Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Spoki
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
NovemberNövelet
Spoku tipi
1)Ektoplazma, migla, garaiņi, rēgaina migla.
Parādīšanās un raksturojums. Šis termins sākumā tika lietos par gariem, kurus izsauc spirituālo seansu laikā. Tagad tas tiek asociēts ar miglu vai dūmaku un parasti tā rada virpuļa efektu, parādoties tvaikveida mākonī. Tas parasti parādās dažas pēdas no zemes, un var pacelties vai pārvietoties ļoti ātri. Tā ierastās krāsas ir pelēka, balta un melna, bet šī parādība arī ir bijusi nofotogrāfēta vairākās citās krāsās. Šī parādība ir piefiksēta gan ar fotokameru, gan ar videokameru. Svarīgi ir piebilst, ka līdzīgu efektu var radīt pati kamera, ja to aukstos laika apstākļos, ja persona, kas filmē, izelpo tuvu pie kameras lēcas.
Uzturēšanās vietas. Var parādīties jebkur, taču parasti tas notiek ārpus mājām, kara laukos, kapsētās un vēsturiskās vietās.
Definējums. Parasti tas tiek uzskatīts par gariem vai dvēselēm. Citiem ir aizdomas, ka tas parādās šādā stāvoklī, pirms pieņemt cilvēkveidīgu formu.



2)Lodes, pīķi
Parādīšanās un raksturojums. Lodes ir visbiežāk fotogrāfētās anomālijas. Visbiežāk viņas parādās kā atsevišķas gaismas lodes, kas lidinās virs zemes. Tomēr bieži vien, tāpat kā gadījumos ar miglu, brīžiem šādu efektu filmās un fotogrāfijās rada pati kamera. Eksperti saka, ka apmēram 85 % no attēlos vai flimās redzētajām lodēm rada laika apstākļi uzņemšanas brīdī.
Uzturēšanās vietas. Ir redzēti pilnīgi visur. Temperatūras un laika apstākļu maiņa tos neietekmē. Tomēr, tāpat kā migla, lodes un pīķi visbiežāk parādās vēsturiskās vietās.
Definējums. Tiek uzskatīts, ka lodes un pīķi ir forma, kādā ceļo dzīvnieku un cilvēku dvēseles. Tas tiek uzskatīts par ērtāko pārvietošanās veidu viņu pašreizējā stāvoklī. Citi uzskata, ka tie varētu būt dabas gari, visbiežāk- koku gari. Ir reddzēta versija, ka tiek iznākot laukā naktī, kad koks atpūšas. Tās, protams, ir tikai cilvēku izdomātas versijas, kurām nav praktisku pierādījumu.



3) Virpuļspoks
Parādīšanās un raksturojums. Virpuļspoks ir ļoti dīvains un mistisks fenomens. Tie parasti parādās kā virpuļojoši garaiņi. Fotogrāfijās tie parasti izskatās gari un šauri. Pēc aculiecinieku stāstītā, viesuļi parādās kā lodes, un, samazinot ātrumu, ieņem iepriekš minēto formu. Pagaidām nav zināms, vai virpuļspoks ir kādreiz nofilmēts ar videokameru.
Uzturēšanās vietas. Vecas celtnes, mājas. Reizēm ir redzami arī ārpus mājas, tomēr tas notiek reti.
Definējums. Nav īsti skaidrs, kas patiesībā ir virpuļspoki, bet ir teorijas par to, ka tie ir radinieki vai arī iepriekšējais mājas iedzīvotājs, kas nu ir miris.


4) Tumši subjekti, ēnu spoki.
Parādīšanās un raksturojums. Šos spokus ir viegli sajaukt ar vienkāršu ēnu. Viņi parasti ir bailīgi un izvairīgi. Tos var redzēt spoguļos, taču reti kurš ir apskatījis tos pilnībā.
Uzturēšanās vietas. Visbiežāk redzēti mājās, dažreiz arī ārpus mājām, no lielākas distances.
Definējums- Tie paši spoki. Ir dzirdētas versijas par ļaunajiem gariem, taču tās nav sevišķi ticamas.




