Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Tev piemīt kādas pārdabiskas spējas?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
profesoreMaksūra
Ir daži brīži, kas joprojām mēdz uzplaiksnīt tavā atmiņā ar savādu starojumu? Tu joprojām atceries dažas situācijas, kuras tu nevari izskaidrot? Kurās tevī parādījās neparastas spējas, neizskaidrojams spēks vai apskaužama drosme? Un ko tu gaidi vakaros domīgi vērojot debesis? Kas liek tev domāt, ka tu zini vairāk nekā tiek pateikts? Un ko tu meklē viens ejot pa svešu ielu? Kas tevi saista kārtējo reizi pārlasot vienu un to pašu grāmatu? Ko nozīmēja tas sapnis, kas paglāba tevi no briesmām? Kas liek tev klusēt, kad citi smejas par to , kam tu TICI? Tu zini kaut ko, ko pats nespēj izskaidrot.... Pastāsti, kas liek tev ticēt, ka burvestības ir un pastāv visapkārt! Jo tā nebija tikai priekšnojauta..... sorcerer.gif
putninsh
jaa man ir magiskas speeejas bet es taas nevaru atklaat citiem citaad mani nokers deemons kas mani visu laiku ceshas notvert liekas ka vins nav pagaidsaam latvijaaa bet kautkur francijas laukos vins mani meklee es nespeeshu aiztaaveeties ar magisko speeku kas manii miit it taada vieta kur var ieiet tikai burvji tur ir magiju veikali un launo burvju un demonu cietums!cietumu apsargaa 10km augst muuris neviens nav tam ticis paari pat ar magiju paliidziibu
pagajusho meenes es nopirku zizli tas bija mans pirmais zizlis!
man veel ir laika pulkstenis es varu celot laikaaa!!!!!!!!!
sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif
Pūkainīte
Nu, gan.....Es jau labprāt tā gribētu, lai es mācētu burties, bet maģisku spēju nudien man nepiemīt, un ja jūs interesētu manas domas--- tam, kuram tādas patiešām pastāv, tas ar tām ne lielās, ne arī nevajadzīgi izmanto......HA! tongue.gif sorcerer.gif whistling.gif huh.gif wink.gif
hillaryduff
Vienreiz sedeju uz solinja mes ar meiteni runajam un gatevs ar delu.man tas dels tracinaja tapec pateicu pusbalsi kaut tu nokristu un sis nokrita ari!draudzene teica ka es esmu parege es vinai atbildeju forsi ka ta ja jau esmu parege tad ta masina kas stav stavvieta ietrirksies otra masina...un ka jus domajat kas notika?masina ietriecas otra masnina!!!!!!(@@)veel man ir bijusi diivaini gadijumi kad es saku un piepildaas!!vienreiz biju slima un skatojos ka fabrikanti eed kukas!!kaa man sakribejas tadu kirsu ar zeleju...........mmmm tad uzreiz zvana pie durvim!!kas tur var naakt kad es esmu slima un draugi tac skola!ta bija oma vinjai brivdiena un rokas vinai perfekti tada pati kuuka ka fabrikantiem......................tie bija tikai divi gadijum bet veel ir bijusi citi:)nu ko teikt esmu burve;)
harry
Man ir bijuši gadījumi, ar ekstrasensa spējām un ar vēja kustināšanu.
Man ir bijis tā, ka manai mammai sāpēja galva un es pie viņas galvas pieliku roku... kas notika tālāk? Tālāk notika tas, ka manai mammai galva sāpēt beidza un man pa degunu sāka tecēt asinis.
Vēl man bija gadījums, ka ārā bija pretīgs vējains laiks un es sadusmojos, izstaroju kautkādu enerģiju, pateicu, lai vējš beidz pūst un ko, tā arī notika. wink.gif
mazā peciņa
CITĀTS
Jā, ir bijuši daži dīvaini brīži, kurus joprojām atceros.

Tas visdrīzāk atbilst man.
Agrāk, es šausmīgi murgoju guļot, un parasti murga laikā pēkšņi kaut kāds kadrs parādījās, ko nākošajā dienā nevar aizmirst. Man vienreiz tā bija ar skatļiem. Tie bija divi skaitļi, mani tie skaitļi mocīja visu laiku, un izrādās, ka tie skaitļi manā dzīvē bija ļoti svarīgi.
