Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš ir tavs mīļākais GP varonis?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Viduszeme > Diskusijas par Tolkīnu
Lapas: 1, 2, 3, 4
Overlord
Kurš no šiem varoņiem jums patīk vislabāk?

ohmy.gif Hops nesanāca kā domāts
sharkiic
njaa ... es taa padomaaju ka kaukas nav ...
bet Legolas rlz unsure.gif
Laereth
Sauron, es izlaboju tavu aptauju, bet man diemžēl nācās aptuveni piecus no variantiem izdzēst, jo maksimālais atbilžu variantu skaits ir 15. Ja tu aptauju gribēji izveidot kā savādāk, uzraksti man PM, es ar prieku vēlreiz palabošu wink.gif
Overlord
Nē nē, vis ir Ok. Viens ir skaidrs, es vairs šādas aptaujas netaisīšu smile.gif
Laereth
Taisi droši aptaujas, manuprāt, vienīgais, ko tu izdarīji nepareizi ir tas, ka katru no atbildes variantiem vajadzēja ierakstīt savā rindā, bet tev viņi visi viens pēc otra sanāca smile.gif

Bet par tēmu - es nobalsoju par Aragornu, tomēr viens no maniem iemīļotākajiem tēliem ir Galadriela... smile.gif
sharkiic
Laereth tur ir 2x faramirs ...!
Overlord
Bet laikam gan nav jāsaka par ko es balsotu
sharkiic
a kaapee tu nebalso?
Overlord
Nevaru sad.gif Es kautko iepriekš uzspiedu un tagad vairs nevaru balsot
Laereth
CITĀTS(sharkiic @ 26.07.2003 17:51)
Laereth tur ir 2x faramirs ...!

Vai man acis nerada, vai ka, bet es tur neredzu Faramiru divas reizes... huh.gif
sharkiic
nju ... bija ... & pazuda ... mistika ... man neraadijaas unsure.gif
Overlord
Es veidoju jaunu
Laereth
Hmm, skatos, ka jauna aptauja vēl nav izveidota... Vai būs?
aivvv/troll dream walker
kuru tas uztrauc grendalfs vienalga ir labaakais
Overlord
Es cenšos iztaisīt, un vienalga Saurons is the best

