Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ja tu Rīgā satiktu kādu HP aktieri...
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Lapas: 1, 2, 3
blue_eyed_devil
nu iisteniibaa maz ticams... ka tas tieshaam notix... bet es laikam saaktu dziedaat un arii paluugtu autograafu, vai izspiegotu vinju grin.gif
mazā peciņa
Īstenībā es neticu, ka kaut kas tāds varētu notikt, bet tomēr.
Es neticētu, ka tas ir kāds no HP aktieriem, patiešām. Vienkārši kāds ļoti līdzīgs cilvēks, un tāpēc es jau neiešu klāt un neprasīšu, vai viņš tēlo HP filmās. Kāds kauns būtu, ja atbilde būtu "Nē".
Izvēlējos cits variants, jo mana atbilde tur nebija, jo es nepaietu mierīgi garām, bet domātu, vai tas ir viņš vai galu galā nav. Bet aizietu tomēr es savu ceļu nenoskaidrojot. Proti, ja vēlāk pa TV ziņām rādīs, ka kāds no HP tēlu atveidotājiem šodien bija Rīgā un pastaigājās pa Rīgas centru, tad es priecātos par to pašu, ka es to attēlotātu atpazītu.
Jeanne
Man sapnī bija, ka es biju centrā un man garām pagāja Redklifs. Es Pieietu pie viņa, un teiktu ka esmu liela fane, un vai es nevarētu dabūt autogrāfu. Tad nu gan man būtu ar ko lielīties!
Trusite
stipri maz ticams, ka taa notiktu, bet es ne skrietu, ne dziedaatu, es pieietu klaat un meeginaatu uzsaakt sarunu, jo angli ir shausmiigi komunikabli un ar vinjiem ir viegli runaat kaa ar cilveekiem. un ja nu gadiijumaa es nebuutu kluudiijusies es vnk uzprsiitu autograafu un pateiktu paldies par sarunu blah, blah, blah ja sanaaktu veel par kaut ko pabazareetu smile.gif
harry
Es pie viņa pieietu un teiktu, ka esmu liels HP fans.
likelygirl
Bija grūti izlemt... Es sākumā sāktu spiegt: "Tas ir...!!!!!" wink.gif grin.gif Pēc tam noteikti aizietu parunāties, paprasītu autogrāfu.
Nobalsoju par: Pateiktu, ka esmu liels Potera fans.
spitzbube
es nobalsoju par izpiegoshanu grin.gif tikai nezinu kapec laikam ka vnk nogiibtu!
...Zanish...
Ljoti shvakas izredzes vareetu buut ka kaads tieshaam no vinjeim pastaigaatos taa vnk pa Riigas ielaam. Un ja arii pastaigaatos tad droshi vien vinju pashu nevareetu redzeet jo vinj(sh)(a) buutu desmitiem fanu ielenkumaa. getlost.gif
Bet ja tomeer vinjsh vai vinja buutu tikko izkaapusi no limuziina (vai nu ar ko vinji brauc) tad droshi vien paprasiitu autograafu. wink.gif
Grēkmeistars
tā būtu laimīgākā diena... rolleyes_a.gif
seerga
rolleyes_a.gif pievienojos, tam laužu pūlim, kuri domā, ka tas nevar notikt, bet tomēr, ja tā notiktu, točna skriet klāt un censtos izlausties pārējiem cauri, (nu, ja es pamanītu HP, viņu noteikti būtu pamanījuši arī citi un man liekas, ka tur būtu diezgan biezs fanu mūris...) un teiktu, ka esmu nežēlīgi liela HP un D.R, E.V. un R.G. pielūdzēja... tā arī būtu, varbūt lūgtu autogrāfu (ko es te muldu, obligātu lūgtu autogrāfu, kas to lai zin varbūt tāda iespēja gadīsies tikai vienreiz mūžā...), bet tik un tā palieku pie uzskatiem, ka šie varoņi neparādīsies manā redzes lokā, bet cerība mirst pēdējā!!! sorcerer.gif
aicha
Drīzāk jau teiktu, ka tas nekad nenotiks sad.gif , bet ja nu tomēr varētu paprasīt autogrāfu un parunāties. grin.gif
birdman
ja tā būtu emma vatsone es prasītu autogrāfu ja cits ietu garām
crazy200
Es nobalsoju par pieietu klāt un pateiktu ka esu liels HP fans!
rowzee
Vienkaarshi meegjinaatu (uzsveru meegjinaatu) pieiet klaat un saakt runaat.
poga
grin.gif es droshi wien apstaatos celja widu un mahatos ar rocinjaam un aatrumaa newareetu atcereeties winja waardu wai to,ko winjsh teeloja.taa luuk arii notiktu!
Luna
Domāju, ka uz Latviju viņi brauks, kad zirgērglim aste ziedēs. Bet, ja es viņus ieraudzītu uz ielas, es sāktu fotografēt, kā vājprātīga... grin.gif
da_basketbums
es 100% neticu ka tas n9otiks unsure.gif
***Dancing_Queen***
es neticu, ka tas vareetu notikt, bet ja notiktu nezinu, ko tajaa briidii dariitu.
alise brīnumzemē
nuuu....es pirmaart neticu, ka kas taads kaadreiz vareetu notikt, bet ja taa...tad es jau visticamaak vinju izspiegotu grin.gif heheh laughing.gif
Aragorns
Man liekas ka tas nau reāli, bet ja nu tomēr satiktu obligāti paprasītu autogrāfu.
veejagraabsle
Te kaut kur bija intervija, kur Redklifs kauch ko saciija par braucienu uz Krieviju.Vareetu muus arii piekjert klaaat. Bet pa celjam laikam nesanaak. Bet ja kaadu ieraudziitu, viszjeeliigi liktu mieru. Taapat fani spiestu iegshas aaraam
Ledene
taa kaa shis notikums pagaidaam ir nereaals (man taa liekas) tad atliek tikai to izteeloties.. un tad es buutu gatava giiibt!!! wink.gif grin.gif wink.gif focheet gan nefocheetu - internetaa bildes pa pilnam!!! tongue.gif
monster
buutu jau forssi bat ssaubos ka kaadreiz taa vareetu notikt ! smile.gif
Katy=)
Ja es ireaudziitu kaadu no aktieriem (tas protams nekad nenotix, bt iedomaaties jau var), tad peietu klaat un saaktu runaaties.....paprasiitu autograafu u.c. noteikti buutu nosarkusi blush.gif un vispaar nevaretu kaut ko pateikt...jo jaarunaa buus tachu angliski! Es buutu paarlaimiiga ja kaut kas taac notiktu.... laughing.gif wub.gif
aivvv/troll dream walker
ziniet es vienkaarssi noggiibtu laughing.gif laughing.gif laughing.gif

