Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Lielā Izrēķināšanās Mazajā Ciematā. 2. spēle
Kurbijkurne forums > Foruma spēles > Spēles
Lapas: 1, 2, 3
Nimue
Nakts #1

VAMPĪRU GĀJIENS
======================================================
Šī nakts ir skaista un skaidra, tāpēc devos medīt... baigā vēlēšanās pierīties bija un tad vēl jāizpēta jaunais ciems - kā nekā, jauns ciems un jauni upuri. Tā nu es lavijos, lavijos un man uzsmaidija veiksme - es pamanīju māju ar skaistu žodziņu un vārtiņiem.. kas bija palikuši vaļā! It kā kāds mani gaidītu... Tā nu es klusi svilpodams ielavijos dārzā un palūrēju apkārt. Tīri žēl, ka es šo radījumu nepagūšu iepazīt, jo viņa simpātijas iemantot būtu bijis ļoti izdevīgi - visas tās skaistās lietas ko draņķis bija sabāzis pagalmā (bmx, tur arī skaists, liels peldbaseins, atpūtas krēsls utt.) būtu gribējis dabūt sev. Ja viņš būtu paspējis uzrakstīt testamentu, man būtu tīri prieks viņu nogalināt, jo būtu vismaz apmierinājums, ka visu to nepievāks šī ūķa valdība. Nu nekas.....
tā nu es nocēlu no pleca savu virvi ar āķi galā, un uzmetu to uz balkona. es jau sāku rāpties, kad atcerējos par savu slēpto talantu - es taču varēju lidot! Nu tā nu vazājoties, ielidoju frīka istabā un pamieloju actiņas. Un arī mutīti pie viņa kakla. Nelietis jau spārdijās kā traks un gribēja mani iekaustīt, bet nesanāca - atslēdzās. Pilsētnieki jau sapratīs, ka to izdarīja vampīrs, tāpēc bija jāmaskē pēdas - pārgriezu viņam vēnas un domāju kā nomaskēt to drausmīgo kaklu. IZDOMĀJU! nokāpu lejā pēc i-X-a un piesēju tam savu virvi. Tad ixu saāķēju ar balkona pargām. iesēju virvei galā cilpu un tad nelietim to apmetu ap kaklu. diez ko pēc pašnāvības neizskatijās, bet kas tad man? Uzrakstīju atvadu vēstuli, kurā gudrinieks atzinās faktos, ka dzīve ir bijusi pretīga pret viņu un meitene vel nesen pameta. viņam "it kaa" vienalga par skaisto dzīvi, jo nav mīlestības. Phe. ja es būtu lasītāju vietā es sāktu rēkt, bet man taču nav tiesības te muldēt daudz. kāpjot lejā pamielojos vēl gar viņa ledusskapi un tad atkal uzsākot jautru meldiņu izlavījos dārzam pa otru pusi ārā. Līķītis skaisti karājās, vēstule (kas rakstīta ar ````a asinīm) bija nolikta uz gultas, kur atradās arī nazis un daudz daudz asiņu. Darbiņš padarīts godam un es vēl esmu paēdis....
=============================================================
Vampīri nogalināja Vilkaci quintessential_rogue

VILKAČU GĀJIENS
ooooooohhhh... Ko! Ārprāts - aizgulējos. Sassodīts! Rrrrrr. ...ak, neko mīļumiņ - tas mans vēders. Es aiziešu padzeršu ūdeni, bet tu guli, guli... (aizverot durvis, un kāpjot lejā pa trepēm) Mua ha ha haāā(kluss mua ha haa)....
Āaau! Kurš tās durvis te nolika? Sassodīts! ... Nē nekas, mīļum, guli. ... Āā, svaigs, vēss nakts gaiss. Mmmm. A-u... ui, zem loga labāk ne....
A-ūūūūūū!!! Mhe he he hēē! Mm-m?(ošņā gaisu) mmmm(aplaiza lūpas) Mielasts galdā vilkači un vilkates!...
Ai ai ai, kā tad tā. tik viegli tevi noķēru. Ko tu saki? Āā, pareizi - nav viegli runāt kad esi piespiests pie sienas aiz kakla. Un tu pat nepretojies! Pardon, tu laikam esi beigts. Ups. Nu nelaidīs tač'labu mantu postā... (tālāk seko skats, kas nav īpaši patīkams... kautgan... )
...nē, viss kārtībā mīļum. Guli, guli.....

Vilkači nogalināja Sakosto beebiic

SPĒLĒ PAŠLAIK

01 Nimloth
02 Sigfa
03 Goldberry
04 Beebiic [vilkaču sakostais][kļuva par vilkaču mielastu]
05 shiry
06 Case
07 2bad4you
08 Darkans
09 tralalaa
10 ilzeskundze
11 Atlanta
12 Mastero Jazz
13 Dvēselīte
14 Good ol' Grim
15 saules1
16 Bezceriiba
17 Calipso
18 Tinuviel
19 quintessential_rogue[Vilkacis #1] [Vecais vampīrs neveiksmīgi inscenēja viņa pašnāvību]
20 Northwatch
21 tumsas feja
+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
Lomas:
Vecais Vampīrs
Vampīrs 2
Vampīrs 3
Vampīrs4
Vampīrs 5
Vampīrs 6
Vilkacis 1
Vilkacis 2
Vilkacis 3
Vilkacis 4
Vilkacis 5
Sakostais
Vecmāmiņa
Ārsts
Maniaks
Šerifs
Seržants
Nekromants
Nemirstīgais
Mierīgais
Mierīgais

+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
1. Diena beigsies: Ceturtdien, 17. jūnijā 19.00
Līdz tam gājienus iesūtīt: Vilkacim #2, Vampīram #2, Vecmāmiņai, Šerifam, Maniakam, Ārstam.
Nekromantam: pēc vēlēšanās.
Pārējiem vilkačiem un vampīriem – rezerves gājienu iesūtīšana pēc vēlēšanās
Visiem spēlētājiem – nāvessoda apraksta iesūtīšana pēc vēlēšanās.

