Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Profesors Rubeus Hagrids
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Personāžu lietas
Lapas: 1, 2
mazā peciņa
Tātad- Hagrids. Mēs daudz par viņu esam dzirdējuši, un viņš ir parādījies līdz šim visās iznākušajās grāmatās. Viņa tētis miris, bet par māti es neatceros whistling.gif , plašāk par ģimeni nav atļauts runāt getlost.gif mad.gif , bet viņš ir kaut kāds pusmilzis unsure.gif. Viņš arī ir Harija draugs wink.gif huh.gif
Tātad par viņu grin.gif
Overlord
Viņš ir: matains pālis, jucis ar bīstamiem dzīvniekiem, šaubīgs tips, viegli apmānams, dzērājs. Tomēr nesalīdzināmi jēdzīgāks kā rons
ils
Nu, vismaz viņš ir labvēlīgs, kaut arī tips.
Un pļēgurs arī nav, kaut arī mīl iedzert. Dumidors viņam uzticas un tas jau daudz ko izsaka. sad.gif
Overlord
Dumidors uzticējās Tramdānam, Dumidors uzticējās Drebelim. Paskat pie kā tas noveda. Kapēc lai kautko līdzīgu Hagrids nevarētu sastrādāt?
Ashly
Hagrids jau nesaprot ko var stāstīt un ko nē.
Overlord
Tad tas ir tieši sliktāk viņiem.
Ashly
Vienīgais labums ir Hagrida spēks un augums! No tā visiem bail..vai es kaut kur nedzirdēju ka viņš ies bojā? Vai arī tās ir tikai baumas?
Overlord
Ja vien, viņš būtu kaut drusciņ tāds pats kā Drako Malfojs, tad gan man nekas nebūtu pretī
Vinky
Eh... nu nepatīk man tas Hagrids, ko nu darīt. Man viņš liekas tāds mazliet stulbs (viņa runāšanas veids), savam vecumam - super bezatbildīgs cilvēks un visādi citādi neforšs. Labprāt izteiktos arī par FO, bet...
mazā peciņa
CITĀTS(Vinky @ 08.10.2003 18:44)
Labprāt izteiktos arī par FO, bet...

Sasodīts, gluži manas domas getlost.gif

Un man patīk viņa "Brīt"
Ashly
Man gan patīk viņa valoda! Izklausās pēc dundžiņu valodas!
Overlord
Hagrids ir satriecoši primitīvs tips, tā teikt atjaunots neandertālietis, toties attīstītāks par rudo ir
Zuz
Nu nepatīk...... pamatojums? Viņš neuzvedas atbilstoši savam vecumam.... nu labi, var jau būt jautrs kā Sisius, bet šitāda bezatbildība...... glare.gif
Ashly
Bet viņu var viegli piekāst..viņam ir bērna smadzenes par spīti viņa augumam!
Vinky
Nu tieši par to iet runa. Ar šitādu uzvedību viņš sevi novedīs kapā atri vien. wacko_a.gif Eh, neizglītots, dumš tipiņš - tas ir viss, ko varu pateikt.
Ashly
Nu protams! Varu derēt ka kādas grāmatas beigās viņš glābjot Poteru ies bojā pats
Overlord
Viņš ir pat tik dumš ka normāli nomirt nemācēs
Ashly
Nu ko..nāksies vēl tā drusku pabendēt!
Overlord
Vienīgais, viņš esot fiziski ļoti spēcīgs, tomēr pūķis viņu varētu nožmiegt
Ashly
Ja jau pat mazais Norberts jau varēja viņu tā riktīg nomocīt!
aivvv/troll dream walker
juus gan esat pirmkaart saurij neandartaaliessi bija attiistiiti tas taa man vinnss lloti patiik vinnss ir lloti vienkaarsss un tas ir lieliski vinnss ir arii lloti labsirdiigs un atbildiigs un vinnam ir lloti daudz labu iipassiibu
Zuz
Aivvv tev patīk visi tā kā...... pamēģini viņā saskatīt arī kaut ko sliktu, jo nemaz tādz zelta gabaliņš viņš nav.....