5)Parādības
Parādīšanās un raksturojums. Parādās sava veida cilvēciskā formā, parasti valkājot sava dzīves laika (gadsimta) drēbes. Parasti parādās izplūduši un nedaudz kroplīgi.
Uzturēšanās vietas.Visbiežāk redzēti vecās mājās, viesnīcās, teātros un kapsētās.
Definējums. Par to strīdas visa pasaule...




Te nu jums būs, ko apspriest.. Neliels ieskats spoku pasaulē. Materiāli no ārzemju interneta.
Laushi de Lychan
Man bail... Vai spoki un regi dara pari...?
eily
tas vispaar bija ljoti interesanti un protams arii zinaatniski un viss taa izskaidrots, bet daudz kur bija taa piebilde, ka tos vibiezhaak rada pati kamera un cilveeks, bet kaa tad rodas tie, kuri nav filmeeti vai focheeti nu piemeeram virpuljspoks rakstiits ka mistisks fenomens, bet kaa tad tas vareetu rasties, tas paliek neizskaidrots un man liekas, ka tie vareetu rasties vienkaarshi paardabiski, jo vai tad visam ir jaanotiek taa izskaidrojami.?.?. rolleyes_a.gif atteeli gan bija ljoti inteeresanti, bet varbuut tie nebija taa teikt iistie spoki, bet pashu samonteeti vai izveidoti... huh.gif
mērfija
es esmu rdzeejusi spokus ohmy.gif tas mani iespaido
red_chicken
Nu nezinu, gan jau ka kaut kaadi gari ir, bet shijaas fotograafijas izskatiijaas peec defektiem, bet tas melnbaltais fotoar masinu gan bija diivains, ja vien tas onkuliits patieshaam neseedeeja?es nezinu varbuut taa nav patiesiiba, bet man liekaas, ka pirms paaris gadiem man draudzene staastot, ka krievi vai kas nu tur meegjina izgudrot iriici, kas speej nokjert dveeseles...aarzemnieki gan ir dulli laughing.gif
Nimue
Kokrētais apraksts par to bildi ar mašīnu:

To 1959. gadā uzņēma Meibla Čimnija kādā Lielbritānijas kapsētā. Viņa bija tiko beigusi fotografēt savas mātes kapu, un nofotografeāj savu vīru, kurš viņu gaidīja mašīnā. Mašīnā viņš bija taču fotogrāfijā pēc attīstīšanas bija skaidri redzama Čimnijas kundzes māte.

Kāda britu avīze pieaicnāja fotogrāfu ekspertu, šīs fotogrāfijas pārbaudei. Viņs apgalvoja, ka fotogrāfija ir autentiska. Precīzāk - viņš gāja tik tālu, ka apgalvoja "Es lieku savu reputāciju ķīlā, ka šī fotogrāfija ir īsta"
Martins
Man patiik gan pa vecaam pamestaam maajaam lozznaat, gan pa kapiem pastaigaaties. Un ziniet, es daudz vairaak baidos no cilveekiem nekaa no ektoplazmas vai gaismas lodeem. Tomeer es labpraataak tureetos taalaak no visa veida mazizpeetiitaam paraadiibaam, ja taadas man gadiitos cellaa. Tak par laimi veel nav gadiijussaas. Tad jau maniis, kaa tikssu ar sevi (un spokiem) galaa, kad taa reize pienaaks wink.gif
Northwatch
Hmm, lai arii cik tas diivaini neizklausiitos, kapseetas tiessaam ir sameeraa jaukas pastaigu vietas...
Spoku satikt es negribeetu, liekas ka tas ir viss kas vajadziigs, lai es peec tam visu muuzzu raustiitos no kaut mazaakaas eenas vai miglas. Divataa kaut ko taadu redzeet buutu vieglaak, nekaa ja esi viens pats kaut kur pamests utjp.
Kas mani interesee, ir tas, ja spoki ir tiessaam bijussaas cilveeku dveeseles, tad kaapeec tie naak un raadaas mums?

