Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kura būs Harija "Īstā"
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2, 3
mr Bl@ck
[COLOR=#4c9e1c] Reiz vienā avīzītē izlasīju ka pēdējā grāmatā par HP Harijs iemīlas. eh kur interesanti kas ir tā laimīgā? sorcerer.gif
eily
man liekas, ka shaadaam baumaam protams ir pamats, bet Roulinga jau noteikti ir izdomaajusi kaut ko taadu ar ko muus paarsteigt...man liekas, ka tai nevajadzeetu buut hermionei, jo paarak daudziem cilviishiem taa liekas, varbuut taa buus kaada jauna varone... wink.gif
harry
Es kautkur lasīju, ka Harijs 7. grāmatas beigās būs kopā ar Hermioni.
Ļipa
varu dereet, ka iistaa atbilde galu galaa izraadiisies taa par kuru neviens pat iedomaaties nespeej. Man jau patiktos ja ar Hermioni! smile.gif Lai gan doma par voldinju ar nav zemee metama! grin.gif
Mēnestiņš
Man kaut kā neticas, ka šīs baumas, kas izskanējušas forumā, varētu būt patiesas... whistling.gif Protams, ka Harijs satiks kādu jauku meiteni (vai jau ir saticis) un iemīlēsies viņā, bet baumas būtībā ir tikai daļēji patiesas... Tā kā...
Hermione
Varbūt tā būs Džinnija? Galu galā laikam gadu tikai jaunāka, tie ugunīgie mati... wink.gif
Immortal
Drošvien jau ar Hermioni, ja viņa nebūs jau kopā ar Ronu....Bet ja nē, tad ar kādu jaunu varoni, kura vēlāk parādīsies....varbūt ar Lunu.. devil.gif
tralalaa
rolleyes_a.gif Luna Mīlaba stresainajam Harim piestāv VISLABĀK!! grin.gif
Grims
Ar Čangu viss ir beidzies. Es domāju, ka viņa īstā vēl grāmatās nemaz nav parādījusies.
mad
es esu dzirdeeejis ka citi zina ka harijs ar hermioni sastriideesies utt. bet es neticu tam visam. harijs buuus kopaa ar hermioni!!! grin.gif
Trooper
nu ko lasiisim redzeesi kas tad buus vinja iistaa miila, bet es domaaju ka hermione taa nebuus unsure.gif
ilzeskundze
Man neskiet ka vinja mila bus Co Canga. Man skiet ta bus kada vel nezinama varone, kaut kada jauna varone kura paradisies kada no jaunajam gramatam!
Alish
Nu nevar jau zināt, varbūt nemaz nav jēgas spriest par harija mīlu ja izšķirošajā cīņā uzvarēs Voldiņš, kaut arī diezvai whistling.gif
profesoreMaksūra
Jūs ko? Tā noteikti būs prof.Maksūra!!! Abi dabūs filozofu akmeni un viss būs oki doki!!! wink.gif
Nu labi, labi! Es tak jokoju! Tā noteikti būs viena lieliska daiļava, bet noteikti, ka ne Čo Čanga! bet dzīvosim redzēsim... getlost.gif
ils
Ar Čo viņam jau nekas nesanāca, ja jau pats Redklifs domā, ka Hermione un Rons būšot pāris, tad viņam ir iemesls tā spriest. Luna sāk izskatīties tā īstā.
Es nebūtu pārsteigts, ja Roulinga šo jautājumu atstātu atklātu arī pēc 7. grāmatas.
