Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spēles, kuras jūs ieteiktu paspēlēt
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Datorspēles
Lapas: 1, 2, 3
Canadian
Šis pavediens ir domāts, lai rakstītu spēles, kuras ieteiktu paspēlēt. Rakstīt var vienalga kādu, izņemot HP&GP spēles wink.gif
Jāmēģina pievienot arī spēles sižetu un veidu wink.gif
mērfija
jaunais sims ir forss
kenijs
Nu es ieteiktu:
Tony Hawk's pro Skater Underground
Max Payne 2
NFS Underground
Nu protams HP & GP
Unreal Tornament 2004
(Tas nav visas, shis ir pirmas kuras man ieskreja galva)
Grims
Max Payne2 nu nekādi neiesaku - tas i marasms kaukāds

Tātad iesaku -
Max Payne (pirmais protams)[TPS] spēle ar sižetu, kas atstāj kaunā vairumu holivudas filmu (un visas man zināmās datorspēles, RPG ieskaitot) un vēl piedāvā labu gameplay.
UT 2004 [FPS] sporta šūteris, labākais tāds, d-žēl aizņem nejēgā daudz vietas uz cietņa, bet katrs baits ir tā vērts
Morrowind [RPG] labākais man zināmais RPG, neaptverami plaša pasaule un chargens par ko es ilgi sapņoju - uzlabojas tās prasmes, ko tu lieto, nevis tās ko tu vnk izvēlies levelupos
Deus ex [FPS-RPG] viens no labākajiem FPS, kādus zinu - lielisks sižets (kaut arī MP nevelk ne tuvu), iespējas to pamatīgi ietekmēt, chargens, kas FPS nav visai bieža parādība.
Half life: Counter strike [FPS] vēl viens sporta šūteris ar minimālu specvienības spēļu pieskaņu. Fakts, ka tā ir visu laiku pārdotākā spēle pasaulē runā pats par sevi.

Pagaidām viss, bet varbūt atcerēšos vēl kaut ko izcili labu.
Nihil
Ū, jā, Par Morrowind piekrītu vecajam, labajam Grimam. Spēles sistēma ir labā. thumbsup.gif
Vēl - Neverwinter Nights. Es ir būt neārstējams fans.
Mastero Jazz
Nu ja, Neverwinters ir labs... Jāmāk tik spēlēt sakarīgi, tā lai pašam prieks. Morrowinds arī lielisks.
Deus Ex IR spēle ar labāko sižetu. Nelineārs. Max Payne bija klasisks, lineārs sižetiņš... Deus Ex - valda!
Yanger
SW: KOTOR (Knights of the old republic) - RPG pēc Star Wars motiviem. Nekādā gadījumā viņu es nenosauktu par lineāru spēli. Iespēju ir tik daudz, ka galva reibst.

Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Labākā stealth spēle ko es zinu. Tu esi Sam Fisher un strādā Third echalon grupā. Pie spēles sižeta ir piestradajis pats Tom Clancy, tātād ir jācīnās pret teroristiem, bet tas nav kā CS. Ir ļoti labi pārdomāts sižets (marazmu nav), Gameplay aizrauj uz 100%. Esmu totāls fan visam kur ir strādājis Clancy (sum of all fears, Rainbow six, un īpaši Splinter Cell).

Prince of Persia: Sands of Time. Pašam man viņu kompis nevelk, diemžēl, bet es par vinu zinu laikam vairak nekā dažs labs, kas ir spelejis. Tātad adventure spēle senās persijas stilā. Priņča fiziskā sagatavotība ir nepārspējama (Acrobatics ir TĀDS, ka ....).
Sižets ari nav peļams.

Legacy of Kain:Defiance - Kurš tad nav par šitiem dzirdējis. wink.gif Tu spelē pārmaiņus kā vampīrs (Kains) un spektrs (Raziels). Katram savi prikoli (sūkt asinis, izsūkt dvēseli, utt). Samērā asiņaini. Bet pēc kādas stundiņas spelēšanas iestājas absoluts dvēseles miers. Viens mīnuss - piegrižās pēc vienas nedēļas, tapēc iesaku iziet nedēļas laikā.

NOLF 2 (Noone lives for ever). - FPS. Es gan viņu vairāk spēlēju dēl galvenās varones (iztaisīta pat ĻOTI simpātiska). Sizets - nu tā... Pēc idejas tā arī ir stealth spele, bet nu spriediet paši: pirmā misija ir tikt līdz vienai mājiņai neizraisot aizdomas un neatstajot pēdas. Kad misiju biju pabeidzis (100% veiksmīgi), aiz manis bija palikusi līķu taciņa. Tā kā, tas ir tikai nosacīti STEALTH.

