Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Iesaku noskatīties...
Kurbijkurne forums > Citi temati > Caurais katls > Kino un mūzika
Lapas: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11
Heiliona
Es iesaku noskatiities filmu Forests Gamps, Dzhonijs Anglis, protams Titaaniks un arii Madagaskara! Vienas no vislabaakajaam filmaam kaadas esmu redzeejusi smile.gif
Mauvaise Mademoiselle Blanc
Es iesaku paskatīties
režisora Emira Kusturicas filmu "Melnais kaķis, baltais kaķis ".
"Black cat, white cat "(1998.)
Pārākā filma. Super. Pārrēcos.... mana visvisvismīļākā filma grin.gif
perija
CITĀTS(tralalaa @ 08.06.2004 12:05) *
Tad vēl man patika Randiņš Belevilā. Tā ir izcila franču animācijas filma. Vispār neko tik labu pēdējā laikā neesmu redzējusi.



Ar Randiņu Belevilā ir kā ir..
Respektīvi, multenei nav ne vainas. Bet man pagadījās aiziet uz to ar 10 gadus vecu meiteni, tāpēc arī savu domāšanu biju noskaņojusi līdzīgi & aplauzos. Aplauzāmies mēs abas. Jo nebijām nobriedušas tajā vakarā būt pieaugušas..
Mūsu vaina, bet šo niansi derētu zināt & ievērot arī citiem.. smile.gif

Ak, jā.. Par ieteicamām filmām..

1. Ray - par melno, aklo mūziķi Ray Charles. Stāsts par viņa dzīvi ar dikti lielu foršās mūzikas devu. rolleyes_a.gif

2. Charlie & the Chocolate Factory
Willy Wonka & the Chocolate Factory

Sameklējiet atšķirības starp šīma abām filmām! tongue.gif

3. Finding Neverland. Stāsts par Pītera Pena autora Džeimsa Barija dzīvi laikā, kad viņš rakstīja stāstu par Pīteru Penu. Iesaku visiem, kas nav pazaudējuši (un arī negrib) savu bērnību.

4. Amelie of Montmarte. Līdzīgi kā iepriekšējā filma - stāsts par meiteni, kam sirdī vēl mīt bērns. Bez gala sirsnīga & mīļa. smile.gif


Un vēl jau bez gala daudz viskaut kas no Tarantino, Ritchie daiļrades, kā arī visādas filmas ar Depp, Clooney, Connery etc piedalīšanos.
Ir taču tik daudz foršu filmu! yahoo_a.gif
Chou
Pēdējā laikā filma, kas ir laikusi atmiņā ir "Venēcijas tirgotājs" jebšu "Merchant of Venice"....Šekspīrs un jauki aktieri...
_BijušaisPareģis
CITĀTS(skow @ 13.11.2005 17:20) *
Iesaku nosaktīties Flightplan
laughing.gif
Tu to nopietni? huh.gif

Man gan izskatījās pēc visprastākās filmas, ar budžetu 5 sanāri, kurus iedeva kaimiņu Vasjam, lai patur kameru. Filmā ne domas, ne skatu, nekā! Labi ka neizdomāju vēl kinītī skatīties.
Feny
es iesaku noskatities... Hariju Poteru un Uguns biķeri. whistling.gif jeb angliski Harry Potter and the Goblet of fire.
G.l. Daniels Redzklifs, Emma Watsone, Ruperts Grints
Filma iznak latvija 25. novembri 2005.


