Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: HP 3. filma
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri > Arhīvs – HPF
Lapas: 1, 2
Overlord
Šeit var apspriest visu par HP 3. filmu. Teiksim atprātotāju un nazgulu līdzības, vai arī iemeslus kapēc nebūs kalambola ainas. Vārdu sakot visu kas attiecas uz Azkabanas Gūstekni.
Laereth
Tātad zināms ir tas, ka nebūs kalambola un Cho. Kādas vēl izmaiņas ir paredzētas?
Vinky
Par kalambolu jau izbļaustījusies esmu diezgan. Es esmu TIK sašutusi! Nebūs kalambola --> nebūs Olivera --> nebūs Ugunsbultas --> nebūs Harijs dusmīgs uz Hermioni --> Nebūs Sedrika Digorija --> nebūs Čo = visa filma totāli saies sviestā!!! sad.gif Labi, tas izklausījās mazliet pastulbi, bet tāpat...
Overlord
Nebūs kritiena no slotas, Malfojs nevarēs uzjautrināties par Hariju un Nebūs Fināla spēles kalambolā sad.gif Kapēc viņi tā dara
Vinky
Ak, jā! Un vēl tas! Un Drako nepārģērbsies par Atprātotāju... paaaaaaag. Vai gadījumā nesanāks tā, ka Harijs nemācīsies arī kā uzburt aizstāvi? Jo viņam vajadzēja aizstāvi tikai kalambolam...? BAAAC! mad.gif
Overlord
Tad mani interesā kādā veidā Harijs beigās uzveiks atprātotājus, bez šīs burvestības,
Laereth
Gan jau kaut kādā veidā scenārists ar režisoru saliks visas vajadzīgās lietas, lai pārāk tālu neatvirzītos no tēmas.
Overlord
Varbūt sadomās pārcelt uz šo filmu Voldija atgriešanos
Vinky
Vispaar, es tikko izdomāju, ka es jau tagad zinu, ka man tā filma nepatiks! hah!
Overlord
Varbūt viņi centīsies izcelt kādas citas epizodes? Man patiesībā gribētos redzēt to filmu, un tikai tad spriest par tās kvalitāti
Overlord
Ehm, Kolambuss vairs nav režisors, tagad būs kautkāds Alfonso vai nu kā viņu tur sauca. Laikam tapēc tādas izmaiņas
Vinky
Alfonso Kuarons, laikam. Tas, kas taisiija filmu "Y Tu Mama Tambien" vai arī "Un Tavu Māti Arī"!
ils
Ieskanētas foršas bildes no kāda žurnāla. Ainas no 3. filmas uzņemšanas laukuma. http://www.mugglenet.com/poa-newsweek.shtml
Sanj-sanj
Hmm... Es nevaru saprast peedeejaa bildee, tas pauris priekshplaanaa ir Rons vai Siikaudzis... :blink: Cik es sapratu tas ir Vilksons, kas staav pashaas beigaas blakus "neatvairaamajam" Siriusam, vinja skatiens uz Hariju gan ir naaveejosh... grin.gif
Laereth
Labas bildes, nebiju tādas redzējusi smile.gif Un eyedama linka raxta pēdējais komentārs par jauno trešās filmas režisoru ir labais... It kā HP viņš filmētu tamlīdzīgas epizodes!
Sanj-sanj
http://www.thesun.co.uk/article/0,,2-20033...3350441,00.html <--- te arii it paaris bildes... Droshi vien jau redzeetas... es nezinu... Man nepatiik taa bilde kur Hermija moka Drako... Tur pat vinjsh neizskataas peec sevis... Kur pielaiziitie mati? huh.gif
aivvv/troll dream walker
jaa siriuss nav iistais nav tajaas aciis nekaadas dzirksts arii izskatiigs vinns nav bet rons ar hermiju protams forssi kaa vienmeer potijs gan laikam ir nometis svaru bet labaak taapeec jau neizskataas
Overlord
Varēja tak tajās bildēs ielikt arī kādu atprātotāju, tad tiešām varētu redzēt vai viņi atgādina nazgulus vai nē