Half life 1 & 2: Bez kommentāriem.

FIFA 2004 - Nosaukums visu izsaka grin.gif

UFO aftermath - RPG (laikam). Tu vadi nelielu izdzīvotāju pulciņu, kas ir palikusi dzīvi pēc citplanētiešu uzbrukuma zemei (viņi inficēja visus ar kaut kādā sporām, ka rezultātā lielākā daļa izmira). Lieliska stratēģija. Ļoti grūta, bet sagādā lielu gandarījumu, kad iziets.

UT 2004 - bez kommentāriem.

Tas pagaidām arī viss. Ja atcerēšos tad vēlāk vēl kaut ko pievienošu. grin.gif grin.gif
Shadowstalker
Nevewinters ir galīgs mēsls. Counter-Strike var spēlēt, bet tas ka to sūdu ir pārdevuši visvairāk, neko nenozīmē. To pārsvarā spēlē visādi idioti no 5-16 gadiem, kas neko spēlēt nejēdz.
Yanger
Galīgs mēsls jau nu nav. Ja spēlē viņu pirmo reizi tad ir tīri normali, bet man uznāca vēmiens, kad es mēģināju uzspēlēt viņa Add-ons (Shadows of Undrentide). Viņs vienkārši ātri piegriežās. sad.gif
Grims
CITĀTS(Mastero Jazz @ 21.06.2004 13:20)
Nu ja, Neverwinters ir labs... Jāmāk tik spēlēt sakarīgi, tā lai pašam prieks. Morrowinds arī lielisks.
Deus Ex IR spēle ar labāko sižetu. Nelineārs. Max Payne bija klasisks, lineārs sižetiņš... Deus Ex - valda!

BS!
Deus ex, protams ir vairāk iespēju ietekmēt sižetu, taču ne jau tikai linearitāte vai nelinearitāte nosaka sižeta labumu. Grāmatā vai filmā tu arī meklē nelinearitāti (man zināma tikai viena grāmata kurā iespējams ietekmēt sižetu)?
Max Payne sižets lielā mērā aizrauj arī tāpēc, ka tev pašam tas nav jālemj, nav daudz jādomā, vari to BAUDĪT. Kā labu filmu.
Andza
Par speeleem diskusijaa garaa un smalkaa neiesaistiishosh, taadiem pasaakumiem veltu savu laiku gamez.lv vai apollo speelju sadaljai. Tachu piebildiishu uzskatu, ka labam RPG daudz vairaak veerteeju briiviibu un izveeles iespeejas, sizheta attiistiibas variaacijas, nevis vienkaarshi labu un sarezhgjiitu sizhetu. RPG taa nav prioritaate, jo RPG tik un taa neizbeegami pakaasiis kvestiem sizhetu pamatiigumaa, vinjiem ir jaaspiezh uz, manupraat, RPG galveno prioritaati - lomas izspeeleeshanu, proti, riiciibas dazhaadiibu un improvizaacijas iespeejaam.

Bet tas jau iisteniibaa bija offtops. Ja kaut kas jaaiesaka no jaunaakajiem gabaliem (jo par vecajiem runaajot, es te vareetu rakstiit stundaam ilgi), tad iesaku jauno strateegjiju Perimeter no krievu firmas KD-LAB. Tieshaam jauns vaards zhanraa, par ko arii priecaajos.
Boņa
Ja daudz cilvēki, es iesaku spēlēt spēli "Kasdārzā". Noteikumus jau laikam visi zin. "Kas dārzā, kas dārzā? Bitīt rožu darziņā!"... Vēl mēs vēl bieži spēlējam "pakaviņus". Spēles noteikumi ir šādi: zemē tiek iesprausts metāla stienītis, uz kura rindas kārtībā spēlētāji mēģina uzmest pakavus, kurš vairāk uzmet, uzvar. Ceru, ka Jums patiks.
Shadowstalker
CITĀTS
Splinter Cell: Pandora Tomorrow - Labākā stealth spēle ko es zinu. Tu esi Sam Fisher un strādā Third echalon grupā. Pie spēles sižeta ir piestradajis pats Tom Clancy, tātād ir jācīnās pret teroristiem, bet tas nav kā CS. Ir ļoti labi pārdomāts sižets (marazmu nav), Gameplay aizrauj uz 100%. Esmu totāls fan visam kur ir strādājis Clancy (sum of all fears, Rainbow six, un īpaši Splinter Cell).