Ashly
Viņš drīzāk ir liels muļķa lempis, neveikls, neveiksminieks utt utjp
aivvv/troll dream walker
bet vinnaa ir lloti maz negatiivaa un tas nav to veerts lai to meigginaatu saskatiit nesmu jau nekaada rita knisle
Zuz
Nu labi..... Bet viņš ir ļoti neatbildīgs un tas var kaitēt tām viņa radībām... piem kā viņš to Aragogu (Aragornu grin.gif) pieradināja un tad bez aidzina uz mežu. Tas zirneklis arī varēja tur neiedzīvoties, jo bija pieradis, ka viņu pabaro un nav nekas jāmedī and so and so.. Tas zirneklis varēja airī aiziet bojā un tas viss būtu Hagrida bezatbildības dēļ.
aivvv/troll dream walker
vinnss tak neaizdzina vinnss vinnu apruiupeeja kameer tas iedziivojaas un par samekleeja sievu
Zuz
Ak jel, cik gādīgil... sameklēt sievu. Un tagad to Aragornu pilns mežs... viņi gandrīz piebeidza Hariju. Tātad Hagrids varēja kļūt par Harija slepkavu...... rolleyes_a.gif
Nihil
Nabaga mazais zirneklītis, ne? grin.gif
Overlord
Nabaga Voldemorts, ja viņam pasteidzies priekšā būtu Hagrids. Manuprāt Voldijs to nepiedotu
Zuz
tU runā tagad par Bazilisku? Nu ja to patiešām būtu atbrībojis Hagrids? Bet amn liekas, ka tur tā pat nekas nesanāktu, jo Hagrids jau neprot šņācmēli un Bazilisks vienkārši viņam neklausītu.
aivvv/troll dream walker
manupraat jums ir kautkaada pardaudz negatiiva nostaaja
Zuz
Nope... mēs esam reālisti! tongue.gif cool.gif
Overlord
Es tikai skatos no veselā saprāta redzesloka, kas īsti ir Hagrids
Zuz
Nu labi.... maybe arī viņš to visu dara neapzināti, bet tomēr par kaut ko ir jāpadomā. Un kas tagad būtu ar Norbertu, ja nebūtu tāda Čārlija? Viņš mierīgi dzīvotos un kļūtu par skolas talismanu?
aivvv/troll dream walker
cilveekiem meedz buut apmaatiibas
Zuz
Nu bet lai arī kāda būtu viņa apmātība, tas jau aiziet par tālu... viņš tā var nodarīt tikai sliktu. It īpaši tām radībām...
Ashly
Kurus sauc par cilvēkiem!
Zuz
Arī, bet es vairāk domāju tieši tos zvērus, jo tie jau nav parasti zvēri kā kaķis un suns....
Ashly
Nu tas jau ir viņa stilā. Kaut kādus mošķus...mežoņi ar mežoņiem jau draudzējas.
Zuz
Par to jau te iet runa. UN tas jau nu gan nav labi. Lai arī kā viņam tie ķēmi nepatiktu!
Overlord
Vēl tikai Hagridam būtu jāiedraudzējas ar Lordu Voldemortu, un tas viņam sagādātu ne tādus radījumus vien
aivvv/troll dream walker
zuz es tev nepiekriitu dziivnieki ir vinna stihija
Ashly
A es zinu jo viņš pats ir dzīvnieks.
Zuz
Nav viņš dzīvnieks... amn liekas, ka viņš vienkārši ir pārāk mīstsirdīgs un grib būt labs pret visiem... nu nezinu..
Ashly
Nevar teikt ka pret dzīvniekiem viņam ir tādas pašas jūtas kā pret cilvēkiem.
Overlord
Vissiltākās jūtas viņam ir pret šņabi. Un varbūt mazliet arī pret Dumidoru
Sanj-sanj
Hagrids... es nepievienoshos tiem, kas vinju tur tagad baigi noliek, tachu aizstaaveet es vinju ar netaisos... Nu nepatiik man Hagrids, nu vienkaarshi nepatiik... ne taa, ka vinju necieshu... bet tomeer... Protams vinjsh ir labs draugs trijotnei un vinjam ir laba sirds... tachu tas kaa Roulinga vinju izveido un 'vada' man ne visia... arii vinja riiciibas, nu dazhreiz liekas galiigi nejeedziigas... nu nez... par vinju neko daudz nevaru teikt...
aivvv/troll dream walker
pirmkaart vinnss nedzer ssnnabi bet ogdena veco ugunsviskiju tas nu taa bet man liekas ka uz pasaules ir vairaak vajadziigi taadi passaizliedziigi hagridi
Siri
Man liekas,ka Hagrids i normāls tomēr bišku pasavāds ar tiem saviem briesmoņiem,... whistling.gif un piedzerties arī prot.. wink.gif
morgion
Nu!!!!!!!!!! Pusmilzis kā pusmilzis!!! smile.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.