Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Dumidors 3. filmā
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP filmas un aktieri
Lapas: 1, 2
Potere
Vai kāds ir redzējis kāds izskatīsies Dumidors 3. filmā???? Es redzēju. Viņš izskatās drausmīgi. Kurš man piekrīt?
Canadian
Njā...Hariss tomēr bija labāks. Neapšaubāmi labāks.
aicha
Šitais Dumidors tāds bišķiņ noplicis izskatās. grin.gif
_BijušaisPareģis
Piekriitu orxam.... wink.gif
Shis Dumidors izskataas taads nowaardzis, needis... rolleyes_a.gif
Tas Harris likaas draudziigaaks un labaak izskatiijaas... cool.gif
~zuziite~
es iisti neatceros, kaads bija tas pirmais dumidors, bet shitais izskataas taads jociigs... man vinjsh nevisai patiik...
Torins Ozolvairogs
Viņš vienkārši ir ļoti vecs burvis. silent.gif
mazā peciņa
tomeer cic aktieris... neko-a dariit... nomira tieshi kad vinjam tika taada btriiniskiiga loma... harija potera graamataa.... neko-a dariit... patieshaam... jaacer vieniigi ka shis aktieris noleeto-as ljoti labi...un jaacer, ka vinjs ies liidz galam... jo-a vinjs ir liidziigs tomeer vecajam aktierim... &citu izskatu dumidoram es pat vairs nevaru iedomaaties w00t.gif

that' s all for this minute
Siri
Nu vispār es kaut kā jau pieradu pie Harisa Dumidora lomā,un tagad liekas bišku savādi,ka viņu spēlēs cits aktieris...Nedomāju,ka viņš savu lomu tēlos sliktāk par Harisu,vienīgi tas jau nebūs tas kas bija whistling.gif
Nez,man ļoti žēl,ka Hariss nomira...Bet nu,tāda ir dzīve silent.gif Un aktieru mainīšana ir diezgan nepatīkama lieta...vienkārši man jau likās tik pašsaprotami,un Dumidora tēls iespiedās atmiņā jau diezgan cieši...Un tagad re-un jauns aktieris.
hmm...un tomēr viņš man mazāk izskatās pēc Dumidora innocent.gif tongue.gif
Maardzhastante
Nu iisteniibaa, shitas jaunais izskataas vairaak peec hipija grin.gif
Bet nu Dumidors jau ir taads iipatns rolleyes_a.gif Lai nu buutu...
Hermione =)
Es viņu vēl neredzēju, bet ja jau visi saka, kaviņš nav labs, tad tā laikam arī būs... unsure.gif
_BijušaisPareģis
Reku vinjsh ir, apskati! cool.gif



Izskataas tachu nedaudz noplucis un izbadeejies, ne? grin.gif
giraffe
Bet nu un tad, ka shis taads noplucis izskataas?? Galvenais tachu ir, lai ar teelojumu viss buutu kaartiibaa! wink.gif
harry
Nu Ričards Hariss nomira, bet abi labi.


...Zanish...
Abi ljoti liidziigi. unsure.gif
morgion
Man liekas ka 3 filmaa vinns arii izskataas normaai...
Potere
es to Dumidoru redzeju kino - reklāmas rullītī. Tur viņš izskatījās sliktāk nekā bildē.
1.,2. filmā Dumidoram bija gara un balta bārda bet tagad? Pelēka un īsa.
...Zanish...
jaa gan tagad peleeka un iiisa. Tas ir slikti. Labaak piestaav dumijam balta. cool.gif
Mēnestiņš
Cits režisors, filmai cita garša. jaunajam Dumidoram acīs nav to dzirkstelīšu un tā dzīvesprieka... Ai, cik žēl, bet ja reiz tā bija jānotiek, ko padarīsi?