Viss no viņa izņemot Splinter Cell smird. The Sum Of All Fears izgāju pa 2 stundām! Sviesc. Tikai Splinters no tā visa rullē. Labākais stealth actions!

SW: Knights of the Old Republic - sižets tīri tā neko. Bet ir diezgan lineārs. Vismaz nekur nomaldīties nevarēja, jo uz visām vietām tika i1 ceļš bija.

Prince of Persia arī labs. Tikai vismaz GeForce 4 vajag, lai varētu normāli spēlēt, tipa lai grafikas gļuki nav.

UT 2004 - GODLIKE!!!
Grims
A man ir Geforce 4, bet prince of percia vienalga atteicās iet. To videokarti spēle vnk neatbalsta, pieprasa FX vai kauko vēl nežēlīgāku.
Darkans
Baldur's Gate un Baldur's Gate II rullzz 4ever.

Tā ir labākā spēle, kas jebkad ir uztaisīta un nekas labāks nekad nav bijis un diezvai tuvākā laikā būs.
Yanger
Prince of Persia prasa Ge Force 4 FX (ja nemaldos, TIKAI). MX viņš pretī neņem. Arī GO sērijas (kā man [man ir laptops]) neņem. UBISOFTS vispār pēdējā laikā neko bez pixel un vertex shader neprasošu neizlaiž. Es kaut kā cenšos iztikt ar 3D analyze. Palīdz arī, bet POP:SOT neaizgāja sad.gif
Shadowstalker
Man Prince of Persia gāja arī uz GeForce 3, tikai tur kur jābūt izplūšanas efektiem, tur bilde pārvēršas viendabīgā masā. Tas efekts, ko vajag, uz GF 4 jau nu ir. Nekas, drīz man būs FX.
Seleborn
Man personīgi patīks spēlēt Call of Duty interneta serveros. Diezgan interesanti, ka ir daudz kartes (CS jau noriebās), var spēlēt par savu valsti, var uzlikt, ka var nošaut savu komandas biedru. Vispār ĻOTI laba un interesanta spēle.
poga
noteikti ieteiktu uzspeeleet aklaas wistinjas.noteikumi taadi-panjem wienu muljkjiiti,aizsien winjam acis,iegriezh winju tik reizes cik gadu un plaukshkjina rokas,sit kaajas un wisaadi citaadi dod par sewi zinju.BRIIDINAAJUMS-nespeeleet wirtuwee,nespeeleet kopaa ar zaudeet nemaakoshiem,iigniem cilweekiem,nespeeleet wienaa telpaa ar no darba nogurushiem,stresa maaktiem wecaakiem!es garanteeju jautriibu.wienigi ja ieweerosiet wisus lietoshanas noteikumus.wink.gif grin.gif
Grēkmeistars
Man patīk Sims, diezgan jautra spēle.
Vēl man patīk Heroes of might and magic(ja kāds tādu ir dzirdējis) grin.gif
Grims
Etherlords 2
žanrs: HVZ
It kā skaitās stratēģija, bet vairāk tomēr velk uz RPG pusi. Sižetu spēlē es nekādi nespēju saskatīt (ja atskaita "sliktie atnāca, visu sačakarēja, tagad viņi jāsit"). Resursi spēlē itkā ir, bet jēgas no tiem nekādas, liekas, ka tie tur ielikti tikai tādēļ, lai spēlei varētu piekarināt žanru(to pašu nelaimīgo strategy
Iemesls kādēļ es šo spēli vispār kādam iesaku ir kautiņi. Kautiņu spēlē netrūkst un tie norisinās pēc visai interesantas (tb citās datorspēlēs neredzētas) shēmas, kas ir visai līdzīga MTG, bet tomēr nav gluži tas. Nav mums jāčakarējas ar zemēm, jo ether kanāli, kas tās aizvieto nāk klāt paši no sevis. Pārējais rādās esam tāpat.
esssiiite
CITĀTS(Zvēromags @ 24.06.2004 11:23)
Man patīk Sims, diezgan jautra spēle.
Vēl man patīk Heroes of might and magic(ja kāds tādu ir dzirdējis) grin.gif

