Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Cilvēka dzīve
Kurbijkurne forums > Citi temati > Noslēpumu kambaris > Arhīvs – NK
...Zanish...
Mees te taa padomaajaam (pareizaak sakot Sharlotish taa padomaaja) Kaapeec cilveeki ir atshkjiriigi?
Melnie, baltie, dzeltenie, sarkanie, sievietes, viirieshi.



Kaadas ir juusu domas?










P.S. Mums tieshaam zheel ja shaads pavediens jau ir bijis.
kuitala
cool.gif Elementāri- pie visa vainīgs Darvins un viņa evolūcija (baltie, melnie, dzeltenie...)! Bet vīrieši radās tāpēc, ka sievietēm, kas pirms miljoniem gadu bijušas viendzimuma būtnes, sabojājās viena hromosoma. laughing.gif rolleyes_a.gif Pilnīgi nopietni, plašs raksts par to bija. Starp citu, tā hromosoma joprojām turpina bojāties, un vīrieši kā dzimums pēc miljoniem gadu atkal iznīkšot. sad.gif Uz jautājumu atbildot no cita aspekta- mēs esam tik dažādi, lai dzīve nesāktu likties garlaicīga pirms laika, lai jautrāk. Ko mēs darītu, piem., bez musulmaņu ekstrēmistiem! huh.gif wink.gif grin.gif
mad
nu kas tiki kraasa un dzimums kas tur iipashs bet padomaa ja buutu tikai piem. viirieshi tad nebuutu beeerni un sen cilveeki buutu izmirushi!!! unsure.gif
Dekaels
He hē, labs jautājums. Aptuveni par subj. ir ļoti jauka grāmata latvju mēlē: R. Līkija un R. Levina "Sākotne".
monster
taa taa pasaule iekaartota !!! nezinu kapeec tas taa ir bet man ir vienalga!
Dinaer
taapeec jo mees esam atshkiriigi. .! mums visiem ir kautkas kopeejs ,bet vairaak ir atshkiriigaa. vareetu teikt ka tie ir aarkaartiigi daudzsiikumu ,kas padara muus atshkiriigus. taa tas jau ir iekaartots kopsh pasaules saakuma. saliidzinot sevi ar (kautvai) kiinieti es atrodu vairaak atshkiriibu nekaa kopiibu. (vinsh ir iis ,citaa kraasaa ,ar savaadaaku uztveri ,audzinaashanu un izgliitiibu.) kas mums ir kopiigs? mees abi asam cilveeki...
bet vai tad shiis atshkiriibas nav patiikamas? man liekas ka tomeer ir patiikamaak zinaat ka tu ar kautko atshkiries... katram ir jaabuut lepnam par to kas vinsh ir neatkariigi no aadas kraasas vai dzimuma. katra atshkiriiba muus padara iipashus.
i`m_GriM&EviL
Bet vai tad būtu interesanti, ja mēs visi būtu vienādi? mellow.gif
Kerba
Emmm kā lai saka huh.gif ....Labi neņemsim vērā pavedienu Dievs un teiksim tā:
Baltie ir tapēc ka Dievs izrāva māla cilvēciņu no krāsns par ātru
DZeltenie tapē ka Dievs nevarēja sagaidīt un atkal izrāva par ātru (tas lai būtu arī dzeltenie)
Sarkanie tapē ka Dievs izrāva īstajā laikā māla cilvēciņu no krāsns
Bet Melnie tapē ka Dievs aizmirsa māla cilvēciņu krāsnī

To ka māls vispār ir sarkans šeit nav jāņem vērā, bet ir jau arī tā dēvētais Baltais māls .....tas tā ja kas


Aber par Sievietēm un vīriešiem - Sieviete dieviete, sieviete velns - vīrietis bez sievietes maziņš un melns lūk tā sorcerer.gif laughing.gif grin.gif
eziic_miglaa
CITĀTS(kuitala @ 25.04.2004 17:33)
Starp citu, tā hromosoma joprojām turpina bojāties, un vīrieši kā dzimums pēc miljoniem gadu atkal iznīkšot.

eh,
izraadaas, a viiriesi nav vainiigi pie savaam kluudaam.
vinji jau nolemti pirms tuukstosiem, miljoniem gadu
miilaas daamas, saudzeesim savu bojaato dzimumu...
(eh, cik gan reizeem esmu nejauka)
Dinaer
bet cik man ir zinaams tad viiriesha videejais muuza ilgums parasti ir mazaaks nekaa sievieshu grin.gif
... un diezvai tas ir taapeec ka viniem kautkas buutu bojaats huh.gif getlost.gif wink.gif .......

