Palīdzība - Meklēt - Biedri - Kalendārs
Pilnā versija: Ja Dumidors mirst, kurš būs direktors?
Kurbijkurne forums > Pasaules > Harijs Poters > HP grāmatu pasaule > Aptaujas
Lapas: 1, 2
Sniega Rūķis
Nu, tā... Kurš tad īsti??? sorcerer.gif
Es tā īsti labi neatminos Kraukļanaga galveno učuku... Tāpēc ierxtīju Zibiņu... Vai pareizi? huh.gif

Man pašai liekas ka Maksūra
giraffe
Nu... Ja nu kaut kas taads notiksies, tad es domaaju, ka visticamaak vareetu buut Maksuura. wink.gif Nez vai ministrija suutiitu arii pavisam sveshu cilveeku, kaa toreiz ar Ambraazhu. whistling.gif grin.gif
_BijušaisPareģis
Diezvai ieceltu Strupu vai kādu citu no šiem getlost.gif , izņemot Maxūru... cool.gif
Don't you remember, ka Maxūra ir direktora vietniece? tongue.gif
Parasti jau ir tā ka Direktora vietā (vismaz uz laiku) nāk vietniex... wink.gif
harry
Profesore Maksūra protams, slīdeņi jau noteikti gribētu profesoru Strupu.
Hula
es ar domāju, ka Maksūra ermm.gif jo viņa ir direktora vietniece, vismaz man tā liekas whistling.gif
Raine
Lūcijs Malfojs izteicās, ka ja kaut kas ar Dumidoru notiks, tad viņš noteikti atbalstīs Strupa kandidatūru.. Zinot Lūcija ietekmi un to, ka Maksūrai padomē nav nekādas ietekmes, bet Malfojam ir, tad Strups varētu kļut par direktoru.
Siri
Ja jāizvēlas no piedāvātajiem,tad Maksūra laikam smile.gif
Bet vispār man liekas,ka Burvestību Ministrija atsūtīs kādu citu,ja Dumidora nebūs...
YdooM
NU man jau liekas, ka Maksūra, jo viņa ir emmm, kaa teikt- direktora vietniece vai kas tur īsti viņa bija, bet ja Dumītim būtu sliktas attiecības ar Fadžu, tad laikam Fadžs ieliktu kādu ''savējo""amatā...
Maardzhastante
Domaaju, ka Strups, taas pashas Malfoja ietekmes deelj, jo domaajams, ja mirs Dumidors, shii ietekme tikai palielinaasies. Ja vien vinjsh tagad nebuutu cietumaa whistling.gif TAs tomeer mazliet grauj cilveeka reputaaciju laughing.gif kaa arii tas, ka vinjsh ir naaveedis smile.gif
morticia
nu me ar nobalsoja par maxūru. bet no roulingas jau visu ko var sagaidīt whistling.gif viņa akal harijam par sliktu varētu ielikt strupu par direktoru whistling.gif
Ashly
Noteikti, ka Maksūra, jo viņa ir tāda kā mācību pārzine un tad jau arī kaut kas tāds, kā direktora vietniece. wink.gif
cava
Man arī domāt ka Maksūra tiktu pie šī amata. Viņa ir tam piemērota....viņa piemēram ir godīga pret visiem skolēniem....un tākā viņa jau ir direktora vietniece (tākā Ashly teica).....
...Zanish...
Visticamaakais variants ir Maksuura, jo vinja jau ir direktora vietniece. Un vinja arii visvairaak atbilst direktora amatam.
Zuz
Logjiski spriezhot tai VAJADZEETU buut Maksuurai, bet hvz kas taadaa gadijuma anotiekaas.. nu ja Dumijs nomirst.
morgion
Nu ja vinnss nomirs tad man liekas ka neviens no ssiem profesoriem nebuus direktors/e
crazy200
Domāju ka tai vajadzēu būt Maksūrai, jo viņa tak ir visatbildīgākā.
Un viņa arī tik daudz nenosliecas uz sava torņa taisnību kā Strups.
***Dancing_Queen***
domaaju, ka Maksuura, lai gan Zibinjsh ar nebuutu slikti. man ja patiik Kraukljanags.
