Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: SAVAS HP FILMAS
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Lapas: 1, 2
Canadian
Nu, kuras filmas jums pieder pašiem par HP. Man pašam ir tikai pirmās divas, bet drīz dabūšu aŗi AG
kenijs
Nu man ir pirma otro nava laika meklet utt negribas ka4at ,bet tresha diez vai ir dabujama...
harry
Man ir 1. divas.
Ļipa
A man ir tikai otraaa.... Nu dikti gribeetos arii pirmo un tresho... man ar datorspeele ir tikai otraa... sad.gif
mazā peciņa
Man ir divas filmas, bet tad, kad būs iespējams arī dabūt trešo filmu, tad to arī dabūšu.
Trusite
man nav nevienas, bet abas esmu redzeejusi kaadas 10 reizes grin.gif
Siri
Man ir 1. un 2. videokasetēs.Plānoju pirkt arī trešo,bet pagaidām,man liekas,tā pārdošanā vēl nav huh.gif .Galu galā,pieprasījums uz to filmu kinoteātros vēl ir rolleyes_a.gif Vispārībā esmu ieplānojusi dabūt visas 7 daļas happy.gif Tāpat...Kaut gan jēgas īpašas nav.Agrāk man nebija neta,un tā es skatījos visu laiku,ka nebij ko darīt whistling.gif A tagad...viņas jau kādu pusgadu guļ neskartas ermm.gif
-=RonS=-
Nu man ir visas gan jau uz videokasetēm (VHS) gan diskos (DVD) grin.gif
Labi ka gudrie onkulīši Japāna izdomāja tādus DVD kas beidzot atpazīst filmas Divx formātā, tagad varu skatīties Hp uz nebēdu grin.gif grin.gif grin.gif
_BijušaisPareģis
Pirmās divas, bet gluži tāpat kā orx uz vēl
citiem - drīz varēšu teikt, ka visas trīs! grin.gif
Tās aba pirmās man ir orģinālās - VHS & latvieshu valodā... cool.gif
Grēkmeistars
Man ir visas trīs no drošiem avotiem... grin.gif Es tās skatos, kad vien varu... grin.gif
Shadowstalker
Vecais, labais DC++ palīdz... 3 filmas 40 minūtēs. laughing.gif
***Dancing_Queen***
jaa jauki. man ir pirmaas divas, censhos DC++ atrast arii tresho, protams esmu atradusi tikai viena mazmaziitinja probleema. 3. filma nav angliski un krieviski es neskatos, jo tulko briesmiigi un tagad mekleeju hubu, kur visas filmas var nokachaat angliski, taatad jaameklee aarzemju hubi, jo tikai latvieshu hubos ir krieviski, jo daudzi nesparot angliski, bet es saprotu gan taa, gan taa, bet vienalga krievu un latvieshu tulkojumi nerullee, taapeec arii veel neesmu nokachaajusi tresho dalju.
-=RonS=-
CITĀTS(arwenn @ 06.07.2004 12:01)
jaa jauki. man ir pirmaas divas, censhos DC++ atrast arii tresho, protams esmu atradusi tikai viena mazmaziitinja probleema. 3. filma nav angliski un krieviski es neskatos, jo tulko briesmiigi un tagad mekleeju hubu, kur visas filmas var nokachaat angliski, taatad jaameklee aarzemju hubi, jo tikai latvieshu hubos ir krieviski, jo daudzi nesparot angliski, bet es saprotu gan taa, gan taa, bet vienalga krievu un latvieshu tulkojumi nerullee, taapeec arii veel neesmu nokachaajusi tresho dalju.

Ja tur nu es tev pilnīgi piekrītuvislabāk filmas ir skatīties ir angļu valodā, jo tulkojuma gadās drausmīgas kļūdas sad.gif Kaut arī 3 daļa nemaz tik slikti nav pārtulkota protams ir šādas tādas niansītes bet manuprāt skatīties var grin.gif
alise brīnumzemē
pagaidaam man gan veel ir tikai pirmaas divas.... tongue.gif
monster
man i divas pirmaas dallas pilniigi orgginaalas atveda no anglijas !! rolleyes_a.gif
Katy=)
Man ir visas 3....un vinjas visas ir superiigas! wub.gif
closs...
Nu jau man arii ir visas 3! smile.gif
~zuziite~
man ir azkabanas guusteknis!
DEaDnokS*
nu man pagaidaam veel neviana , bet domaaju kaut kaa ieguut
zakkite
Man ir vissas triis! grin.gif Es nokacaju no DC+!!!Bet man ir krieviski, bet es gribetu angliski!!!! huh.gif
fishbone
Nejaushi nospiedu uz visas triis, bet man nau nevienas, jo nevajaga! Esmu redzeejusi ktru filmu vismaz 2reizes. Kompii taksh nav neiedomaajami daudz vietas, ka vareetu tureet liekas filmas....
me...
kapeiks
Pirmās divas es redzēju kinoteātrī, trešo tikai no DC nokačāju un man viņa tagad ir datorā.
laughing:angel
blush.gif man ir tikai otraa, latvieshu valodaa paartulkota...
Canadian
CITĀTS(kapeiks @ 22.08.2004 16:26)
Pirmās divas es redzēju kinoteātrī, trešo tikai no DC nokačāju un man viņa tagad ir datorā.