nujaa... ta laikam ir veelviena atshkiriiba starp ti dazaadajiem mums
Kedriks
CITĀTS(kuitala @ 25.04.2004 17:33)
cool.gif Elementāri- pie visa vainīgs Darvins un viņa evolūcija (baltie, melnie, dzeltenie...)! Bet vīrieši radās tāpēc, ka sievietēm, kas pirms miljoniem gadu bijušas viendzimuma būtnes, sabojājās viena hromosoma.  laughing.gif    rolleyes_a.gif  Pilnīgi nopietni, plašs raksts par to bija. Starp citu, tā hromosoma joprojām turpina bojāties, un vīrieši kā dzimums pēc miljoniem gadu atkal iznīkšot.  sad.gif  Uz jautājumu atbildot no cita aspekta- mēs esam tik dažādi, lai dzīve nesāktu likties garlaicīga pirms laika, lai jautrāk. Ko mēs darītu, piem., bez musulmaņu ekstrēmistiem! huh.gif wink.gif grin.gif

Ko mēs darītu??? Atrastu kādu citu kam braukt augumā! Un tie varētu nemaz i nebūt nekādi musulmaņi, bet vietējā biologu biedrība piemēram. Da jebko var atrast, ja grib kasīties. Un grib - cik vien apskatamies, kašķēšanās ir viena no cilvēku neatņemamākajām īpašībām...
martukzzz
Jaa ir jau tas teicienz "Dievs radiijis visus vienliidziigus"
Bet pashi jau arii shkirojam tos cilveecinjus. Katrs veido savu raksturu, savu ES kaa pac veelaas...
Dinaer
katram ir svariigs savs ES .svariigi ir to arii paraadiit citiem.

jaa. wink.gif .... vienliidziigus nevis vienaadus. getlost.gif un tas ir galvenais - ka mees katrs atshkiramies bet esam vienliidziigi. wink.gif

to "vienliidziibu" jau mees pashi nosakaam. kaa tu veertee sevi ,kaa tu veertee citus? huh.gif tas nosaka muusu visu vienliidziibu.
eziic_miglaa
CITĀTS(Zanete @ 29.04.2004 16:14)
bet cik man ir zinaams tad viiriesha videejais muuza ilgums parasti ir mazaaks nekaa sievieshu  grin.gif
... un diezvai tas ir taapeec ka viniem kautkas buutu bojaats huh.gif  getlost.gif wink.gif  .......

nujaa... ta laikam ir veelviena atshkiriiba starp ti dazaadajiem mums

hmm,
manupraat tas nav iedzimts bojaajums, kas to nodrosina.
galu galaa veesturiski ir izveidojies, ka viiriesiem dikti patiikaas kaitiigas lietas.
pagaidaam veel vairaak kaa sievieteem.
kad buus otraadi, tad peec laika to raadiis arii muuzu ilgiumi
Dvēselīte
CITĀTS(Zanete @ 07.05.2004 18:03)
normaali viirieshiem vajadzeetu dziivot ilgaak. kaanekaa ,skaitaas tachu stiprais dzimums... huh.gif  rolleyes_a.gif

nu viriesiem nakas veikt smagaku darbu un ari bistamaku, tapec vinji atrāk nolietojas laughing.gif ... bet normāli... kurus tad var sauk par normāliem huh.gif
eziic_miglaa
miiliit, kas un kaa, varbuut tikai feministiski noskanotas zinaatnieces, bet varbuut arii kaac ctc, sen tac jau pieraadiija, kurs ir stiprais dzimums. hmm, ja atmina nevil , tad viiriesi tie nebija
Kedriks
Es to lietu izskaidrotu ar evolūcijas izspēlētajiem jociņiem un visu to stāstu par pielāgošanos attiecīgai videi ilgu gadu tūkstošu laikā....tipa dzīvojot tuksnešainos apvidos, actiņas paliek arvien šaurākas utt.
Dinaer
temats kas katram laikam tik loti saprotams ,pieredzeets un izbaidiits. katram savaadaak ,bet tikun taa liidziigi.
kas tad muusu dziivees ir tik iipash? svariigs? neatkaartojams?
ar komees katrs atshkiramiesun? kas muus saista ,vieno?
vienvaard sakot - rakstiet katrs visu ,kas ienaak praataa par sho teemu ... izsavavas ,citu vai muusu visu dziives kopuma.
·spid·
s nesaprotu kaapeec tas wiss... nu ikaa cilweex.... diwi cilweeki... lai radiitu 3o... & 4o warbuut & taa taalaak..... itkaa winji wareetu nedariit wisaadas muljkjiigas lietas.... jo galu galaa anyway nomirs..... nu shitais wiss.. waardaa dziiwe.... man leiksa wiena liela pretruna & muljkjiiba pinch.gif s nez ka waig izteikties.... bet kam tas wiss?