Visiem, ieskaitot augstākminētos: nodrošināt sev alibi par nākamo nakti, alibi aprakstu iesūtīt man.

JA KĀDS ALIBI NEIESŪTĪS, RĪT BALSOT NEVARĒS.
VIENĪGIE, kam nav jāiesūta alibi, ir tie, kas JAU ir beigti.

Šodien drīkst balsot visi (un arī jābalso visiem), izņemot quintessential_rogue. Beebiic ir 0.5 balsis.
Beigtie neitrālie, vilkači, vampīri, portams, drīkst turpināt piedalīties diskusijās.

Tātad: kurš nozaga zārcinieka mērlentu?

Sākas diena #1
Case
Wiiiiiiii, vilkači jau atkal spēli sāk ar savu rindu retināšanu :)
laikam jau, ja vien nebuutu aizliegums kaut nost savas sugas brāļus, šis grupējums pašiznīcinātos, un pārējie par šiem radījumiem varētu neuztraukties :) toties vilkaču nespēju sevi iznīcināt lieliski kompensē vampīri. :) barbūt vismaz šajā spēlē mierīgie iedzīvotāji varēs naktīs gulēt bez bailēm. :)
Beachboy
ooo, vik nelāgi - pirmā spēle, pirmā diena un jau viss, cauri sad.gif ... man ir 75% aizdomas par manas(nu galīgi ne tādās kā es gribēju) nāves autoru, bet ja ņem vērā to ka es esmu diezgan , pat nezinu kautkā ne tā uzvedies pēdējā laikā tad nu... paldies ka vismaz pievērsāt man uzmanību. Vot aizbraukšu uz Hong-Kongu prom no jums, ja jau vēat man nāvi tongue.gif laughing.gif cool.gif
Case
nu nu, stāsti vien, nevar būt, ka tu neredzēji to asinssūcēju, kurš tev uzbruka. pat mēģināji viņu iekaustīt - neticas, ka uzbrucējs palika neatpazīts.. ja nu vienīgi viņš bija pārtapis par peli, lidojoshu, 50 kg dzīvsvarā..
Atlanta
Eh.....njā.... vilkaču rindas rūk.... grin.gif nevarētu teikt ka es par to īpaši bēdātos, ļaundaru galu galā paliek mazāk pilsētniekiem dzīve vieglāka. Neņemos vēl nevienu apsūdzēt gan, nevaru īsti iedomāties, kas tad šito būtu izdarījis. Palūkosimies apkārt un tad jau redzēs. Ja atradīsim īstos vainīgos būs vēlkāds ļaundaris noslaktēts un nebaidoties varēsim dzīvot....
Grims
Diez kā tad viņus atradīsiet? Viena lieta, ko es par šo spēli nesaprotu - kā pie devil.gif var izdomāt kurš ir vainīgais, ja viņš pats nedod kādu mājienu?
Case
katrs slepkavības komentārs, katrs alibi, katra frāze forumā (un arī frāžu trūkums) dod nepieciešamos mājienus :)
Atlanta
NU CILVĒKI! Sarosās... kas tad nogalināja "nabaga" vilkati un sakosto...kas mums te visvainīgākais izskatās...man šķiet ka vainīgā/s varētu būt Saules1.... šis cilvēciņš mums tāds laimīgs vienmēr apkārt staigā, gan jau šim kaut kas aiz ādas....nu un Case arī labāks neizskatās uzreiz metās iekšā un laimīgs par Vampiem varbūt šis ir viens no viņiem un tēlo karsēju savējiem.... kā tautai šķiet?
Mastero Jazz
Hmm... Good ol' Grim man šķiet samērā aizdomīgs. Uztraucas par to, vai viņu nevar atklāt... Lai gan arī 2bad4you atbilst the standarts of a villain... Ko jūs par šamiem zināt?
Shatered
2bad4you ir mazs eņģelīc happy.gif... Jā jā. Mastero jau vienmēr grib vainu uz tiem citiem novelt getlost.gif. Sak, sk, putniņ, ko vakar dariji? Kaut kā neticās ka tu tāds slepkavniecisks mājās gulēji. Gan jau skraidiji apkārt ar nazi rokās. Vai vismaz dakšiņu tongue.gif
Nimloth
Vai, man jau sāk apnikt, ka katrs nākamis ciematiņš, kurām mēs cenšamies iedzīvoties, kļūst par slaktiņvietu crying.gif Jau pirmajā naktī - mans visnotaļ respektablais kaimiņš beebiic, kā arī QR (werevolves are people too!!!). Par Mastero godprātu es nešaubos, but...mjā...Case mazliet sāk izraisīt aizdomas shifty_a.gif
Atlanta
Jap droši ka ar dakšiņu skraidelē un gan jau arī ar nazīti no virtuves līdz ēdamistabai.... eh es tomēr palieku pie varianta par Case... neskatoties uz to ka Good ol' grim man ar šķiet aizdomāigs... nu nez Shat vai esi tāds ēņģēlītis wink.gif
Shatered
ah.. nu kas ta man atliek. Neviens negrib ticēt par eMMmmmmastero un arī par pašas taisnību. Aitu bars *hehe*!!!! vai AUNUbars grin.gif... nē nē. Es jau neko. Bet tad es ar uz Case nosliekšos. kas man gūt` jums par prieku.

P.S. - neņemiet Mastero vērā - viņam tikai bail no manis (viņš no manis parasti slēpjas pa ielu ejot grin.gif) un tāpēc viņš grib mani nevainīgu nodedzināt uz sārta grin.gif.. Pac gan jau vilkacis/vampīrs un ta domā ka es vazājos ar krustu un mietiņu apkārt lai šo satriektu ---> NE JAU VISI TĀDI SĀTANI KĀ TU crying.gif *jūtas apvainota un nolien stūrītī piņķšēt* "un es pagājušajā ciemā dzīvojot viņu tiiiiiik ļoti mīlēju...." *šņuk šņuk*
Goldberry
Ahaa taatad "Katrs naakamais ciematinjsh kur MEES censhamies iedziivoties. Kameer juusu te nebija tikmeer neviens nevineu neslakteeja, pat aaaboliishus neviens nezga, cilveek itureeja durtinjas pa naktiim valjaa. Visi viens otram uzticeejaas. Juus visu samaitaajaat.

