Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kura filma no hp ir vislabākā?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
harry
Es jau izvēlēšos pēdējo variantu "Cits variants," jo es neesmu redzējis 3. filmu, tātad man patika pirmās divas. wink.gif
jefiniene
ES jau ari neesmu redzējusi 3. tā kā arī izvēlos citu variantu, bet tad kad noskatīšos 3. gan jau spēšu novērtēt kura ir labāka, bet man liekas ka nākamajām vajadzētu būt vēeeeel labākām!
Trusite
es gan AG neesmu redzeejusi, bet peec treileriem spriezot shii filma ir vislabaakaa un par to arii atdevu savu balsi!!
mazā peciņa
cits variants... katra filma ir savaadaaka...piemeeram pirmaa ir taada viegli taisiita, bet otraa man nepatika... &noskatoties tresho es nevaru teikt ka man vinja patika... nju man vinja nevisai... tapeec treshais variants wink.gif
Hermione
laughing.gif Ja gi=odīgi man patika visas, lai gan 3. pilnībā neesmu redzējusi, bet pēc visiem treileriem, `jutu, ka trešā ir vēl labāka, neka pirmās divas!
Endželīna
AG ir vislabākā, jo tājā ir ļoti daudz labu specefektu. Un es arī uzskatu, ka filma ir nedaudz brīvāka un aktieri izskatās atbrīvotāki nekā pirmajās divās filmās. (Režisora nopelns. Es uzkatu, ka Alfonso Kuarons ir uztaisijis AG labāk mekā Kriss Kolambuss FA un NK kopā. Var redzēt, ka filmai ir cits režisors. Nedaudz ir mainijies tās stils.) Lielu plusu filmai dod tas, ka viņi pirmajās divās filmās ir ja pavisam iejutušies savos tēlos. Man ļoti patika tas, ka AG ir spraigāka par FA un NK. AG ir vislabāka Harija Potera filma grin.gif
Kristaps Gebello I
bez shaubaam 3. ir vislabaakaa.....kaut vai es uz vinju ieshu riit... grin.gif
ils
Vakar redzēju!
smile.gif Lieliska! Viss vienā, aizvien pieaugošā ritmā - viss galvenais no grāmatas paņemts.
Neviena lieka momenta, ja nu vienīgi - visi Drako uznācieni pārāk vienādi - sākumā bravāde, bet tad briesmu brīdī - cāļa dvēseles pīkstieni. Bet tā viss pārējais - pat zinot saturu, pārsteidzoši negaidīts. Arī tas, ka Cūkkārpa atradās pavisam citā apvidū netraucēja, jo visa apkārtne ļoti organiski saplūda vienā veselumā. Ļoti skaistā, baigā veselumā, kas beigās kļuva pavisam baigs, ja manā mūžā nebūtu redzētās ap 1000 fantastikas un šausmu filmas, daudzas no tām vairākas reizes, tad es arī būtu vēris acis ciet.
Atprātotāji un zirgērglis - kādas sirreālas ainas - glezna, nevis filma.
Pat troksnis zālē netraucēja, varbūt man laimējās, jo bija jau daži vecāki atnākuši ar mazuļiem, kas, vai nu neko nesaprata, vai baidījās un vecākiem nācās skaidrot, kas uz ekrāna notiek, bet tas bija tik atsvešināti, jo filmas darbība paņēma savā varā.
Man laimējās arī sēdēt patālāk no kaut kādu debīlu pusaudžu bara, kas reizēm zobojoties skaļi ņirdza speciāli pavisam neīstajās vietās, filmas fināls pat viņus piespieda apklust.
Kuaronam patiesi ir izdevies radīt grāmatai līdzvērtīgu mākslas darbu.
Var saprast arī to, kādēļ filmā nav kalambola triumfa ainu. Vienā tādā filmā nevar būt 2 kulminācijas. Tas sašķeltu filmas vienotību. Romāns ir romāns jau ar to, ka tajā risinās vairākas sižeta līnijas. Filma ir kā stāsts.
Ja radīsies iespēja, noteikti pacentīšos redzēt filmu otru reizi, un noteikti būs jānopērk videokasete. rolleyes_a.gif
Krupis
es neeesmu redzejis 3. filmu, bet es domaaaju, ka vinja nebus sliktaaka par FN un NK, tapec visas 3 ir labas !!
***Dancing_Queen***
neviena nav ljoooooti laba, jo diezgan neprofesionaali veidota! noskatoties GP, peec tam ja gribaas paskatiities HP nav iespeejams, jo filma ir paaraak datorizeeta, nereaala, taapeec man taa nepatiik. protams GP arii ir datorizeets, bet to taa nevar maniit, kaa HP. lai gan ko var gribeet HP pamataa ir diezgan jauni aktieri, vinji veel nemaak tik labi teelot. tapaat, kad kaads no vinjiem ir kopaa kaut vai ar Alanu Rikmanu var ljoti labi redzeet vinju vaajaas vietas! filmas nav pashas sliktaakaas, bet tieshi taadeelj es izveeleejos cits variants. vinjas vareeja buut labaakas!
red_chicken
tongue.gif 2. es nenoskatijos...3. vel nav muusu pilseeta un taa kaa esmu redzeejusi tikai 1. tad arii tas
asmens
3. filma ir vislabākā. smile.gif
Flo
Man no visaam patika AG...tacu jaaatziist...man katraa filmaa uz begaam paliek garlaiciigi...
...Zanish...
Nu vispaar jau visas ir labas. Bet treshaa TIKAI par mazuminju mazuminju atpaliek. Jo treshajaa filmaa vnk TIK daudz kadri bija izgriezti. Shausmas! Tas bija beediigi. crying.gif Tas bija slikti. mad.gif
Nu jaa... Nu visas labas.
Flo
Jup jaapiekriit...man blajus seedeeja viens zeens kursh nebija ne lasijis ne redzeejis divas iepriekshejaas filmas....vinjam bija garlaiciigi...jau saaka krist uz nerviem...
birdman
kā jau teicu trešā filma = pilnīgs mēsls tākā otrā!
Pūkainīte
Nu ko!! Trešā filma bija aizraujošāka , trakāka, ātrāka, trio spēlēja daudz labāk nekā pirmajās filmās!!! Tātad----------- AZKABANAS GŪSTEKNIS!!!
vanesa
Otradien noskatījos AG un man tā likās bišķi labāka par iepriekšējām. Man patika.
mazā peciņa
CITĀTS(Alīsija @ 16.06.2004 19:01)
man katraa filmaa uz begaam paliek garlaiciigi...