Es esmu Heroes of might and magic spēlējusi. Kuru daļu tu esi spēlējis? Es trešo un vispār iesaku. Vēl es iesaku Need for speed 2, NHL 2001, Grand turismo (1 un 2) un vispār daudzas iesaku. wink.gif
Memoria
Nu es ietektu manhunt (priek$ saditiem)
Vice city (GTA)
C-s laikam visiem jau sen kaut kur seezj
ko veel aa nu protams Grim fandango!
Starp citu vai kaadam nav Grim fandango? muuzju muuzjos mana miiljaakaa speele!
Memoria
Aaa nu jaa Hereos of might and magic - man jaunaakais ir - armaggedeons blade laikam Bet luudzu vai kaadam nav Grim Fandango?
Canadian
-Star Wars Battlefront
-Star Wars Jedi Academy
`Movie Batlles Patch
-LEGO Star Wars

grin.gif grin.gif grin.gif

Protams, ka

-Stronghold (Crusader, Stronghold2)
-NHL2003 un 2005 arī normālas
novemberunge
CITĀTS(Zvēromags @ 24.06.2004 12:23)
Man patīk Sims, diezgan jautra spēle.
Vēl man patīk Heroes of might and magic(ja kāds tādu ir dzirdējis) grin.gif
*


Jāsaka- kurš par tādu nav dzirdējis? blink_a.gif

Iesaku Divine Divinity. Žanrs RPG . Tur nav ne ko pielikt, ne ko atņemt- lieliska spēle.
Un vēl McGee' Alice... žanrs gan piemirsies, bet tā diezgan veca spēle, ar lielisku drūmu noskaņu un mūziku, kas uzdzen zosādu. Ideāli.
.: ARTANIS :.
Nu - jaasaka gan, ka esu "old school" speelju piekriteejs - man patiik vecie labi sppelju gabali! wink.gif

Konkreeti man miiljas shiet - StarCraft, Quake III Arena, QIII F&I mode, Half Life (bet ne CS mods), Throne Of Darkness.. wink.gif
Namejs
Age of Empires II rullēs mūžīgi! Un vēl man patīk Delta Force (un ko jūs par šito sakat?). Nezinu kāpēc, bet kautkā baigi piesaista.
mazā peciņa
Es iesaku "Empire Earth". Laba spēle. Patīk. Daudz laikmeti, daudz dažāda apbruņojuma, kā arī interesanti karošanas līdzekļi wink.gif
Axefekts
sims 2 un GTA vice city!
Ného
CITĀTS(Good ol' Grim @ 22.06.2004 09:58)
A man ir Geforce 4, bet prince of percia vienalga atteicās iet. To videokarti spēle vnk neatbalsta, pieprasa FX vai kauko vēl nežēlīgāku.
*

POP ir laba spēle, gribu tagad uzspēlēt POP:WW (man tā spēle gāja ļoti labi-man ir FX5500)
kā jau shado teica UT2004-GODLIKE!
un Marovind arī laba spēle
Karl
Es ieteiktu FIFA 2005
Fantomass
es zinu dažas baigi labas spēles, vien tās jau ir pavecas, bet:

-Robin Hood. Legend of Sherwood.
-Desperados. Wanted Dead or Alive.
-Chicago. 1930

visas spēles ir no vienas firmas un visām trim spēlēm ir viens gameplay princips -kā Commandos. no augšas un vadi vairākus cilvēciņus. bet nu šie sit pušu Commandosus (vismaz pirmos divus definatly). šiem pat ir jēdzīgs sižets. turklāt priecē, ka Robina Hudā ir zobencīņas.
Frostmourne
CITĀTS(Fantomass @ 21.06.2005 10:34)
-Robin Hood. Legend of Sherwood.
-Desperados. Wanted Dead or Alive.
-Chicago. 1930
Desperados un Robčiku izgāju. Bija ļoti jautri! Kā parasti, gūstekņus neņēmu, ja vien misijā nu nekādi nedrīkstēja nošaut pat vienu no agresīvajiem, man uzbrūkošajiem ````iem. silent.gif Desperados džekiņi forši runāja! laughing.gif Par Čikāgu gan neesmu dzirdējis. Vajadzēs paspēlēt, ja jau ir līdzīgs tiem abiem. smile.gif :peace:
Mākoņkaķis Aurēlija
Lai kurš un kad amn jautātu "kura datorspēle tev vislabāk patīk",es vienmēr atbildētu "Black & White" un "Migth and Magic" ! happy.gif
Manuprāt,tās ir vienas no vislabākajām spēlēm,kuru es jebkad esmu spēlējusi! happy.gif
Grims
Ū jā, B&W vispār rādās ir visnotaļ nenovērtēta, lai arī bez šaubām starp labākajām visu laiku spēlēm, dēļ unikālās spēles sistēmas. Iespējams, ka pie tā ir vainīgi divi smagākie mīnusi - neskaitāmie bagi un WinXP neatbalstīšana (pie kā gan viņus nevar vainot, jo spēlei iznākot tāda WinXp vispār nebija).
Nimue
CITĀTS(!Harpy! @ 27.06.2004 21:23)
Aaa nu jaa Hereos of might and magic - man jaunaakais ir  - armaggedeons blade laikam Bet luudzu vai kaadam nav Grim Fandango?
*

Oi nabadziņ... Armageddons Blade ir tikai pirmais HoMM III Papildinājums (pēc tam bija vēl Shadow of Death).