Hermione
Vispār man ir brīži, kad lieku cilvēkiem ticēt, bet viņiem vispirms jānotic sev! Mēs ar draudzenēm, karstas vēlmes, kas izrādās piepildījās....nevaru to izskaidrot un viss! iespējam tās bija nereālas veēlmes.. unsure.gif :blink: rolleyes_a.gif
ils
Ir bijuši. Reiz, sen jau tas bija. Pēkšņi darbā iedomājos par vienu savu brālēnu, par kuru jau kādu gadu nebiju atcerējies. mājās uzzināju, ka apmēram tajā laikā viņš bija atnācis ciemos.
Kādreiz, kad mācījos, ja ejot likt kādu eksāmenu, izdevās ar pirmo skatienu ieraudzīt biļeti, uz kuru krīt skata aklais punkts, tad tā biļete likās viegla. Bet divi eksāmeni, kuros pēc 5 baļļu sistēmas dabūju 3, man saistījās ar to , ka viena kaimiņiene man vēlējās iedot trīs puķes, kad uzzināja, ka eju uz eksāmenu, otŗā reiz ē pamanīju uz ielas izbirušus trīs kartupeļus. Parasti man eksāmenos bija 4 vai 5.
Vēl bija citi gadījumi. Par tiem citreiz!
Jeanne
Es protu lidot. Gan uz slotas, gan tāpat. Es bez pūlēm varu uzlidot augšā pa trepēm, pirkstgaliem viegli pieskaroties pie katra ceturtā vai piektā pakāpiena. Uz slotas varu nolidot apmēram piecus metrus (vai varbūt mazāk). medieval.gif
Jeanne
Vēl man laikam piemīt arī telepātiskas spējas. Īsti nezinu two_handed.gif
likelygirl
Gribētos jau... bet... sad.gif
Varbūt vēl neesmu pamanījusi?! Cerams!!! ohmy.gif rolleyes_a.gif smile.gif
spitzbube
man ir bijushi arii divaini gadijumi!
Emma (viesis)
Nu man ir taadas speejas, varbuut pat taas nav iisti speejas, bet man tas liekas diivaini. Man biezi ir bijis taa, ka es kaut ko sapnjoju un peec kaadaa ilgaaka laika tas notiek reaalajaa dziivee, piem., vienreiz sapnii redzeeju, kaa mans braalis speelee vienu speeli, redzeeju tieshi konkreetu fragmentu un peec kaadas nedeeljas apm. paskatiijos, ka vinjsh speelee un tur bija tiesh tas pats fragments, kaadu biju redzeejusi sapnii! Mats mataa! Citreiz veel kaut kas taads ir atkaartojies. Nu mani tas nebiedee, bet tas man liekas diezgan diivaini. Atceros veel ka vienreiz redzeeju, ka mamma kaut ko pasaka un peec laika vinja tieshi to arii teica iisteniibaa! Baigi... sorcerer.gif
seerga
man ir gadījies līdzīgi, kā Emmai, kad kaut ko sapņoju un tad tas piepildās, esmu paredzējusi zvanu, pirms telefons sāk zvanīt un esmu uzmenējusi, ko teix cilvēki pirms viņi sākuši runāt. dažreiz man ir tāda sajūta, ka viss šis jau kādreiz ir noticis... tā, kas piemēram sēžu istabā un lasu HP, man liekas, ka esmu to darījusi jau kādreiz senāk, lasījusi to pašu vietu un kad skatos apkārt man liekas, ka arī tā es esmu darījusi... tādas kā dīvainas atmiņas. tā ir patiesība... tas būtu super, ja es varētu izdarīt vēl ko. i'm wich! wink.gif
da_basketbums
nja man ir bijushi savadi brizi kad butu japadoma whistling.gif
Princesīte
nja man ari tadi ir:)
Snorkes Jaunkundze
Ir bijuši dīvaini brīži kurus aceros :blink: ! Tas bija bailīgi ohmy.gif
Snorkes Jaunkundze
Putnin tu nejūc? huh.gif 10 km augsts mūris??? :blink:
Snorkes Jaunkundze
Man ir tādas spējas kā apmēram Febei no Amuleta. Ne gluži ka redzu nākotni bet ir tā: es aizeju uz kādu vietu kur nekad mūžāneesu bijusi bet zinu kā tur izskatās. Gluži kā harijam viņš nezināja kāds izskatās Noslēpumu nodaļa (FO) bet kad aizlidoja uz turieni izrādījās ka viņš redzēja to vietu sapņos. Man ir tāpat. tongue.gif
birdman
vienreiz es biju nometnē un mēs gulējām divstāvīgajās gultās un viņas bij baigi salauztas un mans draugs vienreiz tur sāka lēkāt un tā gulta pārlūza un viss otrais stāvs krita man virsū un tad viss itkā palēninājās es tā mamāju ar roku un tā gulta kad jau bija tieši virs manis nokrita uz pavisam otru pusi un vēl kad es biju ļoti dusmīgs uz brāli es uz viņu ļoti lielās dusmās paskatījos tādā niknumā ka viņam klēpī iegāzās makaroni ko viņš ēda bet es nezinu vai tas ir kautkā saistīts ar burvestībām.
