Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Arvena vai Eovina?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Viduszemes krogs > Viduszeme: Filmas un aktieri
Andza
Agreed. Arwena man simpaatiska likaas tikai pirmajaa filmaa, kur vinja veel bija "stiliiga un kuul", laizdamaas no nazguljiem, bet naakamajaas filmaas (vismaz TTT) vairs lielaakoties man trauceeja ar savu leeno mirshanu.

Galadriela bija itin jauka, tomeer vinja kaa teels man nekad nav likusies tik ieziimiiga kaa Eovina. Bet vispaar man vairaak patika Blansheta filmaa Elizabete (kuraa gan atkal ir nedaudz romantizeeta veesture, bet nu taa jau ir pierasta lieta), nekaa LOTR trilogjijaa.

Eovina ar savu cilveeciigumu likaas vistuvaakaa - skats, kur vinja izskrien laukaa pa Meduselas durviim un skataas taalee, veejaa plandot teerpam, ir viens no maniem iemiiljotaakajiem filmaa (kombineets ar lielisko Rohanas muuzikas teemu) - stipra sieviete, kur ilgu laiku dziivojusi druumaa saindeetaa pasauliitee, bet nav saluuzusi. Un, protams, man vienmeer ir paticis tas, kaa tieshi vinja metaas pretii drausmajam Angmaaras Wichkingam (filmaa shis teels ar savu grandiozo metaala ieroci likaas sevishkji iebiedeejoshs), lai aizstaaveetu savu karali (es shkjiet citeeju kaadu savu ieprieksheeju postu, nu vienalga). Aktrise man patikaas, kaut kur biju lasiijies kaut kaadas baumas, ka vinjai draudeeja oskara nominaacija par otraa plaana lomu, bet varbuut kljuudos.
Immortal
Eovina forši tēloja. Trešajā filmā itīpaši. Bet man nepatika tā vieta, kad viņa ar to melno jātnieku kad cīnījās un pateica, ka viņa ir vīrietis... tas nu bija plnīgi garām. Tā ņirdzu... grin.gif Bet aktiere jau viņa nav slikta. Bet tomēr man labāk patīk Arvena. Galadriēla ar tā nekas, vienīgi viņa tur baigi maz parādās tajās filmās. huh.gif
Immortal
Nekaa, tikko pastiijos to vietu. Viņa saka es esu vīrietis. Ieklausies vērīgi. Nesapratu gan kapēc viņa tā teica. :blink:
Kedriks
CITĀTS(Immortal @ 09.04.2004 11:38)
Nekaa, tikko pastiijos to vietu. Viņa saka es esu vīrietis. Ieklausies vērīgi. Nesapratu gan kapēc viņa tā teica.  :blink:

Dīvaini, atkal kārtējā PJ patvaļība attiecībā pret grāmatu... jebšu man sākusies sklerozes pēdējā stadija....crying.gif
NovemberNövelet
Immortal taisniiba, vinja teica: " I am man" happy.gif
Nimue
Jūs ko, gribat iegalvot, ka man arī sklerozes kārtējā stadija sākusies?

"I am no man" bija filmā wink.gif un nekāds tur "I am man"
Tik nežēļīga kļūda jau nu gan būtu krietni ātrāk pamanīta (īpaši angliski runājošahā publikas daļā) un ļoooti skaļi nozākāta - loģikas nekādas wink.gif

Eovinas tēls filmā tiešām ir tikai ieguvis - lasot grāmatu es viņu uztvēru krietni citādāk, pat negatīvāk, bet no filmas tēliem laikam jau arī man Eovina tomēr ir tas tuvākais.
Immortal
Graamataa bija rakstiits I am no man? Nu es jau angliski neesu lasiijusi, bet filmaa var dzirdeet tikai es esmu viirietis. Varbuut man gadiijies iipashi smags gadiijums :blink: Jāpaklaisās vēlreiz, ko viņa angliski saka...
eziic_miglaa
piedodiet, atvainojiet, atlausos iejaukties
vaards "man" tike lietots arii ar noziimi "cilveeks".
taatad logiski ir iespeejams, ka vinja paveesta - esmu cilveeks...
beruthiel
nu nu getlost.gif
es te skatos, ka visiem Eovina no filmas patika vairāk, vai ne? getlost.gif
tās "murziks", ko? laughing.gif

man grāmatā viņa patika tieši sava aukstuma dēļ cool.gif

filmā man viņa galīgi nepatīk mad.gif

mans viedoklis, prtms. grin.gif
Andza
Citeeju graamataa nazguls lepni kjeerc:
"Hinder me? Thou fool. No living man may hinder me!"
un vinja nemaz nenovelkot veel kjiveri iesaucas savaa dzidrajaa balsii:
"But no living man am I! You look upon a woman. Eowyn I am, Eomnd's daughter. You stand between me and my lord nd kin. Begone, if you be not deathless! For living or dark undead, I will smite you, if you touch him."

