka ir...
Mums ir atlanti, kuros attēlotas zemes, pati zemeslode, bet nav teikts,ka tur ir pilnīgi visas vietas... mums ir satelīti un citas meklēšanas ierīces, bet nav teikts, ka vēl nav kāda vieta atrasta...
Domāju, ka ir apmēram tā kā bija vēsturē, proti, sākumā kāds zināja tikai vietu, kur viņš dzīvoja un domāja, ka tā ir visa pasaule, bet ar laiku atklājās, ka tā nav... tagad mēs zinam daudz, ļoti daudz citu vietu, bet nav teikts, ka nav vēl... iespējams, ka tās pat ir neredzamas...
harry
Nu es domāju, ka noteikti ir.
Varbūt pat kas līdzīgs Doila zudušajai pasaulei. smile.gif
mērfija
ticu,arbuut taa ir maza tropu salinna kur aug nezinaamu sugu dziivniecini un putni whistling.gif
Shadowstalker
Faktiski vienīgā vieta, kur varētu kaut ko atrast ir tie paši Amazones mūžameži. Tur viss vēl nav izstaigāts, tā kā pastāv iepēja tur atrast ko līdz šim neatrastu. ( kā labi paslēptas kodolraķetes wink.gif ) bet citur diez vai, jo pārējās platības ir arī tiešā nozīmē pārskatāmākas.
Memoria
Es uzraxtiiju jaa, jo es esmu bezmaz vai paarliecinaata ka noteikti ir(varbuut ne amazones dzungljos, bet var jau buut arii kaut kadas salas vai kas taads!)
Roviela
CITĀTS(Shadowstalker @ 27.06.2004 01:46)
Faktiski vienīgā vieta, kur varētu kaut ko atrast ir tie paši Amazones mūžameži. Tur viss vēl nav izstaigāts, tā kā pastāv iepēja tur atrast ko līdz šim neatrastu. ( kā labi paslēptas kodolraķetes wink.gif ) bet citur diez vai, jo pārējās platības ir arī  tiešā nozīmē pārskatāmākas.

Es domāju tāpat. Amazones džungļos pavisam nesen vēl (pirms kādiem gadiem 10) pētnieki atrada, nu, ne jau nu civilizāciju, bet vairākas līdz šim nezināmas vietējo ciltis. Selva ir liela, ciltis ir maziņas, viena ar otru daudz nekontaktē. Kur sacīts, ka nav vēl?
Pat 10% no Amazones mežu augiem (un dzīvniekiem) nav aprakstīti, nemaz nerunājot pat izpētīšanu.
Starp citu - tepat Latvijā nav izpētītas visas te sastopamās, piemēram, mušas, ko nu vēl par Amazones džungļiem runāt laughing.gif
profesoreMaksūra
Par to gan es dikti šaubos, bet var jau tā būt.
Man gan liekas tas maz ticams...
huh.gif
Grēkmeistars
Ļoti gribētos, lai tādas būtu, it īpaši tā zeme, kas man apakšā aprakstīta... rolleyes_a.gif
aFēra
Nu tā tas varētu būt wink.gif Jo ,piemēram, man liekas, ka nav izpētījuši visus okeānus caurum-cauri unsure.gif Varbūt tie visi satelīti un uztvērēji nevar redzēt kādu sīku saliņu vai vēl sazin kādas civilizācijas paliekas zem ūdens grin.gif Mēs jau tāpat neesam pārliecināti pat par zemeslodi kā tādu unsure.gif Vai zemei ir zemes kodols? To jau nav pierādījuši. Arī par zemesslāņiem tā kā ir - tā ir... Neviens nav aizracies... Bail par sekām... Ha! tongue.gif
Hermione
Nezinu kaa juus, bet es diezgan nopietini ticu! Atlantīda, tā nevarēja vienkārši ņemt un nogrimt, lai gan leģendās rakstīts, ka tā bija un saules staros pirmajos arī pazuda..
...Zanish...
Jaa protams ticam. Iedomaajaties cik liels ir Klusais okeaans. Vinjsh tachu viss nav izbraukaats. Un taapat mees ticam ka ir arii neatklaatas planeetas.
Dinaer
nu nezinu ...
tam ir taakaa nedaudz pagruuti noticeet, nemot veeraa muusdienu saniegumus, tehnologiju un taadaa garaa ...
bet zinaat jau nevar neko ... vis jau mainaas visu laiku ... ko var zinaat smile.gif vis ir iespeejams ... un vienmeer buus ...
Boņa
Teritorija nevar būt neatklāta un apdzīvota. Tā var būt vienīgi neatklāta un neapdzīvota.
Putnubiedēklis
Es kautkur lasīju, ka Ķīnā iespējams dzīvojot kautkādas neatklātas tautas. Pirms pārdesmit gadiem tur atrastas tādas kā piramīdas, kas pierāda, ka tādā zemē kā Ķīna ne viss ir atklats. It kā tur esot manīti cilvēki, tādi maza auguma, lielām galvām. Tie itkā varētu būt cilvēku - citplanētiešu pēcnācēji. wink.gif
Dekaels
Visas šīs runas par atklāšanu man atgādina 1492. gadu un Kolumbu, kad viņš "atklāja" Ameriku, kā rezultātā pārsimt gadu laikā tika iznīcināti daži desmiti miljonu tās pamatiedzīvotāju, t.i., īsteno atklājēju. Jā, un Austrāliju arīdzan.

