Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas labāks?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Diskusijas
Lapas: 1, 2
blue_eyed_devil
nus...
kaa juus domaajat???

rolleyes_a.gif
Jeanne
Poters ir foršs un Poters rullē!
Man vienalga, kas tas ir:
Grāmata,
Filma,
Plakāts,
Vai kaut kas cits,
Tas rullē!
...Zanish...
Jap jaapiekriit jums. Vieniigi negribeetos teikt ka Rulleee, bet vnk patiik.
jefiniene
Kāpēc nav varianta, nu viss laps, bet ne rullē! Lai reāli ierrullētu ir vajadzīgs vē lkaut kas, bet tā grāmatas un arī filmas ir pietiekami aizraujošas lai tās turpninātu lasīt/skatītties! wink.gif
Pūkainīte
Nu, ko lai saka..... Potera grāmatas ir vislabākās no labākajām un mēs visi kopā ar Roulingu to zinām..........., jo, ja nebūtu Viņa (rakstniece) un mēs (Supergrāvēja vaininieki) tad pārējā nebūtu...........Jūs to zināt....
Galadriēla
Kapēc nav varianta, ka NEKAS nav labs? getlost.gif
giraffe
Visas graamatas labas! grin.gif Filmas... vareeja buut arii labaakas. wink.gif
Canadian
Man patīk viss par Poteru. Nezinu kāpēc huh.gif
harry
Viss, kas saistīts ar poter pēc manām domām rullē. wink.gif
mazā peciņa
Grāmatas nevar salīdzināt ar filmām. Grāmatas ir labākas. Bet vispār, viss, kas ir saistīts ar HP ir labs. Filmas ir izdevušās, varbūt ne tik ļoti cik bija gaidīts, bet tomēr, viņas ir izdevušās.
Elepele
Njus, Me domaa ka pirmaa filma un otraa filma... taatad abas filmas huh.gif

P.S. Neesmu redzeejusi tresho, taapeec varbuut arii treshaa filma... whistling.gif
Rusell the carrotstork
4th graamata rullee!!! jaa.... laba.... ahaa......

a?? huh.gif
Paip`
njaa...man patiik wsiss....laikam... huh.gif
DEaDnokS*
nu graamataam vajadzeetu buut labaakaam jo filmaas tak daudz ko paarveido
maija
harijs Poters rullē rolleyes_a.gif
Potere
es nobalsoju par: viss kas ir saistiits ar poteu rullzz.
taa arii ir...





POTERS RULĒĒĒĒĒĒĒĒ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maxwels
Viss, kas saistīts ar HP rullē!!! Grāmatas ir foršas, filmas ir foršas, vēl visas citas lietas arī ir foršas, tātad - viss, kas saistīts ar HP ir foršs.
shary
viss kas saistīts ar Poteru rulee! man patika gan filmas gan grāmatas. kaut gan grāmatas man patika labāk, jo tur ir vairāki notikumi
Hinata
man patīk gandrīz viss! smile.gif
nobalsoju, ka viss rullē.. Lai gan ne gluži viss, bet tomēr. Nelietotu arī vārdu "rullē", bet nu labi, lai jau rullē...
Vaidu_Vairas radiniece
viss rullee, bet filmas vareeja buut bish labaakas... whistling.gif (bet es nesaku ka filmas ir sliktas...)
alohamora
nu tas lielaakais labums jau ir taas graamatas, filmas ir tikai meegjinaajums graamatas atspoguljot uz ekraana un taas nav ne uz pusi tik aizraujoshas un saistoshas kaa graamatas.
Sapņu Teātris
Mna liekas ka gan visas filmas un visas graamats tongue.gif
emily
man patika treshaa filma..
manupraat labaakaa no visaam filmaam
Demon
viss, kur ir Poters ir labz!!!! pilniigi veinalga, kas tas ir tongue.gif
Dinii
Taapee ar ir šis forums, jo viss kas saistiits ar Poteru-rulle, tomeer man labaak patiik visas graamatas, nekaa filmas vai atsevišķa graamata.
monster
Man liekas kaa labaakaa ir bijusi pirmaa filma! Es nesaku ka vis kas ir saistiits ar Poteru rulee jo es nedomaaju ka taas visas fanu lietinnjas (cepures slotaskaati utt.) ir baigi forssaas! Es domaaju ka nos visiem dotajiem variantiem vislabaakaa bija 1 HP filma! smile.gif
lil`skater
manupraat viss kas saistiits ar HP rulle! Tomeer graamatas man patiik biski labaak, jo graamatas ir izsmeloshaakas par filmaam un filmaas daudz kas nogriezts un saiisinaats! Tachu filmaam arii ir daudz savu plusu un taas arii ir lieliskas un viss - atteli, graamatas, filmas, rakstini, forumi un viss kas saistiits ar HP ir forsh un rulle!
Ledene
CITĀTS(skowij-snowij @ 19.06.2004 11:53)
Grāmatas nevar salīdzināt ar filmām. Grāmatas ir labākas.
*