Vel ietektu noskatities Operas spoku iznaksanas datums 2004...
galja....
iesaku noskatiiities the sweetest thing(nezinu kaa raxta).....tik reeciiigi... grin.gif
aaa....unj veel briljanta roku... kriev filma
Siri
Iesaku noskatīties filmu Pay It Forward, jeb Atmaksā ar labu (2000). Vakar rādīja LNT, ļoti neparasta filma. happy.gif

~~~

Mazā Trevora ģimene būtu uzskatāma par nelabvēlīgu – viņa māte ir alkoholiķe, tēvs, kad vēl dzīvoja kopā ar sievu, mēdza palaist rokas. Taču zēnu ierosina kāds skolā uzdots neparasts mājasdarbs – izdomāt veidu, kā praktiski uzlabot pasauli, un īstenot to. Tā Trevoram rodas ģeniāla ideja – ja kāds tev ir izdarījis ko labu, tā vietā, lai ‘atmaksātu ar labu’, izdari labu trim citiem cilvēkiem un lūdz viņus rīkoties tāpat! Un drīz vien tu redzēsi – pasaule kļūs par labāku vietu! Sapņo lielus sapņus, bet sāc ar mazumiņu!

Rež. Mimi Ledere.
Lomās: Kevins Speisijs, Helēna Hanta, Heilijs Džoels Osments, Džeimss Kavīzels, Džons Bon Džovi.



Jauka, aizkustinoša... ar dikti neparedzamām beigām /sniff/ crying.gif


- imdb
- oficiālā mājaslapa un treileris









P.S. Turpmāk ieteikumi, kuri neatbildīs šim te parastajam noteikumam pašā augšā:
CITĀTS
> Iesaku filmu...

Uzrādi oriģinālo nosaukumu un iznākšanas gadu, kad iesaki kādu filmu!

tiks dzēsti.
smile.gif
Ausminta
No pēdējām manis redzētajām: The Terminal (Lidosta) , (2004) ar Tomu Henksu. Par valodas barjeru, birokrātiju un cilvēcību. Par to, kas katram svarīgākais dzīvē un cik atšķirīgs un no malas neizprotams tas var būt. Man ļoti patika.

Nesen noskatījos gan jau pirms laba laiciņa iznākušo Sixth Sense (Sestais prāts), (1999). Galvenajās lomās Brūss Viliss un Heilijs Džoels Ostmens (viņa dēļ vien vērts skatīties, protams, arī Vilisa - bērnu psihoterapeita smile.gif ). Nopietna filma, drāma/trilleris. Psihoterapeits cenšās palīdzēt zēnam, kas redz biedējošas un citiem neredzamas lietas. Ekstrasensorika. Bija intereanti, jo drusku vairāk ar psiholoģijas zinātni esmu bijusi spiesta iepazīties un tās rīcības plāniem šādā sakarā. Filmā, par laimi, var arī citādāk. wink.gif

Vēl ļoti skaista filma - Hero (Varonis), (2002). Vizuāli brīnišķigi baudāma. Neesmu gan īpaši laba Ķīnas filosofijas zinātāja, bet domāju, kā tā tur ir stipra, tāpat filma piesātināta simboliem. Pēc filmas noskatīšanās gan nepameta sajūta par politiskuma noti visam apakšā, bet ko tad var gribēt.

Klasika: Labyrinth (Labirints), (1986) . Režisors Džims Hensons, Konolija un Bovijs galvenajās lomās. Var jau uzjautrināties par asoņdesmito gadu specefektiem, bet tajā ir kāds idejisks spriegums, kā ļoti pietrūkst lielākajā daļā mūsdienu skaļo un pārpucēto fantastikas "dižpārdokļu" smile.gif.

Dead Poets Society (Mirušo dzejnieku biedrība), 1989. Režisors Pīters Veirs, galvenajā lomā Robins Vilijamss. Šī nu ir ... Nezinu pat, ko rakstīt, kā raksturot, kā slavēt, jo slavēt nevar - par skaistu. Skumja un jautra, gaiša un ļoti sāpīga. Par dzeju, cilvēciskumu, kaisli, dzīvi un tās mīlestību, uzdrošināšanos, sistēmas varmācību un dvēseles ilgām. Paliekoša.
Siri
CITĀTS(Siriuss @ 22.07.2005 16:39) *
Iesaku noskatīties House of D (2004).