likelygirl
CITĀTS(likelygirl @ 21.06.2004 16:35)
Gribētos jau... bet...  sad.gif
Varbūt vēl neesmu pamanījusi?! Cerams!!!  ohmy.gif  rolleyes_a.gif  smile.gif

Tagad viss ir mainījies!!! Es izteicu vēlēšanos lai vāze apgāstos (biju ļoti dusmīga) un tas arī notika. Laikam manī tomēr kaut kas ir!!! getlost.gif grin.gif sorcerer.gif
Man arī gadās, ka zinu, ko otrs cilvēks teiks. Varbūt tā ir intuīcija...varbūt- kaut kas vairāk... sorcerer.gif
_BijušaisPareģis
Sorry, ja, bet es jau sen biju izveidojis šādu pavedienu TE, profesoreMaksūra.... whistling.gif
Vajag rūpīgāk skatīties... silent.gif
Jebkurā gadījumā - es izvēlos "Jā, ir bijuši daži dīvaini brīži, kurus joprojām atceros." variantu, jo es tiešām domāju ka man ir kādas īpašas spējas... Nu varbūt ne tik ļoti spēcīgas lai kautko uzspridzinātu ar domām vai liktu kaut kam izgaist, bet tomēr - nedaudz mazākas, bet ir. To arī rakstīju savā pavedienā... cool.gif
mazā peciņa
Vispār, erty, šis pavediens tika pārvietots, tāpēc vari neko neteikt.
Un vēlāk tiks sapludināti.
Katy=)
Man arī ir bijuši dīvaini gadījumi......Nesen vēl skolas laikā: "mans draugs brauc uz exkursiju un bija veel dazas briivas vietas, es domaaju ka buutu forshi ja arii es tur buutu, bet mamma man neatljaava! Es biju dusmiiga un domaaju ka nekas ljaunaax nevar buut, bet izraadaas var gan, pieteicaas braukt mana klasesbiedrene kura uz viņu jau diezgan sen met acis, un neteiktu, ka viņam pret to ir kādas pretenzijas. Tas mani sadusmoja vēl vairāk un mājas es pie sevis atkārtoju - tas nav godiigi man jābūt vinām blakus - un ziniet kas notika? mans draugs nogulēja exkursiju un visi aizbrauca bez viņa! =) blush.gif
Megafix
Man ir bijuši dīvaini brīži kā piem. Es skatījos uz elektrības vadiem un pēkšņi es ieraudzīju ka pa vadu sāk plūst elektrība. grin.gif Man Ik pa brīdim esot vietā kur neēsu bijis es pēkšņi itkā atceros ka kaut kad esu tur bijis. (Var būt iepriekšējās dzīvēs?!) Man tagad 11 gadiņi. sorcerer.gif
Lussy
Nu... man ir bijuši daži dīvaini brīži...taču tikai daži.