Ir viena teorija par vairaakiem liimenniem, caur kuriem dveesele iet, tad kad cilveeks nomirst. Dveeselei ir biezzi vien bail doties naakamajaa liimenii, taadeell taa paliek ieprieksseejaa. Pats zemaakais, caur kuru iet visas dveeseles, ir arii tas spoku liimenis.

Biezzi vien visaadi zaglli u.c. llaundari, kas iisteniibaa ir diezgan glleevi dziives laikaa bijussi, arii peecnaaves dziivee paliek tur un...spokojas...
Alish
Man visai spoki nesimpatizē jo man likas ka viens tāds dzīvo manā mājā (pirms 3 gadiem nošāvās viens vīrietis) kaukas līdzīgs garaiņiem un vēl tie tokšņi unsure.gif man jau bail sametās sad.gif
profesoreMaksūra
Nekad neesmu redzējusi nevienu spoku, tādēļ šaubos par to eksistenci, kaut gan neapgalvoju, ka tie nepastāv. unsure.gif
Laikam arī tādēļ man nav bail no sastapšanās ar spoku, tas pat varbūt būtu interesanti, jo man patīk mistiskas lietas.
P.S.- Man liekas, ka cilvēkiem ļoti patīk citiem stāstīt, ka tie ir redzējuši spokus.Atceros kādu klases ekskursiju uz senu pili, tad mums pusklase visiem apgalvoja, ka esot redzējuši spokus. ohmy.gif Citi gandrīz apzvērēja, ka tie esot pat uzbrukuši. Es gan par to tikai pasmejos... laughing.gif
..:Kerija:..
Man arī mazliet bail, bet tikai tāpēc, ka tad, kad biju maza, es dzīvoju noziedzinieku rajonā...
Bet ar mani arī ir notikušas daudzas neizskaidrojamas lietas...
Mya
Nu es spokiem ticu,jo daudzi no manām paziņām ir tos redzējuši,bet pati satikt gan nevienu negribētu.Šitais ir baigi interesantais rakstiņš par spokiem! huh.gif
Trusite
pati esmu vienu redzeejusi un taa 50 pret 50 tam visam ticu, bet no mirushajiem jav nav jaabaidaas, jaabaidaas no dziivajiem wink.gif

par taam fotograafijaam.. vieniigaa no kuras es tieshaam saaku nedaudz raustiities ir taa ar to spoku tannti uz trepeem, kaut gan jociigi, jo kaadeel gan kaadam buutu nepiecieshams fotografeet trepes wink.gif

kaadeel neticu paareejiem?
1. bilde pavisam noteikti ir datoru samonstereejums,
2. bilde vareetu buut arii pavisam parasta migla, jo aaraa ir apmaacies un taadas miglas meedz paraadiities,
3. bilde - taadas esmu redzeejusi daudzas un tieshaam domaaju, ka taa ir kluuda filminjaa,
4. bilde ir vienkaarshi izgaismojusies,
5. ir taa no kuras es raustos, bet arii ar aizdomaam,
6. bilde izskataas peec pamatiiga maakslas darba, ne peec fotograafijas,
7. bildee ir redzams taads ķeksis, kaads ir redzams arii daudzaas maneejaas bildees - vnk kaut kaads defekts filminjai,
8. bilde neizskataas ticama taadeel, ka esmu dzirdeejusi, ka spokiem nemeedz buut kraasa,
un visbeidzot 9. bilde - spokiem ar tik perfektiem apveidiem vajadzeetu iet pastaigaaties pa ielu un iepirkties, nevis seedeet mashiinaa laughing.gif izskataas peec parastas vecas tantes, kurai acis izgaismojushaas vai arii ir loti lielas sirmas uzacis

taac mans viedoklis, bet iespeejams, es tikai centos visu izskaidrot dabiskaa veidaa, bet tie visi iisteniibaa ir spoki, kaut gan viens laikam man seez blakus laughing.gif

interesants pavediens wink.gif
Grims
yaaaaaaawn...
un tauta tam tic... *gari grūtsirdīgi nopūšas*
to VISU var noviltot, it sevišķi digitālā formātā
kas attiecas uz bildi, par kuru trusite šaubījās...