Neliels apraksts:
Amerikānis Toms Voršovs jau 30 gadus dzīvo Parīzē, un neviens nenojauš, ka viņš kādreiz bijis arī pavisam cits cilvēks un dzīvojis citu dzīvi. Šodien ir īpaša diena - Toma dēlam paliek jau 13 gadi, un tēvs viņam sagatavojis īpašu dāvanu. Toms dēlam izstāstīs neticamu stāstu, kas ar viņu notika viņam pašam esot 13 gadīgam puisim, dzīvojot Njūjorkā un sapņojot par nākotni. Viņš atklās viņam savas dzīves noslēpumu, lai vēlreiz izdzīvotu cauri savai pagātnei, kas maksāja viņam pārāk daudz..

Stāsts ļoti aizkustinošs un jauks, neparasts. Tā teikt, gaumes lieta, bet man ļoti ļoti patika. happy.gif

Filmas mājas lapa ir te. Tur var apskatīties arī treileri. smile.gif

Ak jā - un Latvijā diemžēl šo filmu nerādīs. Man liekas, ka vispār Eiropā nebūs. Tā kā cerība pagaidām tikai uz dažādām novilkšanas programmām, rudenī iespējams būs uz DVD.



Visiem kas šo gribēja noskatīties - filma pašlaik ir pieejama torrentos (Sigma Bittorent Tracker) angļu valodā! smile.gif
kenijs
Roll Bounce

Iesaku!!!
Reciga komedija ,laba filma man baigi patika... (iesaku skatities originalvaloda)
Namejs
Iesaku noskatīties "Crossroads". Bet nepārprotiet, ne jau to kur spīrsa, bet to kas uzņemta 1986. gadā. Sižetiski nekas baigi īpašs, bet obligāti jāredz visiem ar mūziku saistītiem cilvēkiem. It sevišķi ģitāristiem.
pekene
Никита Михалков [Ņikita Mihalkovs; Nikita Mikhalkov] - Сибирский цирюльник [Sibīrijas bārddzinis; Barber of Siberia] - 2000

ljoti saapiiga un ljoti speeciiga filma happy.gif
joua
ir ljoti laba zviedru jaunieshu filma Sandors/Ida. man,personiigi,shkjita,ka taa ir ljoti atklaata un patiesa.veel labas ir arii Moulin Rouge un Rozreda(ui,laikam atkārtojos)
Fantomass
Gribi redzēt stilīgu action? The Transporter 2 biggrin.gif
Ragana
"Lidojošo dunču nams"
2004. gads
Ķīna, Honkonga
(Piedodiet, man nav iespējas rakstīt ar tādiem burtiem, un jūs netiksiet pie orģinālā nosaukuma.)
Piedzīvojumu filma ar kaujas skatiem un nelaimīgām beigām... Padaudz asiņu un nelaimīgi mīlētāji...

"Tīģeris un drakons"
2000. gads
Ķīna, ASV
Līdzīga kā iepriekšējā, tikai iespaidīgāka un brīnumaināka, beigas kaut kā neliekas tik nelaimīgas...
Drusku šausmas un romantika...
berserks
"Interstate 60"
Year: 2003

Es gan domāju ka viņai nosaukums ir "Route 60"(60-tais lielceļš, šoseja), bet izrādās, ka "interstate".

Interesanta filma, tāda kur aizdomāties, filozofija par dzīvi un ceļiem kurus izvēlamies, kā mūsu izvēle ietekmē tālākos notikumus.

Ir vairākas rerizes rādīta pa TV.
Siri
CITĀTS(berserks @ 27.12.2005 12:37) *
"Interstate 60"
Year: 2003

Es gan domāju ka viņai nosaukums ir "Route 60"(60-tais lielceļš, šoseja), bet izrādās, ka "interstate".

Interesanta filma, tāda kur aizdomāties, filozofija par dzīvi un ceļiem kurus izvēlamies, kā mūsu izvēle ietekmē tālākos notikumus.

Ir vairākas rerizes rādīta pa TV.