Sirradze
Es dazhreiz sapnjoju, ka kaads paziistams cilveeks nomirst un peec kaada laika taa patieshaam arii notiek...tas ir briesmiigi... Tad ir bijushi veel diivaini atgadiijumi... iisti nevaru atcereeties. AA! Praataa naak veel viens - skolaa, bija starpbriidis un mees seedeejaam klasee, netaalu bija veel vien klasesbiedrene un mees peekshnji saakaam reizee iedziedaat vienu un to pashu dziesminju! Mees un paareejie bijaam shokeeti, jo neviens nebija dziedaajis ieprieksh vinju! :blink: Nu telepaatija laikam.. blush.gif hehe... cool.gif
Marija
CITĀTS(hillaryduff @ 16.06.2004 09:14)
man ir bijusi diivaini gadijumi kad es saku un piepildaas!!

:blink: Paldies Dievam, tad es neesmu tāda vienīgā- tāda dīvana. Man ir tāpat kā ar Tevi! Tikai man vēl klāt ir tas, ka es ne tikai sakot «kaut ko izdaru», bet arī, ja es kaut ko nodomāju tas agrāk vai vēlāk notiek. shifty_a.gif Prieks satikt kādu līdzīgu. Es jau domāju, ka es te vienīgā tāda- « kā no meža izbēgusi». happy.gif
grapefruit
Shaubos vai man taadas ir. Bet ceriiba mirst peedeejaa grin.gif
closs...
Man arii ir taa, ka vaardi, kurus es saku peec laika piepildaas. Tachu dazjkaart tie piepildaas arii negribot un pat slikti... Taa, ka negribi, lai kaadreiz vispaar buutu taa noticis...
Grēkmeistars
Jā man piemīt esmu zvēromags... grin.gif grin.gif grin.gif
Scorpse
Es uzrakstiiju cits varianst, jo iisti nesaprotu, kas un kaa. Lai nu kaa, no saakuma gribeeju rakstiit, ka man piemiit speeja tieshaam ljoti aatri lasiit - aptuveni 600 vaardi minuutee, bet tad izdomaaju, ka to citi arii var, ir pat taadi, kas lasa ap 2000 vaardiem min. Nu luuk, izdomaaju, ka man nav speeju, bet tad palasiiju, ko juus rakstaat. Un - tas, par ko rakstaat juus daudzi - ka redzat, juutat vai domaajat kko, kas veelaak piepildaas, ka ir sajuuta, ka tas vai shitais jau ir bijis piedziivots, taa ir paziistams daudziem cilveekiem, bet nebuut nav iisti izskaidrots. Tas saucaas "deja vu" - sajuuta, ka kaut kas jau ir noticis un nu atkaartojas. Mistiski, miiklaini, bet ne biedeejoshi. man taa itin biezhi gadaas. Jociigi. Mosh taa ir speeja...?
Emmy
Man bija tādi jocīgi atgadījumi... unsure.gif


[FONT=Comic Sans MS][COLOR=#659fda]Atceros, es ar draudzeni spēlēju spēli, kur kaut kas jāuzzīmē un otram jāatbild. Bija jāzīmē tas, ko vissliktāk padodas uzzīmēt. Bija grūti izdomāt. Lieta ko es uzzīmēju, bija tā, kuru zīmēt gribēja mana draudzene. Tā notika 2 reizes. sorcerer.gif sorcerer.gif sorcerer.gif

Iespējas, ka tas neko nenozīmē:
1) draudzene melo
2) sakritība
monster
man kaut kaa nau sagadiijies taa ka man liktos ka man ir maggiskas speejas !! smile.gif
***Dancing_Queen***
taas veel vareetu paraadiities, bet shaubos... man ir bijis tikai taa saucamais "deja vu", bet nekas cits. tas taa vienkaarshi, bet magjiskas speejas man nav, tas noteikti.
Vīslis
nu man arii ir bijushi dazhi diivaini briizhi kurus atceros *noskurinos*
Ljipa_v
Njaa.... Nu protams. grin.gif Man Piemiit ipashas speejas izvest no pacietiibas savu gjimeni!!! Un es taas arii apzinos. Taa, kaadas veel? Paareejais veel jaaatklaaj! grin.gif
DEaDnokS*
nu vispaar domaaju ka katram cilveekam ir bijushi taadi briizi kas liek par to domaat- man laikam arii
Demagogs
Nē, man nakad nav bijušas tādas situācijas...