tad šeit tā ir, tikai apgriezta otrādi. Domāju, ka tagad atradīsies vairāk izvirtušu personu, kas tur saskatīs to pašu ko es wink.gif. Domāju, ka to kāds uztaisījis aiz gara laika.
Trusite
CITĀTS(Good ol' Grim @ 19.06.2004 23:19)
yaaaaaaawn...
un tauta tam tic... *gari grūtsirdīgi nopūšas*
to VISU var noviltot, it sevišķi digitālā formātā
kas attiecas uz bildi, par kuru trusite šaubījās...

tad šeit tā ir, tikai apgriezta otrādi. Domāju, ka tagad atradīsies vairāk izvirtušu personu, kas tur saskatīs to pašu ko es wink.gif. Domāju, ka to kāds uztaisījis aiz gara laika.

njaa, par apgrieshanu ptraadi galiigi neiedomaajos wink.gif ja arii tas nav viltojums, tad cilveekam ir jaabuut pilniigi.. hmm.. lai focheetu kaapnes, taadeel shoreiz pievieojos Good Ol' Grim - kaadam vnk nebija ko dariit wink.gif
Nimue
Tā kā daļu bildīšu es tekstiņam piemeklēju, varu arī aprakstiņus pārtulkot.


Tātad, bildīte par kuru Grims te tā uzjautrinās:

1) Digitāli uzlabota laikam gan nav - redz bildīte uzņemta 1936. gadā, cik saprotu, par to tiek spriests jau kopš tiem laikiem.
2) 1936. gada Septebmrī fotogrāfs, misters Indrs Šira izpildīja Lēdijas Tounsendas pasūtījumu Reinemholā Norfolkā - viņam bija jāuzņem fotogrāfiju sērija par šo māju žurnāla "Country Life" vajadzībām. Arī skeptiski atmetot pārējo stāstu, kas visai iespējams radies krienti pēc fotogrāfijas, lūdzu jums iemesls kāpēc, lai kāds fotografētu kāpnes - taisīja fotoreportāžu par mājas interjeru acīmredzot.

3) Te nu arī spoku stāstiņš: Shira un viņa palīgs sāka izvietot aprīkojumu lai uzņemtu lielās kāpnes, kad Šira ieraudzīja kaut ko, ko vēlāk aprakstīja kā "gaisīgu figūru kas pakāpeniski pieņēma plīvurā tītas sievietes veidolu"
Figūra lēni sāka kāpt augšup pa trepēm, un, uztraucies, Šira steidzīgi uzņema fotogrāfiju. Asistentu pārsteidza priekšnieka uztraukums, viņš (arī vēlāk) uzstāj, ka neko uz kāpnēm nav redzējis, un uzskatījis, ka Širam rādās.
Savu uzskatu par to, ka Širam rādās viņš mainīja, kad fotoplate bija attīstīta, un uz tās bija redzama cilvēka figūra uz trepēm. Eksperti, kas ir pārbaudījuši fotoplati bija pārsteigti un piekrita, ka nezin, kā šādu efektu varētu panākt viltus ceļā.


BTW fotogrāfiju apgriežot tie divi gaišie plankumi ir logi. Jābūt ļoti samaitātam lai savā iztēlētos apvienotu ar priekšplānā esošo gaišo pleķi. Vai arī tik ļoti bieži jāskatās uz šāda stila bildītēm, ka kas tāds jau rādās visur. Ok, arī cilvēka figūru man tur izdodas saskatīt tikai ar kādu piekto piegājinu, bet tas nu tā.



