Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: +Mīļākie Cūkkārpas skolotāji
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
putninsh
man viss labaak patiik hagrids vinsh vienmeer paliidz ronam hermioneu un protams harijam grin.gif
simonaK
Es izvēlējos B, jo viņa ir stingra bet tajā pašā laikā arī saprotoša un izpalīdzīga. Hagridam ar nekāda vaina nav. sorcerer.gif + malfojs= sick.gif crying.gif
angelin
No siem man patik Hagrids, jo vins maaca savadak kaa citi, lidzigs vinam ir Vilksons.
wink.gif wink.gif wink.gif
Katerina
Maxūra laigan man patīk arī Hagrids, tomēr Maxūra man šķiet apzinīgāka un nezinu kāpēc bet labāka...... ermm.gif
mērfija
es nobalsoju par cits jo man patika hagrids ,vilksons, maxuura vottaa grin.gif
Calipso
Protams, ka Vilksons... Kaut vai vinjsh vairs nemaaca, bet tomeer vinjsh bija vislabaakais skolotaajs...
Siri
Vilksons man likās vislabākais no visiem pasniedzējiem,viņš paskaidroja vislabāk,un viņam bija diezgan interesantas stundas...Pie tam,viņš palīdzēja Harijam ar Aizstāvja burvestību,nedomāju,ka kāds cits tam piekristu.Bija ļoti žēl,ka viņš iet prom,bet īstu pasniedzēju jau novērtēt neviens īpaši neprot.Nez ko uzpūš no tā,ka viņš ir vilkatis huh.gif Viņš tomēr visu mācību gadu pacietīgi dzēra to mikstūru.Bet,vispārībā,laikam gan viņiem bija taisnība...Ja nu viņš atkal aizmirst to iedzert? ermm.gif Nav pārāk grūti iedomāties,kas varētu piemeklēt skolēnus,ja pa Cūkkārpu naktī skraida par sevi nevaldošs vilkatis ...
Balsoju par "kādu citu" , bet tā vien liekas,ka šī nav pirmā aptauja par šo tēmu whistling.gif
mazā peciņa
Laikam jau Servuss Strups. Man viņš vislabāk patīk tikai tāpēc, ka viņš ir ļoti stingrs pret Hariju, un tāpēc ka Harijs viņu ienīst. Viņš ir ļauns, un viņam tas piestāv, viņa lomai, viņa tēlam, viņa izskatam un viņam pašam.
Ashly
Strups man nepatīk. Nu tieši tāpēc, ka viņš ir tāds, kas ņirgājas par citiem. Tādi cilvēki man nepatīk. Vienkārši nepatīk. wink.gif

Maksūra ir laba profesore, vienīgi viņa nav tik tuvos draugos ar saviem un citiem skolēniem. Viņa ir otrajā vietā, not iem, kuri man patīk. smile.gif

Asnīte. Nu viņa ir tāda lētticīga. Varbūt nav, bet viņa man ļoti atgādina Nevilu. rolleyes_a.gif Un Nevils arī ir tāds, ne jau lētticīgs, bet aizmārša... unsure.gif

Zibiņš, jā, man patīk arī Zibiņš. Viņš visos izceļas ar to, ka ir maziņš. Arī pēc izskata atgādina vairāk goblinu, nevis parastu burvi. Zibiņš man arī patīk. grin.gif

Hagrids, nē, Hagrids man nepatīk kāprofesors. protams, viņš ir liels draugs, kas sagādā lērumu nepatikšanu, bet ir sirsnīgs cilvēks (pusmilzis grin.gif), bet kā profesors viņš nav domāts. :blink: Tāpēc arī nepatīk.

Bijs. Nu tākā man vēsture vispār nepatīk, tad viss, aks saistīts ar to man nepatīk. grin.gif Bijs man arī nepatīk. Viņš visos notikumos ir neitrāls, ar viņu skolēni vispār, gandrīz, nerunā. Viņš ir spoks. Es jau nesaku, ka pret spokiem man būtu iebildumi, bet spoks–Bijs man nepatīk. Vienīgais, ka viņš nokremšļojas tā, it kā krīts pārlūztu. grin.gif Tas man patīk.