Taapeec ne mirkli neshaubos, kaa filmaa vinja saka "I am no man", diemzheel man nav saglabaajies drankjiigais skriineris uz kompja, lai to paarbaudiitu.
Rosie Cotton
Austiņas vajag mazgāt. Filmā Eowyn saka tieši tāpat kā grāmatā: "I am no man", bet ar angļu valodai raksturīgo apstiprinājuma teikuma krītošo intonāciju, līdz ar to vārds "no" ir neuzsvērts, uzsvērts ir Am: I AM no MAN.
Elernass
Nee, nee... liecieties mieraa - Arwena bija forsaaka smile.gif
Kedriks
CITĀTS(Elernass @ 20.04.2004 08:33)
Nee, nee... liecieties mieraa - Arwena bija forsaaka smile.gif

Nee, Eovina! tongue.gif man tomeer cilveeki labaak patiik nekaa visaadi ausaini zveerinji devil.gif whistling.gif
Elernass
Nevis "ausaini zveerinji", bet cilveeka skaistuma ideaals tongue.gif
Kedriks
CITĀTS(Farliner @ 21.04.2004 10:47)
Tā tā, Kedrik... vai tik Šakāļa ļaunā ietekme nav manāma par tiem "ausainajiem zvēriņiem"... nu tu jau zini, ka man ir laba atmiņa "insert EVIL GM grinn here".

Par tēmu - lai gan runājamais teksts kautiņā ar Angmārieti ir stipri saīsināts, Eovina filmā, IMO, tomēr atbilst tam, kas grāmatā rakstīts. Tikai viņa pāmēru uzsvērti izrāda savu attieksmi pret Aragornu - grāmatā tas nebija tik atklāti, lai gan, protams, filmas formāts uzliek savuš ierobežojumus.

Bāc, vajadzēja derības noslēgt, cik ātrā laikā noreaģēsi uz šo komentāru....es pat biju gaidījis, ka drusku ātrāk..... laughing.gif laughing.gif laughing.gif

Šaka ietekme....nu kā sacīt..."s kem poveģošsa......." laughing.gif

Jap, par to attieksmi pret Aragornu piekrītu gan.
earnella
CITĀTS(Kedriks @ 20.04.2004 10:38)
Nee, Eovina! tongue.gif man tomeer cilveeki labaak patiik nekaa visaadi ausaini zveerinji devil.gif whistling.gif

GRRRRRRRRRRRRR!!!!
Ausainiem zvēriņiem, protams, nav ne vainas, bet Arvena nav ausains zvēriņš.
Un viss. getlost.gif
wink.gif
Elernass
CITĀTS(raingirl @ 23.04.2004 18:08)
Patiesiibaa, no visiem filmas teeliem vinja bija visatbilstoshaakaa muusdienu sievietei - ciiniitaajai, nevis neemocionaalai citas pasaules buutnei!

Pa, pa... ko Tu nosauci par "neemocionaalu citas pasaules buutni"? Arwenu? Nu sajaa gadiijumaa es Tev nepiekritiisu. Man likaas, ka vinja bija pat ljoti emocionaala smile.gif

P.S. Un galu galaa... nav ko sievieteem liist ciiniities tongue.gif
Kedriks
CITĀTS(Earnella @ 26.04.2004 18:29)
CITĀTS(Kedriks @ 20.04.2004 10:38)
Nee, Eovina! tongue.gif man tomeer cilveeki labaak patiik nekaa visaadi ausaini zveerinji devil.gif whistling.gif

GRRRRRRRRRRRRR!!!!
Ausainiem zvēriņiem, protams, nav ne vainas, bet Arvena nav ausains zvēriņš.
Un viss. getlost.gif
wink.gif

Atļausi jautāt, kas tad viņa ir? wink.gif grin.gif laughing.gif Viņa NAV cilvēks, tātad...secinājumus izadaram paši devil.gif

Nu labi, Arvena nav, bet tad sanāk ka visi viņas ciltsbrāļi ir? rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif rolleyes_a.gif laughing.gif laughing.gif wink.gif whistling.gif
Farliner
Kedrik, You have been warned... palasi Silmarilionu, tad varbūt sapratīsi, ka ir zināma starpība starp dzīvnieku valsti un tās pasaules dievu radītām būtnēm, tai skaitā - elfiem. Atceries, ka tie nav vs radušies evolūcijas rezultātā no kaut kādiem pērtiķveidīgajiem, bet gan uzreiz palaisti pasaulē gandrīz vai ideāli. (Gandrīz, jo starp tiem arī netrūkst nejauku radījumu)
Nimue
Farliner, no tevis teiktaa sanaak, ka cilveeki viduszemee arii no peertikjveidiigajiem evoluucijas celjaa attiistiijaas?

