Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Zvēromags
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2
Ļipa
Kā jums šķiet, par, ko harijs pārvērstos, ja būtu zvēromāgs?

Man, piem, skjiet, ka vinjsh varētu pārvērsties par briedi, lai gan izlasot piekto grāmatu man sāk šķist, ka viņš varētu pārvērsties par čūsku.
kenijs
Visticamak par lauvu vai ergli kaut ko tamlidzigu ,bet var jau but ari ka pa chusku...
mazā peciņa
nju man liekas, ka vinjs paarveerstos kaut kam liidziigs, kaa vinja teevs paarveertaas... nju taadam liidziigam dziivniekam... vai arii briedim (vispaar, ja tas nebija briedis)
dreamer
Drīzāk tas varētu būt briedis jo briedis ir Harija aizstāvis. Tas arī izskatītos drusku pozitīvāk par čūsku par ko liek aizdomāties piektā grāmata wink.gif
Tomēr arī čuskām ir savas pozitīvās priekšrocības - ne visas ir tik ļaunas kā izskatās, tās labi un nepamanīti var ložņāt, kur vajag un kur nevajag, tām ir termoreceptori u.c. lieliskas īpašības kas Harijam visai labi varētu noderēt wink.gif
Grims
Un kā būtu ar ūdensmērītāju? Manuprāt no Harija sanāktu vnk lielisks ūdensmērītājs.

Un vispār, vai tad burvis nevar pats izdomāt par kuru zvēru viš mācīsies pārvērsties?
Trusite
es domaaju, ka vinsh vispaar nebuus zveeromags, bet ja buus, tad tieshaam drishvien briedis
Eowyn
Man gan liekas ka vinsh vareetu paarveersties par chuusku vai arii feeniksu.
Naiya
Manupraat par chuusku jau nu diez vai, jo kaadeel lai vinsh izveeleetos dziivnieku, kas ir sliideņa simbols? vina pasha bailes un nosleepums? visticamaak, ka ko briedim liidziigu, lai buutu tuvaak gimenei...
Matrikss
Nez...ja viš būs zvēromags tad noteikti nebūs briedis(žuburs) jo tas jau bija viņa tēvs un tad jau snāx biki jocīgi ja vi;s izvēlēsies to kas bijis viņa tētim...es domāju ka viš nebūs zvēromags...
laughing:angel
varbuut vareetu par suni(siriusa piemiņai)
varbuut par staltbriedi
EGO
Nu ņemot vērā viņa spējas, visticamāk par čūsku, kaut gan man viņš vairāk asociējas ar sesku - nenoturams, ziņkārīgs un veikls. grin.gif
Ļipa
Lauva ar liekas ticama, patiesiibaa...

Man gan neskjiet, ka burvis var izveeleeties zveeru par, kuru paarveersties, man driizaak skjiet, ka to izšķir viņa rakstura iipašības... Nu, bet taas jau tikai manas domas1 smile.gif
vanesa
Viņš varētu pārvēsties par tīģeri vai čūsku. Hariju tač varēja ielikt arī slīdenī. Cepure tač domāja slīdenī vai grifidorā, tik Harijs pats negribēja būt slīdenī.
aivvv/troll dream walker
nu es gan domaaju ka izveela spats bija tacu taads teksts ka piiters nebija pietiekami speeciigs lai speetu paarveersites par ko lielaaku taapeec es domaaaju ka katrs izveelaas maksimaalo un piennemamaako tiessi sev un velnsvinnzzin ko harijs izveeleetos ...
Laupītājmeitēns Ronja
CITĀTS(Good ol' Grim @ 04.06.2004 20:03)
Un vispār, vai tad burvis nevar pats izdomāt par kuru zvēru viš mācīsies pārvērsties?

nee, Roulinga man liekas kādā intervijā teica , ka to nevar izvēlēties, un ka pārvēršas par to kas ir tāteikt tav būtība, ar ko tu saderi...

