Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kursh aktieris jums liekas visprofesionaalaakais?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
***Dancing_Queen***
forshs jautaajums, vai ne?
harry
Visprofesionālākā priekš savas lomas man šķiet Emma Vatsone
Trusite
es arī domaaju, ka Emma Vatsone teelo visdabiskaak un visneuzspeeleetaak (no dotajiem variantiem, protams)
harry
Es nezinu Ruperts arī savu lomu spēlē ļoti labi.
giraffe
Gan Emma, gan Ruperts, manupraat, lieliski iejuutas savos teelos! wink.gif Nobalsoju par Emmu.
Immortal
Es nobalsoju par Tomu, jo viņš arī ļoti profesionāli spēlē. Bet vispār jau viņi visi ļoti labi spēle.
eliza
nu man persooniigi liekas ka Ruperts teelo vis labaak un profesinaalaak jo vinjam ir gruuta loma jaa teelo taads bailulis un diivainis. protams vinjam tas loti labi sanaak
Roviela
No šiem Toms, bet līdzīga aptauja jau bija! Te: http://www.kurbijkurne.lv/forums/index.php?showtopic=4628
monster
man liekas ka vtsone jo vinna no visiem teelo vispaarliecinossaak !! smile.gif
kenijs
Emma labaka bez 6aubam..
ilziic
Man neviens no dotajiem nešķiet pietiekami pārliecinošs, lai es viņu sauktu par profesionālu. Tas nāk ar gadiem - viņi visi vēl ir pārāk jauni.
modoka
Es nobalsoju par Feltonu un tā arī domāju! cool.gif
Jeanne
Vatsone-kā vienmēr! Savu lomu viņa attēlo tik precīzi, spēj pārliecināt, ka viņa ir Hermione, kaut gan viņa nav Hermione... Viņa ir superīga! wub.gif
...Zanish...
Man (Zanish) liekas ka Ruperts. Bet nu viedoklji atshjiras. huh.gif
esssiiite
Emma - viennozīmīgi! Viņai pat kādreiz bija iesauka "Viena dubļa Vatsone!"
***Dancing_Queen***
es domaaju, ka vislabaak sanaak Emmai, jo vinjai nav tik piespiesti, vinja ir atraisiita. Toms un Ruperts ar nav slikti...
Endija
grin.gif Rūperts!!! Viņam sanāk ļooti dabiski. Protams pārējiem ar nav ne vainas, it sevišķi Emmai. bet Daniels pāris vietās par daudz pārspīlēja un tas ļoti nopietnas ainas padarīja vienkārši smieklīgas! cool.gif
da_basketbums
man skiet emma jo kas pa sitienu drako 3 filma ei nost tur jau aug boksere wink.gif
DEaDnokS*
nu es domaaju ka Ruperts jo vinam tak jaateelo keems
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.