Kā var katrā filmā uz beigām palikt garlaicīgi? Parasti jau beigās ir pats labākais visās filmās! Tur tieši ir atrisinājums, bet tev paliek garlaicīgi. Varbūt vaina nav filmā wink.gif.
aicha
Es balsoju par Azkabnas Gūstekni. Vislabākā no Poterfilmām. happy.gif
modoka
Man ļoti ļoti patika trešā filma - AG.
Ritīgi labi bija savienoti visi šausmu kadri ar triumfu vai arī palika miglā tīti.
Soreiz filma bija labāka par pirmajām divām, tas ir kā likts!!!!!

Es gāju uz filmu ar kādu cilvēku kurš nereizi nebija lasījis grāmatu, taču visu saprata, tā kā tā, viss bija saprotams un neizbēgami interesants!!!

Lai dzīvo trešā filma -
.....
Harry Potter and the prisoner of Azkaban
grin.gif grin.gif grin.gif

........... un Redklifs arī palicis daudz pieaugušāks un smukāks......

blush.gif
Jeanne
A bet te jau visas ir normaalas...
Bet treshaa bija vienkaarshi super! Kad nostiijos, tad visu dienu citeeju gabalinjus! Nu moins, tagad Alfonso Kuaronam buus darbinjsh, lai ceturto uztaisiitu veel labaaku! Bet varbuut rezhisors nebuus Kuarons... zheel... Bet ceturtaa graamata bija labaaka, vai jums taa neshkjiet? ermm.gif medieval.gif fire.gif
mazā peciņa
CITĀTS
Es gāju uz filmu ar kādu cilvēku kurš nereizi nebija lasījis grāmatu, taču visu saprata, tā kā tā, viss bija saprotams un neizbēgami interesants!!!



Es, kad sākās filma, pilnīgi aizmirsu, kam jānotiek tajā filmā, es nebiju sen lasījusi AG, un arī nebiju skatījusies ne bildes, ne treilerus, tapēc aizgāju nesagatavojusies, un no filmas sākuma skatījos viņu itkā nekad nebūtu lasījusi AG, bet vēlāk jau visu atcerējos, bet tomēr, lai arī cik visi slavina to trešo filmu, es gaidīju, ko daudz vairāk. Patiešām, tad jau labāk man patika 1filma, jo tā filma ir pats sākums.
Ļipa
Azkabana guusteknis ir super filminja... smile.gif Iesu 100% (ja tik buus nauda cool.gif ) skatiities to filminju otreiz. Skjiet ka HP pasaule beidzot ir atdziivojusies! smile.gif Neizskataas vairs tik samaakslota un datorizeetaas vietas ar vairs tik ljoti neatskjiras no nedatorizeetajaam. Turklaat shii filma ir arii ar humora izjuutu, piem, kaa Dumidors klapeeja pa Rona lauzto kaajinju un tad veel taa piepuustaa tante un kad taa graamata saaka Harijam kost es pilniigi saleecos... Nu jaa noteikti jaaiet atkal... smile.gif
_BijušaisPareģis
Laikam jāpiekrīt vairākumam - Azkabanas Gūsteknis... whistling.gif
Laigan šajā filmā bija daudz mīnusu... unsure.gif
Un trešā filma bija uzņemta nedaudz sliktāk par pirmajām divām - režisora dēļ... getlost.gif
Bet vienallga tā pagaidām ir labākā manā skatījumā... grin.gif
nessie
CITĀTS(Ljipa* @ 18.06.2004 12:45)
Azkabana guusteknis ir super filminja... smile.gif Iesu 100% skatiities to filminju otreiz.