Bet vispār- grimētājiem arī sava roka jāpieliek, tāpēc tādu ĀRKĀRTĪGI redzamu atšķirību nav.
kakulaatorzzz
shitas jaunais izskataas taads mazliet par ilgu patureet ssanjurciits dreebju skapiii.
lai gan nezinaaju ka aktieri mainiijushies es veel padomaaju kaads vecais nesmuks palicis.
vai vinjsh tieshaam nomira ?????
ja jaaa tad zheel gan , jo bija baigi forshs veciitis
aivvv/troll dream walker
klau vai tad tu neesi gp fans tas tak ir grendalfa aktieris lol
im vecaiss tiessaam nomira smile.gif
Grēkmeistars
Bārdai vajadzētu būt garākai un sirmākai... grin.gif Šis bija tāds enerģiskāks man patika, bet vecais bija labāks (tomēr) grin.gif
DEaDnokS*
nu es nezinu man vins nemaz tik briesmiigs neizskatiijaas
Pūkainīte
CITĀTS(orx @ 13.05.2004 18:47)
Njā...Hariss tomēr bija labāks. Neapšaubāmi labāks.

Absolūti piekrītu. Un arī pat Hariss nebija labs, kur nu vēl šitais!!! Filmas veidotāji nava ielikuši filmā to sajūtu, ko sajūtam lasot grāmatu pret Dumidoru, proti, godbijību, cieņu........ wink.gif
A.D.I.D.A.S
Nu vispaar ir taa ka man vecais labaak patika bet iisteniibaa arii shim nav nevainas
raira
Man diez ko labi nepatika jaunais Dumidors bet ko var gribet...
Laupītājmeitēns Ronja
Jā, šitais nemaz neizskatās pēc tāda, ka vēlākās grāmatās varētu taisīt" dziļi izjustas" un "sirsnīgas" sarunas ar Hariju.... Bet ko var darīt... cits atktieris...
Tots
Ja man ļauts minēt tad vecā Dumidora aktierim balsij piemita tāds kā siltums ,mīlestība un klausītājam liek justies drošībā. Šitam jau nav ne vainas tikai tas ko pieminēju ir zudis. Viņš itkā akmenī cirsts. Gluži nemāku izteikties. Kad jaunais trešās filmas režisors ..Kuarons meklēja Dumidoram atbilstošu aktieri ,šo lomu piedāvāja Ian McKellen (Gendalfs...ja zinat wink.gif )
Viņš ja tā padomā būtu derējis. Ja būšu kļūdijies labojiet mani. smile.gif
cava
Man jau arī patika labāk pirmais Dumidoraa tveidotājs, bet ko tu padarīsi, ka nav avirs viņa. Tagadējais jau arī nav nemaz slikts. Vispār viņi abi savā ziņā ir diezgan līdzīgi....
Lila
Visi aktieri jau nav vienaadi! katram ir savi plusi un miinusi! Nevareetu jau teikt ka shis aktieris bija galiigi garaam! man vinsh tiiri normaals likaas...
Shadowstalker
Jaunais Dumidors ir tāds galīgi neizdevies. sad.gif Bārda vismaz 3 reizes par īsu, arī nav tā baltā bārda, kādai jābūt. Ļoti žēl tā iepriekšējā aktiera, tas vispār bija labāks. Šitais man tā ne visai.
Misis Strupa
shitam jau ar" nav ne vainas - probleema taada,ka Harisam bija dauzd baltaaka baarda un mati - tie burdiski spiideeja :blink:
bet gan jau mees pieradiisim grin.gif
jaa.....un shia ar' nav tik ceels getlost.gif
addnill
Personīgi man tas iepriekšējais šausmīgi nepatiks...tāds vecis, kas knapi kustējās, tāpēc biju sajūsmā par jauno- vismaz irrādīja kau vismazākās dzīvības pazīmes..
monster
vecais dumidors viennoziimiigi bija 100% labaaks!
phoebe
vecais Dumidors bija manāmi iespaidīgāks - garā bārda, tās drēbes u.tt.
Jaunajam ir pārāk īsa bārda.... unsure.gif
addnill
Ārprāts!!!visiem patīk vecais variants...nu labi, izcelšos uz šī fona!!! tongue.gif
_BijušaisPareģis
Bet uz nākamajām filmām šitajam derētu nedaudz uzbaroties, jo arī tas atšķirās jaunajā no vecā... Liekās, kā starp otro un trešo filmu uz svara vērotājiem būtu gājis... Un arī par bārdu jāpiekrīt. Vispār - daudzi te saka, ka līdzīgs iepriekšējam aktierim - protams, ka līdzīgs! Viņu tādu uzpucēja, lai līdzinātos iepriekšējam aktierim!
biTTersweeT_faiTh
man personīgi patīk abi dumidori, bet man liekas, ka Ians Makkellens (ja nemaldos, tad tā viņu sauca) tomēr bija labāks Gendalfs, nevis Dumidors. bet vispār viņam ir ļoooti noveicies, tēlot gan GP, gan HP.
visu cieņu!
Victor Krum
Hariss manupraat bija drausmiigs Dumidors. Lasot graamatu Dumidoru vareeja uztvert kaa taadu pozitiivo dzhekinju, kam vislaik aciis spreegaaja uguntinjas un kuram patika pajokot. Hariss vispaar filmeejaas tikai taapeec ka vinja mazmeita vinjam uzzvaniija un pateica ka, ja vinsh nefilmeesies tad vinja ar vinju vairs nerunaas (vismaz taa tika rakstiits)