Atkal kļūme Kā vienmēr kautkas noiet greizi sad.gif
Laereth
Es atkal izlaboju wink.gif Ceru, ka tagad viss būs ok, un tu nobalsosi pareizi smile.gif
Overlord
Es jau beidzot nobalsoju par ko gribēju grin.gif
sharkiic
Yee yee ye smile.gif) akal nobalsojaam & par to pashu ... just elfi rulz wink.gif
mazā peciņa
Gendalfs the best w00t.gif
Vinky
Es balsoju par Aragornu, bet ļoti mīļš tēls man ir arī Hal````. smile.gif
Overlord
Saurons ir vislabākais no visiem, un elfi viņam vienkārši neko nevar padarīt.
Laereth
Nu, pagaidām Aragorns ir līderis grin.gif
Overlord
Tapēc ka es te vienīgais jūtu līdzi tumsas spēkiem sad.gif
Laereth
Nu, man no LOTR vēl ļoti patīk Gollums. Man viņa ir ļoti žēl... Lai gan viņa raksturs jau sākotnēji nebija no labākajiem, tomēr neviens nav pelnījis vairāk nekā 500 gadus eksistēt tādā veidā kā viņš...
Overlord
Gan jau viņš drīzumā mirs. Jatājums ir tikai kurš to izdarīs, Sems, Vai Orki
Laereth
Kāpēc tu domā, ka viņš mirs, Sauron? Eh, kā mēle niez spoileri pateikt grin.gif
Overlord
Es domāju ka jā. Saurons noteikti zin, ka Gollums frib pievākt gredzenu sev un tātad ar Gollumu viņš nav diez ko apmierināts. Vēl varētu to izdarīt Sems par to ka Gollums viņus abus ar Frodo nodeva, ievedot Šīlobas midzenī. Bet varbūt tomēr Gollumam kautkā izdosies glābt savu nodevēja ādu
aivvv/troll dream walker
aarpraars nobalsoju par bilbo vai nevar manu balsi izdzeest lai es vareetu nobalsot par grendalfu
Overlord
Diemžēl nē, jo tad atkal nāktos visu aptauju dzēst laukā.
Arwen
Protams, ka es balsoju par Legolasu, savi ciltsbraalji tachu ir jaaatbalsta grin.gif , man pat liekas, ka graamataa man vinjsh labaak patika nekaa filmaa...
Overlord
Es par viņu nebalsoju, jo mēs ienīstam elfus
Laereth
Sauron, tu jau sāc runāt par sevi daudzskaitlī... grin.gif "We hatesss elvessss...nasssty little elvessss..." grin.gif
Arwen
Sauron, labaak novelc to gredzenu savaadaak tieshaam saaksi uzvesties kaa golums... varbuut esi jau neesi saacis tongue.gif ?
sharkiic
Golums ir labais smile.gif Nav jau paiistam evil, tik gredzens vinju taa smile.gif
& man patiik kaa vinjsh runaa :"my precios, where is it...?" wink.gif
Overlord
Es runāju par sevi un nazguliem un visiem Mordoras orkiem.
Arwen
A es domāju ka par sevi, sevi un sevi grin.gif laughing.gif smile.gif sory neliels pārpratums grin.gif
aivvv/troll dream walker
saurijs daudzskaitlii tur jau varguut vareetu sanaakt kautks nedaudz llauns
Overlord
Varbūt derētu runāt daudzskaitlī par sevi, ar to parādot ka esmu pārāks par citiem
aivvv/troll dream walker
vispaar to sauc par ssizofreeniju
Overlord
Tak ne jau īstenībā
Arwen
Istenībā tā runāja Anglijas karalis grin.gif
Laereth
Jā, tas ir iespējams, ka kāda augstdzimusi persona tā ir centusies palielināt savu autoritāti. Bet nu atpakaļ pie tēmas - Kurš ir tavs mīļākais GP varonis smile.gif
Overlord
Vai tiešām es te esmu vienīgais Tumsas spēku piekritējs un neviens kaut vai par Sarumanu nevar nobalsot? unsure.gif
Arwen
kurš vēl balsoja par Legolasu?
Overlord
Katrā ziņā es nē.
Laereth
Man arī Elronds patīk - gan grāmatās, gan filmās smile.gif No viņa, tāpat kā no Galadrielas, strāvo tāda dziļa pasaules pazinēja gudrība. Un, protams, viņa valoda, kā jau vairākumam Tolkīna attēlotajiem viedajiem (nevaru citu, piemērotāku vārdu iedomāties), ir neatkārtojami skaista.
aivvv/troll dream walker
iisteniibaa vinni abi man sskkiet ir paaraak iesuunojussi laikam pie vainas ilgais muuzzs
Arwen
aivvv tev vienkārši ir cits domāšanas stils ir tādi cilvēki kā es un Laereth kam patīk tādi antīki elfi un viņu valoda...
Overlord
Lai arī elfi ir spēcīgi dziesmās un leģendu izgudrošanā, taču kā kareivji labs ir tikai retais Elfs ( Elronds ir to skaitā) Ja viņi būtu ņēmuši rokā ieročus un centušies apvienoties ar cilvēkiem un nevis dziedājuši skumjas dziesmas par visādiem mīlniekiem, bet gan centušies visi pretoties Mordorai, iespējams ka Sauronam pat ar nazgulu palīdzību neizdotos neko izdarīt.
Laereth
Sauron, patiesībā jau Elfi leģendas neizgudro, viņi tās atstāsta, jo ir patiešām pieredzējuši senus laikus. Un The Last Alliance of Elves and Men (Pēdējā Elfu un Cilvēku apvienība) taču sastāvēja no Elfiem un Cilvēkiem. Savukārt pret Sauronu Elfi minimāli iesaistās tādēļ, ka atšķirībā no Pēdējās apvienības laikiem, kad Elfu bija vēl daudz, tagad tie ir palikuši minimālā daudzumā, jo lielākā daļa ir devusies projām uz Valinor(u).
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.