Nedo dies tik vēl kaut ko atklāt, kaut vai Amazones mūžamežos vai Āfrikas džungļos!.. :blink:
Miya
Es nobalsoju varbut ka ir jo viss ir iespejams tongue.gif
Bet es ari neesmu aizdomajusies par to smile.gif
NovemberNövelet
CITĀTS(Dekaels @ 30.06.2004 09:27)
Visas šīs runas par atklāšanu man atgādina 1492. gadu un Kolumbu, kad viņš "atklāja" Ameriku, kā rezultātā pārsimt gadu laikā tika iznīcināti daži desmiti miljonu tās pamatiedzīvotāju, t.i., īsteno atklājēju. Jā, un Austrāliju arīdzan.

Nedo dies tik vēl kaut ko atklāt, kaut vai Amazones mūžamežos vai Āfrikas džungļos!.. :blink:

Iznīcināja jau ne tikai pamatiedzīvotājus, bet arī lielāko daļu kultūras pieminekļu, var minēt tos pašus maijus, actekus un inkus un viņu kultūru. Vispār tādu iekarojumu rezulāti bija diezgan bēdīgi. Nepietiek, ka toreizēji eiropieši bija ārkārtīgi mantkārīgi, tam vēl pievienojās tas, ka viņi uzkatīja kristīgo kultūru pārāku par visām, un tās aizstšavēšanai varēja izmantot jebkādus paņēmienus. Saskarē ar'eiropiešiem aizgāja bojā Amerikas senās civilizācijas & lielākā daļa Āfrikas un Āzijas pamatiedzīvotāju.
Par to, ka tepat uz zemes virsas ir kāda neatklāta zeme- stipri šaubos, ņemot vērā mūsdienu iespējas un entuziastus, kas ir apceļojuši puspasauli.
Aragorns
Man liekas ka gan jau kaut kur ir kāda mums cilvēkiem neatklāta planēta kur dzīvo citplanētieši. Esmu lasījis daudzas grāmatas par tādām lietām. Skatījos kautko līdzīgu pa Discowery.
riisinjsh
Uz pasaule veel nau 100% izmekleetas juuras un tur noteikti veel ir daudz neapdziivotas salas jo okeaani ir lieli........
Drakles
Bet, protams, ka tādas zemes pastāv! Ja tā nebūtu, kāpēc gan lai cilvēki vēljoprojām censtos visu izpētīt?
Alfirin
Viens fakts pārdomām: kā lielākie nelieši tiek uzskatīti spāņu konkistadori. Bet Latīņamerikas teritorijās 80% iedzīvotāju ir indiāņu pēcteči, lielākā daļa bez mazākā spāņu vau portugālu asiņu piejaukuma. ASV, savukārt, indiāņu ir tik, cik rezervātos atlicis... Un tie paši tiek uzskatīti par zemāko rasi, pat tagad, kad nēģeri iet rasisma uzvaras gājienā.
Esat kaut vienu redzējuši normālā lomā vai amatā?
Mjā...
Crash
Jaa, kaapeec gan nevareetu buut kaada cita paraleelaa dimensija, vismaz pashlaik naf pieraadiits preteejais, taapee taadu varbuutiibu var pieljaut rolleyes_a.gif
grapefruit
CITĀTS
Iznīcināja jau ne tikai pamatiedzīvotājus, bet arī lielāko daļu kultūras pieminekļu, var minēt tos pašus maijus, actekus un inkus un viņu kultūru. Vispār tādu iekarojumu rezulāti bija diezgan bēdīgi. Nepietiek, ka toreizēji eiropieši bija ārkārtīgi mantkārīgi, tam vēl pievienojās tas, ka viņi uzkatīja kristīgo kultūru pārāku par visām, un tās aizstšavēšanai varēja izmantot jebkādus paņēmienus. Saskarē ar'eiropiešiem aizgāja bojā Amerikas senās civilizācijas & lielākā daļa Āfrikas un Āzijas pamatiedzīvotāju.