Flēra noteikti tā nebūs, viņa ir par vecu. Citas Cūkkārpas meitenes izskatās vairāk pēc statistēm, bet Džinnija vismaz patlaban ir par jaunu Harijam, lai viņš nopietni ar viņu aizrautos.
Flo
Kāpēc Džinnija ir par jaunu...tac tikai gada starpiba...bet lai nu kaa ceru ka ta buus kaada cita veel nelasiita varone.
likelygirl
Hmmm...interesanti. Nu, Cho tā laikam nebūs. Tad vajadzētu parādīties kādai jaunai Harija-sirds-lauzējai. Cerams, ka būs tikpat smuka kā viņa mamma! Jāgaida nākošās grāmatas!
blue_eyed_devil
dzinnijai vinjsh vairs nepatiik ...
par hermioni es iisti nezinu...
cho noteiti nee (taa stuulbaa pinkshķe)
var jau buut, ka lunaatiķe??? grin.gif
Jeanne
Luna nevis Lunātiķe! Es jau sen domāju, ka tā varētu būt viņa...
Galu galā piektās grāmatas beigās ir teikts, ka Harijs apjēdza, ka viņam nav iebildumu runāt ar Lunu par Siriusu. Viņa ir forša (dīvaina, bet forša) meitene, īsti piemērota Harijam. Džinnijai viņš tikļoti vairs nepatīk, jo kā gan citādi viņa būtu sagājusies ar Maiklu Korneru un tagad ar Dīnu Tomasu? Un tā raudātāja un nodevējas( Marietas Lejmales) draudzene Čo Čanga nepavisam nav pie'mērota Harijam, turklāt vecāka...
Luna
Es domāju, ka ar Čo viņam viss ir beidzies. Man liekas, ka Rons drīzāk būs kopā ar Hermioni... Viņš jau baigi pikts uz Krumu... whistling.gif
Eowena
Es te palasīju atbildes. Hermis+ Herucis= nedomāju viss... grin.gif nja ar Čo jau ar viņas viss ir beidzies ja? nu tad gan jau parādīsies kāds jauns meitenes tēls un tā būs tā īstā smile.gif
Daimorte
Man jau vislabaak patiktu ar ja vins buutu ar cho bet vins visu pamtiigi salaida delii taakaa ja ne ar jaunu varoni tad varbuut ar padmu vai patilu
Fijusska
Mna jau ira apmnikushi cilveeki kuri neredz ka hermione un harijs ir vienkaarsi draugi! draugi ar vaarda noziimi, kuri tieshaam noziimee draugi! kaa divi labi chomi, nu vai kaut ka taa(ne iisti taa getlost.gif ) nu harija jaunaa simpatija vareetu buut dzinnija vai luna vai parvati, vai veel kaada neredzeeta varone! wink.gif
mazā peciņa
Nedomāju, ka tā varētu būt Hermione, Luna, Profesore Maksūra (jā, jā, viņa arī tika pieminēt, tas tā starp citu). Ar Čo jau viss ir galā. Un domājams, ka Harijs nemainīs orientāciju un neiemīlēsies Voldemortā (tas arī tika pieminēts). Tātad ar Čo viss ir galā. Domājams, Harijs būs tik gudrs, lai saprastu, ka viņa pie visiem līp (ja viņai būtu iespēja pielikt pie Kruma, mb tas arī notiktu). Bet, kas to lai zin? Jauns tēls (jauna meitene) nu būtu jau jauki. Kāda jauna skolniece no citas skolas. Būtu tīri interesanti.

