Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Kurš(a) no hp tēliem gribētu būt tu?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP raibumi > Aptaujas
Lapas: 1, 2, 3
harry
Es jau laikam Harijs vai arī lords Voldemorts, bet jūs
Siri
Es laikam gribētu būt Džinnija rolleyes_a.gif
es nevarētu tik daudz zubrīties kā Hermione wacko_a.gif
_BijušaisPareģis
Bet principā man ir vienalga, kas es būtu, kaut vai kautkāds Nevils, jo tad vismaz es zinātu ka tāda Burvju pasaule vispār ir, un varētu tur visādus prikolus pataisīt: paburties, lodot ar slotu... rolleyes_a.gif
Maardzhastante
Es gribeetu buut Hermione, man patiik rudmataini puishi grin.gif
Un vinja tak ar Ronu buus kopaa whistling.gif
Sangue Barro
Es negribētu būt neviens,. Vislabāk ir būt sev pašam nevis kādam citam.
Ja nu galēja nepieciešamība spiestu es labprāt būtu Tramdāns, vai Strups.
giraffe
Vispaar, es negribeetu buut kaads teels no HP. :blink: Ja nu vieniigi Dzhinnija.
Salazars Slīdenis
Es vai nu Freds, vai nu Džordžs
Canadian
Harča, jo viņam visreālāk
nessie
Nu es gribētu paskatīties uz pasauli no Voldemorta puses, jo tas varētu būt interesanti. sorcerer.gif
aicha
Hmmm... getlost.gif Varbūt es gribētu būt Hermione, tad es kopā ar Hariju un Ronu varētu izdzīvot visus grāmatā aprakstītos piedzīvojumus. Un tā kā es nebūtu Harijs man nebūtu jāuztraucās, ka Voldemorts grib mani nogalināt. silent.gif
Overlord
Varbūt būtu interesanti ja varētu iejusties Antona Dolohova ādā
komodo_varan
Būtu jautri kādu pamedīt Voldemorta ādā grin.gif
ilzeskundze
ES GRIBETU BUT HARIJS, JO ES NOTEIKTI GRIBETU PIEDZIVOT TIK DAUDZ CIK VINS.
_BijušaisPareģis
CITĀTS(ilzeskundze @ 10.05.2004 13:54)
ES GRIBETU BUT HARIJS, JO ES NOTEIKTI GRIBETU PIEDZIVOT TIK DAUDZ CIK VINS.

Ieskaitot to, ka naw wecaaku, un newiena radagabala, pat siriusa,
un ka tev visu bernibu ir jadzivo pie derslijiem un visi uz tevim rada
ar pirxtu un saka: "reku poters", un ka pasaulee launaakais burvis grib tevi nogalinaat un tew galwā 24/7 ir Voldija domas? :blink:


Mosh paardomaasi? huh.gif
Sniega Rūķis
A es gribētu būt Kasandra Vablatska grin.gif ... laikam jau tāpēc ka viņa bija/ir pareģe blush.gif... Ja gan tāpēc laughing.gif
fishbone
Neviens! Man neviens neshkjiet atbilsotsh... bet ja taa buutu spiesta lieta ja ne mani noavadotu ta-Čo
me...
...Zanish...
Es (Sharlotish) nobalsoju par Hermioni, jo vinja ir visnormaalaakais sievieshu kaartas teels no piemineetajiem.
Zuz
Cmon,.... Siruis.. vot taa ir lieta.. happy.gif wub.gif tas nekas, ka nomira, bet meitenju uzmaniba, Dzheimss labaakais draugs.. Vilksons.. gan jau arii Azabanu pieciestu.
Ashly
Luna happy.gif Nu tā vienkārši... viņa tā iekrita acīs. grin.gif Un arī patika, tāda spējīga.
morgion
Es gribeetu buut Hermione. vai arii Dzzinija...
Raine
Varētu būt interesanti ieskatīties pasaulē no Bellatrises viedokļa.
Beebiic
Vot es buutu Dzhinija, ietu un laustu puishiem sirdis grin.gif vai arii nobuchotu Drako blush.gif wub.gif
Canadian
CITĀTS(erty @ 10.05.2004 16:04)
CITĀTS(ilzeskundze @ 10.05.2004 13:54)
ES GRIBETU BUT HARIJS, JO ES NOTEIKTI GRIBETU PIEDZIVOT TIK DAUDZ CIK VINS.

Ieskaitot to, ka naw wecaaku, un newiena radagabala, pat siriusa,
un ka tev visu bernibu ir jadzivo pie derslijiem un visi uz tevim rada
ar pirxtu un saka: "reku poters", un ka pasaulee launaakais burvis grib tevi nogalinaat un tew galwā 24/7 ir Voldija domas? :blink:


Mosh paardomaasi? huh.gif

Nē. Viņam ir visinteresantākā dzīve. Man patīk tādas dzīves, kurās ir ko piedzōvot. Piemēram laisties no kaut kā un pēc tam atcerēties. Zin cik reāli harčai to visu būs atcerēties cool.gif
Hermione =)
Es gribētu būt Hermione, tāpēc man arī ir tāds niks! grin.gif
YeenY
vaidu vaira,,, meitene kas redzinteresantas lietas

