Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ja tu stātos pretī bubulim - ko tu redzētu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi
Lapas: 1, 2, 3, 4
angelin
(Bubulis pārvēršas par to no kā jūs visvairāk baidaties)
Ja tu stātos preti bubulim ko tu redzētu?

No kā jūs visvairāk baidaties? (ja nav noslepums) rolleyes_a.gif
putninsh
kad tu biji uz hp ?



bet nu labi par teemu man istii visvairaak bail no bandiitiem sad.gif kas tevi var piekaut nozakt un nogalinaat vai pardot melnajaa tirgu bet ta es pat nezinu no kaa man bail man loti nepatiik iet pie zobarsta jo tu spricee ar tik lielaaam adataam sad.gif
un griez ar skalpeleem loti nepatiikami blush.gif whistling.gif bet taa neko!!! tongue.gif
mazā peciņa
luudzu tikai te nerunaajiet par to-a, kad bijaat uz hp filmaam pinch.gif

vispaar... man ir bail laikam no-a taa ka ziema nevareetu iestaaties vairaak... ka visu laiku buutu vasara, jo-a snowot vairs nevareetu... &es it nemaz nezinu kaa to-a vareetu bubulis attelot wink.gif unsure.gif
Victor Krum
droshvien kaut kas liidziigs viizlija kundzei...
mazā peciņa
CITĀTS(Victor Krum @ 14.06.2004 20:58)
droshvien kaut kas liidziigs viizlija kundzei...

tev? tev bail no-a viizlija kundzes? huh.gif taads izskatiitos bubulis, kurs ieraudziitu tevi?
red_chicken
manupraat, vinjsh domaaja to ko graamataa FO redzeeja atteelojam bubuli, tas ir, mirusu viizliju, poteru utt. Tikai vinjam tie buutu vinja radenieki...Vai taa ir pareizi???
Sunny
Es laikam ieraudzītu kaut kādus bandītus kuri ir galīgie ļaunuma iemiesojumi.
poga
grin.gif es laikam wiswairaak baidos no taarpiem(taadiem siikiem,taa kaa fear factor) oder taadiem buutnjiem kaa atpraatotaaji.warbuut weelaak weel ko izdomaashu.naktii wislabaak saproti no kaa tu baidies(it sewishkji kad tu murgo)wink.gif
brrrrrrrrr...FEARS :blink: sad.gif
angelin
Tiem kam bail no bandītiem, par ko viņi pārtaptu kad jūs pateiktu ķiķiķilus

Piem. Pistoles vieta viņiem paradās banans, un viņu seja pārtop par mērkaķa seju laughing.gif
Sunny
Manam naža vietā parādītos šokolādes tāfelīte, un pistoles vietā..gurķis un uz sejas uzmestos pumpas!
side
tas jau buutu forshi bet ja i zizlis ne tik to vin var uztaisiit rolleyes_a.gif
...Zanish...
Man (Zanish) ir bail no ljoti daudz kaa. Tieshaam. No tumsas, no kukainjiem, no chuuskaam un droshi vien no veel kaut kaa.
Trusite
es nezinu, bet kaadu bubuli gribeetu satikt, jo man patieshaam nav ne jausmas no kaa es nenormaali baidos!! varbuut naavi ieraudziitu wink.gif ko lai zin?
Immortal
Es visvairāk baidos no augstuma! Tikai kā bubulis to attēlotu? grin.gif Gribētu redzēt, kas man nostātos priekšā, ja satiktu bubuli... laughing.gif augstums..... cool.gif
harry
Es redzētu kautkādu monstru, pats nezinu kāfu.
Hermione
Domaajaas, ka taapat kaa Rons, zirnekli..man no tiem ir makten bail!!! Bet varbuut kaadu, kas ir par mani 100reiz lielaaks, stipraaks, kaam es nevareetu neko padariit! vaardu sakot-monstrs...
giraffe
Ziniet, man nav ne jausmas no kaa es visvairaak baidos... :blink: Zinu, ka man ir bail no saapeem, bet kaa to vareetu atspoguljot bubulis... :blink:
Grēkmeistars
Kautkas līdzīgs atprātotājiem, vai kāds izkropļots rēgs unsure.gif
crazy200
Man ar viņš droši pārvērstos par kaut gādu būdīgu noziedznieku.
Bet pēc ķiķilus viņa ierocis izrādītos par ūdenspistoli un viņš paslīdētu uz banānu mizas
***Dancing_Queen***
iisti nezinu bail no daudz kaa, droshi vien kaut kaads monstrs vai chuuska, taas man nepatiik.
jazz
Es ieraidzītu laikam Kādu slepkavu vai Vilkati.. smile.gif
likelygirl
Varbūt kādu milzīgu čūsku vai briesmoni... ohmy.gif Varbūt to, ka būtu mirusi mana mamma... unsure.gif Varbūt kādu slepkavu, kas mani spīdzinātu... huh.gif
Nu, kaut ko tādu. wink.gif
-=RonS=-
He nu man ir zināmas bailes atrasties mazās noslēgtas telpas, bet kā to bubulis attēlotu nezinu gan...... viņs tak nepārvērstos par mazu istabiņu grin.gif grin.gif grin.gif
blue_eyed_devil
man shiet... ka es visvairaak baidos no taa... ka kautkas slikts vareetu notikt ar manu gimeni visvairaak jau ar manu mammu vai braali unsure.gif ... vinsh vareetu paarveersties par manams mammas zaarku... vai zombiju
Snorkes Jaunkundze
Man visvairāk bail no slepkavām un augstuma. blush.gif Kad es pateiktu ķiķikulus slepkava āizrītos ar savu pistoli un viņš nosmaktu, bet par augstumu nezinu. laughing.gif
monster
es X-failos redzeeju vienu seeriju kur ir taads mazinnss cilveecinns bez kaajaam un kurss protams nogalina cilveekus !! unsure.gif
grapefruit
domaajot par bubuljiem man saak likties ka man ir bail no taa ko es ieraudziishu wink.gif
Hysteria
Man visvairaak bail no augstuma, bet diez vai bubulis to vareetu atteelot grin.gif
zuzee
kaa ko es redzeetu ohmy.gif ? BUBULI.....