Vienīgie, kas ir daudz cik maģiski uz mūsu zemes ir: mūki (nu tie, kas meditē un tad dara visu ko...) , magi (nu nav jau baigi maģiskie, bet brīnumus rāda tongue.gif ) un kaut kādi iluzionisti... wink.gif
Rigor_mortis
Katrs no mums ir piedzimis ar kādu specializāciju! Viens redz nākotni ik pa brīžam, otrs prot dziedēt neko par dziedniecību nezinot, trešais zin kas pretinoieka kārtīs rakstīts utt. Brīžam mums piemīt vairākas!!! Es domāju....nē es zinu ka man piemīt spēja....nu labi tas lai paliek noslēpums!!! Kura ir mana spēja!!!!

meele_a.gif
FallenBeautiful
man ir bijushi dhazi un wisai diwain meele_a.gif
bet es dhazreiz jutu un zinu ko teiks tas cilveks par kuru domaju bet tas ir dhazreiz pinch.gif neptiik man tas trauce man domat pinch.gif sajuta itkaa es butu cita kermeni
zakkite
Ir bijuši šādi tādi momenti! tongue.gif Piemēram, bija pēdēja kaut kāda nedēļa pirms brivdienām, un es pateicu ka nedēlā būs daudz izmaiņu. Un teicu ka 1. dienā neotiks tādas un tādas stundas un tā arī bijaa whistling.gif .Tā turpinājās visu nedēļu. Šad tad es tikkai pateicu cik stundu nenotiks un viss notika tieši tā. Jokaini, laikam jau sagadīšanas unsure.gif
gwinerva
Man ir bijussi diivaini gadiijumi,bet var jau arii padomaat ,ka taa ir tikai sakritiiba.Dazzreiz veelos lai kaada stunda nenotiek un Baac .Pieeju pie zinnojumu deella un tur rakstiits,ka taa skolotaajas nav skolaa. :blink:
bet man liekas ,ka taa ir tikai sakritiiba. unsure.gif
Sapņu Teātris
NU mosh as arii skaitaas...Nu kaa,vienreiz es iekraavu savam braalim[vecaakajam]tik sipri,ka shis nabags gandriiz saaka raudaat huh.gif
Es biju domaajis tikai viegli pieskartie bet iznaaca dikti tizli happy.gif
Rigor_mortis
CITĀTS
Ir bijuši šādi tādi momenti!  Piemēram, bija pēdēja kaut kāda nedēļa pirms brivdienām, un es pateicu ka nedēlā būs daudz izmaiņu. Un teicu ka 1. dienā neotiks tādas un tādas stundas un tā arī bijaa  .Tā turpinājās visu nedēļu. Šad tad es tikkai pateicu cik stundu nenotiks un viss notika tieši tā. Jokaini, laikam jau sagadīšanas 


CITĀTS
Man ir bijussi diivaini gadiijumi,bet var jau arii padomaat ,ka taa ir tikai sakritiiba.Dazzreiz veelos lai kaada stunda nenotiek un Baac .Pieeju pie zinnojumu deella un tur rakstiits,ka taa skolotaajas nav skolaa. 
bet man liekas ,ka taa ir tikai sakritiiba.


Vēlos tikai atgādināt, ka starp paranormālo, izredzēto un sakritību ir visai sīka robež pamēģiniet kaut vai tikai tāpēc lai pārliecinātos un ja 2 reizes no 4 sanāk tad priecājies jo domu spēks ir visai stiprs Tev(tas ir tiem kas šaubās)! whistling.gif
shary
cik atceos man nav bijušas situācijas kas liktu tā domāt. nu žēl, bet nu taa tas ir.....
Roze
Nu es nezinu.. unsure.gif pagaidām itkā nav bijuši tādi gadījumi kas man liktu par to domāt! unsure.gif
Nestors Grems
manas vienīgās īpašās spējas ir loģiskā domāšana! cool.gif
Snorkes Jaunkundze
man vēl ir bijis tā kad es kautko iedomājos un tas notiek. blush.gif tā jau daudziem ir... sad.gif
Tynyte
Katrs no mums ir ipash, savaadaaks, neparasts.... Ir pienjeemumi ka cilveeki speej sazinaaties telepaatisk, tikai to vajagot uztreneet.... Bet sad.gif man taadas apeejas nepiemiit, vismaz neesmu maniijusi =)
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!