Manuprāt viņš kļūtu(ja vien viņam pietiktu pacietības) par vainu čūsku, jo ir šņācmutis... Vai arī kautko spēcīgu , un varenu....
Fijusska
ni jaa, paarveershaas, par to kas tu esi buutiibaa, nevis par ko gribi. nu es arii vienbriid iedomaajos ka, harijs vareetu buut briedis, jo vinjam tads aizstaavis ir briedis, bet vinja teevs jau paarveertas par briedi, kaa tad briedi svar buut arii harijs! ? nrdaudz nelogiski buutu taa ne? wink.gif
grapefruit
Vabuut, ka Harijs savā būtībā ir pūķis...
Nu ja, ka pūķis, nez, kādēļ man tas ienāca prātā, bet domāju, ka pūķis būtu vareni...
Tātad domāju, ka Harijs savā zvēromaga formā būtu pūķis laughing.gif cool.gif
Nata
vinss, man liekas ka par HIEENU!!!!
nezinu kaadeelj, bet hieena ir taads riebiigs radiijuminjs!
Maxwels
Es domaaju, ka Harijs nebuus briedis, jo negribees atkaartoties. Vinjsh vareetu buut kaut kaads putns - eerglis vai piekuuns un taadaa garaa. Slikta doma nebuutu arii tad, ja vinjsh vareetu paarveersties par zirgeergli.
saulove
Es domāju, ka katrs burvis izvēlas, par kādu dzīvnieku viņš vēlas pārvērsties. Savā ziņā domāju, ka Harijs gribētu sekot tēta piemēram - -būt par briedi, bet no otras puses - viņš ir cita pesonība, tādēļ varētu būt kāds cits spēcīgs dzīvnieks.
gwinerva
Viņš varētu pārvērsties par...hmm...par pūķi. rolleyes_a.gif
Bet man liekas, ka tikai par mazu pūķīti.Jo, ja tas būtu liels pūķis tad visi viņu pamanītu, bet viņam taču gandrīz vienmēr jāuzmanās, lai kādsviņu nepamana. laughing.gif Varētu būt arī ķirzaka - ātra un gandrīz nepamanāma.Vai drīzāk par hameleons.Pieskaņojas sienai un ir grūti pamanāms. grin.gif
krikija:::
Harijs noteikti pārvērstos par kaut ko lidojošo un cēlu..lidojošo, jo tas būtu tieši tas kas Harijam liek justies labi, tā ir viņa stihija....
man pašaai patika variants par Fēnixu, bet liekas, ka tas tomēr nederētu, jo taas vairāk atbilst civēkam, kas daudz cenšas palīdzēt , lai gan grūti pateikt...patiešām varētu būt fēnix.
amanda
Pēc manām domām Harijs, ja kļūtu par zvēromagu, varētu pārvērsties par kādu diženu zvēru vai putnu.Tas varētu būt briedis, kaut gan būtu mazliet nedabiski, jocīgi, ka Harijs izvēlētos to pašu veidolu kādu izvēlējās viņa tētis.Tomēr, iespējams, ka viņš vēlētos līdzināties savam tēvam arī šajā lietā.Variants par lauvu man šķiet diezgan labs.Lauva ir varens dzīvnieks, ļoti stiprs.Šī zvēra piedzīvojumi varētu līdzināties Harija piedzīvojumiem.Vēl viņš varētu pārvērsties par ērgli vai vanagu, varenajiem debesu valdniekiem.Harijs varētu līdzināties arī Siriusam - būt par suni.Nedomāju, ka viņš varētu kļūt par kaķi, vismaz ne par tādu kā Profesore Maksūra.Tas liktos mazliet nedabiski.Varbūt, varbūt par tādu ātru kaķi kā Blēžkājis.Ir diezgan daudz variantu.Ļoti iespējams, ka par suni kā viņa krustēvs Siriuss.Vai arī par Fēniksu.
Mākoņkaķis Aurēlija
Par briedi manuprāt ne,jo Roulinga noteikti negribētu atkārtoties grin.gif .Par čūsku arī ne,jo tas ir Voldemorta un Slīdeņa zīme!nesaprotu,kā gan jūs varat domāt ka par Volduča zīmi! blink_a.gif !Un man liekas ka fēnikss ir Dumidora zīme wink.gif !
Vispārībā man liekas ka varbūt par vanagu,ērgli vai par kādu citu diženu dzīvnieku,bet manuprāt,ne pārāk lielu.
aivvv/troll dream walker
iisteniibaa esmu gandriiz pilniigi dross ka var izveeleeties un galvenasi ir vai tu esi pietiekami speejiigs lai to izdariitu taadeell ka savaadaak dazziem sanaaktu baigas priekssorociibas saliidzinossi ar citiem
nav ne jausmas ko iisti haris izveeleetos sasubos ka ko uuberkrutu uuberkrutu vareetu pannemt heermione vinnai taas paarveertiibas iet labaak
...tak nekaa nevaru saprast ```` dzzeimss panneema briedi tizlaaku dziivnieku ja godiigi nevaru iedomaaties tik maz praktiska pielietojuma......
sskkiet ka vis reaalaakie ari ir kakki vai sunni vai kaukaadi vienkaarssi putni teikim vaarnas balozzi nju kaukas taads....
Sharlotish
Vispaar man liekas, ka Harija negribees kljuut par zveeromagu... Tas vinjam vareetu paaraaka tgaadinaat vinja teeti un tagad arii siriusu. Un vinjsh vnk nespeec pienaaciigi koncentreeties huh.gif grin.gif tongue.gif
monster
Piekriitu ka ka vinjs vareetu paarveersties pa chuusku! Bet man liekas ka arii briedis ir tiiri labs piemeers! Jo vinja aizstaavis tachu ir briedis! Tas vareetu buut pavisam reaali!
Mērija
Izlasot kādu šajā forumā esošu stāstu, kurā teikts ka Harijs ir zvēromags, viņš ir klinšu ērglis es domāju tāpat viņš varētu būt klinšu ērglis vai fēnikss. grin.gif