Kaut kaads slepkavu midzenis. Manaa mazajaa ciematinjaa... Juus juus... Kameer Juusu te nebija viss bija labi. Mana privaatmaajinju rajona biedre, nabaga beebiic...

Kursh atnesa slepkavniecisko noskanjojumu? Atnaaceeji.. Nim, vai tieshaam vakar kaartoji diivaana spilventinjus vai paarkraasoji vakarvakaraa sienas? VAi arii lienot pa eenaam liidi pacelt debesiis kaadu nevainiigu vai nu ne tik ljoti nevainiigu dveeseli?

Un Case, kursh tik labi zin kaa atrast vainiigo, kursh izraada tik paardabisku prieku par mirushajiem? Diezin vai vakar seedeeja un eeda ceptus aabolus maajaas. Slapstiijies?
Case
kaut ko Atlanta mums taada makten agresiiva, kill kill, makten velk uz kaadu manjakaali noskanjotu buutni, nez kaadeelj tas taa ?

p.s. nu me vismaz izraada prieku par mirushiem ljaunajiem vilkachiem.. Goldberry, shkjiet, par vinju naavi makten skumiiga ira ...
Goldberry
Man visu dziiviibu ir zheel, vienalga labu vai ljaunu. Es vismaz nepriecaajos ka radiibu pasaulee mazaak. Ko var dariit esu hipijs. Nekaadu slatinju. Prieks par kaada naavi tik un taa ir ljauns prieks, ljauns prieks ir slepkavu sabiedrotais.
Beachboy
kad sarkaniem butiem drīkstēs uzrakstīt kāda [..} vārdu?
es jūtu ka to varētu izdarīt, un tad iet kādā kapā aprakties(nu nemīlat jūs mani, nāvi vēlat... sad.gif ).....
Atlanta
Es mierīgi pie ezera ķēru vēžus.... no vakrvakara līdz šodienas rītam... šodien brokastīs ēdu...ļoti gardi vispār.... Njā... redz kā uzreiz es izskau aizdomas ka šis ir vainīgs un uzreiz noveļ vainu uz mani....heh...viltīgi viltīgi...
Nimloth
Atlant...tu...tu...TU MANI ŠOKĒ!!! Tu runā par vēžu ķeršanu, bet mēs jau zinām, ko tu domā...Ak Die's...es...es...es nespēju noticēt, TU APĒDI BEEBIIC!!! *izplūst asarās*

Un, Goldy, lai arī cik poētiski tu apraksti manus nekrietnos nodomus (ja neņem vērā, ka man šādu nodomu itin nemaz nav ^^), es tomēr uzstāšu, ka vakarnakt vadīju godīgu pilsoņa dzīvi...Nu labi, ja nu vienīgi kāds administratīvs pārkāpumiņš, bet tie ir sīkumi un detaļas....
Goldberry
Vispirms veeziishus peec tam vilkachus tad civleekus.. Mees visi zinaam kaa tas saakaas. Nez kaa Tu tos veeziishus kjer? Un kaa gatavo? Droshvien ar mizliigu nazi sadur un tad atkal kameer no shiem nekas nepaliek paari. Asinskaaraa.

Admitratiivs paarkaapuminjsh??? Dziiviibu zaadziibas ir ADMISTRATIIVS paarkaapumijsh? Ak, vai pashai kauna nav? Mazu beernu slakteeshana... Kopsh kura laika Tavaa mieriigaa pilsonjua dziivee ietilpst raapshanaas iekshaa pa otraa staava logiem zobos turot lielus nazhus? Vai varbuut Tu nemaz neliidi... Varbuut tu ielidoji un nokodi nelaimiigo Dieva avi?
Nimloth
Ļauj man tev atgādināt, ka rāpjos pa logiem ar nazi zobos tikai TAD, ja mani kāds ir ielūdzis ciemos uz tortes ēšanu...Un es mīlēju beebiic no visas sirds, tā kā tūlīt pat ņem savus vārdus atpakaļ!
Calipso
Jaa...Apspriezjam slepkavu? Vispaar man nav nojautas kursh, ko izdariija :blink:
Bet ir notikusi daudz BRIESMIIGAAKA lieta par slepkaviibu!!! ohmy.gif
Kaads ir nozadzis zaarcnieka meerlentu!!! Vai tas nav shausmiigi?!!!
laughing.gif laughing.gif
Shatered
Tas mums visiem pie pakaļas. Amn vispār ir pie pakaļas jūsu problēmas. Es mīlēju Q_r nezinot kas viņš ir. Jauniņais bija mūsu ciemā. Smuks jauniņais. Ja jau smukos nogalina - kas paliek AMN - nesmukajai crying.gif .. WEEEEEE. Dievs, glāb manu dvēseli crying.gif , Glābt amn dvēsl` crying.gif
Beachboy
sssarkansssss......
Grims
Khm, khm... 2b4y mēs esam pie pakaļas, bet vilkaci viņa mīlēja...va tik pati nav no tās šlakas? shifty_a.gif
Nemesida
Es pat nezinu, ko teikt...tas viss i paaraak sarezhgjiiti unsure.gif es vairs nezinu, kam ticeet, kam nee crying.gif ja vilkachi saveejos tik zveernieciski slaktee, tad... tad kas buus ar...ko vinji nodariis mums mieriigajiem? crying.gif Es neveelos mirt taadaa naavee...es negribu, lai man paargriezh veenas sick.gif vai vienkaarshi ar naziiti sadursta taa, ka nekas nepaliek paari crying.gif tas tachu....tas ir tik drausmiigi sad.gif
Man truukst duushaz tureet aizdomaas kaadu no jums. Juus visi man vienmeer shkjitaat vislabaakie un vislaipnaakie kaiminji crying.gif
Shatered
Man gan neshkjiet gruuti.. Man ir bail... un taapeec es visticamaak izdariishu paarsteidziigus secinaajumus unsure.gif un tad mani aukstasiniigi nowaaks crying.gif...
Katraa gadiiijumaa - Good ol` Grim, es miileeju Kvintu, bet nezinaaju kas shis pa moshkji crying.gif. un es miileetu arii tewi ja tu nebuutu tik nejauks... un es miileeju Masteriiti crying.gif bet shamais mani nodewa !!! aaaaaaa *histeerijaa spiedz+raud* newiens mani nemiil crying.gif
Grims
Pag...Māsterītis tevi nodeva? Un tagad vēl apvaino...tāpat kā mani getlost.gif khm...varbūt viš pac i vampīrelis, vai vilkatis, vai vēl kas baisāks...
Shatered
Vish amni nodeva un tas NAW apvainojums. Dziivojot ieprieksheejaa ciemataa amna miilestiiba pret vinju skaitijaas nepiedieniiga, jo tur es skaitijos veca kundze, bet sheit? Es vinju veel miilu, bet vinsh izmanto izdeviibu lai no amnis atbriivotos crying.gif Taa skaitaas nodeviiba, Good Ol` Grim.. jaatziist pat tew crying.gif....
saules1
Es saku ka Good ol' grim ir vainiigs!
nezinu kaapeec, bet man liekas ka vinjam ar to kaads sakars.
Nabaga Beebiic crying.gif
Beebiic
Kāds par mani nāve samaksās nolādēts crying.gif Es biju par skaistu, lai mirtu.
Beachboy
Skaistie mirst jauni... sad.gif