Vispārībā, ļoti labs ieteikums. Forša filma, tiešām, baigi patika. Tāda neparasta. Dubult-iesaku. happy.gif
CHO CHANG
Nju man ļoti patika:
"Titāniks",
"Pearlhahbor",
"Zaļā jūdze",
"Gladiators"...

Pēdējās trīs ir smagas, bet foršas filmas...
nitro
Veco labo Forest Gump(gadu aizmirsu whistling.gif ) un arī Charlie and the chocoalte factory (2005) laba filma pašam patika.
Siri
Iesaku filmu "A Christmas Story" (1983) [Bob Clark].

Jautra filma par Ralfiju, kurš cenšas pārliecināt visus apkārtējos viņam Ziemassvētkos uzdāvināt rotaļu BB gun. grin.gif

Imdb links

Visjautrākā tur ir vecāku reakcija uz bērna pateikto "f word". laughing.gif Ak, 40tie.
whitegirl
Ieteikshu noskatiities DaVinci Code - vinja naakamgad buus jaaskataas . . .Esmu drosha ka taa filma buus taa veerta... wink.gif
Nellijs
whitegirl- Kā tu vari būt droša par filmu, kas vēl nav iznākusi?
Ragastis
Tā nu Es noteikti ieteiktu noskatīties šādas filmas:

Titāniks (kas gan īstenībā naw redzējis...)
Mulenrūža wub.gif
Amerikāņu pīrāgs [American pie]
Amerikāņu pīrāgs 2 [American pie 2]
Lidojošo dunču nams
No elles [From hell]


Šitās ir labas filmas... Nu tādas kuras war skatīties pa TW, bet ja sāktu filmu saraxtu, kas iet kino, tad nosprāgs warētu... tongue.gif
kenijs
A kur ta:
American Pie 3
American Pie 4
Antons Ego
dear wendy - par pacifistiem, kas šaudās. smuka filma. es nesapratu. ļoti smuka.
dawg-
skatieties The ring 1, 2, 3

labaak japaanju versijas rolleyes_a.gif
happy.gif
versache
Jeee kads ir redzejis Zorro Leģenda.Ja nav tad iesaku noskatīties tiešām laba filma.
Shatered
Saint Ange. Nesen gāja pa Tv 3. Ar Virdžīniju Ledojēnu un Lū Doilonu.
Antons Ego
Gasa Van Santa filmas Pēdējās dienas [Last days] un Zilonis [Elephant]. Pēdējās dienas par Kobeina dzīvi ap miršanu un narkotikām. Baigi nostrādā filma. Zilonis - par vienu vidusskolu.

Viņam tie darbi tādi glīti un uzrunājoši. Estētiski ļoti baudāmi. Lielāko daļu laika kamera vnk klīst kaut kur, pat īpaši neķerot notikumus, bet tas, kad noķer, izdara to tā, ka mati stāvus. smuki.
***Dancing_Queen***
piekriitu, ka "The Da Vinci code" jaabuut graujoshai filmai.. jo graamata bija izcila.... un arii peec reklaamaam wareetu secinaat, ka noteikti buus laba filma.. smile.gif
Minki
CITĀTS(whitegirl @ 30.12.2005 18:19) *
Ieteikshu noskatiities DaVinci Code - vinja naakamgad buus jaaskataas . . .Esmu drosha ka taa filma buus taa veerta... wink.gif


CITĀTS(arwenn @ 27.01.2006 23:37) *
piekriitu, ka "The Da Vinci code" jaabuut graujoshai filmai.. jo graamata bija izcila.... un arii peec reklaamaam wareetu secinaat, ka noteikti buus laba filma.. smile.gif


Lomās jau vien ir fantastiski aktieri, pēc kā varētu secināt to, ka filmai vnk ir jābūt labai! - Toms Henks un Odrija Tatū rolleyes_a.gif Kur varētu atrast vēl burvīgāku aktieru duetu?
