Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kas jums visvairāk patīk Emmā? Kādēļ?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
blue_eyed_devil
(šito es noskatījos no viņas saita)
kenijs
Nu te ar vienu atbildi butu gruti apieties ,isteniba man patik visas vinja shis ipashibas...
Murrr...:)
...man ir viens jautajums....ka var emmu paiit pec rakstura....nju ja var tikai stiekoties... varbut kads vinju persooniigi paziist ...jo tikaii ta varr zinat vvinjasss rakstuuruu..... grin.gif
blue_eyed_devil
CITĀTS(Murrr...smile.gif @ 18.06.2004 12:26)
...man ir viens jautajums....ka var emmu paiit pec rakstura....nju ja var tikai stiekoties... varbut kads vinju persooniigi paziist ...jo tikaii ta varr zinat vvinjasss rakstuuruu..... grin.gif

nu iisteniibaa... nava ne jausmas... bet ir jau arii saitos dažos par viņu apraxtīts...
nu peec taa ju diezko arii nevar spriest, bet kautko jau var vismaz nojaust... eee... un vispaar iisteniibaa man nebija ko raxtiit taadeelj uzraxtiiju peec raxtura...
mazā peciņa
Arī te par Emmu, man vislabāk patīk viņas atveidotais tēls- Hermione. Hermione ir gudra, skaista, viņai ir labs raksturs. Liekas, ka Hermione ir brīnumbērns, bet kaut kas līdzīgs jau viņa ir wink.gif.
Emma spēj labi notēlot Hermioni, nezinu, kā būtu, ja Hermioni tēlotu kāda cita meitene. Emma ir īstā.
Es nobalsoju par to atveidoto tēlu, man liekas, ka tā arī varētu būt pareizā atbilde.
Gerts
Viņa ir ļoti skaista.

Šīs acis, šīs acis,
Es mūžam neaizmirsīšu!!! blush.gif
modoka
Man patika viņas stils.
Loti piemērots viņai...
tralalaa
No visiem šiem - viņas attēlotais varonis, bet tikai mazdrusciņ.
Runājot par viņas gaumi, tā ir drausmīga..nē nu tiešām. Viņa ir kapitāli bezgaumīga. Par pārējo neizteikšos..
seerga
man viņā patīk viss, tas, ka viņa spēlē hoķi u.t.t, tas kā viņa tēlo Hermioni, tas kā viņa izskatās pilnīgi viss - fanoju par Emmu Vatsoni!!!
A.D.I.D.A.S
Nu bet kaa jau visi[vismaz zeeni ]laikam vinjas izskatiigums laikam daudzas meitenes vinjas apskauzh
yoboy
spec, priekš harry vajadzēja ielikt sexīgums tongue.gif Nezinu, nekad viņu dzīvē neesmu redzējis, nezinu par raksturu un ja godīgi nezinu arī par viņas izskatu, varu tik teikt, ka filmās viņa uztaisīta pievilcīga laughing.gif
laughing:angel
Man patiik gan vinjas stils gan aktiermaaksla... grin.gif
***Dancing_Queen***
ir taa, ka newaru taa iisti teikt, jo pati esmu meitene.. peec rakstura newar zinaat.. bet winjas teels gan amn patiik.. stils, kaa kuru reizi.. dazhreiz galiigi garaama, bet dazhreiz ir tiiri O.K..
maksligais_intelekts*
Nu nēēēēsu nekāda meiteņu cienītāja,bet no visām,ta djau izvēlos viņas skajstumu cool.gif laughing.gif tongue.gif grin.gif w00t.gif sorcerer.gif
Maxwels
Man patiik Emma peec izskata, baigi smukaa, ljoti patiik... grin.gif
Torins Ozolvairogs
Izskats. blush.gif Taa protams nav vieniigaa lieta kas man patiik Emma, veel vinja arii ljoti labi teelo. whistling.gif
@GermionA@
Kaa vinja teelo Hermionu... man vairaak patiik kad vinja Hermiona neka Emma
shary
man viss vairāk patiik viņas attēlotais aktierei..nu aktrise
Ledene
Viņas attēlotais varonis. Jo viņu pašu es nepazīstu, un, pat ja pazītu, diez vai tas mainītu manu attieksmi pret viņu. Mana attieksme ir negatīva, jo es neuzskatu, ka viņai piemistu kādas īpašas aktierdotības, ja nu vienīgi zvaigžņu slimība... ko laikam nemaz nevar saukt par aktierdotību wink.gif !
monster
Piekriitu Kenijam ka visas taas nosauktaas iipasiibas patiik tikai es peec bildeem un vispaar visiem video kur vinja nau Hermiones lomaa vinja izskataas baigi iedomiigaa! Man liekas ka taa vareetu arii buut! Galu galaa vinja jau juutas apmeeram kaa baigaa pieluudzamaa dieviete!
spitzbube
Es nenobalsoju, bet laikam jau vajadzēja ermm.gif .
Man patīk viņas čirkainie mati grin.gif happy.gif .
i`m_GriM&EviL
Man patīk raksturs ! Visiem viņa liekas mīļa un jauka meitene , visi grib draudzēties utt Ko tikai nestāsta par viņu intervijās ...
Fantomass
stils: baigi par viņu nefanoju. tāpēc par stilu neko ņeznāju huh.gif
aktiermāksla: no vienas lomas vēl nevar neko spriest. viņai visa karjera vēl preikšā (cerams) blink_a.gif
raksturs: neko nezinu
varonis: diez vai....