Dvēselīte

es biju tā iejuties savā noslēgtajā dzīvē, un tad mani novāc... jau pirmajā naktī, tam ir pamats.... man ir aizdomas, bet turu pie sevis, par to kādēļ viss šeit notiek tieši tā.

kādēļ skaistie mirst jauni?...
Shatered
Lai kropļiem būtu sajūta ka skaisti ir viņi (jo nebūs ar ko salīdzināt!) grin.gif

Quint.. tu nedrīksti balsot wink.gif.... Tu esi miris vilkacis.. tie nedrīkst balsot.. nejauc nimy (Nimue) galvu wink.gif
Sigfa
*hik* vainiigs... *hik* *pacelj pirkstu* ir Vecais labais Grims... ... *hik* *izrubaas...*
Case
pēdējais laiks nodot savu balsi par kādu. jāpaskatās kas ciemata iedzīvotājam ilzeskundze ir prātā, kaut kā aizdomīgi klusa viņa, nevienu pašu vārdiņu nav bildusi..
tralalaa
Bezceriiba - izskatās tāda..kā ar sadistiskām novirzēm grin.gif
shiry
Es balsoju par Bezceriibu. Viņas vārds manī neizraisa uzticību. silent.gif
Mastero Jazz
Good ol' grim! Nāve - GRIM REAPER. Nāvi nāvei!
tumsīgā
laikam bezcerīgs vārds izsaka visu. Ja Bezcerību atstāsim pie dzīvajiem viņa mūs visus apslaktēs droši vien! Mums nav cerību izglābties crying.gif
saules1
CITĀTS
Nāve - GRIM REAPER. Nāvi nāvei!

Pilniigi piekriitu naavi naavei!! devil.gif
Calipso
Man nav vaardu ohmy.gif ohmy.gif ohmy.gif .... Par, ko ta, lai es? Hmmm...Padomaasim...Taa, taa, taa...Bezceriiba
Shatered
Naawi Good Ol` Grim crying.gif... bet tomeer.. jo vinsh mani nesaprot un uzskata ka Mastero riiciiba bija pieljaujama... un ka es vinju apmeloju... ma naw waardu.. ar Masteriiti gan jau kaadreiz salabshu *ak naivaa ceriiba*, bet Grims mani ieniidiis ja dziiwos crying.gif...

Saules1 - ja gribi Grima Naawi - tew winja nicks ir jaaieraxta un jaaiekraaso sarkans wink.gif
Nemesida
Tas, ka es pagaajushoreiz biju zobainaa neziimee, ka es tagad taada esmu crying.gif Ticiet esmu labojusies sad.gif ... Es biju gribeejusi buut laba un ne par vienu nebalsot, bet laikam naaksies, ja reiz juus man neuzticaties...kaadeelj man vajadzeetu uzticeeties jums? Noteikti te taads barinjsh vampiiru i savaacies and grib novaakt mazo nevainiigo & neaizsargaato Bezceriibu crying.gif

es balsoju par...nee pret laikam ...anyway es uzskatu, kai vainiigs ir .... Good Ol` Grim
Nemesida
CITĀTS(tumsas feja @ 17.06.2004 17:53)
laikam bezcerīgs vārds izsaka visu. Ja Bezcerību atstāsim pie dzīvajiem viņa mūs visus apslaktēs droši vien! Mums nav cerību izglābties crying.gif

Ew man jau pieriebaas, ka visi vienmeer grib mani noslakteet tikai mana nika deelj! mad.gif Ja es te peekshnji pateiktu, ka tumsas feja ir paaraak tumshs niks iipashi piemeerots kaadam vampiiram vai vilkatim? Peec nikiem nedriikst skatiities, jo tas nav godiigi! crying.gif

PS. sorry, ka divus rakstus peec kaartas iesuutiiju smile.gif
saules1
Hey Bezceriiba, ne visi ir pret tevi es saku kajaamirstGood ol' Grim
Calipso
Liekaas, ka naaves spriedums tiks pieshkjirts Good ol' Grim, jo pagaidaam balsu paarsvars ir vinjam...Ai, ai, ai!!! innocent.gif
Nimloth
Hmmm...Nē, man jau, kā allaž, katrs otrais liekas potenciāls slakteris un maniaks, taču...Šoreiz lai iet Good ol' Grim - viņam tādas vājprātīgas, sarakans uguntiņas acīs...Un tā kapuce...Ļooooti aizdomīgi...
Atlanta
Man vienalga - es balsoju par Ilzestanti
Nimue
Diena #2
Balsojums:
Good ol'Grim - saules1, Sigfa, Mastero, 2bad4you, Bezcerība
ilzeskundze - Case
Bezcerība - tralalaa, shiry, tumsas feja, Calipso
Nebalsoja: Nimloth, Goldberry, Beebiic, Darkans, ilzeskundze, Atlanta, Dvēselīte, Good ol'Grim, Tinuviel, Northwatch

(Nimloth un Atlanta iesūtīja balsojuma kamēr tika rakstīts šis raksts. Rezultātu tas nemaina, bet balsis ieskaitītas netiek.)

