Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lūdziet par mazo Polu
Kurbijkurne forums > Citi temati > Flarišs un Blots > Šķirmices piezīmes uz lappuses malām
spitzbube
Vai kaads ir lasijis so gramatu?Es lasiiju un man joti patika.
Luuk dazas rindinjas!
Latvijaa iemiljota francu raxtniece ZZaniina Busaara ssoreiz atklaajas jaunaa zzanraa- detektiivromana ar loti asu sizetu, tomer neatsakoties no sev vien raksturiigajaam iipatniibam, kas jau sen iekarojusas lasiitaju sirdis

Telpaa liidzi Sofijai kulenoja Misters Veixme.Peertikis piesteidzaas pie liikka un sak raudaat.Sofija piegaaja pie zena un aplika vinam ap pleciem sargaajosu roku.
-Redzi nu, esmu atgriezusies.
-Bet kas tu esi?-Milers drebossa balsii jautaaja zeenam.
Tas pacela acis uz komisaru.
-Es esmu Mauglis,-vins saciija.

izlasiet noteikti.loti interesanta.ja vajag graamatu dodiet zinu varbuut var jums to nogaadat pa leeno pastu!
Sneak
Neesmu lasījis... Diemžēl... getlost.gif
Varētu rakstīt ar garumzīmēm? :blink:
Bet tā liekas jauka grāmata.
Ledene
Šo darbu es neesmu lasījusi, bet kādas astoņas citas Buasāras grāmatas gan ! Kā rakstniece viņa manās acīs ir ideāla rolleyes_a.gif ! Noskaņa, sižets, dialogi...
Iesaku izlasīt heksaloģiju ''Ģimenes gars" !

Franču detektīvi vienmēr ir īpaši, tā ka centīšos šo grāmatu izlasīt !!!
maksligais_intelekts*
nu nez pēc šī rindiņām neko daudz nevar spriest. Tiešām.
Izlasot bez koemntāriem šo grāmatu nelasītu, bet, ja tu saki ,ka interesanta ....
Starpcitu varēji rakstīt bez tiem dubult zz utml. lietam getlost.gif vnk baigi grūti pārlasās teksts savādāx
lil`skater
Shii tieshaam ljoti aizkustinosha graamta man pat asaras acii sariesas atceroties visu kas tur bija, sho graamatu lasiiju kaadas divas reizes!
Švilpaste
Es iesaku lasit,bet nezin kadel nepabeidzu. TOmer varu,ka ta gramata bija loti laba. Vispar sis rakstnieces gramatas un ari loti patik,it seviski "KIrurge Margo" vai tamlidzigi.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!