Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Maģisko spēju salīdzinājums
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Andza
Kaadreiz jau pasen Svivens bija uztaisiijis shaadu pashu pavedienu par LOTR pasauli, tachu tajaa galvenos teelus bija vieglaak saliidzinaat, lai gan no otras tie bija paaraak dazhaadi, lai pateiktu, kursh no vinjiem varenaaks (visvisaadaa shii vaarda noziimee). HP visi saliidzinaamie teeli ir burvji, taapeec vinjus var vieglaak saliidzinaat un domaat tieshi par magiju kontekstu.
Taatad pienjemsim, ka taa nav obligaati ciinja, bet vispaar speeja buut varenam burvim dazhaadaas jomaas. Kuri vareetu buut tie varenaakie? Kursh no shiem paariem vareetu buut jaudiigaaks?

Dumbldors > Voldemorts (taa raadaas)

Luucijs Malfojs = Viizliju papus (?)

No feeniksa ordenja, ja atskaitam Dumbldoru, man dizhaakais shkjietan Trakacis (aka Madeye Moody). Lai gan Siriuss, speedams izkljuut no shkjietami neizkljuustamaas Azkabanas bez citu paliidziibas arii raadaas pamatiigs kandidaats. Bet varbuut Vilksons (aka Lupins), kursh tomeer arii bija ljoti speejiigs tumsho zinshu aizsardziibas speciaalists?
Un kaa mums shajaa saliidzinaajuma tabulaa liimeejas iekshaa Strups? Un citi skolotaaji? Man, piemeeram, Zibinjsh (aka Flitwicks) liekas diezgan pamatiigs burvis, jo jamais, kaa tika apgalvots, ja nemaldos, speetu aizvaakt Viizliju dviinju radiito purvaaju, kaa nieku, kameer taa ministrijas varde laikam nebija paaraak speejiiga burve.
Ir diezgan skaidrs, ka Fadzhs (ministrs) ir vaargs burvis, turpretii vinja nu jau nelaikjis koleegjis Crouch (nezinu, kaa jamais iztulkots) raadiijaas diezgan pamatiigs (lai gan vinja deeleens bez maz vai veel krutaaks). Kas ir Maksuuru un to no zhurkas transmuteejushos Voldemorta pakalpinju?

Taa nu es veeleetos, lai izsakaaties par shaadu uzjautrinoshu tematu, vai pat sastaadat, kaadus savus topus (piem. Feeniksa ordenja, skolas skolotaaju, ministrijas, skoleenu vai veel kaadu citu topu. Vai varbuut pat mikseetu, paklau, Hermione tachu vareetu izrulleet to reportieri, ko?)
jefiniene
CITĀTS(Andza Arrdh @ 17.06.2004 10:48)
Vai varbuut pat mikseetu, paklau, Hermione tachu vareetu izrulleet to reportieri, ko?)

PIlnīgi manas domas! Hermione būtu pelnījusi izsist no vietas to reportieri un pati viņa varētu aiziet šīs vietā! tas varētu būt diezgan interesanti!
Nezinu, man kaut kā ļoti iepatikās Žagars ( gan filmā un arī grāmatā (protams)), viņš it kā ir ļoti tāds atkarīs no kalambola, bet kopumā tāds jauks tipiņš!
Nu man protams patīk Malfojs, bet viņš nav salīdzināms ar labāko no skolas spokiem - Vaidu VAiru!!! šī jaukā spocenīte ir AZbesta vecene laughing.gif tāds raksturiņš ir reti kuram grāmatas personāžam!!!
Man liekas, ka profesore Asnīte ir arī ļoti itkā ievainojama tantiņa, bet īstenībā...viņa varētu būt riktīgi super truper tante tongue.gif
Grims
Khm...(pēdējā laikā kaukā varen bieži lietoju šo vārdu - gandrīz tikpat bieži cik "vareņ") vai man vienam tā liekas, vai atbildes kaukā galīgi nesaistās ar pavediena tēmu?