Atgādinājums: par nebalsošanu divas dienas pēc kārtas, spēlētājs tiek atskaitīts. Spēlētāji, kas nav iesūtījuši alibi, nedrīkstēs balsot. LŪDZU lasiet spēles noteikumus rūpīgāk.
Jā. Tas nozīmē, ka ja jūs neisūtat alibi UN nenobalsojat vienā dienā, Jūs tiekat atskaitīti no spēles. Ja jūs iepriekš zinat, ka uz vienu gājienu netiksiet pie datora, lūdzu – laicīgi iesūtiet alibi uz priekšu.
Pieņemot, ka, iespējams, kāds ir palaidis garām noteikumu papildinājumu (kas gan tika publicēts PIRMS pieteikšanās sākuma) šodienas nebalsojušie rīt nenobalsojot vēl atskaitīti netiks, bet uzskatiet to par pēdējo brīdinājumu.

Linča tiesa
Ciemata vecajais uzņēmās no X vispirms izspiest atzīšanos. Tika sarūpēta raganu slīcināmā baļļa no etnogrāfiskā muzeja - viss kā nākas: uz kārts krēsls, ko var ielaist baļļā, cik dziļi vajag. Uz krēsla ragana. Raganas aizvietotājs šajā gadījumā - X.
Visi salasījās apkārt. Ciema vecajais pacēla kārti, iegremdējot X ūdenī.
"Runā, nolādētais!" šams nobļāvās.
"Na-a!" atšļakstināja X.
Tā tas turpinājās līdz...
"Labi, labi! ATzĪSTOS..." caur putām šalca X. Tomēr netika izvilkts. Ciemata vecajais (kārts operators) pierādiīja, ka ir ciema vecajais. T.i. 87 gadi. Un aizmiga.
Tāds nu ir tas ciema vecajais
Tika nogalināts Vilkacis #2 Good ol’Grim

VAMPĪRU GĀJIENS
Viņš ir tik tiešām kaitinošs. Vazājas apkārt snuķi pacēlis un uz visiem noskatās no augšas, bet man ir zināmi viņa nodomi. Mazais kroplis! Viņš vakaros dzer un pīpē, vazājas apkārt. Šitādi jau apdraud vampīru biznesu, slavu un labo vārdu, jo lūrot uz viņa vēso purnu unreiz metas aizdomas, ka viņš ir kaut kāds nakst radījums. Tā nu es vakarā slapstijos gar viņa māju un kad nodzisa gaisma , knakts, ielīdu istabā un piesūcos viņam. Nav viņš tik garšīgs kā draugi stāsta. Nepavisam ne. Bet šitam ķēmam galu vajadzēja darīt. Spirinājās kroplis un iespēra man. Nu jā. Viņš jau vienmēr bijis tāds aktīvs, bet no mana soģiskā satvēriena nevienam neizmukt. Beigts viņš bija, un es lamīgi paēdis devos mājās.
Vampīri nogalināja Vecmāmiņu Sigfa
Vampīri nogalināja Miermīlīgo Mastero

VILKAČU GĀJIENS
Ap pusnakti pie Saules1 mājām klusi pierikšoja kāds liels vilks četru milzīgu kaukāziešu suņu pavadībā.
Bez garām ceremonijām vilks ielēca mājā sašķaidīdams pirmā stāva loga stiklu, suņi sekoja cauri izsistajai rūtij.
Tikko redzeslokā parādījās mājas saimnieks, vilks metās tam virsū pārkozdams rīkli, pēc tam kopā ar pārējiem suņiem jautri pavadīja aptuveni 15 min plosot asiņaino līķi.
Kad visi bija pieēdušies vilks pārvērtās par cilvēku. Tas norāva aizkarus no izdauzītā loga un iesaiņoja tajos upura paliekas. Tad atkal pārvērtās par vilku, paņēma saini zobos un aizrikšoja kopā ar suņiem, atstādams vien asiņu peļķi un dažas miesas strēmeles.

Par spīti visam saules1 tomēr joprojām dzīvs

ŠERIFA UN SERŽANTA GĀJIENS
Visu dienu sēdēju kantorī un pētīju ar slepkavību saistītos dokumentus. Garlaicības mākts paskatos pa logu un redzu - kāds savāds tēls vēro mani no pretējas ielas puses. Nolēmu viņu patriekt un pie viena uzdot dažus jautājumus.
Pārbaudes rezultātā atklājās, ka šis savādais tēls ir Vampīrs. Tomēr viņu nogalināt neizdevās.

ĀRSTA GĀJIENS
Nakts viduu sanjeemu izsaukumu. Kaadam saapeeja veeders, saapes bija nenoveershamas pat telefonaa vareeja dzirdeet kaa kaads aizsmakushaa balsii no dibenistabas kliedz peec paliidzibias, vareetu domaat, ka shamu kaads galina. Nu ko panjeemu savu lielo somu iekraameeju pretveedergraizhu medakemntus un droshiibas labad arii paaris metaala priekshmetus, gadiijumam ja nu tomeer zaales neliidz.
Devos turp, atradu nabaga cilvēku saravushos chokurinjaa uz gultas, visu nakti pavadiiju nabadziitei barojot zaales

VECMĀMIŅAS GĀJIENS
"Shovakar uzaicinaaju kaadu jaunu puisi, kuram, kaa man zinaams, ljoti garsho pelmenji. Ieradaas un apsveicinaajaas, ielaidu sho iekshaa un visaadigi centos pierunaat iedzert kaadu tasi gardaas anglju teejas, bet shis, ka ne ta ne. Tad nu apseedaamies pie vakarinju galda - buljonaa vaariiti pelmenji - un eedot paarrunaajaam peedeejaas nedeeljas notikumus. Jauneklis izraadijaas visai runaatiigs un lietoja daudzz tomaatu meerces... Taa nu tas ievilkaas liidz veelai naktij, kad es vinjam piedaavaaju palikt pie manis pa nakti. Jauneklis piekrita. Redzees, vai buushu gana siltu gultasdraanu iedevuse, zheel buutu, ja vinjam paliktu nepatiikamas nakts atminjas no ciemoshanaas..."