nu kur veel var kutko smiekliigaaku izdomaat...

nu tad jau redzeetu peec situaacijas... wink.gif
fishbone
Es shameejam tik pamaatu.
grin.gif
me...
Idril
Godīgi sakot man būtu pilnīgi vienalga!
Sirradze
Patiesiibaa es to, ka vinjsh ir ieradies Riigaa nemaz neredzeetu, jo taapat vinjam buus apkaart:
1kaart - miesassargi
2kaart - liels ljauzhu puulis,
taa kaa es nemaz neredzeetu, kas tur notiekaaz un arii netiktu vinjam klaat! Shoreiz esmu reaaliste! whistling.gif rolleyes_a.gif
maksligais_intelekts*
nobalsojiu - neticu,ka vispar kaukas tac var notikt
Bet ja tomeeeer tad notejkti patejktu,ka emsu lielz HP fans(un notejkti nedaudz pielistu un patejktu,ka tas kuru es satiku man patik visvajrak tongue.gif ) un,tad notekti,ka izspiegotu
Bet ta nk bez apsargiem un nepamanitu fanu puli kadu no HP latvija naf iespejamz ierawdzit sad.gif
_BijušaisPareģis
Diezin vai kas tāds notiktu - no varbūt kāds kādreiz atvilksies, bet vispār... rolleyes_a.gif Nu nezinu... Be ja nu gadījumā tas tā notiku, es visdrīzāk pieietu pie viņa (laigan, ja viņš pastaigātos tā vienkārši pa ielu, es nebūtu vienīgais) un pateiktu ka man patīk HP, nedaudz parunātos i fso! cool.gif
Ginta
Piietu pie vinja un pateiktu ka esmu liels HP fans un luugtu vinja autograafu.. grin.gif sorcerer.gif
Ragainīte
laughing.gif Neticās, ka kas tāds var notikt, taču, ja notiktu noteikti arī palūgtu autogrāfu.
Rusell the carrotstork
es mazliet vinnu paskatiitos un turpinaatu cellu. mazums slalavaniibu riigaa var sastaps(lielaakoties latvieshu). un es ar HP filmaam iipshi neaizreaujos, man liekas tas ir presksh tiem kuriem slinkums kautko lasiit. GP filmas gan rulleee...
Roviela
Diezin vai tas notiktu... bet, ja notiktu, bez apsargiem un fanu pūļa (kā jau te vairāki rakstīja), jau neiztiktu. Tāpēc es mierīgi mazu brītiņu paskatītos pa gabaliņu (lai trakākie fani nenomin manas pēdas grin.gif ) un mierīgi aizietu garām! Starp citu, man mana māmiņa mācīja, ka uzmākties slaveniem cilvēkiem ir vienkārši nepieklājīgi - viņi jau tā, nabadziņi, mierīgi pa ielu paiet nevar, lai kāds nerādītu ar pirkstu, neskrietu klāt un neprasītu autogrāfu vai sazin ko vēl. Tieši tādā stilā, kā te vairāki teicās, ka darītu! whistling.gif
southtown_warrior
nuuu es buutu sajuusmaa vieniigi tad ja tas buutu SEAN BIGGERSTAFF...citaadi jau laikam vienkaarshi paietu garaam.... rolleyes_a.gif
Emma
Visticamaak, ja kaut kas taads notiktu, tad es pirmaamkaartaam buutu ljooooti izbriiniita, ko tad shis cilveeks dara taadaa mazaa valstinjaa kaa Latvija un tad visticamaak es pieskrietu paprasiit autograafu un pateiktu, ka man patiik HP un taadaa garaa. Bet, ja taa godiigi, tad es domaaju, ka nekas tads nenotiks... laughing.gif
adata
es pieskrietu viņam klāt un pateiktu, ka esmu lielākā HP fane
laughing:angel
treshais no beigaam baaigi labi izklausaas, par to ari nobalsoju lai gan neesu iisti paarliecinaata via taa dariitu... grin.gif driizaak jau es pieietu klaat paprasiitu autograafu un taad izsekotu vinju, t.i. ja mani priekshlaiciigi nenotvertu vinja miesasargi... laughing.gif
faniite
Maz Ticams, ka kaads no vinjiem vispaar zin, kas ir Latvija un kur taada atrodas, bet ja arii zin, tad diez vai sheit ierastos. Bet ja tomeer ierastos, es droshi vien pieietu vinjiem kaat un saaktu sarunaaties, taada ir mana daba es vienmeer iepaziistos ar sveshiem cilveecinjiem. grin.gif
DEaDnokS*
nu vispaar es nedomaaju ka kaadreiz tas notiks bet ja notiks tad neko iipashu nepasaakshu
Mēnestiņš
Piedodiet, ja kļūdos, vai šitāds jautājums jau kaut kur nav pavīdējis? Piedodiet, ja tomēr nav...