Tas ir briesmīgi, un runājot par neatklātām zemēm un varbūt pat neatklātām civilizācijām, varbūt tām tādām arī palikt. sad.gif
raira
ticu jo neesam tik talu attistijusies lai teiktu ka vairak planetu nav
varbut tomer kada vel ir
raira
varbut ka nav atklajusi visas zemes jo nepazistu nevienu cilveku kas butu bijis visas zemes
Fijusska
protams ka ticu!!!! nevar tacu but ka mēs visumā esam vieni! jabut planetam ar daydziem radijumiem. iespejams ka uz zemes ir daudz un dazadas neatklatas vietas. !!!! wink.gif
Džea
ES ticu varetu jau tadas but
: wink.gif
..:Kerija:..
Patiesībā ticu gan, jo nedomāju, ka visi okeāni ir krustām šķērsām izbraukāti, lai spētu pierādīt, ka nekur vairs nav kāds zemes pleķītis... ja arī tur nav iedzīvotāju, tad kādas dzīvas radības gan...
Tāpēc gan jau ir kāds cilvēks, kurš pievērsīsies, šādu zemes gabaliņu meklējumos.
novemberunge
Es domāju, ka Zeme ir tik daudzas reizes krustu šķērsu izbraukāta, ka jaunu kontinentu jau nu noteikti nav. Varbūt ir vēl kādas neatklātas saliņas apmēram Latvijas lielumā, bet arī tas ir mazticams.
tupenis
tas kas ir no kosmasa redzams tas ir atklāts vienīgais neatklātais var but zem virsas-okeāna, zemes džungļu sad.gif sad.gif
Immortal
Es domāju, kam ir vēl pietiekami daudz neatklātu un apdzīvotu un neapdzīvotu vietu!
Kautvai tas pats Bermudu Trīsstūris. Tā tak ir gaīgi neloģiska vieta, ko neviens nevar izpētīt... whistling.gif
Nata
neesmu paarliecinaata ka taadaas ir jo muusdienu tehnologija, visi tie sateliiti! bet viss ir iespeejams!
pelmeniC
Es laikam arī drīzāk ticu nekā neticu. Ne jau tikai Amazones džungļi ir maz pētīti. Ir jau vēl arī Antarktīda. It kā jau tur pētnieki dzīvo un strādā, bet ko var zināt...
shary
nu man pašai šķiet, ka varbūt arī ir tāda neatklāta vieta un kas zin, kas tu mājo. taču ja padomā cik ļoti ir atīstīts līmenis mūsdienās, tad jau laikam tomēr viss iespējamais ir atklāts, taču vienmēr jau ir kāda iespēja . . . . . . . cool.gif
shary
ā pareizi Antarktīdā tiešam tā varētu būt. mēs jau nemaz nezinām kādi dzīvnieki var dzīvot vietās kuras nepazīstam. jā šķiet ka tā tiešām varētu būt blush.gif
nixons
ja runa ir par civilizaacijaam protams ir veel neatklaatas bet zemes plekiisi juura visi ir zinaami vieniigai dazkaar vuulkaanu izvirdumu rezultaataa rodas jaunas salas tikai kaada valsts tas parasti ljoti aatri piesavinaas sev
Olorin of Nienna
Es ticu ļoti daudz kam tanī skaitā arī neatklātām civilizācijām! Weird...
Pēc manām domām visnoslēpumainākaie uz zemes ir okeāni, jo 75, cik tur tie procenti tomēr, aizņem ūdens. Cilvēki vēl nav izgudrojuši ko tādu, lai varētu ilglaicīgi atrasties lielā dziļumā un pētīt tur visu ko, manuprāt tur - okeanos ir ļoti daudz viskautkā, par ko colvēki nemaz neiedomājas. whistling.gif Ir takš tik daudz visādas neizpētītas zemūdens ielejas, grotas un dziļvagas. nu, dunno, tikai manas domas. smile.gif
lil`skater
Mees neesam atkaajushi visu zmeslodi, jo neviens jau nezin kas ir Brmundas Triisstuurii, jo neviens no turienes nav atgriezies:(
Kaa jums liekas kas tur vareetu buut?
re@liste
es ticu... jo visu cilveeki nakad nevarees izpeetiit wink.gif un varbuut arii tajaas vietaas kur k-kas pazuud ir cita pasaule..... bet ja runaajam arii par kosmosu cik es zinu mees neesam vieniigaa galaktika taakaa veel daudzkas var gadiities.... wink.gif
Sapņu Teātris
Heh,cilveeks nekad Un nemuuzham nezinaas visu,jop cilveeks,kaa buutne ir shausmiigi aprobezhota..Gan tieshaa gan paarnestaa noziimee,tas nozimee,ka vinji savaa lepnumaa buus iesaknjojushies un nemaz nepamaniis ka liidzaas vinjiem eskistee veel kaadas tautas happy.gif
Wunderkind
Nobalsoju par peedeejo, jo, nezinu kaapeec, bet man shkjiet, ka taadas vietas tieshaam vareetu buut...................... grin.gif getlost.gif huh.gif
peljux
Es tam pilnīgi un galīgi ticu!!! smile.gif Cilvēks vienkārši nevar visu izzināt, izpētīt... wink.gif
serafa
nu varbuut taadaa vietaa kaa amazones dzhunglji ir kkas neatklaats,bet nekur citur nevar buut,ka kkas ir neatklaats!!!jo no kosmosa tachu var redzeet siikaako vietinju uz zemes un shaubos vai kkaadu salu vai-veel labaak-veel vienu stounhedzhu tie peetnieki buutu palaidushi garaam... silent.gif
Mākoņkaķis Aurēlija
Sasodīts,gribēju šeit ievietot lielu rakstu,bet pa to laiku man nobeidzās i-nets,un es pat nevarēju vieņu nokopēt. getlost.gif