MANIAKA GĀJIENS
Damm-damm-damm...Pulkstenis nosit trīs naktī. Jā, jā, vakarnakt es ap šo laiku godīgi čučēju, sarijies tās nolādētās ripiņas. Bet tagad, ha ha ha, man laiks izklaidēties!. Ejam līdz stūrim, pagriežamies pa labi, esam jau klāt - ūūū, skatam paveras skaista, maza vasarnīciņa. Pārlecu pāri žogam, sabradādams rozā flokšus. Ienīstu tā pretīgās puķes, bē! Ā, durtiņas aizslēguši, nu nekas, nekas, atmūķēsim...Vispār glauns ūķis, visur tādi biezi (mmm - viegli uzliesmojoši) paklāji, aizkari saskaņoti ar mēbeļu pārklājiem (tīra kokvilna, o jē!), malziet mākslas pie sienas, laabi...Nu ko, re ku' mana kanniņa, skrūvēsim vaļā korķīti (mmmm, cik labi smaržo!). Biš' uzpilinam te, biš' tur - uz dīvāniņa, kafijas galdiņa, drapērijām, omes portreta. Ak, mans piromāniskās tieksmes! Tā, kur man tie špicki izpalika? A, re kur ir *švirks* - vai manu vai, laikam izkrita! He he, jožam laukā pa durvīm, pāri sētai un ielienam tuvējā telefona būdā. Jap, pat no šejienes var dzirdēt, kā tur kāds iekšā ālējas, jo nevar tikt laukā no guļamkambara, kura durvīm priekšā piestumts klavesīns (jā, ļoti skaists instruments, 18.gs., ja nemaldos, žēl, žēl...). Drīz jau sāk pulcēties gādīgie nāburgi, taču ir par vēlu - sijas jjau ir iebrukušas. Es izlavos no būdiņas un svilpodams dodos mājās - jau atkal labs darbiņš padarīts, MU-HA-HA-HA-HA!!!
Maniaks nogalināja Veco vampīru 2bad4you

Dzīvie cieminieki savās dienasgrāmatās rūpīgi pierakstīja visu naktī darīto, lai varētu droši pierādīt, ka viņi nav vainigi pie šausminošajām slepkavībām.

01 NimlothNu jā, ko lai saka, pamostos nakts vidū, baisi sakārojas man zemeņu. Eju uz pieliekamo, bet tur - tukšpadsmit (eh, Eiropas cenas tirgū uzskrūvējuši, grrrr...). Tad es tā kā atceros, ka Dvēselītei smukas odziņas dārzā auga...Nu ko, zvanu mīļajai kaimiņienei Goldberry un izstāstu savu ieceri - nospert kādus divus, trīs kilo zemeņu no Dvēseļdārza. Sarunājam tur satikties pēc 15 min. Kad ierodamies, priekšā jau redzam divus zaglīgus stāvus, kas ņemas pa zemeņdobēm. Izrādās, ka tie ir Mastero un Tinuviel - viņiem arī sakārojies mazliet zemeņu ar putukrējumu. Nu ko, metamies uz vienu roku un līdz rītausmai esam aptīrījuši Dvēselīti uz nebēdu - ne puszaļas zemeņogas vairs tur neatrast...Nežēlīga pasaule...

02 SigfaNakti pavadiiju maajaas, dzerot teeju un eedot pelmenjus.
tongue.gif[Vecmāmiņa][Ak šie ļaunie vampīri]

03 GoldberrySarkana saule atspiideeja vakara debesiis. Tas ir ljaunuma priekshveestnesis, kaa mans opaps vinemeer teica: "Uzmanies meit, kad sarkana saule noriet, zini tiks izlietas asinis." Un tieshi shaada saule bija vakarvakaraa. Es kaa jau shausmas nojausdama, biju paarleicinaata, ka shis ir briinishkjiigs vakars lai ievaaktu augljus. Sen vakarinjaas nebiju eedusi aabolus ar putukreejumu, bija pienaacis iistais laiks. es nevareeju nevineu slepkavot, jo eee vacu aabolus, protams ne viena, kopaa ar citiem. Peec tam cepu smarzhiigus aaboliishus. Vari paostiit manu kraasni ur joprojaam var sajust to neatkaartojamo smarzhu kas rodas kad sukurs un kaneelis izlisit aaraa no aabola. Vari paarbaudiit serdiites atkrutumu spainii. Taas nav vecas. Peec tam kad biju sacepusi paeedu un tad likos guleet. shoreiz gan viena. Bet paraadi man cilveeku kursh neaizmieg pec 5 mizliigiem aboliem ar putukreejumu.

