Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: kas ir bilbo baginss ?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu > Jautājumi Rivendellai
kakulaatorzzz
Man vēl viens jautājums!!!
Vai vispār ir stāsts par Bilbo Baginsu ???
To Frodo krusttēvu, jeb kas nu viņš viņam tur bija ???
Ā un īstenībā es tik nesen sāku ar šo lietu aizrauties, tāpēc vai kāds man varētu aizsūtīt uz e-pastu kādu no LOTR grāmatām latv. val ???
Dekaels
"Hobits jeb turp un atpakaļ". Izdots veselas divas reizes. Var nopirkt grāmatnīcās (pēd. izdev. Zvaigzne ABC).
kakulaatorzzz
bilbo baginss ir "hobits jeb turp un atpakalj" ???? sad.gif
Dekaels
Mī un žē... Tā sauc grāmatu. Tolkīna grāmatu. Kas bija pirms Tolkīna grāmatas "Gredzenu pavēlnieks". Vārdsakot, "staasts par bilbo baginsu".
kakulaatorzzz
nu taa uzreiz vareeji teikt !!
saki ka vinja izdota Zvaigznee ???
cik taada vareetu maksaat ???
NovemberNövelet
Neko vairaak, kaa ieteikt tev izlasiit graamatu, es nevaru. Bilbo Baginsa profilu var apluukot SHEIT
Veel nedaudz par Bilbo vari atrast TE
Bilbo Baginsa biograafiju atradiisi te biograafija

P.S. Negribaas izklausiities nepieklaajiigai, bet, ja tu turpinaasi taadaa pashaa garaa, tiksi pie procentiem.
earnella
Pilnīgi piekrītu Reiki. getlost.gif
Jautājumu vispār nevar saprast..
Lai gan mēs ar Zaneti tā vienreiz LFFB prasījām vienam džekam... He, he...
Bilbo ira:
hobits
ceļotājs
vārsmu sacerētājs
Frodo tēvabrālis
Aragorna draugs
Gendalfa draugs
Viens no Gredzena īpašniekiem
uttutjp
anti blinke
Piedodiet..atvainojiet, bet nezinaat kas ir Bilbo Bagins/to tak vajadzeetu zinaat jau no pasha saakuma ar vinju tak viss saakas......kauuuns!!!!!!!
Cenas var uzzinatt veikalos...Jumavaa ar' jaunaako graabatu paardod!!!!!
mad
man liekas ka tas bilbo ir tas kursh piecakareeeja golumu lai dabuuutu gredzenu un vinjsh bija hobitts!!!
Jeanne
Es deviņu gadu vecumā dzimšanas dienā(augustā) dabūju ''Hobitu'', martā, vārdadienā-GP1, 10 gadu dzimenē-GP2 un tagad gaidu GP3. Bilbo Baginss ir ''Hobita'' galvenais varonis.
Antons Ego
mī un žē! pie tā arī noved tas, ka vārdu bilbo bagins iztulko kā bilbo tuntaks.
Idril
Bilbo baginss jeb (kā citi tulko ) Bilbo tuntaks ir Frodo entās pakāpes radinieks un Jā ir grāmata par Bilbo! tā grāmata ir "hobits" tā sauktais gredzenu pavēlnieka iesākums! cool.gif
bluks
Citaats no graamatas vaaka!!

HOBITS
jeb turp un atpakalj
Dzhons Ronalds Ruuels Tolkiins



Tieshi sajaa graamataa saakas notikumi kas turpinaas pasaulslavenajaa trilogjijaa "Gredzenu paveelnieks"
Antons Ego
un ir vēl grāmata bilbo's last song... šitā.

jā. vispazīstamākais gan ir stāsts par HOBBITU...
grapefruit
Bilbo atrada gredzenu savaa celjojumaa uz vientuljo kalnu peec ruukju daargumiem un atriebjoties Smogam, vinjsh bija tas, kas gredzenu iznesa no goblinu apseestaa kalna dziileem un veelaak nodeva to Frodo grin.gif
Elentari
CITĀTS(bruīna @ 11.07.2004 23:18)
Bilbo baginss jeb (kā citi tulko ) Bilbo tuntaks ir Frodo entās pakāpes radinieks

Entās gluži ne. Frodo tēvs Drogo, Bilbo otrās pakāpes brālēns, apprecēja, Kolmanes tulkojumā, Prīmulu Bricbrandaku (Primula Brandybuck), kas bija Bilbo pirmās pakāpes māsīca no mātes puses. Tātad Frodo ir gan otrās, gan trešās pakāpes Bilbo radinieks.
Eowena
Ir taču grāmata par Bilbo. "Turp un atpakaļ" es viņu nesen ārlasīju. Nu nav nekā tāāda, bet lasīt jau var. Tur Gollums uzdarbojās. getlost.gif
Grims
Un neviens šeit nav iebāzis to kā Bilbo pats stādījās priekšā? :blink: Un šitie vēl par fanātiem saucās.

CITĀTS(The Hobbit - Chapter 12 - Inside information)
I come from under the hill, and under hills and over hills my paths led. And through the air, I he that walks unseen.

I am the clue-finder, the web-cutter, the stinging fly. I as chosen for the lucky number.

I am he that buries his friends alive and drowns them and draws them alive again from the water. I came from the end of a bag, but no bag went over me.

I an the friend of bears and the guest of eagles. I am Ringwinner and Luckwearer; and i am Barrel-rider.
kuzlina
CITĀTS(Good ol' Grim @ 22.08.2004 10:54) *
Un neviens šeit nav iebāzis to kā Bilbo pats stādījās priekšā? :blink: Un šitie vēl par fanātiem saucās.


CITĀTS(The Hobbit - Chapter 12 - Inside information)
I come from under the hill, and under hills and over hills my paths led. And through the air, I he that walks unseen.

I am the clue-finder, the web-cutter, the stinging fly. I as chosen for the lucky number.

I am he that buries his friends alive and drowns them and draws them alive again from the water. I came from the end of a bag, but no bag went over me.

I an the friend of bears and the guest of eagles. I am Ringwinner and Luckwearer; and i am Barrel-rider.



huh.gif nee, nu patiešām! Taads fanaats - samekleejis citaatu googlē, itkaa "fanaatam" pašam nbūtu mājās "Hobits" latviski

Laikam taa TIEŠĀM notiek kad uzvārdu iztulko blink_a.gif nezinaaju ka tik gruuti saprast ka Bilbo Baginss = Bilbo Tuntaks
ta nu gan bij tulkotaajiem veerts censties grin.gif
washulis
jebkurā bibliotekā būs!!! vismaz tajās kur esmu pierakstījusies, jo vienmēr tur redzu! grāmatu vekalos ir, ja vēlaties lai ir uz ilgu laiku... internetā 100% būs... tā var ilgi turpināt!
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.