Bet mans viedoklis:
Jūs dumji esat vai,satelīti redz visu Zemi,jaunu salu,kur nu vēl kontinentu,nav,un Punkts! getlost.gif
Vienīgās vēl neizpētītās vietas cilvēkam ir Visums un Okeānu dzīles!VIENĪGĀS,un tropu mežos dzīvo tikai pērtiķi,pat Sniega cilvķeu tur nevar būt!
Tūlīt Mya jau veidzos aptauju 'Vai Zeme ir apaļa?"!


Nav,nav,un vēlreiz,NAV! silent.gif


CITĀTS
Es kautkur lasīju, ka Ķīnā iespējams dzīvojot kautkādas neatklātas tautas. Pirms pārdesmit gadiem tur atrastas tādas kā piramīdas, kas pierāda, ka tādā zemē kā Ķīna ne viss ir atklats. It kā tur esot manīti cilvēki, tādi maza auguma, lielām galvām. Tie itkā varētu būt cilvēku - citplanētiešu pēcnācēji.

Tu laikam viņu lasīji TVnet'ā,jo vēl muļķīgāku,NEiespējamāku un stulbāku iespējamību neesmu dzirdējusi. silent.gif
CITĀTS
cilvēki, tādi maza auguma, lielām galvām.

Tādus cilvēkus sauc par LILIPUTIEM un vienkārši MAZIEM CILVĒKIEM.Turklāt lieola galva ir visiem cilvēkiem,kurus esmu redzējusi,un redzējusi cilvēkus es esmu. silent.gif
Citplanētiešu pēcnācēji - ha!Tikai nesaki man,ka TĀ ir patiesība!TAS saucās stulbums! getlost.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.