04 Beebiic [vilkaču sakostais][kļuva par vilkaču mielastu]

05 shiryVisu pēcpusdienu un vakaru pavadīju mājās, jo pusdienās nejauši iedzēru ieskābušu pienu. Ilgi mocījos ar nelabumu un vēdersāpēm, tāpēc par iziešanu no mājām pat nedomāju, un labi, ka tā - ja jau pa ciema ieliņām blandās slepkavnieki, tad ārā nav droši rādīties. Tad nu vakarā sadzēros kumelīšu tēju (vecmāmiņas līdzeklis pret visāda veida kaitēm) un gāju gulēt. Laimīgi tad nu šo nakti arī aizvadīju savā gultiņā

06 Case Nu ko, šķiet, ka pārējos ciemata iedzīvotājus makten interesē, ko mans būt darījis šajā naktī.. nu būtībā jau neko īpašu, sēdēju pie sava jaukā mīļā datoriņa un, garlaicības mākts rušinājos pa dažādiem forumiem, tad vēl mazliet paspēlēju spēlītes un ap rīta pusi turpat krēslā aizmigu, un viss tikai tāpēc, ka nespēju mierīgi gulēt naktīs - moka bezmiegs un nemiers par savu niecīgo dzīvību. Vai mazums nostāstu dzirdēts par visādiem nakts neradījumiem, kas apkārt slaistās un tā vien tīko kādu nomušīt.. nesen jau visciematu pasta listē nācās lasīt par vienu gadījienu tuvējā ciematā, kur no nāves paglābās tikai kāda veca kundzīte - tējas cienītāja un dīvains tips ar kolbiņām un špricēm pilnu māju - ārsts tipo, nu nez nez, ļaunajiem viņi negaršoja, mierīgie iedzīvotāji arī viņus ne pārāk mīlēja.. abus vienoja tuvējais kaņepjulauks, kurā bieži mēdza pastaigāties.. hmm, mums arī, šķiet, te netālu kaut kādi zaļi augi sāka piesaulītē augt, aizdomīgi kaņepei līdzīgi, tāpēc arī negulēju šonakt - nolēmu, ka tas nav uz labu, līdz šim te tādi nebija.. un manas aizdomas izrādījās patiesas - naktī tik tiešām notikās asiņaini slaktiņi, bet, par laimi, iebrucēji kaut ko nebija sadalījuši, un uzbruka paši sev. tā nu man pat nenācās šonakt pielietot savu īpašo peli ar speciālo svina bumbiņu un ar tērauda stiepli armēto vadiņu, lai nezvērus atvairītu.. par laimi.. vēl atliek tikai uzasināt klavierei stūrus un malas, un varbūt izdosies arī nākošo nakti mierīgi pārlaist.. zhaaaaaaaaaaav.

07 2bad4youNakts melnumā es izčāpoju no savas skaistās divstāvu mājas un tā ,nedaudz baidoties no pakārt valdošā klusuma un tumsas, devos pie Northwatch (lasīt - eNWē, turpmāk tekstā minēta būs arī kā eNWē). Paķēru viņu un tad uz kāda stūra savācām trešo biedri, kuras vārdu amna atmiņa aizliedz paust. Tēvs jau arī šodien amn piedēvēja sklerozi un vaicāja: "Ko tu darīsi, kad būsi amnā vecumā?" Tur amn nebija ko atbildēt un es sāku raudāt, bet par to neiet runa. Mēs visas trīs čāpojām uz tuvējo ezeru un sabāzām kabatās tik daudz oļu, cik amnas kabatas( un viņu kabatas) turēja. Jautri ķiķinot čāpojām uz tālāko ciemata stūri pie naidīgā vientuļnieka Sigfas. Tā tik bija jautrība! Kamēr naidīgais onka bļaustijās aiz loga, mēs nomētājām to ar akmeņiem un es nejauši trāpiju pa to stiklu aiz kura viņš bija. Nepatīkams skats - stikls izlūza un uzkrita Sigfiņam virsū :sad: Cik nepatīkami. Pārējās meitenes aizjoza momentā, bet es vēl brīdi tur stāvēju un lūrēju uz asiņaino vecīša seju. Amn bija kauns par izdarīto, bet negribēju atvainoties - bail, ka šis nepaņem aiz krāgas un nenosit! Tūlīt skrēju pakaļ eNWē un otrai un tā nu mēs centāmies paslēpties. Atvadījāmies tikai pie vietas, kur mūsu ceļi šķīrās - pie veikaliņa. Žēl ka tas nebija diennakts, jo dikti vajadzēja zāli - pīpēt grobējās. "Nu nekas," es padomāju un devos mājās skābu ģīmi, jo nebija weed4smoke - tas nozīmēja, ka man vajadzēs turpināt piespiedu atmešanu grin.gif[vecais vampīrs][pēc zādzībām viņu nogalinātāja maniaks]

08 DarkansPiedalījos Dvēselītes organizētajās viesībās

09 tralalaaŠonakt pēc ilgas sakņu ravēšanas mazdārzā, gultā gulēju saldi, kā dēlis. Mani pamodināja miskašu klaboņa laukā, tāda sajūta itkā kāds ar vāli ribināja tās. Pavēries pa logu ārā ieraudzīja apaļu pilnmēnesi. Melnas ēnas lidinājās pa ielu, bet varbūt tā bija tikai ilūzija. Zibenīgi aizvēris aizkarus, ielīdu skapī un nosēdēju tajā visu nakti. Varbūt tas tomēr nebija acu māns.

10 ilzeskundzees domaju ka to ir zadziibaa vainojams arsts, nezinu kapec , bet vienkarshi man skiet ka vins ir nabadzigs un man to saka intuicija!

11 Atlanta Šajā naktī es vispār negulēju, bet gan gāju zvejot vēžus, jo kā jau zināms tos var zvejot tikai naktīs. Šodien brokastīs notiesāju daļu....ļoti garšīgi bija, mēli varēja norīt... nu vienkārši dievīgi....eh...aizrunājos. bet par to jau nav runa.... Tātad vakarnakt es no paša vakara aizgāju uz ezeru un ķēru vēžus no rīta tikai pārrados mājās. Pie ezera bija ļooooti kluss.... Gandrīz nevienu skaņu nevarēja dzirdēt un ķērās labi. Šorīt katlā vārīju visus. Viens vēzis vakarnakt man pirkstā baigi neganti ieķēra....domāju, ka palikšu bez pirksta vispār....brrr...bet vispār esmu apmierināta ar vakardienas lomu - puss ciematam veselām vakarīņām pietiektu no tā ko es saķēru .... grin.gif