Antons Ego
CITĀTS(Dependence @ 27.01.2006 23:40) *
Toms Henks un Odrija Tatū. Kur varētu atrast vēl burvīgāku aktieru duetu?


Noteikti varētu. Šitas gan ir tieši tik burvīgs, lai nopelnītu iespējami lielāko summu.
mazā peciņa
CITĀTS(skow @ 16.08.2005 21:23) *
Iesaku nosaktīties White Oleander (2002). Interesanta filma. Skaista. Bēdīga. Viss vienā. Galvenais - mūsdienu realitāte. (daudz maz). Šeit iekš IMDb. Kā arī treileri var nosaktīties šeit.
šodien, tv3, 21.30.
grunt+
tiko noskatiijos Good.bye,.Lenin! psihi, psihi.. buutu man lielaakas zinaashanas krievu valodaa buutu veel labaak, jo dazhas lietas nesapratu. Bet ir veerts noskatiities
Logan
Iesaku noskatīties filmu "Mis Slepenā aģente" (Miss Congeniality, 2000, Sandra Bullock, Michael Caine, Benjamin Bratt u.c.)
After botching up an undercover assignment involving Russian mobsters, less-than-graceful FBI Agent Gracie Hart is placed on desk duty. However, when a terrorist, known only as The Citizen, threatens to disrupt the Miss America pageant, Gracie, unfortunately, is the only agent attractive enough to go undercover posing as Miss New Jersey.

happy.gif Ļoti jauka, smieklīga un mazliet romantiska filma.
Le Renard
"The Shallow Grave"
"Trainspotting"
"The Clockwork Orange"
"The Rabbits"

Tā lūk, mazie. Pirmie trīs - zudusī paaudze, asinis, f-vārdi, skotu valoda.
Ceturtais - Mesjē Linčs. Izsaka visu.
Patriote.
CITĀTS
Iesaku nosaktīties White Oleander

jau biju redzējusi un skatījos vēlreiz pa tv3 zinu cik forša ^^

Visiem kuriem patīk jautri pasēdēt vakaros ar draugiem pie foršas un jautras filmas isaku viennozīmīgi Eirotrip w00t.gif
Antons Ego
Jā, Kubrika Clockwork Orange [1971] toč vajag noskatīties! Un Bērdžesa grāmatu arī izlasīt.

a Truši man tā ne īpaši.

Noskatieties Elpojiet Dziļāk! [1967]... kgan laikam jau tā tik tāda mana apmātība. Un Vai viegli būt jaunam? [1986]
Un visp no Kubrika labāk (par apelsinu pomojemu) Shining [1980] vai vēl labāk Full Metal Jacket [1987]... nu un visp.
Le Renard
"Clockwork Orange" ir lielākais šedevrs, manuprāt.
Vēl arī iesaku Linča īsfilmas. Bet ar viņu ir tā - viņš vai nu fascinē, vai nu riebj, vai nu atstāj "like what the f--k was that?" sajūtu. Man pirmais.
Antons Ego
Es Linču īpaši nepārzinu. No īsfilmām vispār tikai Vecmāmiņu (ja tā maz bij Linčam) esmu redējis un atceros visai murgaini. Trušiem kaut kādas pirmās pāris daļas, bet arī tā kārtīgi tikai to vizuālo (kas gan, jāatzīst, tiešām fascinēja) atceros. Malholandas ceļš, zilais samts, viss laikam.

čatiņš.

Es iesaku skatīties ļoti daudz Larsu Fon Trīru. Dancer in the Dark , Breaking the waves, Dogville, Manderlay... Nu vēl redzēta ir Europe, bet tas tā - mazāk.
Un no tās pašas Nodevīgo Dogmatiķu sērijas Dear Wendy.
Un bik The Million Dollar Hotel. Visp Vims Venderss ir foršs režisors, tikai pagalam vācisks.

Un Džārmušam ir baigi smukie tie Salaustie Ziedi, kas tagad Dailē, ja nemaldos, iet. Un kam tur tie Koristi Rīgā arī pelnīti tiek slavēti.