Katy=)
nu man liekas, ka viņa vietā kļūtu maxūra........kas gan cits?! lai gan varētu dumidors vispār nemirt............. wink.gif
Ļipa
Drosi vien, ka tomeer Maksuuru. Tikai nez kaada buutu skola ja ieceltu Strupu? Harim tad toc dziives vairs nebuutu! zorro.gif
Matrikss
kapec tad tieši no šitajiem jāizvēlas...drīzāk jau būs kaukāc jauns...tāds kas nav bijis pasniedzējs...
DEaDnokS*
domaaju ka Maksuura, jo vina no paareejiem ir vispieredzeejusaakaa
Laupītājmeitēns Ronja
No šiem Noteikti Maksūra, jo viņa jau bija kas līdzīgs direktora vietniecei. Bet varētu būt arī kāds no malas, jo lai kāda būtu bijusi Malfoja ietekme minisrtijā tā nu viņam ir zudusi, jo tagad ,kad VISI zina, ka ir atgriezies Voldemorts, izbijušu nāvēdi par Cūkkārpas direktoru neliks!
Fijusska
nu maksuura it kaa, jo ir aizvietotaaja. Tak varbuut cits.
Un nedomaaju ka dumidors mirs driiz, piem. vins mirst 7. graamataa, kaada dalja kas peec tam ir direktors? ja nu vieniigi ir kas taalaak...
Tynyte
...obligaati Maxuura...
...kursh gan cits??? ja nu vienygi ministrija atsuutys kaadu citu...
laughing:angel
of kors taa buus Maxuura! kursh dad cits,t.i., ja vien Hermione niezdomaas priekshlaiciigi pabeigt skolu... rolleyes_a.gif
Indy
Domaaju, ka taa buus Maksuura, vai tad vispaar kaac no malas. Jo Maksuura ir viss godiigaakaa, stingraakaa un Dumidora labaa roka.
grapefruit
Asniite šaadam amatam nedereetu.
Zibiņš ari ne.
Atliek Strups un Maksuura, esmu par Maksuuru, jo Strups, manuprāt nebūtu piemērots direktors tādai skolai, kā Cūkkārpa.
Nata
maksuura, neapshaubaami! taadas kaa vinja vienmeer kluust par diriktrikeem!!!
Maxwels
Es domaaju, ka Dumidors nemirs, bet ja tomeer - tad vinja vietu vareetu ienjemt Maksuura. Vinja ir visatbilstoshaakaa shaadam amatam. Maksuura ir labestiiga un arii stingra.
Hermija
Nakosajai direktorei noteikti jabut Maksurai, jo vina ir vietniece un jau otraja dala bija direktores aizvietotaja
Ragainīte
wink.gif Protams neviens nekad nebūs tik labs un cienījams direktors kā Dumidors, taču domāju( kā jau lielākā daļa) tā būtu Maksūra. Viņa būtu visatbilstošākā.
Shadowstalker
Maksūra, jo ir direktora vietniece. Kamēr neatradīs kādu citu, par ko es ļoti šaubos, viņa šajā amatā arī paliks un beigās tiks iecelta par oficiālo un īsto direktori.
shary
maksuura.....Maksuurs..... un veelreiz Maksuurs. vina būtu vis labākaa no šiem variantiem, taču man liekas ka Dumidors nemirs.
Bezastis
man domaat, ehem Dumidors nevareetu mirt, tas vienkaarši buutu ļoti netaisniigi un vispaar... tas izjauktu visu. tad nebuutu vairs neviens, kas izskaidrotu visu, kas noticis u. tml. un, ko tad nu dariitu nabaga Poters? tad viss buutu pavisam citaadi un vispaar...
zakkite
Laikam ka Maksuru, diezvai Strupu ieceltu... Vinjs nepiestav direktora amatam tongue.gif
Fijusska
Aa, nju un vel moska ka hermione, to aizmirsu pateikt~ kape ne? grin.gif nju var ari citu, bet maksuru jau ari, jo aizveitotaja. bet ne vienmer aizvietotaji klust par direktoriem.