wieno muus tas.. ka wisi mees nomirsim....
NovemberNövelet
Liidziigs pavediens jau ir bijis. Pavediens tiek sapludinaats
vanesa
Es domāju cilvēkiem ir jābūt atšķirīgiem. Es, piemēram, nevarētu mīlēt cilvēku kas tāds pats ,ka es. Ja visi būtu vienādi, man liekas, no dzīves un dzīvošanas nebūtu prieka. Dzīve tad būtu vienmuļa un kļūtu neinteresanta. Manuprāt ,atšķirības nav nekāda kļūda (kroplība šinī gadījumā ir izņēmums), lai arī kas būtu radījis pirmos cilvēkus. Un ir bezcerīgi meklēt tam jēgu. Bet labi vien ,ka ir šis pavediens. Bij interesanti uzzināt citu domas. grin.gif
FallenBeautiful
Tas ir ineteresanti jo, ja visi cilveki butu vienadi tas butu totali garlaicigi
tadel jau cilveki nav vienadi
The Master
Taapeec, ka taa tam ir jaabuut...dazji ir labi dazji ljauni...
Ja visi buutu vienaadi, tad pasaulei buutu gruuti virziities uz priekshu.Padomaa, kas buutu, ja nebuutu sievieshu....
Apa
Darvina evolūcija, dabiskā izlase dažādās vidēs - bioloģijas skaidrojums. Nekas saprātīgāks un loģiskāks vēl nav izdomāts. Visos mums notiek līdzīgi fizoloģiski procesi, līdzīga anatomija, līdzīgas vajadzības un nepieciešamības u.t.t. grin.gif Kaut gan, ja tā labi padomā, tik atšķirīgi mēs neesam, bet tas ir tikai no morālās, garīgās puses. Kas vienam labs, otram slikts.
Crash
CITĀTS(...Zanish... @ 25.04.2004 16:18)
Mees te taa padomaajaam (pareizaak sakot Sharlotish taa padomaaja) Kaapeec cilveeki ir atshkjiriigi?
Melnie, baltie, dzeltenie, sarkanie, sievietes, viirieshi.



Kaadas ir juusu domas?

*


Taapeec, lai buutu veel viens iemesls par ko asinis liet, kaa gan savaadaak wink.gif
Dinaer
CITĀTS(Apa @ 15.01.2005 19:39)
Darvina evolūcija, dabiskā izlase dažādās vidēs - bioloģijas skaidrojums. Nekas saprātīgāks un loģiskāks vēl nav izdomāts. Visos mums notiek līdzīgi fizoloģiski procesi, līdzīga anatomija, līdzīgas vajadzības un nepieciešamības u.t.t.  grin.gif Kaut gan, ja tā labi padomā, tik atšķirīgi mēs neesam, bet tas ir tikai no morālās, garīgās puses. Kas vienam labs, otram slikts.
*

ka jau vienreiz izteicos pardomaas tad es to nesaprotu... ja mees esam atshkiriigi siikaas niansees, bet vai muusu aadas kraasa nosaka to cik labi mees esam, jo buutiibaa tachu mees esam vienlidziigi katrs no musm tomeer ir pietiekami induvidals variants un shai gadiijumaa ar draugi nav tas iistaakais veids kaa noteikt cilvaaka labumu, jeb veertiibu.
pac kaa gan mees pashi nosakam savu veertiibu savas aciis?
rowzee
Nu, mana teorija ir tāda, ka cilvēki tomēr būtiski atšķirās tikai ar vienu lietu - ar domāšanu. Tā tieši ietekmē arī visas cilvēka darbības, cilvēka raksturu, attieksmi pret dažādām lietām un tml. Rase, dzimums un izskats ir sekundārās atšķirības pazīmes. Diemžēl, cilvēki bieži mēdz konfliktēt ne tikai uzskatu, bet arī tieši šo, sekundāro atšķirības pazīmju dēl, kaut gan pēc idejas visi ir vienlīdzīgi.
Shadowstalker
CITĀTS(rowzee @ 16.01.2005 21:31)
Nu, mana teorija ir tāda, ka cilvēki tomēr būtiski atšķirās tikai ar vienu lietu - ar domāšanu. Tā tieši ietekmē arī visas cilvēka darbības, cilvēka raksturu, attieksmi pret dažādām lietām un tml. Rase, dzimums un izskats ir sekundārās atšķirības pazīmes. Diemžēl, cilvēki bieži mēdz konfliktēt ne tikai uzskatu, bet arī tieši šo, sekundāro atšķirības pazīmju dēl, kaut gan pēc idejas visi ir vienlīdzīgi.
Būtiski atšķiras arī sieviešu un vīriešu domāšana, ne tikai katra individuālā. Visi vīrieši domā pēc sava prnicipa, sievietes pēc sava.
pelmeniC
CITĀTS
Būtiski atšķiras arī sieviešu un vīriešu domāšana, ne tikai katra individuālā. Visi vīrieši domā pēc sava prnicipa, sievietes pēc sava.

Nu šitam es nepiekrītu. It īpaši vārdam visi. Nez, kāds tad ir tas sieviešu domāšanas princips?
Manās acīs tautībai un ādas krāsai nav lielas atšķirības. Tas tā ir tāpēc, ka attiecīgos reģionos dzīvojošie evolūcijas gaitā ir piemērojušies sava reģiona klimatiskajiem apstākļiem.
Darvina teorija tak jau pasen ir atzīta par nepilnīgu un diezgan neprecīzu huh.gif
rowzee
Atvainojiet, ka neizteicos tiešāk. Biju domājis nevis pašu domāšanas uzbūvi, par ko pastāv uzskats, ka vīrieši un sievietes domā atšķirīgi (šo nekomentēšu), bet gan domāšanas rezultātu, kad var pastāvēt viedokļu nesakritība.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!