Jā, gluži manas domas. Un vēl iesaku visiem, kas vēl nav redzējuši, ejiet un noskatieties!!! Man ļoooti patika. Pirmās divas kaut kā nebija tik foršas, varbūt arī tādēļ, ka aktieri izauguši..., bet trešā!!! Bija vērts skatīties!!!
Grēkmeistars
Man patika visas, kaut vai 3. laikam bija vislabākā (varēja būt garāka) laughing.gif
closs...
Taa...Pirmaa un otraa bija ljoti liidziigas (nezinu man taa likaas), tachu 3. manupraat buutiski atskiiraas ar mazliet biedeejosho gaisotni! Taatad treshaa bija vislabaakaa un arii visinteresantaako notikumu atspoguljojumu!
monster
man liekas ka visas dallas ir baigi labaas !! smile.gif
Katy=)
Pirmaa filma man patika...bet neljoti...otro filmu skatoties es butrtiski izkusu....treshaa ir saperiiga! taa kaa man patika sisas triis it seviskji sorcerer.gif peedeejaas divas! grin.gif wub.gif
aivvv/troll dream walker
nu es jau iisti nezinu kur masveidaa var galvu iespiest bet nu laikam jau var ja juus lielaakoties domaajat ka tressaa ir labaakaa es saku k otraa jo tressaa bija drausmiiga
maksligais_intelekts*
azkabanaz gusteknis
jo citas nesmu redzejiiusi
maksligais_intelekts*
azkabanaz gusteknis
jo citas nesmu redzjiusi
red_chicken
Nu man labaak patika pirmaa, jo laikam tad vel biju maza un man patika taadas lietas, bet tagad aizejot un noskatoties kinoteaatrii 3. man likaas, ka ir diezgan garlaiciigi!
Jana!, kaapeec tu savu raxtu suuti 2reizes?
kristine g
Man visas patiik smile.gif grin.gif Harijs Poters un filozofu akmens,nosleepumu kambaris,azkabana guusteknis,uguns bikeris.(graamatas protams arii loti patiik) biggrin.gif w00t.gif yahoo_a.gif
joua
saku taapat kaa monster-visas daljas ir labas,un nevar izcelt nevienu iipashu.
Meitene no Priekšpilsētas
man patika visslabaak Uguns Bikjeris ... happy.gif
Meitēns
Azkabanas Gūsteknis tiešām ir lieliska filma,interesanta,aizraujoša,smieklīga un protams tajā ir lietas tādas īpašas kas ļoti pievelk piemēram lidojums ar zirgērgli-fantastisks laughing.gif grin.gif rolleyes_a.gif,aizraujoši piedzīvojumi kā jau visās filmās par Hariju Poteru...
...kāpēc nav varianta''Uguns Biķeris"???...
Meitēns
CITĀTS(modoka @ 17.06.2004 21:13) *
Man ļoti ļoti patika trešā filma - AG.
Ritīgi labi bija savienoti visi šausmu kadri ar triumfu vai arī palika miglā tīti.
Soreiz filma bija labāka par pirmajām divām, tas ir kā likts!!!!!

Es gāju uz filmu ar kādu cilvēku kurš nereizi nebija lasījis grāmatu, taču visu saprata, tā kā tā, viss bija saprotams un neizbēgami interesants!!!

Lai dzīvo trešā filma -
.....
Harry Potter and the prisoner of Azkaban
grin.gif grin.gif grin.gif

........... un Redklifs arī palicis daudz pieaugušāks un smukāks......

blush.gif

Jā trešajā filmā Dniels ir ļoooti smukiņš blush.gif
Kad skatījos trešo filmu nedomāju par grāmatu un nebiju skatījusies nevienu treileri un bildi(ja nu vienīgi,ja bija kādā žurnālā,tad šķirstot nevar nepamanīt blush.gif ) filmu noskatījos tikai 2005. gadā 2005.arī noskatījos Filozofu akmeni un Noslēpumu kambri.Visinteresantākā likās(man protams grin.gif ) Azkabanas Gūsteknis. Alfonso kuarons ir lielisks režisors grin.gif laughing.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif laughing.gif grin.gif grin.gif
Elanora
uguns bikeris man tomeer skiet visforsaakais. ar potera filmaam ir taa, ka vinas paliek aizvien labaakas, taapat ar katra graamata... wink.gif
bluish_eyes
Es balsoju par variantu - Cits variants... grin.gif
Jo man patika visas, izņemot otro filmu.. tā lidošana ar mašīnu mani reāli nokaitināja.. taču pārējās to atsvēra. thumbsup.gif happy.gif
versache
Nu es nobalsoju ka visas kaut gan tā nav.Man personīgi liekas ka katrai filmai ir kāds trūkums.Bet savā ziņā labākā bija HP un Uguns Biķeris.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.