Klinšu ērglis, jo tad viņš varētu būt brīvs no slavas kas viņa dzīvi apgrūtina. Viņam vienmēr ir jābēg, jāuzmanās un tas to apgrūtina... unsure_a.gif

Fēnikss, jo viņš vienmēr izbēg no nāves, tā teikt izbēg no nāves. Viņš atdzimst no pelniem... blush.gif
lithium [ kariii ]
Nē Dinnijai taisnība burvis NEVAR izvēlēties par ko viņš pārvērtīsies. Tā teoca Roulinga. Es domāju, ka Harijs noteikti būs zvēromags, ja nu vienīgi pēdējā grāmatā viņš mirs un nepaspēs apgūt zvēromaga prasmi.Bet manuprāt viņš tiešām vaŗētu būt ērglis vai visaz kāds līdžigs cēls dzīvnieks...! smile.gif Un ja kas es esmu gandrīz 100%īgi drošā ka viņš NEBŪS fēnikss..! huh.gif
DEaDnokS*
njaaa nu nez bet drosvien jau ka paarveerstos par kaadu drosmiigu dziivnieku moska par feeniksu
Hinata
Manuprāt, drīzāk par kraukli. Nezinu, man vienkārši liekas, ka tas viņam vairāk piestāvētu. smile.gif
Seila
Hmmm...es nez kāpēc sliecos domāt, ka tas būtu vanags...Krauklis arī irt icams, bet ne tik ļoti, šajā gadījumā nosakošais faktors ir tas, ka krauklis ir melns, bet harijam ar melno ir pamaz sakara un vēl krauklis ir ļoti lēns putns, bet vanags ātrs un tā kā Harijs ātri lido tad iespējams tomēr vairāk likt uz vanagu...
elliitee
Es šaubos vai Harijs izmācītos par zvēromagu, bet ja nu tomēr tad viņš varētu būt kāds drosmīgs, stiprs un jauks dzīvnieks.
***Dancing_Queen***
ja nu winjsh izdomaatu, ka grib kljuut par zweeromagu.. tad wisticamaak.. buutu kaads liels dziiwnieks.. warbuut alnis.. labi jox... kaads liels dziiwniex.. wai arii liels putns, piemeeram, wanags... newar zinaat, kas winju saistiitu...
salema
ehh...gan jau vinjam pasham buus galva uz pleciem, tomeer es domaaju, ka vinjsh izveeleesies taadu dziivnieku, kursh nav ne paaraak mazs, ne paaraak liels, ne arii leens, bet izveiciigs...un kursh iederas visur...kaadu parastu dziivniecinju...smile.gif
filthy-creat
Kaa es biju kkur lasijusi, tad ''Grifidoraa'' maacaas droshsirzhi, ''Sliidenii'' taadi nu diezgan glumi cilveeki (for example Drako, Krabe, Goils), ''Kraukljnagaa'' gudriishi un ''Elshpuutii'' .... woops es aizmirsu kas maacaas ''Elshpuutii", taatad ...