Droši vien saņemtu savu dūšu un dotos klāt savam varonim, demonstrētu savas izcilās (shifty_a.gif) angļu valodas zināšanas un pēc tam pārdzīvotu, ka visu esmu aizmirsusi un nevaru dabūt ne vārda pār lūpām... blush.gif whistling.gif cool.gif

Varbūt, ka tā nebūtu, dzīvē visādi gadās, tik pat labi arī varētu noģībt vai sākt raudāt vai vēl kaut ko aplami smieklīgu... Nu katrā ziņā BŪTU SAJŪSMĀ! wub.gif cool.gif
betty
Pieietu un patiketu ka esmu hp fans + mpaprasiitu atograafu ..
A.D.I.D.A.S
Nu vispaar esmu jau saticis Emmu Vatsoni.To var izlasiit Kursh ir saticis kaadu harija potera aktieriNu vispaar peec tam juutos ljoti pacilaats jo biju vinjai paluudzistograafu un nemaz nav taa ka vinja ir baigi iedomiigaa vinja man iedeva autograafu un savu smaidu . grin.gif
hermiionne
man liekas, ka vinni uz Latviju neatbrauks huh.gif bet es nobalsoju ka paluugtu autograafu w00t.gif w00t.gif :
emily
nu es nesaaktu dziedaat dziesmas
varbuut paprasiitu autograafu, vai arii izsekotu shifty_a.gif
Freya
Skiet, ka tas reaali nav iespeejams, bet ja nu taa gadiitos, manupraat, es buutu paaraak apstulbusi, lai aatri riikotos un fotografeetu, vai ietu parunaaties. Manupraat, es ilgi staaveetu un domaatu, bet peec tam var buut izspiegotu liidz viesniicai, visaadaa zinaa tas buutu interesanti! smile.gif
aFēra
Es skrietu un lūgtu autogrāfu, kaut man liekas, ka kas tāds varētu arī nenotikt. Bet, tomēr, varētu arī notikt. Un ja notiks, tad būs lieli brīnumi, jo ar ko tad mūsu mazā, jaukā Latvija būtu ko tādu izpelnījusies?
Kaut... HP zvaigznes varētu būt atbraukušas vienkārši kūrortā uz mūsu vasarās saulaino Jūrmaliņu... tālāk no faniem, tādi kā mēs happy.gif
Demagogs
Nu šiteis gan nenotiks! getlost.gif
Kaut kādi super aktieri uz Rīgu, un vēl pa ielu iet...

Bet nu brīnumi jau notiek, un, ja šis brīnums notiktu - es droši vien neko nedarītu... tongue.gif Apstātos, pastītos... Viss.. Neuzbāzīšos cilvēkiem, kurus nepazīstu. whistling.gif
Maxwels
Neticu, ka kas tāds kādreiz notiktu, bet... ja tomēr - būtu pārāk sakautrējies, lai kaut ko teiktu HP aktierim. Tāpat viņš, iespējams, izliksies, ka mani nemaz nav redzējis. Kā saka - "daudz jau fanu, bet pats esmu tikai viens!" Droši vien HP aktieris mani ignorētu, bet, ja tomēr - nezinu... gan jau uz vietas sadomātu! grin.gif
Kill and Ded
Es nezinu par ko juus balsojaat bet manupraat tas nevareetu notikt...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.