hmm... neatceros neko tādu, neatceros...

un tomeer jaapiekriit, ka filmaa Arvena bija visai neemocionaala .Vispaar, jau saprotams - dziive elfiem gara, nekur nav jaasteidzas - taapeec taadi leenpraatiigaaki, beigaas vispaar prom dodas... Cik nu taas emocijas Arvenai bija, taas pashas vinju beigaas par cilveeku padariija.....
Farliner
Tad varbūt pacenties ievērot zināmu pieklājību, citādi sāc pārāk līdzināties dažiem mūsdienu jaunatnes piemēriem, kurus par paraugcilvēkiem nu es nenosauktu. Un ja tev ir tik jautri... OK, as you wish: Oficiāls paziņojums: "Jāņtārpiņu ordenim info - saudzēšanas laiks pret Kedriku ir beidzies..."

Nimue - tas bija salīdzinot ar mūsu pasaules cilvēkiem, nevis Viduszemes, cik atceros, tad tie tur arī bija dievu radīti (vienkāršības labad visu Vala, Maya un paru Eru Iluvataru apvienoju zem viena nosaukuma - Dievi)
Nimue
smile.gif

Bet Eovina kā reiz bija Viduszemes cilvēks, tātad salīdzinājumā ar viņu Arvena ir viens no ausainajiem zvēriņiem. (zvēriņš kā deminutīvs sinonīms vārdam "radība".
Farliner
As you wish. Lai gan es nedomāju, ka šinī gadījumā diminutīva lietošana būtu atbilstoša, jo tai rodas nievājoša, negatīva pieskaņa. No Kedrika jau tas bijha ar nolūku smile.gif
Kedriks
CITĀTS(Farliner @ 28.04.2004 14:34)
As you wish. Lai gan es nedomāju, ka šinī gadījumā diminutīva lietošana būtu atbilstoša, jo tai rodas nievājoša, negatīva pieskaņa. No Kedrika jau tas bijha ar nolūku smile.gif



Jāāā! Jāāā! Noteikti! Tas bija mans ļaunprātīgais mēŗkis! devil.gif devil.gif devil.gif

Pazemot, iegrūst dubļos, notašķīt no galvas līdz kājām daiļo elfu rasi, jo esmu skaudīgs, viltīgs, nenovīdīgs, slikti audzināts, rupjš un barbarisks tēviņš, kam patīk tikai cilvēku sievietes ...
Nu pilnīgi tāda sajūta, ka jāpako mantiņas un jādodas uz mežu nosalt.... rolleyes_a.gif
Elernass
nu mees jau neko, Kedrik, bet ja Tu pats uzstaaj grin.gif whistling.gif
Sindra
CITĀTS(Kedriks @ 28.04.2004 14:39)
jo esmu skaudīgs, viltīgs, nenovīdīgs, slikti audzināts, rupjš un barbarisks tēviņš, kam patīk tikai cilvēku sievietes ...

Kedrik!

kā Tev ir izdevies tik perfekti beidzot sevi no malas ieraudzīt?


tongue.gif tongue.gif tongue.gif






P.S. Un vēl aizmirsu piebilst, ka no LOTR sievietēm Galadriela ruljez!!!!!
Elernass
CITĀTS(Kedriks @ 28.04.2004 15:31)
Ak, jā, es aizmirsu piebilst, ka esmu arī ar pilnīgi neattīstītu skaistuma izjūtu un absolūtu estētisma trūkumu organizmā...un pats par sevi ka visnotaļ aprobežots tips... rolleyes_a.gif

Kedrik!!! Kas ar Tevi notiek??? Taada pashkritika ir apbriinas veerta ohmy.gif



P.S. Runaajot par topiku: Galadriela ruljez, Eovinai arii nav ne vainas, bet Arwena ruljez visvairaak grin.gif
Kedriks
Nu es vienu rītu pamodos...un sapratu, ka jāsāk skaista, jauna dzīve....laikam tas saucas "dievišķa atklāsme".... rolleyes_a.gif

Nu labi, Galadriēlai ar nav ne vainas, bet elfi ir elfi, ko tur var gribēt...bet es vienalga dodu cilvēkiem priekšroku... rolleyes_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!