paliek: viņa ir diezgan pievilcīga!
lil`skater
Man patiik vinas raksturs, realajaa dziivee! Emma realajaa dziivee liidzinaas man, un man vinas raksturaa patiik tas ka vina nav izlepusi un tur baigi izraadaas ar savu slvu, bet tas ka vina ir diezgan vienkaarsh cilveeks, es ar vinu sarakstos caur e-pastiem, un vina baigi reals cilvgeecins visu staasta ko luudzu un pat neapbizhojas par nedaudz kroplotu anglu valodu, kuraa es vinai rakstu!
kvadrātsakne no priedes
Man patiik vinjas buutiiba... No shiem variantiem vinjas raksturs smile.gif
versache
Man viņā patīk viņas pašas ES, un viņas raksturs. smile.gif
Sheep
Nenobalsoju ne par ko, jo man patiik tikai un vieniigi vinjas mati (3. filmaa un peec tam)...
Patriote.
Vispār jau man vislabāk patīk viņas dabīgums un vienkāršiba, bet tāda atbilde jau nebija dota silent.gif

Viņa ir tik DABĪGA tas man patīk arī Hermionē, ka vīna necenšas izskatīties pēc supermodeles tas ir stulbi huh.gif silent.gif unsure_a.gif
nenuil
viņā man vislabāk patīk viņas atveidotā varone - Hermione. jo pati Emma man izraisa alerģiju, es nu nemaz nedomāju, ka viņa izskatās un uzvedas dabīgi. arī modeli viņa jau sāk tēlot. un tas veids, kā viņa runā smejas - neko samākslotāku nebiju redzējusi... silent.gif
whitegirl
Es domaaju ka labaakaas vinjas iipashiibas ir tas ka vinja ir iists draugs, inteligjenta un ar savaam veertiibaam, kuras vinja nekad nepievils...
Kaķurēgs
Viņa labi izskatās un atbilst savam tēlotajam tēlam. Nevaru iedomāties vairs nevienu HP filmu, kurā viņa varētu netēlot!
Kognakschwenker
Nu it kā viss viņā ir tīri normāls.. Labs stils, labi atveido un tādā garā! Arī viņas būtībai nav ne vainas! Viss ir okay! thumbsup.gif
Īve
Nu patiesībā man patīk visas Emmas īpašības[laikam ermm.gif]. Stils viņai ir ļoti labs. Viņa ir arī ļoti skaista. Patiesībā par raksturu neko nezinu. Aktiermāksla ir vienreizēja, jo man ļoti patīk, kā viņa tēlo visās HP filmās. Viņas attēlotais varonis arī ir lielisks. Hermiones tēls ir izcils. Bet es nobalsoju par viņas aktiermākslu.
℮mma_charlottedac℮
man liekas, ka baigā atšķitība starp aktrisi un varoni.
hermionē man patīk tas, ka viņai piln'bā piekāst, ko kāds varētu par viņu padomāt un arī tā apņēmība,kas piemīt tikai grāmatu/filmu varoņiem
emmā - man ļoti patīk viņas mati, es zinu, ka izklausās muļķīgi, bet jā, tas laikam būtu galvenais. bet no otras puses nevar ju tā īsti ateikt kas viņā patīk vai nē, jo mēs taču viņu nepazīstam, vismaz es
Morty
nu tā Emma ir tā foršā, stilīgā un sportiskā.
Hermionei toties ir lieliskas smadzenes un neliela piekasīšanās noteikumu pārkāpšanā.
Tā īsti nezinu, kura no viņām patiktu labāk, bet kā viena personība labi izskatās...
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Nezinu kas man viņā patik. Nenobalsoju vispār. Nešķita vajadzīgs. Ja tomēr kaut kas patiktos tad tā varētu būt viņas attēlotā varones un viss.
Viņa ir normas robežās. Normāla.
angel13
Viņas attēlotā varone. Un gan neteiktu ka vina būtu īpasi skaista (kaut ari neglītene nav), bet Hermiones lomai skaistule nemaz nav vajadzīga. Emma vienkārši ir piemērota šai lomai un tas arī viss.
washulis
man patīk hermione kā tēls, bet man liekas ka pati emma ir nedaudz uzpūtīga, kas parādījās pēdējās daļās...
Hermion
Man patīk viņas skaistums.
Alija
nju wispār man patīk tas ka, vinja baigi nebāž visiem sejā to ka ir filmējusies HP un arī netaisās visu mūžu dzīvot uz HP lauriem, bet domā arī par citām nozarēm grin.gif
Anck-Su-Namun
man patīk viņas attēlotais varone.
Anabellpaula
Man patīk viņas acis( blush.gif ) un atveidotais tēls Hermione(dievinu viņu).
Mattiass
viņas skaitums — kāds vēl skaitums? blink_a.gif Tas, kas džinkst, vai tas, kas kontā? huh.gif
viņas stils — no comments. Īpaši dažos gadījumos.
viņas aktiermāksla — mja. Es kaut ko palaidu garām? unsure_a.gif Bet nu labi, sīkos aktierus vērtē citādi.
viņas raksturs — nezinu, kā jums, bet nezinu, kāds viņai raksturs, un zināt negribu.
viņas attēlotais varonis — nu tas jau tuvāk, kaut arī varonis nav mis Vatsone, bet gan Roulingas grāmatas varone. Kādā sakarā vispār? blink_a.gif

Ar to es gribēju teikt to, ka aptauja ir čau. Nav arī variantu cits, nepatīk, vai arī tāda, kur var izteikties par aptaujas veidotāja prāta spējām.
Ak, jā. Tas nav uzbrauciens Vatsonei, bet nav arī par ko siekaloties.

Čau.

Ak, jā — pēdējais variants. Protams. getlost.gif
Secret_Potter
Viņai ir viss ko vajadzētu meitenei... tongue.gif
Vnk. Ideāls cilvēks... grin.gif (nu labi varbūt ne ideāls, bet gandrīz ideāls)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.