12 Mastero JazzEs kopā ar Goldberry, Nimloth un Tinuviel naktī zagu zemenes no Dvēselītes dārza. Tāpēc - esmu visai nevainīgs.\[Miermīlīgais][Vampīri nogalināja kopā ar vecmāmiņu]

13 DvēselīteManu alibi var apliecināt visi tie, kas bija pie manis ieradušies uz viesībām.

14 Good ol' GrimDiez gulēšana vienatnē savās mājās skaitās labs alibi? Diez vai, bet ko lai citu es pasaku, ja noziegums notici naktī, kad es guļu?[Gulēja saldi, bet no rīta cieminieki viņu tomēr sodīja]

15 saules1shonakt agri gaaju guleet, naktii pamodos, no kliedziena, domaaju ka tas tikai sapnis un uleeju taalaak. ap diviem (peec pus stundas) bija veel viens kliedziens, tad paseedeeju, padomaaju un vairs neko nedzirdeeju.aa un tad es arii dzirdeeju divvainu gaudonju, taadu kaa vilka.

16 BezceriibaEs shonakt guleeju saldaa miegaa. Mana maaminja var to apliecinaat. Vinja pie manis bija atbraukusi briivdienaas. Vinja iisteniibaa dziivu citaa pilseetinjaa, bet reizi divos meeneshos brauc pie manis ciemos. Nu tad vinja bija atbraukusi. Pa dienu mees izstaigaajaam ciematu un iegaajaam dazhos veikalos. Mees padzeeraam teeju ar pienu un cepumiem, ko vinja bija atvedusi liidzi(man tie aarpraatiigi garsho). Tad jauki papljaapaajaam. Vakaraa mees noskatiijaamies diezgan interesantu mistisko filmu. Taa bija viena no jaunajaam. Tur pat uz miikstaa diivaana arii aizmigaam. Mamma nakts viduu bija pamodusies, lai izdzertu glaaziiti uudens(vinja taa vienmeer dara) un veelaak man pastaastiija, ka es biju nokrituse no diiwaana. :/ Man no riita bija vienc liels zilums, kursh drausmiigi saapeeja. :/ Vienuvaard pamatiigi apdauziijos. Varat jautaat manai mammai, es biju maajaas visu nakti. Vinja veel peec tam nolika mani manaa miikstajaa gultinjaaa. Un es pat nebiju pamodusies. smile.gif

17 CalipsoPagājušajā naktī, kad visi jau bija devušies pie miera (vismaz man tā likās) es sēdēju savā gultā un klausījos mūziku. Man nakts nelikās ne ar ko savādāka, kā citas. Kad apnika mūzikas buldurēšana man vēl nenāca miegs, sāku vērot mēnesi, jo cita nekaa neatlika. Nedzirdējusi neko savādu vai interesantu un mēness vērošana man bija jau apnikusi, nolēmu doties pie miera.

18 TinuvielBalsot šodien nedrīkst!!!!

19 quintessential_rogue[Vilkacis #1] [Vecais vampīrs neveiksmīgi inscenēja viņa pašnāvību]

20 NorthwatchEs taa vakarpusee gaaju kopaa ar 2bad4you pastaigaaties un satiku tralalaa un tad nu mees daudziijaamies rinnkkii liidz veelai tumsai. Nonaacaam liidz Sigfas maajai un tur nu kaa nu gadiijaas, kaa ne, mees ieraudziijaam gaismu logaa degam. Izdomaajaam Sigfoni pasaukt aaraa padaudziities kopaa un saakaam meetaat akmentinnus logaa, jo uz muusu saucieniem vinnss neatbildeeja. Pameetaajaam kaadas paaris minuutes, apnika un devaamies taalaak, paareejie mani pavadiija liidz maajas durviim un es tuuliit aizgaaju guleet.

21 tumsas fejavakara pusē aizgāju pastaigāties, biju veikalā, nopirku saldējumu(šokolādes!) pēc tam gāju uz aptieku, jo man jau bija sasāpējies kakls. Zāles gan daudz ko nelīdzēja, un tā es gāju mājās, visu nakti nevarēju aizmigt dēļ tām riebīgajām kakla sāpēm. Pa ielu staigāja aizdomīgi tipi un es baidījos gaismu nodzēst, cerams visādi vilkači un vampīri baidās no tumsas...

Lomas:
Vecais Vampīrs(2bad4you)
Vampīrs 2
Vampīrs 3
Vampīrs4
Vampīrs 5
Vampīrs 6
Vilkacis 1(quintessential_rogue)
Vilkacis 2(Good ol’Grim)
Vilkacis 3
Vilkacis 4
Vilkacis 5
Sakostais (beebiic)
Vecmāmiņa (Sigfa)
Ārsts
Maniaks
Šerifs
Seržants
Nekromants
Nemirstīgais
Mierīgais Mastero
Mierīgais

2. Diena beigsies: Svētdien, 17. jūnijā 21.00
lūdzu ievērot šo termiņu!!!!!!!
Līdz tam gājienus iesūtīt: Vilkacim #3, Vampīram #3, Šerifam, Maniakam, Ārstam.
Nekromantam: pēc izvēles.
Pārējiem vilkačiem un vampīriem – rezerves gājienu iesūtīšana pēc izvēles
Visiem spēlētājiem – nāvessoda apraksta iesūtīšana pēc izvēles.

Visiem vēl dzīvajiem, ieskaitot augstākminētos: nodrošināt sev alibi par nākamo nakti, alibi aprakstu iesūtīt man.

Šodien drīkst balsot visi (un arī jābalso visiem), izņemot quintessential_rogue, Sigfa, 2bad4you, Good ol’Grim, Tinuviel.
Beebiic un Mastero ir 0.5 balsis.
Grims
Nelieši, nelieši jūs visi esat!!! Es taču nevienu neesmu nogalinājis!!! Vai tiešām būt vilkatim ir tāds noziegums?

Nelieši...

Un pat slepkavība neizdevās getlost.gif Pie tā ārsts vainīgs, vai varbūt es kauko ne pēc noteikumiem darīju? huh.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2021 Invision Power Services, Inc.