Diezko neticās, ka Harijs paliks bez meitenes līdz septītās grāmatas beigām, noteikti, jau kādā labā mirklī viņš kādu dabūs.
monster
Šaubos vai tā būs Hermione!

Manuprāt drīzāk Čo varētu piedot Harijam un viņi atkal varētu būt kopā! wink.gif
mazā peciņa
CITĀTS(monster @ 17.05.2005 18:28)
Manuprāt drīzāk Čo varētu piedot Harijam un viņi atkal varētu būt kopā! wink.gif
*
Čo piedot Harijam? Drīzāk jau būtu Harijam jāapvainojas uz to, ka Čo tā - pie viena - pie otra, un Harijam būtu jāpiedod Čo. :/
saulove
Domāju, ka tā būs kāda meitene, kurai šajās grāmatās nebija pievērsta ļoti liela uzmanība. Tā varētu būt arī Luna (man gan to negribētos). Ar Čo gan viņš nebūs kopā. Varbūt viņam vispār nebūs draudzenes, jo viņš saprot, ka var mirt.
iMiS™
hmmm...nez-nez...žēl, ka viss tā iznāca ar Čo...būtu jau labi, ja Harijs salistu ar Čo...!Vet viņiem tur visk-kas samisējās...!Bet varbūt viņi vēl turpinās draudzēties, un pat kļūs par pāri...!Man šķiet, ka būtu ideāls nobeigums, ja Harijs nosūktos ar kādu meiteni, un kļūtu par pāri ar viņu grin.gif ...
Runājot par Hermioni...diez vai...Viņai tak patīk tas Krums, un man šķiet, ka arī Rons....
BlueberryAnima
kas visiem ir ar to hermioni un ronu??? huh.gif varbut vinji nemaz nebus kopa! nu labi,jau labi vinji tur kasqas un ik pa laikam apvainojas viens uzx otru, bet tas jau nenozime, ka uzreiz ir gaidams paris! blink_a.gif es zinu, ka tas jau gan ir gandriz neiespejami, bet man patiktu, ja vinjs ar hermioni butu paris! whistling.gif
esssiiite
Gruuti spriest. Peec filmaam spriezhot tai jaabuut Hermionei, bet peec graamataam spriezhot vinja buus kopaa ar Ronu. (ne velti teiciens: kas kjiiveejas tas miileejas) smile.gif Bet tikpat labi taa vareetu buut Džinnija vai jebkura cita meitene visaa skolaa......
Overlord
A jums nav ienākusi prātā varbūtība ka Harijs 7.grāmatā būs bez meitenes? ohmy.gif Domajams ka Roulinga arī būtu spējīga uz tādu pavērsienu,it īpaši ņemot vērā to ka Harijs tiek brutāli krustots ar gandriz visām zināmajām grāmatas varonēm.Tas nu gan butu notikums.Gaida gaida un beigās nekāa.Mosh vēl izrādisies ka Poters ir gejs vai vispār aseksuālis
***Dancing_Queen***
kaa war zinaat, kas notix???? harijs jau wispaar ne ar wienu nespeej palikt kopaa.. teikshu taa driizaak rons buus ar hermioni nekaa harijs ar meiteni.. (lai gan tiiri iespeejams..)
~Luna~
Man liekas ka tā varētu būt Luna, jo FO Harijs pret viņu izjuta žēlumu... kautkas sāk veidoties... laikam.... grin.gif Bet kas to lai zin! Pienāks laiks uzzinās... Nav jēgas spriest agrāk! Kas būs būs tad jau redzēs! lasa_a.gif
salema
it kaa Cho buutu labaakaa kandidaate, bet vinja nevar paardziivot par Sedriku nu tad nezinu un it kaa Hermionei tiek Rons...DZjinnija arii vareetu buut, tacju gan jau, ka beigaas izraadiisies kaads, ko mees vismazaak gaidaam...

piemeeram Pansija Paarkinsone... tongue.gif laughing.gif
Danio
Manupraat Džinnji taa nebuus, Hermione arii ne jo vinji ir tikai draugi... Čo arii nee jo Harijs 5. graamatas beigaas vairs neko pret vinju nejuta, man liekas taa buus kaada jauna varone vai arii vispaar nebuus...
filthy-creat
Es zinu, ka nedaudz novirzos no teemas, bet ... Es ljooti gribeetu, lai Malfojs graamatas beigaas paliek ar Hermioni. Tas buutu ljooti interesanti (manupraat) grin.gif

..., bet runaajot par Hariju ... es iisti nezinu, jo riit tikai saakshu lasiit 4 graamatu...bet peec juusu vaardiem var spriest, ka vinjsh palix ar kkaadu meiteni vaardaa Luna, vai Cho ... kaut arii es negribeetu, lai vinjsh paliek ar Cho, vinja ta4u japaaniete (tas starp citu izskaneeja). Varbuut buutu labi, ja vinjsh paliktu ar Dzinniju vai ar kaadu meiteni no kalambola komandas smile.gif luuk taadas buutu manas domas smile.gif

Best wishes, filthy-creat! wink.gif
serafa
shaadi staasti par to,ka winjsh tomeer iemiileesies wai kkaa taa ir nezheeliigi daudz...
man liekas,ka taa wareetu buut kaada persona kas jaw graamtaa ir piemineeta kaa neieweerojama meitene,taada kurai harijs nepieweersh paaraak lielu uzmaniibu...iisteniibaa...manupraat taa pat wareetu buut dzhinnija... rolleyes_a.gif
Keyshia
CITĀTS(filthy-creat @ 13.07.2005 17:01)
Es zinu, ka nedaudz novirzos no teemas, bet ... Es ljooti gribeetu, lai Malfojs graamatas beigaas paliek ar Hermioni. Tas buutu ljooti interesanti (manupraat) grin.gif