Cits variants, jā. Te nu vieta ir Vilksonam. smile.gif Viss tas, ka viņš ir nabadzīgs – noskrandis, izdilis, godīgs un uzticams. Tādi man patīk. happy.gif Protams, arī tas, ka viņš ir viens no Laupītājiem u.c. Ar zobiem un nagiem par Vilksonu! happy.gif
Jeanne
Arii Zibinjsh ir normaals... wink.gif , betMaksuura ir in the middle. Hagrids man vairaak patiik kaa teels, Strups - kaa mociitaajs(tas gan nenoziimee, ka man vinjsh patiktu), par Biju nav veerts pat runaat...
tralalaa
Man ļoti patīk Zibiņš..
Viņš ir jautrs + laba humora izjūta. Strups arī ir diezgan ciešams, ne jau vienmēr, tikai konkrētās situācijās.
Liiva
Man vislabaak patiik Maksuura!!! Jo vinja ir vislabaakaa skolootaaja!!! rolleyes_a.gif grin.gif smile.gif
likelygirl
Visvairāk patika Vilksons, bet tā- normāla ir arī Maksūra. Arī Hagrids un Zibiņš nav slikti. smile.gif
ELLADORA
Asniite, un kaapeec gan ne??? Nekur nejaucas un miermiiliiga arii. Njemas gar savaam pukjiiteem!!! smile.gif
Roze
Es nobalsoju par Maksūru,man patik viņa kā skolotāja!!! thumbsup.gif
Katy=)
Es nobalsoju Strups...kādēļ? nezinu...man viņš prosta patīk, viņš ir forš ļaunais, kas tiešām pēc tāda izskatās..... wink.gif
Shadowstalker
Severuss Strups no pašreizējiem pasniedzējiem. Vēl jau labs bija viltus Tramdāns, bet pieļauju, ka īstais būtu mācījis līdzīgā stilā, tāpēc tur nebūtu būtisku atšķirību, un arī Vilksons bija labs.

P.S. - Es arī vēlos uzzināt ko domā citi. Vienmēr un visur, kad vien man to vajadzētu vai gribētos.