Ak jā, otrā bilde (tā lielā, augšā) tika ielikta joka pēc - pats fotogrāfs nemaz nemēģināja apgalvot, ka tur būtu spoks - viss tika novelts uz netīru digitālās kameras objektīvu.
NovemberNövelet
Turpinu par iesākto tēmu smile.gif

Neparastas parādības tepat Latvijā

Barons Meijers ar sievu Elizabeti dzīvoja tagadējā Gulbenes rajona Dūres muižā apmēram pirms 250 gadiem. Pils nav bijusi sevišķi liela, bet skaista, celta ļoti gleznainā vietā- gandrīz pašā Gaujas krasta kraujā, dienvidu pusē ar plašu skatu uz upes senleju un tālākiem pilskalniem. Netālu atradās kalpu māja, pretējā pusē zirgu stallis un kūts ar citiem mājlopiem. Apkārt pilij pletās parks, nogāzē uz upes pusi bija augļudārzs. Kara laikā pils tika nopostīta, un tagadējā skolas ēka ir celta vēlāk, nedaudz tālāk no upes.
Dārža visi augļukoki izsala 1940. gada ziemā. Pats barons Meijers ar ģimeni visu mūžu pilī nenodzīvoja, jo muižu pārdeva un pārcēlās uz dzīvi Pēterburgā. Tur viņš arī nomira, taču pēc paša vēlēšanās tika atvests un apgalabāts Dūrē. šim nolūkam neliela priežu meža malā tika iekārtota speciāla kapsēta ar kapliču. No muižas līdz kapiem ceļš tika apstādīts ar ozoliem. Kapsētu apjoza sēta no mūrētiem ķieģeļu stabiem un dzelzs stieņiem ar dekoratīvajiem uzgaļiem. Vairākās vietās tika novietotas statujas ar eņģelīšu figūrām.
Meijera kungam tika uzcelts masīvs marmora piemineklis, bet pats barons tika apglabāts cinka zārkā. Tautā klīda baumas, ka baronam līdzi kapā tika dots zelta zobens un citas vērtīgas mantas.
Kad barons nomira, viņa sieva Elizabete lika zīlniecei noskaidrot, kāda būs gulēšana viņa izvēlētajā vietā. Zilniece brīdinājusi, lai tur kapu nerokot, jo būšot tādi laiki, kad tur visu izpostīšot. Tā aŗī notika, zīlnieces pareģojums piepildījās. Kapu atklāti sāka postīt pēc pēdējā kara.
Laupītāji atraka barona kapu, cinka zārkā bija izcirsts caurums, blakus mētājās galvaskauss un roku delnas. Galvaskauss un kauli tika atstāti zemes virsū- tos bija izvazājuši suņi.
Vēlāk kapi tika nolīdzināti un tiem pāri uzcelts fermu korpusi.
Pēc pēdējā korpusa uzbūvēšanas 1976-1977. gadā no Igaunijas ieradās SMPK elektriķi, lai pie lopu novietnēm uzstādītu zibensnovedējus. Brigadieris bijis 25 gadus vecs, un viņš krāsojis visus stabus sarkānā krāsā. Arī atrasto barona galvaskausu viņš nokrāsojis sarkanu. Pavisam neilgi pēc tam notika nelaimes gadījums. Galvaskausa mālderis pēkšņi sagrīļojās un gāzās kopā ar turēto metāla kārti, kuras augšgals uzkrita augstsprieguma vadiem, kā rezultātā brigadieris nomiris uzreiz, bet viņa palīgs no trieciena kļuvis traks.
Nelaimes gadījums?
harry
Es vispār ticu fantastiskām būtnēm, jo tādas manas pilsētas mežā nereti uzrodās, nesen redzēju tur troļlus, diezgan briesmīgi un lieli, bet nelīdzinās HP trollim. Un savas pilsētas GUlbenes baltajā pilī es redzēju spokus, baisi.
Reiki, tu gadījumā ar to nedomā Balto vai sarkano pili? Es dzīvoju Gulbenē es tādas zinu.
Grēkmeistars
Tās bildes ak šausmas, cik briesmīgi būtu sevi ieraudzīt ar melnu plankumu blakus unsure.gif unsure.gif brrr....
mad
es pats spokiem ticu lo es pa TV baigi daudz esu redzeeejis bet taaas bildes piemeeeram ka foceneee ir vienaaa vietaa taads balts plankums!!! tas man atgaaadina vienkaarshus cigareshu duumus!!! grin.gif
..::Kael::..
ļloti interesanti wink.gif diemžēl no visiem tipiem, ko nosauci, ticu tikai vienam whistling.gif wink.gif
grapefruit
Es ticu spokiem, un kaadeelj lai taadi nebuutu? Man vienmeer licies ka spoki tieshaam pastaav. wink.gif
Miya
Es ari ticu spokiem un domaju ka ir el loti daudz tipu :)Vini ir un tas ir pieradits
Roviela
Te vēl viena tipa trūkst! Kur ir tie, kas parādās melnas, mazas lodītes veidā virs kāda cilvēka galvas, bet kurus var tikai fotogrāfijās redzēt? tongue.gif
Man ir pašas uzņemta viena tāda bilde - Prāgā, uz Kārļa tilta cilvēks, kas ļoti aizdomīgi izskatās pēc Majakovska ar tādu bumbiņu virs galvas. Kā mēs smējāmies, kad šito bildi pirmo reizi ieraudzījām! Tieši tā nodomājām - ufologiem būtu prieks laughing.gif
Vēl man ir bildes, uz kurām no dažiem cilvēkiem ir tikai pēdas redzamas, u.tml. Gluži labi zinu, kā tādas var viegli uzņemt whistling.gif
Komentāri par bildēm:
1) cigarešu dūmi, visticamāk; otrs attēls - aizsvīdis objektīvs;
2) saules zaķītis - uh! kā šitie brāķi reizēm sabojā labus attēlus!
3) par to jau te izteicās;
4) 2 attēli uz vienas plates un fotofilmas brāķis;
5) 2 varianti - fotografēts caur stiklu, vai uzlikta fotografēšana uz lielu laiku, kad priekšā esošs cilvēks mierīgi var paspēt noskriet pa priekšu, bet no viņa būs redzamas tikai tās daļas, kas lēnāk kustas, pēdas, piemēram; attēls mašīnā - gaismas spēle, ņemot vērā slikto plates izšķirtspēju. Protams, plate un attēls ir īsti!