Nu topu gluži nestādīšu, bet savas domas šajā jautājumā man ir. No skolotājiem, man varenākā liekas tieši Maksūra. Īsti nevaru pamatot kāpēc, bet tā vnk ir. Arī Strups varētu būt visai labs kandidāts uz varenākā titulu, pretēji Vilksonam un (ta nu gan varenajam) Zibiņam.
likelygirl
Nu, Hermione ar savām zināšanām noteikti kļūs varena, bet Poteram toties ir iemaņas... No učikiem labākā ir Maksūra, vēl arī Strups un Zibiņš... No vecākiem... Malfojs ar Vīzliju. A ko Jūs domājat par Lēniņa vecomāti?! ;)No idiotiem... varētu konkurēt Filčs ar Sīkaudzi. Pielīdēji varētu būt Sīkaudzis ar Persiju. Bet foršākie varoņi, manuprāt, ir Sīriuss un Harijs smile.gif , tad vēl rullē arī Vīzliju dvīņi un Rons, Hermione.
crazy200
Voldemorts>Harijs
Voldemorts tak ir daudz stiprāks
Dumidors>Voldemorts
Dumidors tak ir stiprāks ja harijs nebūtu viņš jau būtu vinnējis Voldemortu
Jeanne
Nu tā, topi:
Skolotāji Ļaunie tēli FO Idioti Skolēni
Maksūra(FO) Voldemorts Dumidors Persijs Hermione
Strups(FO) Malfojs Siriuss Ambrāža Harijs
Zibiņš(?) Bellatrise Artūrs Sīkaudzis Rons
Vilksons(zināšanas, Bils Filčs Dvīņi
ne spēks Fadžs Parvati
Olivers
blush.gif
Grēkmeistars
manas domas pilnībā saskan ar likelygirl domām grin.gif
Pansy
Jaa no uchukiem stipraakie Maksuura, Strups(vinsh skolas laikaa zinaajis visvairaak laastus)...Triloniju es vispaar neesmu dzirdeejusi buram tapeec vinja atkriit... laughing.gif Zibinsh :blink: , kaut arii mazinsh, vareetu buut speeciigs, kaa nekaa vinsh tak pasniedz burvestiibas! No skoleeniem NU PROTAMS ka Harijs,un Hermione tochna!!! Un atcerieties kaa 5 gramata DA nodarbiibaas sanjeemaas Nevils?
Eltons
LabaakAIS paariS luucijs un viizliju papus(grin.gif) ! Jo viizlju papus vismaz zin kautko par elektrovadiem......ha ha ha... grin.gif
Kokleetaajs
Personāžu varenums...
Nu jau ir pierādījies, ka Hermione IR krietni varenāka par Knisli un manuprāt arī varenākā no skolniekiem. Tātad runājot par skolniekiem - es viņu lieku pirmaja vietā, otrajā Malfoju un Poteru, pirmais varētu būt ļoti izglītots tumšajās zintīs, otrais ir bīstams tāpēc, ka viņu pavada veiksme, lai arī cik drūmās lietās.

Profesori. Visu laiku varenākais ir Dumidors, tas pierādījies visās sešās grāmatās un ne tikai tāpēc, ka viņš vienkārši izcili burās, bet arī viņa attieksme pret apkārtējiem un dzīvi kā tādu ir izcila, lai arī cik reizēm izskatītos no malas dīvaini.
Tālāk seko Strups, tad Maksūra un Zibiņš dala trešo vietu, tad nāk Asnīte, tad Hagrids tā kā pārējie pieminēti nedaudz, tad tos neminēšu, taču tā saraksta beigās ir Trelonija un Ambrāža.

Fēniksa ordenis. Atkal pirmais ir Dumidors, viņam pēdās seko Tramdāns, pārējie biedri dala trešo un ceturto vietu. Sevišķi gribu pieminēt Vīzliju dvīņus, viņus es liktu ceturtajā vietā, jo lai cik labas lietas viņi taisītu un visādi citādi maisītu dzīvi, viņiem maķenīt trūkst pieredzes.

Voldemorts burvju sabiedrībā stāv otrajā vietā aiz Dumidora un visi pārējie virknējas aiz viņa.
šausmiņa
Dumidors > Voldemorts > Strups > Maksūra > Tramdāns

man liekas, ka šie 5 ir visstiprākie maģijas pasaulē,

aiz viņiem rindojas visi pārējie...
washulis
dummijs=vollijs
poters un citi barigas(rons, hermii)=strups
skolotāji=vēl skolotāji
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.