taa ka jebkursh (gandriiz) manaa uztveree buus labaaks par Harisu
ricis
man muca teica ka sitais dumidors izkatas briesmigi. tads launs.
uldisz93
1.filmaa Dumidors bija labs, bet 3. toč nee.
FADER
kaapeec vispaar dumidoram vajadzeetu buut labam? pinch.gif
Mesje Paulig
Tas jaunais dumidors tads drausmīgi Haotiks rasuta Hariju visu laiku un vispar tāds bet vecasi vecasi Dumidors bijā tāds it kā būtu izkāpis āra no grāmatas no viņa varēja just to siltumu ka tu pie viņa vari pieiet un pajautat ko nesapori bet pie sitā dumiodras man butu bial iet ka tik atkal nekliedz virsū....
KURŠ PIEKRĪT!!??
Ariana
Šis aktieris tiešām nemaz neatgādina to Dumidoru, kura tēls rodas iztēlē, lasot grāmatas.
Man jau daudz labāk patikās iepriešējo filmu Dumidora lomas atveidotājs.
ZIZI
Iepriekšējais dumidors bija labāks nekā tagadējais. Bet interesanti kāpēc viņi nomainijās wacko_a.gif
(sun)
Sorry bet nepiekriitu....
Izskatijaas winjsh pilniibaa normaali....


Ak jaa ZIZI-vecais dumidors nomira sad.gif sad.gif
anhela
man viņi abi likās vizuāli diezgan līdzīgi, tikai tagadējam nav tik balti mati un bārda, bet tā gandrīz vai nemanīju, ka tas ir cits. nebūtu zinājusi, pat nepateiktu.
Annjuks
Hariss bija labaks Dumidors jo vinsh uzvedas un pat skatijas ka istais Dumidors skatitos. Nrezinu es Dumidoru veljoprojam iedomajos ka veco labo Harisu.
kriSSa
njaa nu tas,kas bija pirmajaas divaas filmaas man patika labaak... grin.gif Vismaz izskatījās labāk.. grin.gif tongue.gif
Angus Young
nja dumidors 3 filma izskatas pabriesmiiigi bet 4 veel trakak, tik zhel ka sestaja vinju atvaaks **** strups sad.gif sad.gif
Devils*Little*Sister
Khem... Tas aktieris, kurš Dumidoru tēloja 1. un 2. filmā, ir nomiris. sad.gif silent.gif Nu, tā es, vismaz, dzirdēju. Samērā sen, ja kas.Nesitiet mani, ja kļūdos! Kaut gan, visticamāk, nekļūdos.

Tāpēc arī paņēma citu aktieri, kurš, manuprāt, tiešām izskatās sliktāk...
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.