Iesaku tomēr atcerēties - cilvēks neredz ar acīm, cilvēks redz ar smadzenēm rolleyes_a.gif Ui, kā reizēm fantāzija piezīmē neesošo!
Katy=)
Super...spociņi, jociņi...dažas fotogrāfijas tiešām ir tādas.........ticamas.... man vienmēr patikuši spoki, taču ar poltergeistiem aci pret aci negribēru sastapties... wink.gif
hermione-9
spoki nemaz nepastav,tas ir tikai legentas!!
KatuciZ:)
ticu spokiem....un domaju ka tie ir labi.spoks atgriezhas jo savaa dziive nav ko izdariijis liidz galam!
Emelteija
Es spokiem ticu un (nemaz neslēpšu) arī baidos no tiem. Ceru, ka neviens neapvainosies, bet bildes gan mani maz ietekmēja, nu labi tā ar trepēm baisa ir. Un vispār šīm fočenēm tiešām var rast izskaidrojumu filmiņu defektos un līdzīgās lietās, bet nu spoki manuprāt tie nav. Taču pats raksts ir labs, nav ko teikt! Paldies Reiki! smile.gif
Trooper
man vienreiz bija fotograafija no Rundaales pils un tur arii bija redzams spoks attaalumaa taada kaa balta migla
NovemberNövelet
CITĀTS(Emelteija @ 18.07.2004 18:44)
Es spokiem ticu un (nemaz neslēpšu) arī baidos no tiem. Ceru, ka neviens neapvainosies, bet bildes gan mani maz ietekmēja, nu labi tā ar trepēm baisa ir. Un vispār šīm fočenēm tiešām var rast izskaidrojumu filmiņu defektos un līdzīgās lietās, bet nu spoki manuprāt tie nav. Taču pats raksts ir labs, nav ko teikt! Paldies Reiki! smile.gif