[saites novecojušas]
Alysona
Man vislabaak patikaas Vilksons...Zjeel,ka vinjam bija jaatinaas projaam... unsure.gif
Demagogs
Es balsoju par Hagridu! grin.gif
Hagrids rullē, viņš ir labs skolotājs... wink.gif
Maxwels
Vai nu Hagrids vai Maksūra, abi vienlīdz labi, bet nobalsoju par Maksūru tomēr... whistling.gif
addnill
Maksūra, manuprāt, ir pietiekami profesionāla un pieredējusi, lai skaitītos laba skolotāja...man jau tādas patīk!!! laughing.gif
zakkite
Man patīk Maksūra, jo kā skolotāja tā ir stingra, bet taisnīga pret visiem! smile.gif Laba skolotāja. Un man vēl patīk stunda ko viņa māca... grin.gif
shary
man vislabāk ptīk Hagrids un Vilksons...hagrids rāda visādus foršus dzīvniekus..un Vilkons vikaut ko mācīja praktiski..tas verēja būt jauri tongue.gif grin.gif sorcerer.gif
grapefruit
Strups - hmm, man vinjsh nepatiik, labi, vinjsh ir gudrs, bet vinjsh nespeej neko iemaaciit!
Maksūra- Stingra skolotaaja un reaali kaut ko iemaaca, man vinja likaa tiiri ok.
Asnīte - jaa arii Asniite vareeja iemaaciit, taa ka vinja arii laba skolotaaja.
Zibiņš - pasniedz interesantu priekšmetu, labi pasniedz (laikam jau no Harija viedokļa noteikti, jo viņam taču padodās).
Hagrids - jā, Hagrids ir ļoti gudrs, taču viņš varētu mācīt tikai tādus, kas tiešām grib kaut ko apgūt, un ļoti labi mācīt. wink.gif
Bijs - boring...
Vilksons- ljoti labs skolotaajs wink.gif .
gwinerva
Strups -man liekas ,ka no Strupa es neko nevaeetu iemaaciities.
Maksūra -vinna ir laba skolotaaja.Man vinna patiik. grin.gif
Asnīte -Tiiri normaala.
Zibiņš -man patiktu maaciities sso priekssmetu.
Hagrids -Normaals skolotaajs.Vinna stundaas man buutu interesanti. rolleyes_a.gif Tikai uzmaniigi jaaklausaas ko jaadara un ko nedriikst dariit. wink.gif Citaadaak var aatri nonaakt slimniicaa.
Bijs -ssis noteikti ir pats garlaiciigaakais skolotaajs visaa pilii.Vinna stundaas es noteikti nnemtu piemeeru no citiem un vienkaarssi aizmigtu.
Vilksons-Lloti labs skolotaajs.
Trilonija-Khmm.Man galiigi neliekas ,ka vinna maacija labi.
lil`skater
Te nav piemineets bet vislabaak man patiik protams ka Vilksons. Manupraat tas deva daudz kaa noderiiga un iemaaciija daudz ko svariigu. Piekam man ljoti patiik Siriuss un Vilksons.
Demon
emm...dikti gruuti bija izveeleeties starp Maksuuru un Hagridu...liekas, ka kaa skolotaaja Maksuura ir super, bet Hagrids ir neizsakaami superiigs draugs! sorcerer.gif
iMiS™
Man Maksūra...baigi laba učenīte grin.gif ...!Forši māca, dažreiz viņa tāda stingra...baigi patīkās...!
Man Hagrids patīk, kā cilvēks[nu o.k. milzis], bet kā profesors, gan nē...!Viņa stundas ir garlaicīgas, un, un...nu jā...totāls sviests silent.gif
d@rkness
mans mīļākais skolotājs ir Hagrids. Man šķiet ka viņš ir pats labākais!
Dragon-Girl
Man tomer patik visi skolotaji bet viss milakais man ir hagrids jo vins ir tads interesants un labi maca ari tongue.gif
re@liste
Man patīk visi.... Ko padarīsi.... Lai arī cik Strups nebūtu ļauns, mann viņš arī patīk, jo bez vinja tā grāmata vispār nebūtu bijusi interesanta... wink.gif
monster
Man baigi patiik divi varianti!

a) Zibiņš! Viņss manaa uztveree ir baigi labais skolotaajs! Man patiik kaa vinnss vienmeer staav uz taam graamatu gaudzeem un maaca taas visas burvestiibas! Man arii patika kaa vinns noraustiijaas kad FA kaadam uzspraaka taa spalva!