nujā. bet vispār labāk ejiet uz teātri silent.gif Tas pats Mehāniskais apelsins tagad Vaivaram. Kaut gan filma tiešām labāka.
Le Renard
Džārmušs principā ir viens no lielajiem, labajiem:
"Broken Flowers"
"Ghost Dog"
"Night on Earth"
un protams
"Coffee and Cigarettes"
Humora ziņā ideāli.

Piesviežam klāt vēl arī Tarantino un Ričiju. Abu divu VISAS filmas, it īpaši pēdējās. Un iegūstam labāko, kas ir no kino kiča.
joua
Pēc pēdējām sajūtām saku : ja gribat patiešām psiholoģisku trilleri redzēt,ir jānoskatās "Zāģis" un "Zāģis 2".Tikai nedariet to nakts vidū...
Cilvēks
Vakarnakt privātajā seansā noskatījos "Geišas atmiņas" ("Memoirs of a Geisha", Rob Marshall). Koloristiski pievilcīga filma. Mūzika - eleganta, vide - jauki raksturojoša, aktieri - pievilcīgi (Hatsumoto (Gong Li) ir vnk nežēlīgi smuka!), plots - nu tā, vidēji. Romantiska, viegla, bet skaista. Nekādu īpašu savilņojumu uz mani neatstāja, bet operatora darba dēļ ir vērts ierasties. Dabasskati un noskaņa ir tas, kas tiešām mani paķēra.
Latviski izdota grāmata/bestsellers ar tādu pašu nosaukumu.
Antons Ego
Pirmais zāģis patiešām bija brīnumaini interesants, turklāt lēts. nu tas ir -dvd ir lēts. cenā.
otro neesmu redzējis un kaut kā nevelk. bet vispār - jā.

A šitie abi jau tādi ritīgie kulta režisori. nunez. ar pāris filmām.
kaut gan Pulp Fiction man ar viena no mīļākajām. Un bili jau ar nav slikti. un stobri.
ai, nez fui.

Geišas atmiņas man patika. nu kā grāmata. filmu jau būs jāskatās, tik ļoti šķiet, ka nepatiks. tāpat kā da vinči kods. būs tādas vienādās aiainekkādās filmas un cal.
Scout
Everything is Illuminated - izcila filma. Ironija, joki augstākajā kvalitātē. Un vienā no galvenajām lomām arī Elija Vuds.

Vairāk par filmu :http://www.imdb.com/title/tt0404030/
Le Renard
Šiks vistīrākais. "Pulp Fiction" un "Snatch".

Kas vēl mums tīk? Mums tīk Pīters Grīnevejs! "The Pillow Book". Gaidu Tulsu Luperu. Ļoti gaidu. Biju uz lekcijām un tapu apmāts.
Antons Ego
ōjā, Grīnvejs. pavārs, zaglis, viņa sieva un viņas mīļākais. ļotiļoti skaista filma. Kino ir miris.

un tad nu arī Kustarica. Leģendārie Kaķi un Čigānu Laiks un, protams, Arizonas Sapnis. Roku rokās ar Bregoviču. Skraidošās kastes un eterlesi.

Vispār nogrābsties, rihard.
Feny
Es ieteiktu noskatīties filmu "Lepnums un aizspriedumi".
Žanrs: Romantiska drāma
Ilgums: 126 min
Pirmizrāde Latvijā: 2006.02.03.
Gads: 2005
Režisors: Joe Wright
Lomās: Keira Knightley, Donald Sutherland, Brenda Blethyn, Matthew MacFadyen

Pride and prejudice
Vinky
No tā, ko pašlaik rāda kinoteātros..

Brokeback Mountain
Kuprainais Kalns (2005)

Domāju, ka lielākā daļa par šo filmu ir dzirdējuši. Ir vērts noskatīties, tiešām. Lieliska.

Walk the Line
Sirds Robeža (2005)

"Hello, I'm Johnny Cash."
Arī vērts redzēt.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.