Njā, paskaidrojumus liku tieši ar tādu mērķi- lai izskaidrotu, ka ne visi traipi un miglas patiesībā ir spoki wink.gif Ja kādam ir interese, pameklēšu turpinājumā kaut ko interesantu.
spitzbube
eu Reiki veel ko taadu liidziigu ar atteeliem uzraxti plz!baigi labi!
Aņux
CITĀTS(Reiki @ 19.07.2004 09:46)
CITĀTS(Emelteija @ 18.07.2004 18:44)
Es spokiem ticu un (nemaz neslēpšu) arī baidos no tiem. Ceru, ka neviens neapvainosies, bet bildes gan mani maz ietekmēja, nu labi tā ar trepēm baisa ir. Un vispār šīm fočenēm tiešām var rast izskaidrojumu filmiņu defektos un līdzīgās lietās, bet nu spoki manuprāt tie nav. Taču pats raksts ir labs, nav ko teikt! Paldies Reiki! smile.gif

Njā, paskaidrojumus liku tieši ar tādu mērķi- lai izskaidrotu, ka ne visi traipi un miglas patiesībā ir spoki wink.gif Ja kādam ir interese, pameklēšu turpinājumā kaut ko interesantu.

No spokiem nevajag baidīties! Viņi ir dvēseles kurām reālajā pasaulē ir kāds nepabeikts darbiņš..... es pati esmu redzējusi spokam līdzīgu būtni taču atzīšos, arī man bija BAIL!!!!! rolleyes_a.gif Taču man spoki patīk........ wub.gif
Sol Invictus
Es neiešu strīdēties par lietām par kurām neviens neko nezin, bet tā bilde uzreiz pēc kāpnēm - neizskatās dabīgi, pārāk necaurspīdīgs un manuprāt spokiem ir cilvēciskākas sejas un apģērbs
iMiS™
Kāds te uzdeva jautājumu, vai spoki dara pāri...!Un tie, kas domā, ka jā, tad tās ir pilnīgas muļķības...
katra cilēka dvēsele, kas mirst, vēl nedaudz uzkavējās mūsu pasaulē...diezgan ilgi...!un mirušajām dvēselēm, kā mums tos patīk dēvēt - spokiem, vajag savākt pietiekami daudz dzīvo cilvēku enerģiju - bailes, lai tie tiktu debesīs...!Tāpēc arī spoki uzturās kādās pamestās mājās, vietās, un aicina cilvēkus iekšā....!Spoki nedara pāri, bet gan baida, tādējādi iegūst enerģiju, lai tiktu tālāk - šķīstītavā...!Visnoderīgāka spokiem ir bērnu bailes...!Kad jūs redzat vai k-kā kontakējāties ar spoku, vai mirušo dvēseli vajag baidītis...PAMATĪGI BAIDĪTIES...un domāt tikai par slikto tavā dzīvē...!Tad spoki ātrāk tevi pametīs, un būs ieguvuši pietiekami daudz enerģijas....!


