Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Mazlietiņ par Danielu.
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > HP filmu aktieri
ketchup11(she)
Vaards: Daniels Jaakobs Redklifs (Daniel Jacob Redcliffe)

Dzimis: 1989,gada 23.juulijaa

Augums: 1,70m


Fakti:

----Danielam ir divi sunji- Binka un Nagets (Binka&Nugget)

----Vinjam arii dziivee jaaneeaaa brilles, tachu Daniels to nedara ,jo vinjam paaraak biezhi izdodas taas sapleest vai pazaudeet.

----Filmeeshanaas laikaa vinjam zuda balss

----Vinjsh kljuva par aktieri 5 gadu vecumaa kad mamma uz BBC televiiziju nosuutiija Daniela foto, bet Potera lomai vinju izveeleeja no 1500 pretendentiem .

----Kaadreiz vinjam patika teelot panku un bljaustiities

----Vinjam nepatiik ka dziivee vinjunosauc par hariju.

----Danielam nepatiik sava balss


sheit varat ieguut bishkjiit info par HP, bet taa jau tik kaada cilveecinja maajaslapa :blink:
***Dancing_Queen***
personiigi man vinjsh ne iipashi, vinjam ne iipashi labi snaak teelot Hariju, bet tas otrais vaards vinjam taads diivains, protams taadu vaardu zinu, bet vienalga, diivaini. bet taa jau gaumes lieta, kam patiik, kam ne. taas tikai manas domas.
Veronika
Man arī nepatīk sava bals... grin.gif ....bet tas tā. Nekā tik šausmīgi īpaša jau viņā nav,ĪPAŠ IR Harijs,bet ne Redklifs,kaut gan tagad Redklifs ir uztaisīts par brīnumbērnu,nez nava jau slikti,jo viņš ir taustāmākais Poters kāds mums dots...
Kety
Es saprotu ja cilvekam nepatik ja vinu nosauc cita varda bet es nedomaju ka vina balss butu slikta ja jau vina balss butu tik slikta ka vins saka tad jau nevins neskatitos HP. Ari man brizam liekas ka mana balss ir mazliet divaina jo ipasi kad pirmo reizi saku dziedat pie mikrafona. katram ir sava balss un ta ir laba kada ta ir tadel es nedomaju ka vinam vajadzetu tik looti uztraukties... innocent.gif sorcerer.gif thumbsup.gif :wink2:
-=RonS=-
CITĀTS(arwenn @ 07.07.2004 14:50)
personiigi man vinjsh ne iipashi, vinjam ne iipashi labi snaak teelot Hariju
*

He he kaa tas ir ne iipashi labi sanaak teelot Hariju? smile.gif Kaa tad vinjsh buutu jaateelo? smile.gif Deniels jau ir tikai aktieris un pilda citu noraadiijumus, un man liekas, ka ljoti labi pilda, nevelti vinjam par to maksaa brangu naudinju grin.gif
Rons_un_.
diwas lietinjas
Oh Oh nepatiik sava balss tiiraa lielishanaas
nepatiik ka sauc par hariju, nu bt tas jau bij skaidrs nevaidzeeja uznjemties galveno lomu psc
Hikari
Daudzās vietās ir savādi fakti...es, piemēram, esmu dzirdējusi, ka viņa pilnais vārds ir Daniels Alans, nevis Jākobs, bet, ei nu tu sazin... whistling.gif
Man šķiet, tie fakti ir no Puff, bet tur bija daudz kas samurgots.
Ziniet, daudz ticamāk, ka Daniela ortais vārds ir Alans par godu savam tēvam un tas arī biežāk visur minēts... whistling.gif
mazā peciņa
CITĀTS(Halina @ 23.03.2005 12:50)
Daudzās vietās ir savādi fakti...es, piemēram, esmu dzirdējusi, ka viņa pilnais vārds ir Daniels Alans, nevis Jākobs, bet, ei nu tu sazin... whistling.gif
Man šķiet, tie fakti ir no Puff, bet tur bija daudz kas samurgots.
Ziniet, daudz ticamāk, ka Daniela ortais vārds ir Alans par godu savam tēvam un tas arī biežāk visur minēts... whistling.gif
Ja jau tik ļoti šaubies un gribi mums iestāstīt to, ka viņa īstais vārds ir Allans (Latviski pareizi ir ar diviem el), tad kāpēc tu mums neiedod tiešu linku uz kādu vietu, kur būtu tas pateikts? rolleyes_a.gif ?

Pirmām kārtām - tie, kas vēl šaubas -> var paskatīties lūk šeit, kā arī ja vēl tik ļoti šaubas māc, tad var paskatīties Daniela mājas lapā. Tur arī ir rakstīts wink.gif . Lūk te - priekš tiem, kam slinkums meklēt.