man ir bail no lidojoshiem Taureniem taapat kaa Kidmenai tongue.gif , njaa es saaku kliegt , kad tie lielido maajaazs, man saakas panikas leekme....
no naaves baidos...ljoooooooti...kaa jau visi whistling.gif
Maxwels
Nu..., interesanti, ko attēlotu bubulis, jo es nevaru izdomāt, no kā man īsti ir bail. Bubulis to zinās labāk. Nu ok, vispār bail no lieliem džekiem, kas piekasās un uzprasās uz nepatikšanām (neesmu jau sīcis, bet tomēr, kuram gan patīk?)
shary
hmmm. man tas noteikti būtu milzīgs zirneklis. (tā pat kā Ronam) man tie šausmīgi nepatīk. brrr. fuj. vispār vēl man bail ir iekulties nepatikšanās. nu bet to jau kā bubuli nevarētu.
Demagogs
Es redzētu narkomānu ar šļirci... Un ar tādiem pretīgi ziliem plakstiņiem....
FŪUu.. I hate narkomans... Kapē viņiem vajag... Pedari tādi!!! (sorry Modi, bet nevarēju nociesties)... mad.gif Narkomāni smird....
Jazzy
Es laikam redzeetu kaadu no saviem nakts murgiem...Vai pie meichu Samaru no filmas The Ring....vinja mani nogalinaatu un ar mani notiktu visaadas sausmas...
moreits
Bubulis noteikti parverstos tapat ka Ronam par lielu spalvainu zirnekliu ar drausmigam heliceram un pedipalpam un MILZIGAM actelem kuras tik blisinas uz tevim gribedamas izsukt visu tavu kermena sulu un saskaidit tavus kaulus drumstalas lai tik no tevis paliktu viena adas stremele UGHHH sick.gif
pelmeniC
No daudz kā man ir bail... unsure.gif es pat nezinu, kas varētu būt pats briesmīgākais. Varbūt kaut kādas vaboles, kas man kristu virsu un kostu un tā pretīgi čāpstinātos, kaut gan - tas jau ir pretīgi nevis bailīgi unsure.gif
Man bieži ir bail, ka kāds varētu ielauzties dzīvoklī, kamēr es pa dienu esmu mājās viena - tas laikam ar' der.
Un vēl - ieraudzīt sevi 50 gadu vecumā - resnu kā trīsdurvju skapi laughing.gif (Dies' pasarg!).
Jazzy
CITĀTS(pelmeniC @ 17.01.2005 00:12)
No daudz kā man ir bail... unsure.gif es pat nezinu, kas varētu būt pats briesmīgākais. Varbūt kaut kādas vaboles, kas man kristu virsu un kostu un tā pretīgi čāpstinātos, kaut gan - tas jau ir pretīgi nevis bailīgi  unsure.gif
Man bieži ir bail, ka kāds varētu ielauzties dzīvoklī, kamēr es pa dienu esmu mājās viena - tas laikam ar' der.
Un vēl - ieraudzīt sevi 50 gadu vecumā - resnu kā trīsdurvju skapi laughing.gif (Dies' pasarg!).
*