Vienā bildē, kuru es redzēju iepriekšējā forumā, Atprātotājiem bija pat acis un deguns, par muti nemaz nerunājot, tātad tie paši nazguli vien būs, varbūt citā tērpā un bez zirgiem un zobeniem
Laimīgā*
Kaa tu vari zinaat, vai taa bilde bija origjinaala?
aivvv/troll dream walker
tas nav iespeejams atpraatotaaji ir sameeraa preciizi aprakstiiti
Overlord
Taču filmā parasti kautko izmaina
Laimīgā*
Roulinga to neatljautu.
Overlord
Es domāju ka nēattēlos atprātotājus tikai ar mutēm, bet gan sejas arī pieliks klāt
Laimīgā*
Es arii, Neaizmirsiisim, ka Roulinga ir izpildproducente vai kaut kas tamliidziigs.
Zuz
Tas, ka nebuus kalambola izbojaa visu filmu!!!!!!! Hate it! Nesaprotu kuram vareeja ienaakt praata tik stulba ideja......... mad.gif
Laimīgā*
I hate it too but I don`t understand kapeec Roulinga atljaava iznjemt kalambolu????
Overlord
Varbūt viņai piemaksāja, lai viņa atļautu izņemt kalambola ainu?
aivvv/troll dream walker
ssaubos vai vinnai vajag naudu bet taa ir aarkaarteeja cuuciiba un tas prognozee filmas izgaassanos vairaak kaa viss paarejais
Overlord
Gan jau viņi būs iekļāvuši ainu kurā Harijs krīt atprātotāju dēļ, tādus skatus gluži vienkārši nedrīkst izlaist
aivvv/troll dream walker
nee lielaakaa probleema ir taa ka vinni neiekllaus vienu no vis emocionaalaakajiem momentiem ne tikai tressajaa bet visaas graamataas kaa zzagars ieguust kalambola kausu
Overlord
Nu nekas īpaši emocionāls tas nav, bet labi specefekti gan laikam ies garām
Laimīgā*
Kaa nav emocionaals??? Tas tachu ir Zhagara lielaakais sapnis!
Overlord
Nu bet vai tu piemēram par emocionālu uztvertu arī Voldemorta atgriezšanos?
Laimīgā*
Tas ir pavisam kas cits!
Overlord
Varbūt viņi ceļ Bubuļu būdu? Sheize, tiešām bezsakars getlost.gif
Sanya
So & So : ze mein ir, ka filma vispaar buus. Starpcitaam, vaj nezinaat apmeeram kad?? Sore, ja ieprieksh jav tas ir mineec, bet man shausmiigi negribaas skatiities uz atpakalju.. THE SLINKUMS.... rolleyes_a.gif
Vinky
Hmm... domāju, ka viņa ir paredzēta kaut kad jūnijā vai jūlijā... glare.gif
Sanya
JUUNIJAA VAI JUULIJAA???????????????????????????????????? Bet kaa?? Parasti tachu ap Ziemassveetkiem... aam...jaam... tur tachu shis tas aizkaveejaas, es laikam sajaucu ar Matrixu un GP!! Njus skaidrs. Taatad HP jaunaakaa filma buus jaaiet jaacheko tikai nakoshvasaraa. Bet baigi veelu, ne?? Forshaak jau nu tomeer buutu, ja buutu shoziem.... :ninja:
Overlord
grin.gif Kāda starpība, galvenais ka GP 3 filma iznāks ātrāk. Tur tik būs ko redzēt AG nespēs ne tuvu tai līdzināties
aivvv/troll dream walker
nu nezinu nezinu mzn likaas ka ienneemumi jau nu buus baigie vasaraa jau parasti nav iipassi daudz labu filmu kas vareetu konkureet
Sanya
Ne jau ienjeemumi vinjus interesee . Un mani arii, starpcitu. Galvenais, lai filma buutu LABA.
ils
Pagaidām liekas, ka filma BŪS laba!
Vinky
Nu, ja paskatās uz to mošķi, ko viņi ielikuši par Vilksonu, rodas cits iespaids... glare.gif
Che
Ai potera filmas manupraat ir suudiigaakais literaaro darbu ekranizeejums kino veesturee vispaar....
Nihil
Man Potera filmas arī nepatīk- kā grāmatas ekranizējums. Ja pirms filmas Roulinga nebūtu iedomājusies sarakstīt grāmatu, tad varbūt būtu interesanti. whistling.gif
Zuz
njā.... piekrītu Che... savā ziņā. bet vienalga gribas iet uz kino un noskatīties..... Riebjas, ka ielika tik nesmuku Siriusu un Vilksonu!!!! mad.gif

sick.gif Nevarēji vismaz mazāku bildi ielikt. Viņi taču ir pretīgi! Vilksonu varēja tēlot vai nu Makgregors vai režisors, tad gan man patiktu. Un Siriusam ar taču varēja kaut ko normālu atrast!
Sanya
Vaj tieshaam neveelaties apskatiities jaunaakaas bildes no jaunaakaas HP filmas, kas starpcitu, Anglijaa uz ekraaniem nonaax 4.juunijaa?! Tad neejiet uz SHO LAPU!!! cool.gif ...
ils
Vai 3. filmā nebūs mīlestība?
Tabloids (dzeltenās preses izdevums) „Daily Star” 27. septembrī ziņoja, ka „Azkabanas gūstekņa” veidotāji esot iekļāvuši filmā arī tādas ainas, kuras nav grāmatā. Piemēram, sākšoties romantiskas attiecības starp Ronu Vīzliju un Hermioni Grendžeri. Rons pat izrādīšot aizbildniecību pār Hermiones kaķi. „Nedaudz romantikas nenākšot par sliktu filmai,” izteicies viens no filmas veidotājiem.
Baumas no www.mugglenet.com/

http://harrypotter.warnerbros.com/web/dail...aniel_Radcliffe
Jauna intervija ar Denielu!
Laimux
es tiko pa VIVA redzeeju mazinju klipinju par HP un 3 filmu. baigi reaali izskatiijaas. tur arii paraadija viena atpraatotaaja roku. shausmiigi...
bet baigi labais tas klipinjsh bija!!!!!!!!!!!!!!!!!! prieks! ur arii paraadiiija kaa Hermijone iestit drako pa muuli. Labais!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! smile.gif smile.gif smile.gif smile.gif grin.gif grin.gif
kreimene
Es nemaz nebiju dzirdeejusi, ka kalambola filmaa nebuus! A kur tas rakstiits?
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.