Man liekas, ka Harijs paarveertos par kaadu no drosmiigajiem dziivniekiem, piemeeram, lauva vai eerglis, vai varbuut - VIENRADZIS?? Njaa ... tas buutu diezgan interesanti smile.gif
kvadrātsakne no priedes
I think viņš pārvērstos par čūsku...
MissIce
Es domāju ka viņš varētu būt līdzīgs tēvam un kļūt par priedi vai Siriusam līdzīgs un kļūt par suni, vai arī vilku.
Melnais Akvareļu Vienradzis
Ja mēs paskatamies uz Hariju kā uz cilvēku nevis grāmatas varoni (rep. ndomājam par tādām lietām kā "Roulinga negribētu atkārtoties" u.tml) manuprāt viņš pārvērstos pa putnu, par piekūnu vai ko tamlīdzīgu. kaut arī...

Burvis gadiem ilgi mācās lai kļutu par zvēromagu, un kad beidzot viņš izdara pirmo pārvērtību, tikai tad viņš uzzina, kāds dzīvnieks viņš būs (apt. Roulingas vārdi) tā kā viss var būt...
LadyWinter
Viņš varētu būt Lauva.Man tā vienkārši liekas.
Purple mist
1. Par lauvu, jo tāds ir Grifidora simbols
2. Par briedi, jo tas ir viņa Aizstāvis
3. Par ērgli [njaa fanfikus par daudz salasījos] tongue.gif
4. Par čūsku, kas lasīja 5.grāmatu sapratīs...
5. Viņš par tādu nekļūs..[priekshkam?] grin.gif
lightness_flame
nu es ar domaju, ka to taa newar izveeleeties, jo tas ir atkariigs no vinja pasha iipashiibaam un saderiibas, bet man jaw patika ideja par feeniksu... smile.gif
Mis_Stress
manupraat eerglis, jo harijs arii taads ir-briivdomaataajs, neparedzams, harijs nav pazemiigs, dazreiz pat paaraak iedomiigs, nenoturams, neparedzams, vienaa vaardaa - briivs.
Andromeda
Es domāju, ja Harijs kļūtu par zvēromagu, tad viņš būtu kas līdzīgs tam lielajam melnajam sunim par ko parvētās Sīriuss. Bet es šaubos vai viņš vispār kādreiz kļūs par zvēromagu.
shocked mouse
nuu...kautkas kas apziimee droshsirdiibu,labsirdiibu..varbuut lauva...Varbuut suns.
manupraat vinjsh nevareetu paarveersties par chuusku...! Chuuska ir...nu visp. manupraat Harijs galiigi neliidzinaas kautkaadai glumai chuuskai grin.gif .
zibgaismiņa
diez vai briedis jo katram reģistreetam zveeromagam ir sava ziime un taa buutu vnk sakot špikošana.
turklaat burvja zveera veidols attēlo viņa buutiibu lielākā vai mazākā mēraa.viņaa ir gan kkas no mammas gan teeta un arii sevis un citu senču taapees vinjsh nevar but teeva kopija.vinjsh manupraat nevar kļuut ne par suni ne briedi
CITĀTS
manupraat eerglis, jo harijs arii taads ir-briivdomaataajs, neparedzams, harijs nav pazemiigs, dazreiz pat paaraak iedomiigs, nenoturams, neparedzams, vienaa vaardaa - briivs.

^
l
l
precīzi
varbuut alnis?vienaa ficaa lasiju ka vinjsh kļuust par eergli.tas vinjam piestaaveetu
kmn
CITĀTS
diez vai briedis jo katram reģistreetam zveeromagam ir sava ziime un taa buutu vnk sakot špikošana.


he hēē. tad mosh par stirnu?

njaa. gaidiisim naakosho graamatu. varbuut tur kaut kas buus mineets. bet variantu patieshaam ir daudz.

vinsh vareeja buut visu to augstaakmineeto zveeru, putnu un raapulju krustojums grin.gif
ievuks
Lauva bija laba ideja rolleyes_a.gif !
sesila
es domāju ka viņš diez vai pārverstos par briedi, kā tēvs, nedz arī par suni kā siriuss... man liekas tad jau drīzāk par fēniksu par godu dumidoram... nez...
negative
man viņš vairāk asociējas ar kādu putnu, varbūt fēnikss rolleyes_a.gif vai ērglis.
varbūt suns.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.