cool.gif Maksūra! Man patiik ka viņa lloti paliidz Harijam! Vinna arii vienmeer ir bijusi godiiga kad piemeeram vinna pati savam tronim noneema 150 punktus! Bet piektajaa daljaa vinna savam tronim izraadiija lloti lielu labveeliibu! Man patika kaa vinja ciiniijaas ar Ambrāžu!
kristy
hagrids un maksuura!!!bet es nobalsoju par hagridu, jo maksuura tomeer paaraak stingra... (bet tikai bikuci!!!!) wink.gif un man patiik hagrida 'nemaz nekaitiigie, miiljie dziivniecinji'!!! tongue.gif
Ģitārmeiča
nobalsoju par Hagridu, bet domaaju, ka arii citi skolotaaji ir superiigi, vnk Hagrids taads baigi labestiigs un ljoti daudz paliidz trijotnei... wink.gif
Spicule
wink.gif Nobalsoju par Strups... smile.gif
Viņam ir visinteresantākais skolotāja tēls.
Viņš nav ne labs ne ļauns.
Un viņš vēl ģērbjas melnā! whistling.gif Patīk Gotiskais stils, kaut gan pati šo stilu neieturu.
Viņam vajadzētu tkai matus imazgāt! grin.gif tongue.gif
Thaliya
Pēc manām domām Hagrids ir vislabākais skolotājs, tāpēc ka viņš ir jauks un saprotoš. silent.gif Viņš daudziem bērniem palīdz. Viņš māc interesantas lietas. Un man liekas ka viņš ir labākais skolotājs.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
yap... strups ir jauks. ja tu esi vinjam dizhs draugs, protams. bet visticamaak , ka vilksons. man viinjsh jau saakumaa patika.
Malvīne
Vilksons bija vislabākais! dwarf_a.gif
.kreizī.
Man vislabāk patīk vai nu Hagrids, vai nu Maksūra. Strups ir baigi rupjš pret Hariju, Zibiņš arī ir tā tīri nekas, Vilksons ir ļoti labs pārējie... ir pārējie! grin.gif
Hinata
Nobalsoju par Maksūru, jo kā pasniedzēja viņa ir vislabākā,manuprāt. smile.gif
Atgādina manu fizikas skolotāju.... rolleyes_a.gif
arbeth
Nu es jau esmu profesora Vilksona fane happy.gif
Nu Hagrids jau arī jauks, par Dumidoru nemaz nerunājot.... laughing.gif
Patriote.
Maksuura ir riktiigi labaa vinai nepastaav taada izteikta miilullu padariishana, kas man taa riebjas, bet gruutaa briidii vina vienmeer aizstaav saveejos, kaa 5. graamataa pret Ambraazhu, un vinu ir tik gruuti nokaitinaat vinai vienmeer ir taa nopietnaa sejas izteiksme, tas man taa atgaadinu sk. Beerzinu......
... nu labi taa jau ir cita teema paaraak aizrunaajos, nu katraa zinaa es nobalsoju par Maksuuru, jo Hadrids, lai cik vinsh forsh buutu, ir paraak viegli izvest no pacietiibas un apmulsinaat, turklaat vinsh nekad neuzklausa hermiones padomus stundas vadiishanaa.. unsure_a.gif
resella
man bija cits variants...ta lidoshanas profesore...huucha madama laikam. man vnk patika ka vinja izskatijas filma- riktigi recigi!
bet no piedavatajiem variantiem, laikam maksura... vinja tiesham ir tada kam nav milulishi, kam nevr ielist ''''; un vinja mak aizstavet...
hagrids man skjiet mazliet pastulbs un garlaicigs, sorrz, bet tas ir manas domas, vinjs vienmer zhelojas par k-ko un vinjam vienmer japalidz....
Kristīne
Man vislabāk patīk profesore Maksūra.Viņa ir stingra, gudra un jauka.Man patīk arī Hagrids, jo viņš palīdzēja Harijam, Ronam un Hermionei.
Adē
Vilksons.Definately.
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Tomēr Strups (arī PĒC Denijas stāsta. Maitasgabals tāds!)

Vilksons bija super, bet man velk uz sliktajiem tēliem (viņiem ir atļauts izcelties citu vidū).
Keyshia
Ak jel... Strupulītis ar saviem smuki ieeļļotajiem mateļiem rullē... wub.gif Da labi... grin.gif Vispār to Vilksons bij' labs. wink.gif
Pele
eeemmmm man patiik gan zibinjsh, gan strups, gan maksuura grin.gif vispaar visi labi, interesanti, ja buutu variants "prof. ambraazha" cik par taadu nobalsotu ? yucky_a.gif
Džūna
Hagrids ir jauks, Bijs ir foršs, jo ir spoks.
Hermija
Man vislabaak patiik Maksuura un Vilksons... Tomeer arii Strups nav tik dranjkjiigs - vinjam nav ne vainas...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.