Un patiešām -> Daniel Jacob Radcliffe <-



skow
addnill
NU..nu jā, man viiņš NEPATīK, ar lielo N....un viss tongue.gif Piekrītu:
CITĀTS
personiigi man vinjsh ne iipashi, vinjam ne iipashi labi snaak teelot Hariju

Pasmejos:
CITĀTS
He he kaa tas ir ne iipashi labi sanaak teelot Hariju?  Kaa tad vinjsh buutu jaateelo?  Deniels jau ir tikai aktieris un pilda citu noraadiijumus, un man liekas, ka ljoti labi pilda, nevelti vinjam par to maksaa brangu naudinju

Katrs cilvēks tēlotajā lomā ieliek daļu no sevis!daaaaa, tad ja mēs vsi būtu aktieri, nu, ja būtu TIKAI jāpilda režisora teiktais. tongue.gif
monster
hitaads pavediens manupraat jau ir bijis entaas reizes bet nu labi!

Manupraat vinnss ir ideaali piemeerots Harry Potter lomai! Diez vai tie kas izveeleejaas vareeja izveeleeties kaadu labaaku! Un arii vinnss ir lloti fotogenisks!

Nu man liekas ka vinns ir ideaals sitaadai lomai!
emmiite
a es domaaju, ka dana 2. vaards ir alans, bet tas taa....... dans ir tik superiigs!!!!!!!!! arii nedaudz liidziigi mees esam (peec raxtura un uzskatiem)! un smux arii vinjsh ir! balss vinjam ir pilniigi normaala!!!!!!!!! un vinjsh ir tiiiiiiiiiiiiiiiik smux!!! arii kaa aktieris nau slikc!!!!!!!! dievinu vinju!!!!!!!!! arii kraaju info par vinju un vispar par hp!!!!!!!!! blush.gif
girl_13
njaa, vinja 2. vaards ir taads pastulbs, bet wins wismaz izskataas peec kaut kaa!!!!!!!!!!!!!!! es negribeetu Harija lomaa redzeet peedeejo nuugi. un juus???
Flarisha
jaakobs????es gandriiz no kreesla noveelos no smiekliem....njirga rauj....
nju tu jau redzi nuugji tajaa filmaa whistling.gif
versache
Nu varu teikt tā,lomu viņš tēlo nevisai, bet nav ko kritizēt.Dzīvē viņšs noteikti ir savādāks.Es tā domāju. smile.gif
emmiite
bet vinja otrais vaards tachu nav johans, bet alans!

CITĀTS(amandiona @ 20.08.2005 10:00)
vini vareja izveleties nedaudz smukaku bet ko tu tur tagad padarisi musu trijotni esam iemilejjusi un punkts
*

iemiileejushi tieshaam esam! es ljoti, ljoti ceru, ka vinji buus visaas filmaas!
whitegirl
Man labaak patiik kaa vinjsh izskataas filmaas nevis ikdienaa (filmu pirmizraadees utt). Man labaak patiik kaa vinjsh izskataas ar garaakiem matiem- kaa filmaas. Domaaju ka vinjsh matus nogrieza iisus speciaali tieshi peec filmas - lai tagad uz vinju skatiitos kaa aktieri nevis iistu HP. Domaaju ka vinjsh uz visiem laikiem (vismaz man) asocieesies ar HP, nevis kaadu citu, ja vinjsh saaks teelot arii citeas lomas... Man liekas ka shaada tipa lomas aktieriem pieliip uz visu muuzhu...
**Kittie**
man daniels patīk. vislabāk man liekas viņš notēloja ceturtajā filmā.. viņš ir labs Harijs Poters... es arī it kā kaut kur lasīju ka viņa otrais vārds ir Alans,bet var jau būt ka tas nebija patiesībā un ka viņa vards tiešām ir Jakobs... :/ bet man patīk Daniels.(tāpat kā pusei pasaules meiteņu).. tongue.gif
Cerbera pavēlniece
nu es nezinu. daudzos forumos un raxtos zurnaaalos ir patiesiiiba, kuraa vins nekad nav neesaajis brilles. neticu ka vins neesaa. ir arii vairaakas intervijas, bet tur nekaa taada vins nemineeja, kad izskaneeja balsi par pasveerteeejumu, brilleem un citaam lietaam. vins nu diez neatbilst te raxtiitajam.... un it kaa vins irgaraax.... arii... getlost.gif

nezinu. arb tu atradi nepareizaaa, meliigaa forumaa(visticamaak)
un varb arii tu izdomaaji....(nezinu)