Maybe vaboles no Muumijas,kuras dazu sekunzju laikaa pilniibaa noeed visu cilveeka galju???=D
DEaDnokS*
nu nezinu bet drosvien bubulis paarveerstos par kaut ko kas simbolizee naavi
Olorin of Nienna
Mans bubulis izkūpētu gaisā jau kad es viņu ieraudzītu, es nebaidos NE NO Kā!! cool.gif
Olorin of Nienna
Nu paldies, :blink: bet vai tu neapvainotos, ka tik stulbs cilvēks pievienojas tik intelektuālam forumam?

Nu nezinu, bet ja arī baidos tad neesmu vēl neko tādu redzējis, vai izjutis. tongue.gif bērnībā es baidījos no tumsas, bet tagad vispār visu ````t. wink.gif
Shadowstalker
CITĀTS(Olorin of Nienna @ 30.01.2005 22:21)
Nu nezinu, bet ja arī baidos tad neesmu vēl neko tādu redzējis, vai izjutis. tongue.gif bērnībā es baidījos no tumsas, bet tagad vispār visu ````t. wink.gif
No miršanas arī ne? Ja tiešām visu ````t, tad respect, mb tā arī ir, visu ko no tāda, kas "Dziļi savā purvā, meža biezoknī, savā midzenī" dzīvo, var sagaidīt. grin.gif
Olorin of Nienna
No nāves nav ko baidīties. Miršu tad kad miršu, tā ir nolikts un viss. Varbūt rīt pa ceļam uz skolu, dunno huh.gif Who cares anyway?
Serena
Man laikam priekshaa izritinaatos liels ekraans un raadiitu filmu The Ring...brrr ohmy.gif
zakkite
KODS
Man laikam priekshaa izritinaatos liels ekraans un raadiitu filmu The Ring...brrr  


Vo vo, man laikam arii, varbut parverstos par TV un no turienas liistu araa taa meitene, kas tajaa filmaa bija... whistling.gif
skatitajs_no_malas
Laikam jau kaa Viizlija kundzei- par mirusiem tev milajiem cilvekiem...
gwinerva
Laikam no kukaiņiem,bet man nebūtu bal ,bet vienkārāi pretīgi...
Bailes vispār var maionīties wink.gif
Varbūt tomēr ,ja no kādas patiešām šausmīgas šausmenes izlaistu ārā galveno slepkavu. rolleyes_a.gif unsure.gif
Par to man vēl jāpadomā. rolleyes_a.gif
Ledene
Grūti pateikt, ir, piemēram, lietas, kas man izraisa riebumu, piemēram, čūskas un marsiešu tēli, bet tā..
Iespējams, tas būtu slepkava, kas nežēlīgi nogalina manus tuviniekus pinch.gif. Vai ļauna slimība.
Hinata
Laikam esmu te postojusi, bet domas mainās....
šobrīd man pretī stātos... bomzis maniakāls slepkava izvarotājs.......
BlueberryAnima
e4s laikam ieraudzitu mirusu manu gimeni..............es nezinu vai ir kaut kas briesmigaks, jo kad nomira mana vecmaminja es vinu redzeju(ne jau zarka, bet taja vieta kur vina nomira) drausmigi................man pat murgos nekas tads nebija radijies..............
Lauwinja
man ir bail no svešiem vīriešiem un man ir ritīgi bail no zirnekļiem!!!!kad ieraugu kaut vai mazinū uzreiz sāku kliegt yucky_a.gif viņi tak ir pretīgi ar savām daudzajām pretīgajām kājām!!!kad spēlēju HP spēli kliedzu un skrēju ārā no istabas kad tie zirnekļi.... blush.gif
Darka
Mna laikam visvairāk ir bail palikt vienai!!! Jo kad esmu kopā ar kādu, kaut vai ar savu suni, tad varu izdarīt visu, pat kaut kādu pretīgu kukaini paņemt rokās, bet kad esmu viena, tad es baidos pat skatīties šausmu filmu naktīs!!!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.