..., bet runaajot par Hariju ... es iisti nezinu, jo riit tikai saakshu lasiit 4 graamatu...bet peec juusu vaardiem var spriest, ka vinjsh palix ar kkaadu meiteni vaardaa Luna, vai Cho ... kaut arii es negribeetu, lai vinjsh paliek ar Cho, vinja ta4u japaaniete (tas starp citu izskaneeja). Varbuut buutu labi, ja vinjsh paliktu ar Dzinniju vai ar kaadu meiteni no kalambola komandas smile.gif luuk taadas buutu manas domas smile.gif

Best wishes, filthy-creat! wink.gif
*


Malfojs + Hermione..? Ojā, tas gan varētu izrādīties incanti... laughing.gif
Tikai rīt 4to? Eeh.. tad iesaku nelasīties te par daudz, jo te var būt spoileri un tas tev nenāks par labu.. silent.gif Visu prieku sagandēs.. unsure_a.gif
Ar Lunu? laughing.gif laughing.gif Nē, es nedomāju, ka tā tas būs.. tongue.gif
Visticamāk jau ar Čo arī ne, bet tas nav tāpēc, ka viņa ir japāniete.. tongue.gif rolleyes_a.gif
Janzizs
es nes nesaprotu kur juus garamatas redzat ka vinš iemiilas hermione????taas ir peedeejas muļķiibas, hermione ir viņa labaakaa draudzene, driizaak viņu miilestiiba vareetu buut kaa baraaļa un maasas atieciibas nevis taadas!!!

viņš vareetu palikt kopaa ar čo taa jau no otraas garaamatas ir viņamiilestiiba, vai arii kaadu jaunu peersonaažu!!!!
'Hermione drošvien paliks kopaa ar ronu, viņi vienmeer ķildojas, kameer samiileesies viens otraa!! laughing.gif
Axa Night
Hermione manuprāt atkrīt, tur jau skaidrs, ka viņa būs ar Ronu...Džinija šķiet varētu būt īstā, bet arī diezgan uzkrītošs variants...domāju ka JKR vēl gribēs mūs pamocīt ar šo sižeta pavērsienu un varbūt sniegs kādu jaunu tēlu, kurā Harry iemīlēsies!
kvadrātsakne no priedes
Es nedomāju ka Harijs būs kopā ar Hermioni, jo viņa visdrīzāk būs ar Ronu... manuprāt ja Harijs būs ar kādu kopā tad tā būs kāda jauna varone;D
mazā peciņa
Izlasot JP tā vien liekas, ka Harija īstā ir Džinnija. Jo palasot viņa domas, kur viņš sev mēģināja ieskaidrot, ka tādas sajūtas ir tikai tāpēc, ka Džinnija ir tikai viņa labākā drauga māsa. Biju priecīga, ka viņi skaitījās pāris, bet beigās gan sad.gif . Žēl, ka tā sanāca. Lai gan ir vēl naiva cerība, ka septītās grāmatas beigās (ja Harijs izdzīvos) viņi varētu būt pāris.
Jo cik var saprast - Harijs pašlaik gatavojas cīņai, tā arī viņš teica Džinnijai - viņam meitenes kādu laiku nebūs.
.: ARTANIS :.
CITĀTS(skowij-snowij @ 22.07.2005 22:22)
Izlasot JP tā vien liekas, ka Harija īstā ir Džinnija.
Lai gan es līdz pēdējam paliku pie cerības, ka Harijs varētu ieskatīties Hermionē, tomēr man tagad nākas padoties - viss liecina, ka Hermione paliks kopā ar Ronu, bet Harijs.....jā.... Ar Hariju būs kā būs - ar Džinniju viņi būtu saskanīgs pāris, bet kā jau Skow minēja - Harijam priekšā ir cīņa, un cīnoties pret Voldemortu, viņš nevarētu nest atbildību par sev mīļās meitenes nāvi, tapēc 6.grāmatas beigās viņš attiecības ar Džinniju pārtrauca...