smile.gif
Eliiza
huh.gif Es arii esmu dzirdeejusi,ka vina iistais vaards ir Daniels Alans Grešams Redklifs.......Avenes žurnaalaa...
Laimīgā*
Es esmu vienīgā, kam liekas, ka viņš izskatās nenormāli vecs un pieaudzis? Es nezinu, tagad skatos ceturto HP un nu bāc viņš izskatās nenormāli pieaudzis ermm.gif Un šitā jau vēl tikai ceturtā filma ermm.gif
Leduspuķe ziemeļ rūtī
Man patīk Daniels. Es biju dzirdējusi, ka viņam ir tāds otrs vārds, bet aizmirsu un tad kad atkal izolasīju biju mazlietiņās šokēta. Es ar viņa vietā būtu dusmojusies, ka mani nosauc par Hariju
Kendisa
CITĀTS(ketchup11(she) @ 30.05.2004 13:08) [snapback]216763[/snapback]

Vaards: Daniels Jaakobs Redklifs (Daniel Jacob Redcliffe)



Šoka stāvoklis.... ohmy.gif
KĀ LŪDZU!??????? mad.gif
Viņš nav nekāda Jakobs kafija!!! laughing.gif
Viņa pilnais vārds ir - Daniels Alans Redklifs (Daniel Alan Redcliffe) !! Viņam NEKAD nav bijis vārds Jaakobs, tās ir pilnīgas muļķībs!!!

Tā, tagad vairāk par viņu pašu. Kā aktieris viņš ir normāls, nevaru teikt, ka izcils un nevaru teikt, ka slikts. Man viņš patīk un neko sliktu nespēju par viņu pateikt. Neesmu pārāka fane un anti fane arī nē. Vnk esmu par viņu, ka viņš vsp ir.
Par skaistumu - nesūdzos, taču neuzskatu, ka viņš ir skaistulis - ir redzēti labāki.
Kopumā - normāls cilvēks, normāls aktieris, bez jebkādiem Jaakobsiem!! laughing.gif

/Kendux/
Demigod.
Man liekas, ka Redklifs ne ar ko īpašu neizceļas. Pag, nē. Izceļas gan.

Man ar viņu vienā dienā ir dzimšanas dienas. happy.gif

Esam mazliet līdzīgi. Kaut kādu žurnālu šķirstot atradu rakstu par Dena pavārmākslu - viņam ar patīk gatavot. laughing.gif

Ceram, ka kaut kas ēdams tur ar sanāk.. grin.gif

Nu normāls džeks ar savām interesēm - mūzikas ziņā gan mēs neesam līdzīgi. Tikko skatījos vienu lapu, kurā bija parādītas 10 dziesmas no Dena Apple MP3 atskaņotāja. Kaut kāds sviests, ko viņš tur klausās.. huh.gif

Bet nu tas tāā.. happy.gif
pukje
[font=Georgia][size=7][color=#330099]Nu nez, man vins patiik smile.gif Muuziku kaadu vins klausaas nepaziistu, zinu, ka patiik "Sex pistols", zinu, ka otrs vaards ir Jaakobs un veel zinu, ka vins savu roki var kkaa iipashi pagriezt (neatceros cik graadu lenkjii) Njaa, un par balsi varu teikt, man pashai sava arii diivaina liekas ieraxtos laughing.gif nu un veel es zinu, ka vins ir ljoti pashkritsks un nekad neskataas savas filmas... unsure_a.gif

CITĀTS(X-girl @ 17.12.2005 16:25) [snapback]524007[/snapback]

nu es nezinu. daudzos forumos un raxtos zurnaaalos ir patiesiiiba, kuraa vins nekad nav neesaajis brilles. neticu ka vins neesaa. ir arii vairaakas intervijas, bet tur nekaa taada vins nemineeja, kad izskaneeja balsi par pasveerteeejumu, brilleem un citaam lietaam. vins nu diez neatbilst te raxtiitajam.... un it kaa vins irgaraax.... arii... getlost.gif

nezinu. arb tu atradi nepareizaaa, meliigaa forumaa(visticamaak)
un varb arii tu izdomaaji....(nezinu)
smile.gif

nu zini, ljoti garsh vins nekad taa issti nekad nav bijis, par brileem nezinu, tacu es daudzkur esmu lasiijusi, ka vins ir ljoti pashkritisks un vins neskataas savas filmas, tacu balss-par to es neko lasiijusi nebiju
Elony
Šeit var atrast daudz vairāk info par Danielu, turklāt lielu skaitu Daniela bilžu, arī no filmām.
http://kino.lvmail.lv/2007/09/13/ljesjec_j..._radcliffe.html
Miranda
man agrāk vairāk viņš patika.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!