Un tad bija HoMM IV. Arī ar diviem papildinājumiem (Gathering Storm un Winds of War) ne nu ka HoMM IV papildinājumi būtu diži jēdzīgi... bet ņu bija tādi. Un jā, man vajadzētu uz gadu paskatīties, kad komentārs iesūtīts. Bet Winds of War iznāca jau 2003.....

Un tagad jau visi gaida Piektos heroušus smile.gif

Bezstratēģijas herošu brālēns Might and Magic man tā arī neiepatikās.. bet Black and White gan rekomendēju... tā patīk gandrīz visiem smile.gif
minerwa*
Tāks, nu ieteikt varam to, ko nesen paši esam spēlējuši... Pie draudzenes tiku pie Mafia, tā bij labā spēle, trīsdesmito gadu GTA. Tad vēl šobrīd Dicsiples 2:Rise of the ELves, one of my favorites. Un vēl protams Black&White..(kura jau iepriekš ieteikta, kā skatos)Whoot else... Deagonriders of Pern! Nu protams ir savi mīnusi, kam gan tie nav, bet mīļa man tā spēle...

Klau, bet B&W2 tak iet uz XP, ne?
Grims
B&W2 vispār neeksistē.
Darkans
Labojums: B&W 2 vēl neeksistē smile.gif Kaut gan alfa versiju noteikti kaut kur var atrast...
minerwa*
Un alfa versija kā vēl eksistē: http://www.lionhead.com/bw2/index.html
Vēl arī Lords of Everquest nebij ne vainas.
Nellijs
Syberia 1,2(Kvests- Domasanas spele).Interesanta spele.
nitro
PES5 da best fuza simulators nevis FIFA(mesls). Protamz GTA SA un SRS(driving) vai NFSU, NFSU2(driving)
mazā peciņa
The Sims 2 Nightlife.
Paveras brīnišķīgas variācijas, ko var darīt, dažādas darbības, wii, nu jauki happy.gif .
Patriote.
CITĀTS(Bittersweet @ 24.06.2004 11:23) *
Vēl man patīk Heroes of might and magic(ja kāds tādu ir dzirdējis) grin.gif

KURSH TA NAVA DZIRDĒJIS!!!! ohmy.gif vai tu runā par 4. daļu??? tā ir vislabākā, vnk super super super, nu kā jau daudzi zin VICE CITY arī var būt lieliska, ja māk spēlēt protams grin.gif

p.s. ieteikt SIMS jau laikam būtu muļķīgi happy.gif
Fearless
Eh, Sims 2... happy.gif
Vēl paskanēja informācija, ka sakarā ar Ziemasvētiem, tiks izdota jauns papildinājums (nosaukumu tagad nevaru atcerēties), kurā būs dažādas ar svētkiem saistītas fīčas. Un tas viss kopā ar University un Nightlife. blush.gif
Bet es ik pa laikam griežos ap Disciples: Golden Pack, ak sentiments...
_BijušaisPareģis


STAR WARS: BATTLEFRONT II


w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
kenijs
Jaaa Star Wars ir forsha spele ,bet ja neper originalo tad shai baiga aizsardziba ,gruti apiet bnus jagaida kads laiks pirms vares visu viegli sataisit...
Vel es iesaku Call of Duty 2 ,The Movies, un HP4 (pats jau speleju ,varu teikt man shita visvairak no vissam iepriekshejam patik...
_BijušaisPareģis
CITĀTS(kenijs @ 11.11.2005 08:26) *
Jaaa Star Wars ir forsha spele ,bet ja neper originalo tad shai baiga aizsardziba ,gruti apiet bnus jagaida kads laiks pirms vares visu viegli sataisit...
Ko? Ko tur muldi, pus sw forums jau spēlē šo spēli (nevis "Star Wars"(no šīs sērijas spēļu ir desmitiem), bet "Star Wars: BATTLEFRONT II"), tai skaitā arī es. Baigā aizsardzība, tu saki? laughing.gif

And as I said:





STAR WARS: BATTLEFRONT II


w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif w00t.gif
Canadian
Jā, jā SW BATTLEFRONT II 4ever! w00t.gif

Vispār, erty, mēs taču savā starpā nevaram paspēlēt. Šadā tāda "aizsardzība" jau ir.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!