Jācer, ka tomēr beigās (protams, ja abi (H, Dž) personāži paliks dzīvi..) viņi tomēr būs kopā un laimīgi...

Laiks un Roulingas izdoma rādīs...
helbaffy
nu pēc manām domām Hermione būs kopā ar ronu, jo tas drīz vien daudziem atklāsies decembrī... whistling.gif un kā arī tas, ka harijs varētu palikt (pašās grāmatas beigās) kopā ar džinniju, gan vēlāk sapratīsiet kāpēc es tā domāju... ! smile.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Bafa, tu nu gan esi riktīgā... riktīgā... bafa.
vārdu sakot, es par hariju/hermioni nelieku ne plika graša.
Tas taču ir na'vīgi neinteresanti - divi personāži, visas grāmatas trinušies viens otram gar sāniem , pēkšņi iemīlēsies.
Es tomēr piekrītu Feltonam - septītajā grāmatā Hermione varētu būt ar Drako. Jābūt kam tādam, kas sit pa nerviem visu septīto mācību gadu.
Kāpēc ne ? Slīdenis pret grifidoru, naids starp "labajiem" un "ļaunajiem " , "dumidoriešiem" (kh khmm... anyway... ) un "voldemortiešiem'... vai tad nav interesanti - Hermione pārietu ļauno pusē ~
mr Bl@ck
Flēra Delakūra. Kur tu Cūkkārpā tagad rausi vienu oriģinālo Drako Malfoju??? Viņš tak aizlaidās prom ar Strupu. Anyway par to H/G problēmu es ar lauzīju galvu un varu teikt tā faniku rakstnieki ir izdomas bagāti. Ar viņīem es piekrītu tikai vienā punktā: Ja Harijs tiešām ir līdz ausīm iemīlējies es šaubos vai viņš spēs Džinniju ignorēt. Ja kāds grib zināt manas likmes ir viņš izturēs aptuveni 1.5 mēnešu bez viņas varbūt pat mazāk.
Hikari
mr Bl@ck, pilnīgi piekrītu Tev! Es arī jau no sākta gala (otrās grāmatas) esmu atbalstījusi Harijs fet Džinija pārīti. Likas tā mīļi un cmuki! laughing.gif es arī nedomāju, ka Harijs, ja vien patiesi mīl Džiniju, spēs ilgi izturēt.
Flēra, pat ja Malfojs būtu palicis skolā, sakasrīgās pārītis būtu bijis Drako un Džinija, tieši tā iemelsa pēc, ka tur nav tikai skolas naidns, bet jau paaudžu, dzimtu naids. Tā teikt, sanāktu kā Romeo un Džuljeta savā ziņā. Bet būtu skarbi... laughing.gif
Tomēr es esmu par Harijs Džinija un Rons Hermione! smile.gif
~SweetIrony~
nu jaa pieksritiishu jau sen nosauktajiem pariishiem, jo tas viss taa logjiski sanaaktu.. bet nu neko jau nevar zinaat...
buutu jau protams interesanti, ja buutu kaads interesants paveersiens... un kaads iemiileetos kaadaa citaa...
vaardos nevienu nenosaucot...
Funny-Bunny
Es domāju,ka Hermione būs kopā ar Ronu,jo vinji visulaiku strīdas,bet tad jau atkal draudzīgi apskaujas un runājās!!! Bet Harijs drošivien kaut kur satiks savu īsto mīlu un domāju,ka tā būs kāda jauna varone pēdējā vai ne pēdējā grāmatinjā!!! Vai arī,kad iznīcinās to Voldemortu ar... whistling.gif nju tad jau mēs redzēsim un lasīsim!!! laughing.gif
ReinaDeLaNoche
Njaa izlasīju 6to grāmatiņu... Flēra jau nu noteikti atkrīt, jo wiņa wasarā precēsies wink.gif Pagaidām izskatās, ka Džinija ir Harija īstā, bet kas to lai zin, ko mums ir sagatawojusi Rolinga...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.