veel es gribeetu buut cco vai harijs...
hacker0000
Dumidors
bet vareetu arii Siriuss
angel
es noblsoju par Hermioni jo man viņa patīk! grin.gif
Luna
Luna!!! Luna!!! Luna!!! laughing.gif laughing.gif laughing.gif
crazy200
Es gribētu būt Dumidors, viņš ir visnormālākais.
Idril
Nu es esmu meitene tāpēc man pienācās balsot par Hermioni bet es spriežu ka par Hariju būt arī nebūtu nekas slikts!
..::Kael::..
es gribeetu buut Siriuss vai arii Dzeimss grin.gif
Ika
Hermione. Man jau ir teikts, ka esmu Hermione, un arī pati tā jūtos. Hermione. Es tak laikam jau vienreiz par to nobalsoju wink.gif
Shadowstalker
Dumidors, viņš takš i tāds vēsais vecis, būtu jautri. varētu Voldemortam sadot tā pamatīgi, lai Harijs viņu piebeidz.
DEaDnokS*
nu es domaaju ka Dumidors ,jo vins tak ir varens (no vina raustas arii Voldis)
ron10
Es gribētu būt Rons, jo man tad būtu brāļi kuri labprāt spēlētu kalambolu. laughing.gif



nesaprotu kālab Ronu neesi pieskaitījis sad.gif
***Dancing_Queen***
prikola peec Fleera, winjai naw nekaadu iipasho ruupju, taa kaa dziiwe wiegla, naw jaapiepuulas, tad buutu pietiekami wiegli par winju kljuut, lai gan Hermione ar naw slikts wariants...
mazā peciņa
CITĀTS(ilzeskundze @ 10.05.2004 13:54)
ES GRIBETU BUT HARIJS, JO ES NOTEIKTI GRIBETU PIEDZIVOT TIK DAUDZ CIK VINS.

Visas nelaimes? To, ka nomirst vecāki, to, ka tu dzīvo pie tantes un onkuļa un viņu palaidnīgā dēla? To, ka tevi moka viņu dēls, to, ka tu dzīvo zem trepēm pieliekamajā? To, ka tev visas nelaimes pielīp? To, ka tavs vienīgais radinieks, kurš ir burvis aiziet bojā (varbūt pat tevis dēļ). Nu ja jā, tad es neko vairs neteikšu.

Vispār, ja man tā ļautu iejusties kāda tēla lomā, un notēlot to, es gribētu tēlot Lunu. Nezinu kāpēc, bet man vienkārši viņa pēdējā laika liekas interesanta. Es gan nezinātu kā tas būtu, jo visu pārējo attieksme pret Lunu nav diezko laba, bet vismaz es varēšu teikt, ka es pazīstu Hariju Poteru.


skow
Ginta
Es gribeetu buut Hermione... grin.gif
Roze
Es gribētu būt Hermione man viņa liekas baigi forshā... laughing.gif laughing.gif
faniite
Kaut gan man patiik Drako Malfoja teels shoreiz dodu priekshroku Dzjiijas teelam. Kaut reiziiti veeleetos buut vinjas vietaa. :blush2:
Fijusska
Nu es nezinu kas es visvairaak gribeetu buut, bet visliidziigaakaa skietu dzinijai!
un es vispaar negribeetu buut nekas, vienkaarshi lasiit labu graamatu! smile.gif
aivvv/troll dream walker
njaa nez kaopee rona vietaa ielikts dumidors....
nju tad es gribeetu buut rons vai ja meitene tad dzzinnija bet kaa jau dazzi izteicaas buutu vienalga kam buut...
kaut vai milisentai bulstroudai....
Tynyte
...piekrytu Aichai...
...kaut gan uzskatu ka viss labaak ir buut sev pasham...
Indy
Hmm, Cho izkalusaas labi, ja vareetu, tad labpraat buutu arii vinja, vai kaada pilniigi neitraala meitene no Sliidenja... shifty_a.gif
Ragainīte
grin.gif Laikam jau Hermione, viņa ir gudra un viņas labākie draugi ir Harijs un Rons. Bet kā tēls man liekas interesanta Luna.
Laupītājmeitēns Ronja
No šiem gribētu būr Džinnija, jo vienmēr esmu gribējusi vecāku(s)brāļus) grin.gif
Taču vislabāk būtu būt sev pašam! smile.gif
Maxwels
Es gribeetu buut Siriuss, tikai ar 1 nosaciijumu. Es vareetu no vinja atsleegties un dziivot normaali, kaa tagad, jo dziivoshana Azkabanaa nekaadu prieku jau nesagaadaas.
maksligais_intelekts*
Es gribētu būt Flēra .
Jo man jau visulajku ir bajgi patikušas sirellas skajtsas būtnes,bet nu..... labi izteiksmmies maji ir daži mīnusiņi.Un kā jau zināms Flēraj ir šis tas no sirellas un viņa arī ir no burvjiu pasaules un gan jau arī viņas skol anotiek dažādas incantas lietiņas tā kā šā vaj tā es vismaz būtu izbaudījusi burvjiu pasauli
shary
nu ja nebuutu meitene gribeetu buut Harijs jo viņam tiek visa jautrība. bet tur jābūt arī drosmei unsure.gif hmmmmmm................ jaa es gribeetu buut Harijs
gwinerva
Būtu forši būt Fredam vai Džordžam.Tas noteikti ir interesanti gatavot kautkādus saldumus . rolleyes_a.gif Vai arī mēģināt pakaitināt Filču. happy.gif laughing.gif
Par Hermioni arī nebūtu slikti.Zināt tik daudz burvestību - vienīgi ar mācībām būtu pagrūti.Tik daudz mācīties es noteikti nevarētu. wacko_a.gif
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.
Kurbijkurne - Foruma datu bāzes kļūda
Kurbijkurne.lv
 
Ir radušās problēmas ar Kurbijkurne.lv datu bāzi.
Vari mēģināt atsvaidzināt lapu, klikšķinot šeit.



Atvainojamies par sagādātajām neērtībām!