Lūk paklausieties zinānisku skaidrojumu par spokiem - [I]Nāves brīdī katrs izstaro magnētisko lauku, ko vēl pastiprina emocijas un kas var iekļūt apkārtējā vielā un pārveidot molekulu bioķīmiskās funkcijas.Rezultātā viela tiek piesātināta ar mirušā megnētisko lauku.Šis lauks uzlādējās ar attiecīgajā brīdī izjustajām emocijām...!
W.I.T.C.H.
es spokiem neticu un neveelos ticeet two_handed.gif







nekad arii neesmu redzeejusi spoku smile.gif
Bille
Tagad esmu experte spoku veidos wink.gif , incantas bilde,s lai gan manupraat pusee nav redzami spoki...
subito
Parādiet man īstu spoku, pierādiet, ka tas ir spoks, un es ticēšu...
melany
Ir taa ka daudzaas vietaas uz pasaules katru reizi un fotograafijaam ir kaut kas diivains, katru reizi. Taads piemeers ir muusu pokainju mezhs.
Lauwinja
es ticu spociņiem un man ir viena lietiņa kas jūs biedēs wink.gif ja kāds grib lai es viņam atsūtu to pa e-pastu tad tik pasaka!!! grin.gif jāuzgriež tik tumbinās skaļāk un jāizbauda!!!(pirmjā reizē kad skatījos ritīgi sabijos tongue.gif )
Immortal
Es domāju, ka spoki ir... silent.gif
bet es šaubos, ka viņi mētājas visās malās... huh.gif
un man neliekas, ka spoku var nofotogrāfēt, jo.... whistling.gif
es uzskatu, ka spoks nav tāda vienkārša mantiņa, kuru var pafotogrāfēt, parunāt utt..., tas ir kkas baigi sarežģītais un man liekas, ka lielākā daļa no tām bildēm ir samontētas. Varbūt pat visas... silent.gif
mazā peciņa
Bildes jau iespaidīgas. Var nobiedēt vēl biggrin.gif .

Bet es pati gluži nav tā, ka es ticētu, bet arī nav tā, ka es neticu. Nav bijuši īsti pierādījumi visam šim. Esmu lasījusi gan dažādus stāstus, atgadījumus, kur galvenā doma ir vērsta uz spokiem. Pie tam, kas noticis ir tepat Latvijā, bet es nez. Visi vienmēr pārspīlē par daudz.

Varbūt jau kaut kas tāds ir, bet šaubos, ja tādas būtnes būtu, viņas gluži nenāktu te fočēties ar visiem.
Kedriks
Nu ar tiem specefektiem uzmanīgi! Reiz biju ekskursijā uz Pokaiņu mežu. Uz manas fotofilmiņas pēc tam parādījās dīvaini sarkanīgi pleķi. NEdo dies, ja būtu kādam pēc tam no tā sektantisktu bara to parādījis, kas pa bļaušanu būtu sākusies, a jāāā! Lūūūķ! Smalkās enerģijas!!!! Kaut gan pieredzējuši fotogrāfi par to tikai pasmējās, sak šitāti viņiem bieži filmiņas defektu dēļ gadoties smile.gif

A par spokiem man nav ko piebilst. Pašsuģestija kā parasti šite lielākoties pie vainas wink.gif
Zobena iznēsātājs
Bildes baigi labas.
Es pats ari esmu redzejis spoku (vismaz man ta skiet)
varoniz
Saldu, tika atrastas, veci Poļu Zviedru kara laika kapi, bet tur tika uzslieta māja, kur kadu laika uz sienas rādijas bruninieka galva
Spicule
Paldies par jaunu informāciju! smile.gif Liels paldies!

Njā...bisku sametās bail...jo pirmdien atkal būs jābrauc uz vecvecmammas māju!
Ahhh cik tā ir veca! Un vēl tā saimniecības ēka! sad.gif crying.gif ermm.gif

Jāsāk sev ieskaidrot, ka pirms neesi redzējis netici, bet tas ir tik grūti! crying.gif
Lussy
Nju daudzi spokiem netic...es pat nezinu vai ticēt vai ne. Mana attieksme ir netrāla,un tomēr - visiem izdomājumiem, leģendām un visam citam ir kāds pamats. No tukša gaisa nekas nerodas, tādēļ...ir vērts padomāt.

Un vēl kas...Spied vien šite...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.