kāda valodā...es nekad nekačāju filmas krievu val, jo uzreiz tās zaudē 30 % no savas vērtībās...kādiem 80% lietotājiem varbūt pat vairāk, DC++ hubos ir noshārētas filmas krievu val, tāpēc baigais čakars meklēt angliski, bet šķiet, ka es jau esmu atradis diviem lietotājiem tās angliski...neesmu pārliecināts vai būs angliski, bet cerams, ka būs... unsure.gif whistling.gif Man pašam ir uz DVD, bet izrādījās kvalitāte un valoda ir tāds **** beigās, kur Harijs nobļaujās ĻOTI skaļi Expectom Patronum, krieviski tajā vietā tās ierunātājs TIK klusi un vēl takā kaut kāds dzērājs to teiktu pačukst Ejxpetko Patronjum......riebst......vēl vairāk tas, ka var dzirdēt T I K A I kriveu val.... getlost.gif

Līdz ar to sanāk, ka man ir visas trīs filmas... tongue.gif
...Zanish...
Man ir tikai viena filma - Harijs Poters un Nosleepumu kambaris. rolleyes_a.gif Tresho filmu men nemaz negribas jo man taa iipashi nepatika un pirmo esmu kaadas 8 reizes redzeejusi. getlost.gif
ricis
man ir tris!!! es gribetu dabut ari 4!!!
WhiteAngel
nu jaa man naw newiena bet gribeetos gan blush.gif
lightness_flame
man ir ne tikai visa trīs, bet gan visas četras!!! rolleyes_a.gif sorcerer.gif
lil`skater
Man ir visas 4...:] nu tikai Akmens ir originaaldisks paareejais ir kachaats no DC++ bet vienalga ir...:] kopaa viss aiznem 8 diskus(katrai filmai 2 diski)...
Ģitārmeiča
Visi četri DVD. Uguns biķeris ir oriģinālais, pārējie pirātiskie DVD. happy.gif
Patriote.
man HP filmas liekas absolūtie mēsli. Tās filmas ir galīgi garām un man neviena nav tā īsti patikusi. kapitāli murgi un viens sekvels otram, jo tālāk jo drausmīgāk.

protams, ka neviena.
unciz
visas četras
viena gan tā īsti nav mana, bet stāv pie manis
un GoF ir DVD parējas gan ne
mister X
Visas četras.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Nobalsoju par "cita kombinācija" jo man nav nevienas - esmu redzējis visas un man ar to pietiek. Labāk patīk lasīt grāmatas.
lady_valea
Nu jau man ir visas četras filmas. Un visas uz DVD.. laughing.gif 4.daļai pat ir otrs disks ar visādiem labumiem...
kmn
hmm.. kaa var nebuut visas četras? aizejiet uz videonomu! vai pie draugiem. vismaz 23 reizes noskatieties - pietiks labam laicinjam - liksies ka teu pasham vinjas pieder jo zinaasi taas no galvas grin.gif
kobis
Man ir visas cetras anglu val, un novilktas ar BitComet tikai tadel, lai kadam iedotu, un taa nu vinjas arii palikaas.
ricis
man ir visas!!! kasete. es nevareju balsot... riga var nopirkt hp un uguns bikeris es nopirku!!!
nešķīstais skuķis.
Man ir tikai 2., bet gribētos dabūt trešo. ceturto nemaz negribu vairs redzēt. Bišķiņ apnikusi.
Melleņu kamenēns
Vī, man nav nevienas! tongue.gif
kniburiene
Man ir pirmās divas video, bet trešā un ceturtā - DVD. Vai 1. un 2. ir pieejamas 2disc edition, kā ir pēdējām divām?
Demigod.
Hāā. Man ir visas četras - novilku no dc++. Mājās gan vēl ir `Harijs Poters un Uguns Biķeris` oriģināls, bet man ērtāk ir skatīties no sava PC failiem. happy.gif

Turklāt tāpat oriģināliem ir tas autortiesību čakars.

Man jau vislabāk patīk Azkabanas Gūsteknis, un Noslēpumu Kambaris, kuru esmu noskatījusies tikai [!] trīs reizes. Baigi garā tā filma..
sanny
visas 4 - oriģinālās laughing.gif
Dumidors1995
Man ir visas cetras filmas divas video,divas dvd tongue.gif
ZIZI
Man ir visas četras. Bet otrajai daļai nav kaut kas kārtībā ar beigām.
negative
Man ir HP un Uguns Biķeris.
Eriette
Katra nākamā labāka par iepriekšējo! Tātad šobrīd - UB!
Kaķe
ja godīgi, tad man pašai nav.
biju pirmās trīs paņēmusi no draudzenes, bet ceturto noskatījos uz Lielā ekrāna. tongue.gif
Hēbe
Man ir tikai 3.daļa.Vēljoprojām nesaprotu kāpēc tēvs to disku nopirka. Būtu nopircis ko interesantāku getlost.gif .
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man ir trešās daļas kasete, kuru māsa nez kur ir nobāzusi mājās un vēl ir ceturtās daļas DVD, kurš par laimi stāv plauktā neaiztikts.
Nemazam nevēlos pirmās divas, jo man nevisai patikās tās filmas.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.