Tieši tā. Grāmatas ļauj iztēloties to, ko filmā nav tik vienkārši parādīt. Un reizēm filmas sagādā vilšanos, ja nesakrīt ar tevis iztēloto.
No grāmatām man vislabāk patika III un IV, no filmām [pagaidām] -- ''Azkabanas gūsteknis''. Droši vien interesantā sižeta dēļ..
Fantomass
Grāmatas ir nezimērojami labākas par filmām. Grāmatās tiek dota brīva vaļa iztēlei, bet filmās viss tiek pateikts priekšā. No grāmatām man vislabāk patika IV un V, bet filma - protams, ka trešā, jo tā bija pirmā filma, kur aktieri beidzot normāli tēloja, nevis bija kaučkādi sīki puņķu tapas. biggrin.gif
Seila
Personīgi man viss foršākā un viss vairāk atmiņā palikusī lieta ir HP piektā grāmata tāpēc arī nobalsoju par viņu. Laikam jau manā uztverē viņa ir viss labākā jo vienkārši viss spilgtāk palikusi atmiņā un ir vienīgā kura pāris gadu laikā ir izlasīta ārā no vākiem laughing.gif
Bandists
Man patīk visas grāmatas un otrā filma. smile.gif
Patriote.
Grāmatas vislabākas. Man patīk vakara zem silta deķīša ar kakao un tostermaizīti iedziļināties poterā lidz 3 nakti. rolleyes_a.gif

Es nekad nevaru atrauties no grāmatas blush.gif

Man nepatīk kiņītī tie krēsli ir neērti un citi man traucē skatīties mad.gif

Gaidu pirmo filmu LNT varešhu to izbaudīt kā grāmatu wink.gif
arbeth
Em... otrā hp filma man patikās.. nu ļoti... :lol
scell_x
ja tu esi iists Potera fans, tev buus vienalga, ko tu dabuj saistiibaa ar Poteru, tev patiks viss, taapeec RULLEE viss, kas saistiits ar Poteru!
(tik pameeginiet man nepiekrist) sorcerer.gif
toronto_meitene
Hmmm....man LJOTI patiik visas HP filmas, bet es pilniigi piekriitu, ka nekas nevar buut labaaks nekaa graamatas. Taa probleema ir, ka kad es izlasu graamatas, man rodaas taadas ideejas, kaadiem tiem teeliem ir jaaizskataas, un kaa skolai ir jaaizskataas. Un kad fimas iznaak, es kaadreis nepiekriitu ar to ko es redzu. Arii, ir dazi cilveeki kuri gaaja redzeet filmu pirms tam ka izlasija graamatu. Kad vinji izlas graamatu, vinji var tikai redz tos teelus kaa vinji bija filmaa, vinju praatam nekas nav jaadara. Tas ir zeel, jo cilveeki aizmirsiis kaa lietot vinju 'immagination'.

Arii, filmaas nevar vienmeer iesaistiit visu. Piemeeram, (es nevaru atcereeties kaa vinju sauc latviski) Peeves nav filmaas. Bija par daargi vinju ielikt.