iedomajities-Zibinjs pa direktoru! whistling.gif Vai puku un zemes madama asnite! blush.gif laughing.gif
Shadowstalker
CITĀTS(Bezastis @ 21.02.2005 11:38)
man domaat, ehem Dumidors nevareetu mirt, tas vienkaarši buutu ļoti netaisniigi un vispaar... tas izjauktu visu. tad nebuutu vairs neviens, kas izskaidrotu visu, kas noticis u. tml. un, ko tad nu dariitu nabaga Poters? tad viss buutu pavisam citaadi un vispaar...
Njā, ko mēs darīsim bez vecā, labā Dumja, ko? crying.gif crying.gif crying.gif Ejam ka ļaudis kārties. silent.gif
Nestors Grems
Domājams, ka tas būtu svešs cilvēks, bet no skolas tā varētu būt Maksūra
Aeris
Maksūra būtu labākais variants, nevaru iedomāties Strupu kā skolas direktoru... laughing.gif
Winged
Bet,protams,ka Maksura-vinja tak ari ir direktora vietniece...nju Strups man neliekas parak ticams variants...Kaut gan Dumidors vinjam uzticas...
mazā peciņa
Domājams, ka Maksūra, jo viņa ir vienīgais kandidāts, kas patiešām derētu, kā arī viņa ir Direktora vietniece wink.gif . Nu re, ja nu kaut kas notiek, tad tas amatas ir viņai kā derīgs.
Zeltiņš
Es domāju ka piemērotākais direktora amatam būtu Zibiņš, jo viņš ir izveicīgs, viņām nav ļauna sirds tikai viņš ir bišku pastūlbs. Bet vispārībā man viņš patīk un arī mans niks ir Zibiņš! smile.gif
.: ARTANIS :.
Rrr, kapēc gan nav varianta "cits variants" (tas ir mans mīļākais... grin.gif)

Nu bet labi, lai būtu Maksūra - tas ir ticamākais variants, jo:
1) viņa ir direktora vietniece, un viņai arī būtu jākļūst par direktori,
2) tā kā viņa ir Dumidora laba paziņa, tad viņš droši vien ka nozīmētu viņu par savu pienākumu turpinātāju...
Lestat
Man ar šķiet ka Maksūra. Lai gan varbūt Roulinga īstenos Harija lielāko murgu un iecels direktora amatā Strupu laughing.gif smartass.gif
re@liste
maxuura jau droshi vien...,bet man nebuutu nakas pretii ja valdiitu strups... devil.gif
d@rkness
man skiet ka tai jaabuut profesorei maksuurai. Vinja vareetu normaali vadiit skolu. cool.gif
mazā peciņa
CITĀTS(Zeltiņš @ 26.03.2005 19:02)
Bet vispārībā man viņš patīk un arī mans niks ir Zibiņš! smile.gif
Tas, ka viņš tev patīk ir varbūt ticami, bet tavs niks ir Zeltiņš tongue.gif. Tikai nesaki, ka nepamanīji.


Vispār, domājams, ka skolas direktoru ievēlētu skolas skolotāji, un šaubos, ka ievēlētu Strupu. Viņam tomēr lielākā daļa gluži vienkārši neuzticas tik ļoti kā Dumidors.

CITĀTS
Vinja vareetu normaali vadiit skolu. cool.gif

Normāli varētu visi vadīt skolu, bet vajag, lai vada izcili wink.gif .
prudence
Nju bnobalsoju, ka Maksūra. gan tāpēc, ka viņa būtu šim amatam nu vispiemērotākā, gan tāpēc ka (cik nu mani atmiņa neviļ) viņa bija direktora vietniece... Tomēr būtu interesanti redzēt kas tad skolā notiktu ja par direktoru kļūtu trups vai varbūt (kā te daži minēja) Zeltiņš... laughing.gif
monster
Es domaaju ka par direktori vareetu klluut Maksuura! Vinja man liekas ka ir visgodiigaakaa un labaakaa no visiem dotajiem piemeeriem! Bet mos tas buutu kaads cits varonis no burvestiibu ministrijas (jauns teels) Tas taa vareetu buut! Bet es domaaju ka Dumidors buus veel vismaz liidz 7 graamatai!
Demagogs
Maksūra ir visreālākais no variantiem. pārējie personāži nav tik piemēroti šim amatam.
Šī ir pamatsatura "Lo-Fi" versija. Lai skatītu pilno versiju ar papildinformāciju, formatējumu un attēliem, lūdzu, klikšķini šeit.
Invision Power Board © 2001-2024 Invision Power Services, Inc.