Un tas ir kapeec graamatas ir labaakas nekaa filmas. grin.gif
versache
Man vislabāk patika 5 grāmata.Jo tā bija viss biezāka (2 grāmatas).Tur bija pietiekami daudz faktu par burvju pasauli.Un tajā beidzot bija kaut kāda spriedze(cīniņš.)! smile.gif
raira
Protams, ka viss..... I graamatinjas, i filminjas. Patiik palasiit graamatinju un tad noskatiities filminju! VISSS IR LABSSSSSssssss! grin.gif grin.gif grin.gif
Patriote.
Nu vispār jau filmām nav ne vainas, jo gaNDRĪZ VISI tēli ir tādi, kādus es to biju iiedomājusies rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif
Logan
Es nobalsoju par piekto graamatu, jo man graamatas patiik labaak par filmaam un katra naakamaa graamata patiik labaak par ieprieksheejo, taapeec logiski, ka piektaa ir labaakaa.
par laimi es nevar teikt, ka man patiik viss kas saistiits ar HP.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Man mājās ir dažas Potera grāmatas, divas filmas (pirmā un trešā ) un milzīgs Azkabanas gūstekņa reklāmas plakāts ! Super ! Bet rullē viss, kas saistīts ar Poteru. It īpaši sliktie puiši.
Idril
sesstaa graamata da best ^^
Bet te taada varinata nebija - liidz ar to - treshaa filma - best - reeciiga.
Cerbera pavēlniece
es iisti nezinaaju ko atbiudeet, tapee panjeemu VISS KAS AR POTERU SAISTAAS RULLEEE(vai ka ta tur bija....
es neredzeju ipasi daudz variantu (happy.gif), tapee pabnemu sito. jo man patiik filmas, tacu tas nav ipasi labas. bet man taas patiik. un man patiik hp gramatas, bet ne visas. tad domaju - ko nu lai atbild.
bet ja taa visparigi pastaas uz jautajumu, tadjau laikam izvelejos pareizo variantu!
etna
man vislabāk----> CETURTĀ filma, PIEKTĀ grāmata.
tagad droši vien būs 5ā filma, 6grāmata! man vienīgi nepatika trešā filma. kaut kas pietrūka tai filmā, lai varētu teikt,ka bija tiešām ideāla. bet UB filma vienk lieliska. tur tiešām var teikt WOW. tajā tik daudz emocijas! tā pagaidām vislabākā. un man patīk,ka pirmajā filmā potera filma ir vairāk "poterīga". Tajā tiešām ļoti daudz kas ir ievērots no grāmatas(tā,protams, visplānākā grin.gif ).
Minki
Vispār nevajag salīdzināt filmas ar grāmatām. Nez`, ja tā sāk, tad tiešām filmas ir pavisam garām, bet pašas par sevi taču ir ok! Manā gadījumā gan viss, kas saistīts ar HP pasauli vnk ir nepārspējams! smile.gif Katra grāmata ir viena par otru labākas, bet kad atkal sāk salīdzināt - jo jaunāka, jo vairāk patīk... Nu gari jāraksta, lai doma būtu saprotama.
Lindusix
Nju es pateicu, ka viss.. [manā uztverē nerullē, bet ir vnk forši... tongue.gif ] jo nevaru tā nošķirt kura viena grāmata vai filma vislabāk patīk... Zinu, ka man nepatīk 2trā grāmata un 1mā filma... bet tā viss pārējais ir pat ļoti OK... smile.gif
addena
A kaapeec nav 4. filmas??? rolleyes_a.gif Man taa baaigi patika!!! happy.gif
PinkDust
CITĀTS(addena @ 10.01.2006 16:21) *
A kaapeec nav 4. filmas??? rolleyes_a.gif Man taa baaigi patika!!! happy.gif

Manuprāt tāpēc, ka šī aptauja tika veidota pirms 4. filmas iznākšanas.

Man vislabāk patika 2. filma.Es gan nezinu kāpēc, taču tā ir.Pirmā likās mazliet bērnišķīga, trešā vēl tā nekas un pēdējā dikti saīsināta.
Cada
Ta ka man patīk lasīt, esmu izlasijusi visas grāmatas (vairākas reizes) esmu sapratusi,ka man patīk visas. Tagad atskatoties pagātnē saprotu, ka pirmā grāmata bija vis švakākā, jo tur nebija tas cilvēcīgais, kas bija pārējajās grāmatās, bet tikuntā vissas ir labas.
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Es nobalsoju par to kas ir saistīts ar Hriju Poteru rullē. Man patīk ļoti Hrijs Poters. Es esmu viņa fane.
Chinchinmogamaga
Nuu vislabakas bija gramatas visas jo viss tur bija originals!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!